• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
A zkoušela sis dát teplou vanu nebo sprchu? To mi vždycky pomohlo.Vyvalit se do vany...
15. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
to zkouším právě každej den a nic, připadá mi to nenormální, Jako kdyby to třeba bolelo půl dne, ale že to bolí bez přestání tak to je mazec :unamused:
15. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky, tak ja dnes chodila a chodila tak treba neco z toho bude.

Luci s tou svatbou pravda aby sis ji aspon trochu uzila bude to lepsi az bude malemu pul roku, taky do te doby budes mit cas shazovat. My o svatbe uvazujeme prave az nebudu kojit at si to muzu uzit i ja a kristynka uz bude nase druzicka :dizzy_face: takze proto pristi leto, sice je to skoro rok ale ja drive nechci.

Waci to ti nezavidim doufam ze se ti udela brzy lepe ty si to chudino to tehu fakt uzivas. :frowning2: ale zas na konci te ceka krasny poklad preci.

Kate: treba bude pani ochotna ti penize poslat zpet aspon cast teda, kdyz uz to tak dopadlo to by me ale zajimalo tak nas informuj :cry:
15. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Holis řeknu ti, že o dalším těhu chci slyšet až tak za 2,5roku. Raději si budu užívat malé. Jen ti řeknu, že mám obavy, že když jsem si vyžrala nejprve že nemůžu otěhotnět, pak když jsem otěhotněla tak od začátku problémy, tak mám strach, že porod bude horor
15. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Holky, prchám. Za chvílu dojde manžel a jdem nakupovat. Lednička je totálně vymetená :wink: Ahojte
15. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Kajro paaa :wink:
15. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak koukám, že už jste všechny v tahu :grinning: Jirka mi asi chtěl vynahradit ty jeho idiotské kolegy a vzal mě do kina na Harryho, myslela jsem, že to neusedím :grinning: A teď jsem u mamky, Jirka maluje doma chodbu, tak mu tam nechci zavazet :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
No babulky moje, tak tie boelsti vám fakt nezávidím. JA musím poklepať, všetko ešte zvládam super a nič ma nebolí, iab navečer sa vždy cítim zvláštne.
15. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
My(teda manžel) sme dnes stierkovali časť špajze, lebo nám tam odpadal, keĎ sa dávala dolu zárubňa. No a celá moja rodinak sa zabáva na svadbe, kde sme boli pozvaní aj my, ale bohužiaľ je to cez 300 km tak sme to už nechceli riskovať, tak oni sa veselia a my trčíme doma.
Teraz sa chystáme poumývať a navoskovať autíčko, tak aspoň na chvíľku pôjdem na vzduch - hoci ja sa tam budem asi nudiť, ale čo už.
15. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
aureli: ja mam stejny pocit jako ty, pres den jsem fit a na vecer mam obcas "divne" pocity :confused:

calli ty jsi odvazna jit jeste do kina :grinning:

tady je zas vedro ze se ani odpocivat neda :frowning2:
15. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
jeste jsem koukala teprve ted na to album te zanetky a jak mooooc jim to slusi to je krasny!!! :slight_smile: jsem si od dneska rekla ze prestavam premlouvat kristynku, a cekam zda se umoudri sama :sweat_smile:
15. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Jani - taky jsem koukala jak moc to holkám sluší... :slight_smile:

A začínám mít depresi :grinning: Si v těch šatech, co jsme s manžou koupili připadám jak přerostlá zmrzlina :grinning: Hroznýýýý :frowning2: Ale zas mi je líto je nenosit, když už jsme je koupili :grinning:
15. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit po krásné procházce po ZOO :slight_smile: Včera jsem byli v centru města a udělali si krásné odpoledne a večer. Chodili jsme asi 3 hodiny a dneska další čtyři. Každopádně Lucince se to moc líbí a nehnula se ani o píď :slight_smile: Rozdhodně se jí ven teda nechce :slight_smile:

Jajka má krásnou Laurinku a ten rychlý porod jí závidím.

