• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate, my byli v tescu včera a měli je tam, tak je asi budou mít i u vás :wink: Akorát to nemají popsané jako tetra plenky, ale jako kojenecká plena 90x100 :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
waci, my to taky nepočítali, to by Jirka asi nerozdýchal, kdybych mu to všechno spočítala :grinning:
17. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
calli ono je to asi lepší to nepočítat :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
calli - díky za přáníčko :slight_smile: Musím tu ještě uklidit, včera jsme to nějak nestihli :grinning: A na ty plíny se teda kouknu nebo pověřím manžu :slight_smile: Za 90 korun je to parádní cena :slight_smile:

waci - manža počítal kolik nás ještě nákupy budou stát, tak pak k tomu připočítal to co už máme, no je to slušná pálka, ale co už :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
jé Peti také všechno nejlepší, já úplně zapomněla. :wink:
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
waci, já o tom nejdřív jen někde zaslechla a potom jsem si to pročetla tady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=74057&vGroupOffset=0 a pak našla ještě netu hodně informací a na youtube jsou i videa :slight_smile: Jirkovi se to taky líbí, tak uvidíme, jestli to zvládnu, nevím totiž, co se mnou udělá porod a potom šestinedělí...no na RS je prý nejhorší prvního půl roku po porodu, tak snad to přežiju ve zdraví...
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
calli to zvládneš, je moc pěkné, že už máš takhle pěkně stanoveno, že to chceš zkusit. Neboj zvládneš to :wink:
17. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
zejtra jdu na kontrolu a na monitor, tak jsem zase zvědavá :wink: zda s emalá bude hejbat nebo zda se na to vykašle :wink:
17. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
určitě se bude vrtět :grinning: A když ne, vzpomeneš si na socku a ona se rozvrtí :grinning:
17. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
calli to jo siciálka by ji mohla rozparádit. calli já jsem tak zvědavá, jak bude vypadat :grinning:
17. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
tak to jsme asi všechny :grinning: A Jirka je už taky úplně natěšený, pořád říká, jaké bude mít maličké nožičky a ručičky a že je bude malému "papat" :grinning: Vím, že bude skvělým tátou :slight_smile:
A neboj waci, budeme mít ty nejkrásnější miminka, ptž budou naše :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Dneska asi půjdeme k vodě, já ještě u vody letos nebyla, jen na plavání v kurzu :slight_smile: Ale já se stejně koupat nebudu, je to totiž přírodní nádrž a nechci nic riskovat...
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
jj calli já si taky myslím, že všechny budeme tvrdit, že to naše mimi je nejkrásnější :grinning:
manžel už se taky moc těší. pořád chodí okolo pokojíčku, okolo vaničky a hladí postýlku... :grinning:
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
waci - díky :slight_smile:

calli - my jsme o té bezplenkové metodě chviklu taky přemýšleli, ale bude nám malýho hlídat asi i dost jinejch lidí a bylo by to hodně komplikovaný... Zbytečně bych se při tom stresovala, tak na to asi kašlem :slight_smile:

Jinak mi tady pod nos voní ty sušenky, co jsme včera pekli :grinning: Sice jsme je tam měli nechat asi trochu dýl, ale to neva, není v tom vajíčko, tak se to sní i tak :grinning: Hlavně jsou moooc dobrý :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
tak mě Jirka zase vytočil... Domů mi donese ten papír o tom, abych ho pustila s kolegy ven, ale jim ho do práce zpátky neveme... Tak už jsem se uklidnila večer a dneska mě zas takhle vytáčí všichni hned po ránu, socka a Jirka ještě...malá se z toho asi zjančí, jak pěním...
17. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
calli když se daří tak se daří. prostě fakt den blbec
17. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
k.ate, pošli nějaké sušenky, se aspoň uklidním trochu :grinning:
17. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
jdu si dát sprchu a spláchnout ten vztek na všechno trochu...
17. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
calli já bych ti mohla leda poslat dort :grinning: byli jsme včera na oslavě a dostali jsme dort domů a je moc výbornej, ale už ho moc není, já ho vzteky skoro celý snědla
17. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
calli - http://www.modrykonik.cz/_gallery/64325/64325_3158886.jpg?1250498784 tak tady máš :grinning: Chutnaj teda lím, než vypadaj, moc dobře se mi to včera neplácalo :grinning:
17. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
k.ate mňam děláš chutě :grinning:
17. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
waci - stav se :grinning: Já s ním vždycky jednu a jsem nacpaná, udělala jsem je moc velký, jak v tom je celozrnná mouka, ovesný vločky a oříšky, je to hrozně sytý :grinning:
17. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
k.ate, nevypadají špatně :slight_smile: Ale z toho monitoru jsem si dát nemohla :frowning2: :grinning: A waci, dortík si nech na svoje nervy, taky potřebuješ a asi víc než já :wink:
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
my máme ještě kousek čokolády v ledničce, ale nechci se ládovat sladkým, ať na konci těhu nepřiberu nějak víc než by bylo třeba :grinning:
17. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
calli - a to já se láduju vším a přibírám, tak doufám, že nepřiberu moc :grinning: Ale tady v těch sušenkách je jen medík sladkej, cukru ani troška, tak snad to není tak hrozný :grinning:
17. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
calli kolik jsi přibrala?
17. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
waci, já se doma raději nevážím :grinning:, ale na poslední kontrole 5.8 jsem měla 9kg nahoře, což ještě jde :slight_smile:
Jo a už mám lepší náladu, zrovna mi přišli oblečky, co jsme si objednala z netu pro malé, dva kabátky a jedny bílé kalhoty :slight_smile: Tak mi to hned zvedlo náladu :slight_smile:
A z Jirkou jsme si to taky nějak vyříkali, tak tu teď trochu břrečím, ale už nejsem na něho naštvaná, i když na ty jeho kolegy budu pořád :angry:
17. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
calli to je pěkná váha. tak to můžeš normálně jíst ne :wink:
t je dobře, že jste si to vyříkali, to je vždy nejlepší :wink:
17. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
waci, já se celkem divím, že nemám víc, já jím totiž všechno :grinning: Jen je pravda, že toho sním strašně málo, tak asi proto :slight_smile: Nějak toho nedokážu do sebe víc dostat :grinning: Ale měla bych začít jíst zdravě, ať má malá kvalitní mlíčko :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
calli já se taky divím že jsem nabrala zatím jen 8kg. já pořád do sebe cpu sladké, ale fakt ve velkým :sweat_smile:
jenže já fakt nemohu vůbec vidět maso. jako trochu sním, ale moc ne
17. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.