• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
nj, máš zátra svátek :dizzy_face: Tak ať se mamce u vás líbí :wink:
16. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
kate: aha taky jsem si rekla ze budeme jist zdraveji hlavne kuli kristynce az se narodi :sweat_smile: vy nejite ani hranolky? ty ja miluju ale davam si je jednou mesicne za odmenu :pensive:

calli: a co ty jak to u vas vypada?
16. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem tu jen na skok, protože jsem na návštěvě u baičky a dědy. Doma nám nejde net, tak Vás chci jen pozdravit.
Tak ahoooj:slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
holis: máme tichou domácnost, já jsem pořád naštvaná,ptž to, co řekl mě dost bolelo a on je naštvaný, ptž se mu nezdá, že by mi řekl něco špatného a ani mu nepřijde, že by mě jeho kamarádi z práce urazili, takže asi tak... Já jsem navíc beran a když mi někdo ublíží, tak jen tak nezapomínám...
16. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Calli, teda, buď nasupená a naštvaná, protože si to Ti chlapi zatracení někdy zaslouží...ono mu to docvakne, neboj.
Drž se!
16. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky, která z Vás má prosím v albu jajku s miminkem? Nějak to nemůžu najít, díky :wink:
16. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
leni, dík, jen nevím, jestli mu to dojde, on je na ženské city trochu "levý" :fearful:
Jinak jajku s malou najdeš přímo v jejím albu, ptž má šikovného manžu, který tam ty fotky dal :wink:
16. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
16. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
holis - no občas jíme, ale ty děláme v troubě na pečícím papíře :grinning: My jíme zdravě doma, když jdem někam do restaurace, tak to neřešíme a dáme si na co máme chuť, co se nám líbí, ale doma to řešíme... :slight_smile: Takže jako příloha hlavně brambory vařený... :slight_smile:

calli - chlapům prostě toho tolik nedochází :grinning: Mně přijde,že jsou fakt asi z jinýho světa :grinning:

Manža teĎ dělá polívečku, tak se těším :slight_smile: Včera když ji vařil, pomalu v ní stála naběračka :grinning: Tak jsem zvědavá, co ukuchtí dneska :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Calli a když mu to nedojde, tak mu to řekni, jak Tě to urazilo a zabolelo! Oni chlapi mají jiné cítění, ale je třeba, aby znali i to naše, v těhu kor!
A díky za odkaz :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jé, to jsou nádherné fotečky, moc jim to sluší :wink:
16. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
jj k.ate, jsou určitě z jiného světa, jinak si jejich myšlenkové pochody neumím vysvětlit :sweat_smile:
Ale ještě si chvilku budu trucovat, možná do večera, ať se chlapec snaží zapalovat mozkové závity :grinning: Ono mu to stejně nedocvakne, ale aspoň se posnaží :grinning: Teď maluje chodbu, tak má aspoň energii na to :grinning:
16. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
calli: snad mu to dojde ale ja kdyz prestanu mluvit tak jirka to nevydrzi a rekne mi at mu povim proc jsem smutna a on se pak omluvi tak treba taky tvuj jirik vecer prijde s kytkou a cokoladkou :wink:

leni ahoj mamino, jak se mate? co brisko? jak se ma barunka?

kate: ja se priznam nejim zdrave vubec :unamused: driv sem se snazila i cvicila a furt mela 60kg a pak jsem si nasla jirku zacala se ladovat chipsama a uzenym a zhubla jsem na 51kg :sunglasses: ale ted se budu snazit to omezit fakt at me nejebne z tech vsech tuku ve 30letech :grinning:
16. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
nj holis, jenže, když on se mě zeptá, tak mi přijde líto,že to neví a rozbrečím se, takže tak...:frowning2:
16. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak my jedem do Hlučína za Jirkovým dědou, má v úterý narozky, tak mu jdem popřát. Mějte hezkou neděli :wink: papa večer
16. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
calli: vsak brec klidne aspon mu to bude jeste vic lito :grinning: :grinning: :grinning: zenska zbran :grinning:
16. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
holis - my jsme tak nějak začli, ale stejně tam úúúlety jsou :grinning: Spíš se snažíme vyhejbat emulgátorům, který jsou škodlivý nějakým způsobem :slight_smile:

