• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
oni jsou strašní, když o nich říkáme pravdu, ale když nás oni pomlouvají nebo se nás nezastanou, tak to je v pořádku :angry:
16. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
calli, prď na ně. Oni závidí, že budete mít miminko. A mají strach, že přijdou o kumpána... :wink: Je jasné, že se život po narození mimiša zmnění. i tomu mojemu je to jasné. A toho oni se bojí...
16. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
holky muj jirka obcas jde na konika a taky se zlobi co vam tu rikam :dizzy_face: ale me to nevadi, preci je to pravda.
16. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
holky, jdu čučet na Nudu v Brně. Mějte se, dobrou noc. Zítra nám má dorazit kočárek. Tak pak dám vědět , jestli došel a jaký je. Pápá :wink:
16. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
tak jsem zase tady, nakonec jsme na zítřek upekli sušenky, já to těsto ujídala ještě neupečený a bylo výborny, tak snad takový i zůstane :grinning: Už se těším, až vychladnou a ochutnám je upečený :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
petko zitra preju peknou oslavu :wink:

holky ja mam ted furt jaksi hlad, posledni tyden, to neni normalni a tak ani na tu vahu nejdu pac bych se zhrozila :cry:
16. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak jsem toho trucování nechala...kamarádka mi dneska psala, že se jejímu manželovi min. týden zabil kolega i s rodinou v autě a včera jim umřel kamarád :frowning2:, takže jsem si uvědomila,že je důležité užít si toho, koho mám ráda každou minutu, protože potom může být pozdě :frowning2:
16. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Kársné ráno holky,

tak žádná nová miminka?

Já jdu za chvíli na kosmetiku. Stále nerodíme, takže si to můžu dovolit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem zase v noci nespala :frowning2: jsem z těch zad už úplně KO :frowning2: manžel mi je sice maže,ale stejně nic nezbírá. Já už chci rodit a hotovo.
JInak nedošly mi ani dneska peníze. takže manžel bude volat na sociálku co se děje. Já kdybych tam volala tak se asi rozčílím, protože jsem toho plná a manžel umí jednat přes telefon v klidu
17. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem včera měla opět poslíčky. Zítra jdu na kotrolu, tak snad nebudu přenášet To vedro je hrozný a to čekání ještě hroznějš. Už abych měla za sebou. Těch 8 měsíců uteklo strašně rychle a teď se to jen a jen vleče. Nejhorší je, že se všichni ptají "už?" To je děsný :angry: Přeji krásný slunný den Katka :dizzy_face:
17. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
waci, tak taky jsem dneska čekala, že dorazí peníze a nic..tak jsem volala do Prahy, že co se děje a ženská nic neví, ptž ta, co to má na starost je na dovolené a ona, co ji zastupuje je úplně tupá a neschopná (a takové lidi si platíme). Mám si prý zavolat za týden, tak jsem jí řekla, jestli je normální, že už ty peníze měly být na mém účtu a ona zase, že nic neví a bla bla bla... Dáme panáka? :grinning:
17. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
calli ani nemluv manžel tam volal a pohádal se a když se pohádá on tak to je co říci.mu řekli, že blansko už neřeší neschopenky, takže to přeposlali do Prahy jenže do Prahy to poslali teprve v pátek leželo jim to tam od 24.7. a poslali to tam teprve 14.8. a praha má na vyřízení měsíc, takže mám počítat že poslední neschopenka mi přijde až v září. a mateřská se vyplácí jen za měsíc, takže od toho 25.7.-31-7 dostanu peníze zárověň s penězma za 1.8.-31.8. a to až na konci září

já tu teď řvu jak mála je mi z toho na nic jak brečím, tak se to nelíbí malé a kope mě o 106. Jenže já opravdu nevím z čeho budeme žít. My žijeme od vejplaty k výplatě, celkem pošleme 11000 na splátky včetně záloh na plyn... a to nestačí ani manželova výplata a ted když mi nepřišly peníze. tak fakt nevím z čeho nakoupím jídlo a hlavně z čeho zaplatím nemocnici až půjdu rodit. :frowning2: je mi z toho fakt na nic a nejraději bych si šla hodit mašlu :frowning2:

