• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Waci, to je mi líto, ty záda, chudáčku. Drž se, ať to přejde
14. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
já doufám, že od nového roku zase začnu dělat nehty, to jsem si přivydělala sem tam nějakou korunku navííc a bavilo mě to
14. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Leni, tak já jsem, bohužel na rozdíl od tebe, v klidu...pokud neseženu něco jiného, tak půjdu občas o víkendech točit vatu a ledovou tříšť na různé akce, ségra moje v tom podniká a na škole jsem si docela i vydělala...no uvidím...
14. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
nebo někam na zkrácený úvazek,4h denně, když by mi vyšli vstříc a mohla dělat opačnou směnu než Jirka, abychom se mohli střídat u malé...
14. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
ahojky tak gratuluju jajce j Laurince...u nas porad nic asi se fakt narodi az po terminu no u vidime budu i n frmovat drzte se...my se v ppo ndeli vracime do mu tak se uz do cela tesim
14. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
leni děkuji já už jsem z toho opravdu zoufalá a manžel by mi tak rád pomohl a neví jak a já sama taky nevím :frowning2: prostě nic nepomhá, kdyby to tak přešlo aspoň na půl hodiny nebo aspoň na 10 minutek,

calli nedělej mi chutě já muluji vatu i tříšť mňam :wink:
14. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Waci, s těma zádama mě to mrzí, mě taky začínají bolet dost kříže, ale pořád si říkám, že malá musí vydržet do 25. a pak ať si už klidně jde ven :grinning:
14. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
tak já vatu moc nemusím,ale tříšť ano :dizzy_face:
14. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
já si říkám, že by malá mohla vydržet do 21. a pak ať už se narodí
14. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
tak snad jsou to chytré holky a maminky poslechnou :grinning:
14. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
nic, jdu pokračovat v žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Inak dnes sa Alexander v brušku besní o 106. A je teda úplne všade natlačený.
14. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
jo to mala beatrice taky navic sexcujem kazdej den a kazdej den vana a mala ne a ne vcen..jen mne bolej vi c zada a vse
14. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
waci vydrz. a zbytek devcat jeste nerodte, ja pustim pred sebe jen Lucinku nebot ta ma termin prede mnou :sweat_smile:

holky dnes jsem si uklidila kompletne byt takze jsem pripravena jit rodit. zitra pujdu jeste nakupovat do olympie tak treba se to tim prochazenim uspisi. :pensive:
14. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
holis jj já se snažím, ale fakt si připadám zoufalá:(
blackie ahoj dlouho jsem tě tu nepotkala :wink:
no nic já dneska končím a jdu za manželem tak se zatím opatrujte ani nevím co dnes máme v telce, asi zase nic :unamused:
14. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
jojo sme na do vce n ebo jak se to mu da vlastne ri kat o dpo ndeli uz budu snad vice na prijmu jestli se nenarodi mala------
14. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
No babenky,nehnevajte ma,že ma predbehnete :unamused:
Jani,si zlatá,ale si myslím,že Samuel si z toho nič nerobí a pojde von,keď sa mu bude chcieť,resp.24.8.už určite...
Inak ja tiež stále upratujem,že čo keď náhodou,ale je to furt dookola...

Blackie,no všetky tu máme nejaké tvrdohlavé miminka a nefungujú na nich žiadne babské rady ani triky...

Miška,drž sa,snáď to už nejako zádička vydržia a obzvlášť ty.
14. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
wacinko a blackie se drzte, ale zadny predbihani!