Jinak holky včera umřel pejsek, kterýho měla babička, já, dokud jsem neměla psisko svoje, jsem si ho brávala na víkendy a tak domů (ona ho babička pořizovala kvuli mně :grinning:)... Ale už byl starej a byl na tom hodně blbě posledních asi 6 let ani neviděl a včera ho nechali utratit, protože už ani nežral... Docela by mě ale zajímalo, kolik mu bylo let, když si ho babička brala z toho útulku typoval mu doktor podle chování dva roky, ale podle zubů tak 5 nebo 6 a to bylo v roce 1996...
16. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky. Tož béleš bych si taky dala .Dlouho jsem je neměla, ale znám je :wink: .Dneska jsem pouklízela byt. Až ten můj dorazí z práce, bude hezky vytírat a ještě ho čeká chodba před bytem. Calli ten můj mě taky pěkně sejří. Vždycky, když po něm chci, aby mi namasíroval chodidla a lýtka, protože mi tuhnou a natékají, tak se u toho tváří jako debil. Včera mě tak dožral, až mě to zamrzelo a zase jsem bulila jak kráva... :angry: Všude slyším, jak ostatní chlapi opečovávají a ten můj se tváří...vždycky když po něm něco chci...Chová se jak malé umíněné děcko....Táááák jsem si ulevila.
16. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Kajri,tak po tvojom príspevku som sa fakt suuuuuuuuupeeeeeeeeer zasmiala,ty si číslo :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
príspevok si prečítal aj moj Libi a tiež sa tomu zasmial a hneď dodal,že prečo má tvoj drahý problém namasírovať ti nožičky...
:sweat_smile: len si uĺav,od toho sme tu,keď nás tie naše polovičky štvú :slight_smile:
16. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
luciii, jen aby si ten Tvůj manžel nemyslel, že su hysterka ( i když vlastně jsem a občas se za to stydím :grinning: )
Jinak už se taky moc těším, až si koupím po porodu nový svetr a podzimní bundu.... :slight_smile: Těhu oblečení jsem měla ze sekáču a většinou nebylo úplně nejkrásnější. Tak se těším, až se vlezu do svých pěkných haleneček, riflí....(teda doufám, že se časem zase vlezu :grinning: )
A dneska na oběd jsem smažila lososa (poprvé v životě) a k tomu dělala opékané brambory. Kupodivu to dopadlo dobře....
16. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky jsme zpet z vyletu takova prochazka lesem :wink:

kate co je to emulgator? :fearful:

kajra: jasne musime si tady ulevit, me stve ze po me chce jirka masirovat chodidla kazdej vecer a jak ma masirovat on me tak na to zapomina, ale mam fintu ze kdyz u toho kouka na film tak nevnima a dela to treba 20 min tak ani nedutam :sunglasses: a s umanutosti tak to ani nemluvim, jirka by chtel vsechno a hned :grinning: ale jinak je moc hodnej na druhou stranu by me snesl i modre z nebe :dizzy_face:

kdo jde zitra taky na monitor?
16. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
holis - to jsou ty "éčka", který dneska cpou do všeho :grinning: Jen některý jsou a některý nejsou škodlivý :slight_smile: vypsaný jsou na www.emulgatory.cz :grinning:
16. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak jsme doma, Jirka si už asi myslel, že mě to trucování přešlo, ale jak jsme "osiřeli", tak jsem na něho zase "zlá" :grinning: A pořád se diví, co mi, je, ptž on mi přece nic neudělal :rolling_eyes:
16. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
kate: to si ten seznam tech skodlivych pamatujes nebo nosis u sebe?

calli: tak mu to rekni, proc jsi smutna, vis at aspon vi proc. takhle on treba nevi na cem je a nedochazi mu to :zipper_mouth:
16. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
holis - máme to s manžou nahraný v mobilu :grinning: Ale ty hodně špatný si jakž takž už pamatujem :slight_smile:
16. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
vždyť jsem se naštvala hned po tom, co mi řekl, že kdyby to na mě mělo přijít tento pátek, tak ať ale nepočítám s tím, že mě odveze, ptž on jde s kolegy na bowling a určitě si tam dá min. nějaké to pivo :fearful: Mě užnebaví mu pořád říkat, čím mě ranil...když mu to řeknu, tak ze mě dělá vola, že prý všechno moc řeším a každá "maličkost" mě naštve...
16. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Calli, ti chlapi jsou ale póóótvory :angry: :slight_smile: . Ale je fakt, že co jim nenatelíš, to jim nedojde. Takže já když něco chcu, tak si o to musím říct, nebo když mě něco sejří, tak mu to hezky vpálím.... :grinning: On je svým způsobem zlatečko, ale musím si ho dostrkat tam, kam chci...
No a u televize právě protestuje, že nestíhá čučet na film a ještě mě u toho masírovat. Je srandovní, jak tu telku občes žere. Sedí a hledí s otevřenou pusou. Vždycky mu říkám ( a to mu říkají i kámoši), Luke, zavři pusu, když se divíš..... :grinning: Jé chudák, ten musí teď škitat..by mě zapleštil, kdyby tušil, jak ho tu propírám....
16. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
možná, kdyby si to tu občas pročetli, tak by jim spousta věcí docvakla... Jsou prostě z jiné planety...
16. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
A když jsem mu včera řekla, že jsem naštvaná na jeho kolegy za to, co si o mě myslí a ten papír, co mi po něm poslali (prý propustka ven s kamarády), tak mi řekl,že je to legrace...to mi jako legrace moc nepřijde :rolling_eyes:
16. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
jenže oni jsou hodně hrdí. Myslím si, že kdyby to ten můj četl, tak by se spíš urazil. Byl by napučený, že o něm tak mluvím s kámoškama. Je pravda, že by mi taky vadilo, kdybych věděla, že mě s klukama rozebíral. A proto platí, co oči nevidí, srdce nebolí. Člověk v sobě taky nemůže věčně všechno dusit. musíme si přece ulevit. A mně upřímně pomáhá, když slyším i od někoho jiného jeho názor na věc. Taky když se dozvím, že to, co se děje u nás, je vpodstatě normální, pač všude se občas něco vyskytne. A kdo tvrdí, že ne, tak kecáááá :sunglasses: A nebo to musí být strašná nuda, když se nic neděje....no musíme myslet pozitivně, hehehe :grinning:
16. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.