smisek ahoj o tom že se tě všichni ptají mi ani neříkej, já jen vyjdu třeba jednou týdně ven z baráku a oni hned ty jsi ještě celá? my mysleli že už jsi v nemocnici...a už mě to štve
17. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
waci, tak to mi ani neříkej, to máš ještěš horší než já, mě to v Praze přijali už 16.7 a dodnes nemám peníze za červen, já nevím, co si mám o tom myslet. A malé mě taky kope jako o život,. ptž jsem totálně vytočená a ono to samosebou cítí...nevím, jak si doktoři a všichni představují, že máme být v klidu, když náš sociální systém je totálně na s..čky :angry:

A s tím ptaním holky, já to nějak neřeším, rodina se neptá, ptají se jen v bývalé práci, vždycky, když za nimi zajdu, tak jejich první otázka je, jakto, že jsem ještě nerodila, tak je vždycky setřu, že mám ještěš spoustu času :grinning:
17. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
calli jj je to bordel oni ti co tam dělají si vůbec nedokáží představit jaké to je :frowning2: já bych jom to přála, aby zažili to stejné jako my :frowning2:
17. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
a ještě mě točí všichni co mi říkají,že mám oteklý obličej, že nevypadám dobře... že jsem bledá... jako a jak mám asi vypadat, když už 3 týden nemůžu spát? by mě fakt zajímalo
17. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
waci, vykašli se na lidi, ať si říkají, co chtějí...ty víš sama nejlíp jak se věci mají a jim je do toho kulové :wink: Hlavně, že oni jsou hvězdy... Vážně to neřeš. Jen ta socka mi už leze krkem :grinning:
17. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
já nemám zaplacenou splátku za min. měsíc, nájem řekl Jirka, že bude platit celý on, ať se nestresuju, tak teď jen, aby mi konečně došly peníze a já mohla poslat dvě splátky najednou...
17. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
calli jj lidi jsou blbí, ale místo aby tě spíš podpořili, tak tě ubíjí. Já si sama sobě nepřipadám momentálně pěkná, když kouknu do zrcadla připadám si jak bečka sádla a to jsme nabrala zatím jen 8kg a přes zadek mám jen od 3 cm více než před těhu, jde mi to do břicha všechno, naštěstí mě uklidňuje aspoň manžel, protože mi neustále říká, že jsem krásná a že mi to sluší a když mu řeknu že jsem tlustá tak mi řekne že nejsem tlustá, že jsem těhotná. Já jsem nikdy netrpěla tím, že bych se sama sobě nelíbila ani jsem neřešila postavu a nic, ale teď v těhu jsem jak prdlá, jestli to dělají ty hormony
17. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ještě, že mi dal Jirka peníze pro věci na malé, že jsem si mohla všechno nakoupit, jinak nevím, jak by to dopadlo... A včera se mě ptá, že kolik mi z těch peněz zůstalo a když jsem mu řekla, že nic, tak se strašně divil...tak on mi dá peníze na věci pro malé, chce po mě, ať z toho platím i nákupy a ještě se diví, kde to zmizelo...vždyť mi dal "jen" 6tis. a z toho matrace byla za 1140,-...on si myslí, že ty věci jsou zadarmo :grinning: Ale vysvětlila jsem mu to, tak snad to pochopil :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
waci, tak to máš super, že jen 8kg, já měla na poslední kontrole nahoře 9kg, tak jsem zvědavá, kolik budu mít ve finále :grinning: Ale potěšila mě kamarádka, se kterou jsem se pár měsíců neviděla, že prý mi to sluší, že jsem nenakynula, jak některé těhule a že mi to jde všechno krásně do bříška :dizzy_face: , tak jen doufám, že to pak půjde i hezky dolů :grinning:
17. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
My máme s manželem společný účet a z toho se strhávají všechny splátky. Pomáhá mi hodně moje mamka, nakoupila nám spoustu věcí co máme pro malou. Ale já se cítím být dlužníkem. Protože mamka sama moc nevydělává a ještě pomáhá nám.