Dneska snad pustili i Gábinku, ale nechtěla jsem jí otravovat s SMSkama, tak jí zkusím písnout zítra, jestli už jsou doma :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
kate: no ja mam ted takove stavy ze se straaasne tesim az se vlezu zpatky do normalniho obleceni, potrebuju nutne novej kabatek na zimu, kozacky a nejaky kalhoty at je ze me krasna maminka :grinning: ted is prijdu nemotorna.

brouci: jaj uz domu tak pockame az nam Gabinka napise sama, vsak ona si udela urcite cas. :sunglasses: a ukaze nam Stepanka. :pensive:
15. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Jani tak já si včera zkoušela takovou krásnou bundu na snowboard a byla jsem v ní jak tank. Tak jsem si jí nekoupila. Taky už se občas těším, až se budu moc oblíknout do "normálních" věcí :slight_smile:
15. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky játu teď bulím...řekla jsem Jirkovi, ať to v ten pátek nepřehání, co kdyby to na mě přišlo a on, že jestli to jako nemá pít a že pivo si dá určitě a že mi nechá doma klíče od auta...asi si myslí, že se mezi kontrakcema budu odvážet přes půlku města do porodky :angry:
15. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Calli promiň, ale to je blbec.......... Prď na to :wink:
15. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Když ono to nějak nejde, tohle jsem od něho nečekala :frowning2: Ale děkuji broučí za podporu :wink:
15. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Dobrý ránko, tak dneska mi udělala budíček ta paní s kočárkem... Omlouvala se a byla ochotná vzít ho zpět (což jsem teda odmítla, ikdyž to ještě zvažujem, protože shánět ještě teď kočárek, ale možná se zeptáme, jestli by nám v tom obchodě/servisu, kde nám prodali tu konstrukci nebyli ochotní objednat i zbytek :grinning: ) Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne, jinak říkala, že mi pošle nějaký věci pro malýho jako kompenzaci... Takže ten přístup celkem v pohodě... Jen když bychom ho chtěli vrátit, zůstala by nám otázka "jak" :grinning: Protože ta doprava by byl zas problém :grinning:
16. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
dobre rano konici,

ja jsem opet ok! v noci zadny bolesti a to jsem vcera usla aspon 5km!

calli: to je od tveho Jirky nezodpovedne, byt tebou trucuju :pensive: dokud si to neuvedomi!

kate: tak hlavne ze byla pani tak ochotna, tak nas informuj jak jsi se rozhodla co dal, zas vecicky na miminko se taky hodi, nebo at ti vrati penize za tu novou konsrukci a bude to :dizzy_face: doprava jedine vlakem se da v pohode jako balik a neni to drahe tusim 150kc
16. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,

Katuško,ty si male ale pekné prechádzky :slight_smile: to mňa šialene pobolievalo a tvrdlo bruško,ale zase nič...mám pocit,že keď som na míči,tak to má na Samka opačný efekt a robí mu to dobre a nie aby išiel von...

Tiež sme na večer vyrazili von,chcela som ísť do elekra pozrieť varné dosky a pod.,prišli sme až pred 22.00hod.

Jani,ja na to už prdím,keď sa mu nechce,tak sa mu nechce,uvidíme,čo do toho 24.8.,možno prehovorím doktora vo štvrtok so slzami v očiach...malý je tam fakt už úplne našprajcovaný,nechápem,ako sa mu tam može páčiť...tá príroda je fakt divná...