ja uz mam doma draheho tak pujdeme napoustet vanu.
14. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Inak Zuzi,ja mám pocit,že Samko už tam nemá žiadne miesto a pripadá mi tam chudák úplne skrútený,tak nechápem,prečo sa mu nechce ísť von...
14. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Luci ja mam nastaveno ze nejpozdeji mi to vyvolaji az 26.8. takze taky super :grinning: ale neboj taky se dockame, a o tom uklizeni to stejny porad uklizim dokola a nic!
14. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky, tak už nic nedělejte, lehněte si nebo si zajděte na procházku a ta mrňata se třeba umoudří a vylezou :grinning:
14. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
konici jdu napoustet vanu tak se tu mejte hezky zitra pa :grinning: hlavne se opatrujte :pensive:
14. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
papa
14. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
já jdu zase pokračovat v tom nudném žehlení :grinning:
14. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme "ušetřili" na kočárku... Museli jsme nakonec koupit celou novou konstrukci, protože ani podle chlápka, co normálně ty kočárky opravuje, to nešlo spravit... :confounded: No napíšu to tý paní, co nám to prodala, jen nevim jak to podat, protože mě to docela naprdlo... :confounded:
14. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
k.ate, tak to fakt nas.re :angry: Ale zase díky tomu vím, že nebudu kupovat použitý kočárek, jak jsme taky plánovali...raději koupíme nějaký levnější, ale nový... To je fakt hnus, prodat kazové zboží a neříct o tom novému majiteli :frowning2: Bych ji nakopala, tu babu :angry:
14. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Kate, to je teda pech...jak hodně se Vám ten kočárek prodražil? Snad ne o moc, vůbec netuším, kolik stojí nová konstrukce ke kočárku :unamused: Nesmutni, stane se, ale té paní bych to taky asi napsala...jak to podat, to už je na Tobě, no.

Calli, Ty jsi tak pracovitá, závidím. Já se k žehlení dostanu teď jednou za 100let, šíleně se mi nechce. Přes den nemám čas-to se věnuju Barče a večer už se mi vážně tak nechce, že na to prdím...

Holky, dobrou noc a zítra na popovídanou :wink:
14. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Leni, mě se do toho taky nechtělo :grinning:, ale musím to mít než přijde malá na svět, ať to má všechno pěkně čisté, vyžehlené a uložené :slight_smile: Stihla jsem i zabalit tašku do porodnice, konečně :grinning: Jirka mi už týden nadává, že jsem si ji pořád nezbalila :sweat_smile: , jen župan mi tam nevlezl, tak ten vemu zvlášť do igelitky :grinning: Jo a komody jsem dala na místo, to mi zas Jirka bude nadávat, že jsem to měla nechat na něm :grinning: Ale když já se jinak nudím, když má odpolední :sweat_smile:
Jinak ti, Leni, taky přejeme dobrou noc a sladké sny :wink:
14. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
calli - nás to naprdlo, protože nakonec jsme ten použitej kupovali hlavně kvuli rodině, všichni řikali, jak je novej zbytečnej...

lenin - no stála nás ta nová konstrukce 2600... Takže jsme se cenou hooodně přiblížili k novýmu kočárku... I když zase bychom ho nekupovali s tou sedačkou, pořád jsme ušetřili, ale i tak nás to naprdlo no... Já už jí mail napsala, spíš oznamovací, hádat se nějak nechci, jen aby věděla... Já bych sama o sobě s tím kočárem asi ani do servisu nešla, ale manža řikal, že mu to prostě vadí a takhle to dopadlo :grinning: Zase lepší, než aby se nám to pak někde po cestě rozpadlo úplně :slight_smile: Vypadalo to jako banální závada, která bude opravitelná hned a vono prdlajs... I když manža to včera říkal, že se to tváří v pohodě, ale že si myslí, že to opravit nepůjde...

Jedinou výhodu to má a to tu, že ted máme záruku na tu konstrukci, takže aspoň částečně (podle mě v tom nejdůležitějším bodě :grinning:) bude teď ten kočár zase dva roky v záruce :grinning:
14. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
calli - mně manža taky nadával, že řeším hovadiny a ne tašku do porodnice, že on pak nebude lítat a shánět... Já do ní musím dát ještě osušku a "papíry", co budou potřeba a tak, ale základ už od včerejška mám (naštěstí :grinning:)....

Holky jakej je rozdíl mezi tetra plenkou a normální plenkou? :grinning: Já chtěla mrňousovi koupit tetraplenky jakože osušky a manža se hned ptal, jakej je mezitím rozdíl, jestli nebudou stačit ty obyč :grinning: Tak mě to taky docela začlo zajímat (protože mě to nenapadlo já mám napsaný že mám mít tetra plenky jako osušku, tak bych to hned koupila a šmitec :grinning: )
14. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.