calli 6000 to je v dnešní době jako když flusne, věci na mimi jsou šíleně drahé a i když se snaží člověk vybírat z těch levnějších, tak stejně to letí
17. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
waci, ,to jsem mu včera vysvětlovala, že to je fakt nic na to, kolik ty věci stojí a že jsem vybírala takové, které nebudou drahé...třeba ochrannou podloužku na matraci měli v tom obchodě s matracemi kolem 600,- a já ji objednala z netu za 250,- :grinning:
Tak my jsme si dost věcí bvybrali od kamarádek po jejich dětech, takže taky úspora na oblečení a třeba ani fusak na zimu nemusím kupovat, mámke půjčený :slight_smile:
Vždyť jen kosmetika a věci z lékárny vyšli přes tisícovku... njn, když mu nějaký známý řekl, že když kupovali pro malé, tak je to moc nestálo, ale nějak mu neřekl, co je pro něho dost :grinning: Každý má jiné hranice :grinning:
17. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
a to ještě kde má plenky a ať už vezmu látkvé nebo papírové, tak i tak do toho vrážíš penízky a co třeba kdyby nedej bože jsme nemohli kojit, tak sunar a kojenecká voda..... ono miminko jde do peněz. :grinning:
17. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
jn, plenky ještě musím dokoupit, máme jen jednorázovky, ale já nchci látkové, jen nebudu kupovat ty spešl, co vyjdopu na 300,-, ale ty klasické, co jsme měli i my, do mtoho separační plenky, aby se to tolik nešpinilo, takže to budou další 2 tis. pryč :grinning:
17. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
včera jsem v tescu narazila na slevněné tetra pleny 2ks za necelých 90,-, to ujde :slight_smile: Tak je dneska vyperu na 95st. a mimčo má osušky :grinning:
17. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
calli tetra plenky máme taky s jsou fajn, :wink: já budu používat papírové. máme nakoupenou docela slušnou zásobu :wink:
kamarádka má 2 měsíční holčičku prvních 14 dní používala papírové plenky. Nakonec že zkusí látkové. Tak nakoupila pleny, kalhotky sandry... a teď mi říkala, že přešla zpět na papírové. Jelikož když spočítala elektriku, prací prášek, žehlení a to že nedělala nic jiného než jen vyvařovala plenky a žehlila a neměla skoro čas ani na nic jiného, tak říkala, že když si to vše spočítala, tak to vyjde prý na stejno.Denně spotřebovala klidně i 12 plen látkovejch, malá prý má výdej :grinning: Nevím, je to asi názor každého. Já si chci užívat víc malé, než žehlení a vyváření. Tak jsme s manželem rozhodli o papírových a když bude mít ze začátku dvojzábal kvůli noženkám, tak u nás v porodnici to dělají tak že dají papírovou a na ni látkovou se sandra kalhotkama, aby jí držela
17. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
no, já chci látkové kvůli tomu, že chci vyzkoušet tu bezplenkovou metodu, uvidím, jak mi to půjde a když zjistím, že mi to nejde, tak jednorázovky můžu koupit vždycky :grinning:
17. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
waci - na té sociálce jsou to fakt kreténi... :frowning2: Já to teď řešit naštěstí nemusím (i když mě to naprdlo, kdyby se malej narodil v červnu, měla jsem nárok na mateřskou :frowning2: :grinning: ), ale jsem zvědavá, jak to bude s tím rodičovským příspěvkem... Ale naštěstí máme s manžou rezervy, ze kterejch kdyžtak můžem žít...

calli - to tm maj nějakou akci? že by ji měli i u nás? :grinning: No uvidím, chtěli jsme tam někdy zajít, tak bychom je mohli koupit :slight_smile:

Jinak tím, nakolik vyjdou věci pro mimčo... My jsme to počítali s manžou a dostali jsme se zhruba na 40 - 50 tisíc a to si nijak moc nevymejšlíme :confounded: :confused:
17. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Peťulko, všechno nej k svátku a hezky to dneska oslav :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
calli aha tak to pak budeš informovat :wink: jak to jde. já o tom četla v betynce nebo v mamince, teď si nejsem jistá kde a docela mě to zaujalo :wink:

k.ate myslím, že tesco bude mít akci i v Brně :wink: já jsem raději už ani nepočítala, kolik nás vše stálo a taky si nijak nevymýšlíme :unamused:
17. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.