Kajro,ja mám už po termíne a tá 41tt mi tam svieti dobre,akurát sa malému nechce a prenášať ma nechajú max.do 41+4tt,čo je toho 24.8. :cry:

Kate,tak hlavne,že sa zachovala slušne :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
já na dnešním ránu moc dobrého nevidím :frowning2: Jinak holis trucuju, Jirka "dělá", že nechápe, co mi je :rolling_eyes: ...ale mě to nebaví. Já doufám, že v pátek ještě rodit nebudu, i když bych klidně na truc rodila :grinning: , ať mu to docvakne, jen nevím, kdo by mě odvezl, ptž zrovna nikdo nebude při ruce :grinning: Tak to nechám až po víkendu, nejlépe tak toho 26. a později :grinning:
16. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
luci: i ja cekam na porod jak na smilovani, a to se me rano jirka ptal tak co, kde mas vodu nebo miminko. tobe ale uz odesla zatka nebo ne?

calli: mu to dojde uvidis, preci nemuze riskovat ze by te nemel jak odvizt. muj jirka mel vcera chut na vino ale nedal si nebot preci musi byt pripravenej nas kdykoli odvezt :sweat_smile: ted vidim ze si dat mohl pac stejne furt nerodim :rolling_eyes:

chcete holky lva nebo pannu?
16. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
mno,já pannu nechtěla, ale po 25. už to bude stejně panna a abych přenášela do váhy, což by byl tak týden po termínu, na to se už nějak necítím :grinning:
16. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
no ja uprimne mozna radeji pannu nez lva ten je tuze panovacnej, ale zas je to kral zvirat :grinning: tak uvidime.

co dneska varite? my delame "belese" teda poprve v zivote jirka si to pamatuje z detstvi ale u nas se to nikdy nedelalo tak jsem zvedava jake to bude.
16. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jani - zas komplet penízky za tu konstrukci mi přijde jako blbost, s tou novou by to totiž i ona mohla prodat dráž... :slight_smile: S manžou jsme se shodli, že si ten kočik necháme... V tom servise jsme dostali i nový plasty ke kolečkům a tak a už jsme si to překopali :slight_smile: Jinak tím vlakem se ten kočárek poslat nedá, nesedí to rozměrově, jak je to těžký, tak se to nevleze do těch jejich tabulek. A u český pošty je to poslání zase šíleně drahý, když je to takhle velký a těžký... :slight_smile: S manžou jsme si řikali, že tam už snad není nic jinýho, co by se mohlo podělat u toho kočárku než ta konstrukce, kterou už novou máme... Navíc bychom museli řešit jak ten kočárek, tak ještě autosedačku atd. Prostě takhle to je lepší, přeci jen za dva tejdny už můžu rodit (to je hrozný :grinning:), tak chci mít kočárek už nachystanej... :confused:

Jinak my budem mít na 90% pannu :grinning: Vychází nám to tak hezky uprostřed, takže nemám co řešit... Ale lev je moje mamka a že by byla panovačná, to si nemyslím :grinning:

A co budem vařit netuším, manža šel nakoupit, tak uvidíme, s čím příjde :grinning: "belese" jsou co? :confused:
16. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
moje mamka je panna a já malou pannu nechciiiii :grinning:
16. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Petko, vsak hlavne ze budete spokojeni, pani vypada slusna takze fakt ti posle treba neco na prcka a bude to fajn. Kocarek je moc pekny tak by to byla asi skoda zas shanet novy.

ja ted s Kristynkou posloucham Dasenku od Karla Capka. :grinning: pry to maji miminka radi.

"Beleše" jsou neco jako kobliha asi nevim zatim to kyne, a pak se to smazi na tuku a pomazava marmeladou, tak me to vysvetlil jirka, nebo to muze byt neco jako langos, jeste nevim co me ceka tak az to jirik usmazi tak vyfotim :sweat_smile:
16. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
jj, něco jako langoš jsou beleše, babi je taky dělá...to je asi nějaká mlska na Jižní Moravě :wink:
16. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Jani - uvidíme :slight_smile: Jinak s těma belešema, tak to u nás neprojde, jak se to smaží, je to zabitý :grinning: Já musím vymyslet, co upeču, mamka se sem zítra přijde podívat :slight_smile: Už je mi blbý chodit slavit svátky a narozky někam jinam, tak jsme ji pozvali k sem k nám, takže nás dneska čeká úklid a asi nějaký to pečení :grinning:
16. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.