• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
konici tak jsem vas docetla, uz mam nauceno jeste teda zopakovat ale to az vecer. dnes me tatka oznamil ze mi da 30tis at si koupim vybavicku od babicky a dedy pro Kristynku tak mam velkou radost :slight_smile: spadl mi kamen ze srdce :wink:

waci brzy se uzdrav!!! ani ja tu ted moc nebudu :frowning2:

luciiii uz ted si beru rezervacku na lego , kdyz jsem byla mala tak jsem milovala lego a Libor ma super praci :wink: my taky pracujeme oba v logistice pro americkou divizi ford motor company :slight_smile:

kate to je me lito co se stalo manzelovi i me se to stalo ze se me to neulozilo a to pak litaly hromy blesky :slight_smile: ja uz jsem se naucila 25 otazek takze jeste 75 :angry: tak jsem si to naplanovala kazdy den 5 otazek a pak budu mit 5 dni bez uceni a rovnou ke statnicim :grinning: i presto se me to zda zbytecny se to ucit kdyz to je teorie k nicemu jako chapes koho bude zajimat tohle neco ja spis radeji bych neco tvorila nez neco odrikavala dle zakonu nebo definici :frowning2:
18. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
holis - no už to dal zase dokupy... já se tady snažím pochopit něco, co je pro mě absolutně nepochopitelný :grinning: Abych mohla začít programovat :grinning: a mám 100 chutí se na to vykašlat... prostě to nejde a nejde a nejde pochopit :frowning2: Bych 100 krat radši jen něco citovala než něco vymejšlela :grinning:
18. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
kate tak cituj ja mam odcitovane pul bakalarky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
No vy učenlivé ahojte, tak mala by som za veru už do tej mojej práce pustit, ale asi až zajtra.Veru sa mi do tohomoc nechce, tak vám teda závidím, že vám sa to darí aspoň trošku. :wink:
18. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
holky ja jdu umyt okna, sice jsem je myla pred velikonocema ale jsou zas.any od pylu z repky takze aspon jedno okno umeju a zitra druhy :grinning: aurelko to zvladnes.
Jinak konici zapomnela jsem vam rict ze nepremyslely jste objednat kocarek z Polskeho eshopu, kdyz to prepocitam muj kocarek me vyjde o 5 tis levneji nez tady v cz. tady je link kdyby jste mely zajem
18. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
jo ten link jsem zapomnela http://www.bobowozki.com.pl/ :grinning:
18. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
idem to tam omrknúť
18. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
No vyzerá to, že by to mohlo byť veru lacnejšie. Neviem ešte zistiť doplnky, ale budem hľadať. :wink:
18. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
No paráda vašla mi tá Teutonka miesto 23 00,- na 18 000,- super cena
18. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
No tak teda 19 000 , lebo som zabudla na tašku,ale stále lepšie ako u nás.
18. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
No ešte som ale skúsila napísať u nás do obchodu, koľko to vyjde presne, lebo do Poľska by bolo treba ešte zarátať cestu alebo poštovné. Tak uvidíme
18. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
aurelko ja jsem to zjistovala tusim ze za postovny do 30 kg si pocitaji 130zl to nevim kolik je u vas ale u nas asi 750kc ale i tak se mi to vyplati muj kocarek tady stoji zaklad 12500 a tam 8500, a kdyz vezmu celej komplet tak tady prijde na 23tis a tam na 18tis.
18. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
holis - když já už mám odcitovaný co šlo a ted už musim vymejšlet a nějak to nejde :frowning2:
jinak ty kočárky posílají i sem do ČR? jinak mě by spíš zajímalo, jestil by mě nevyšla draze ta platba... :confounded:
18. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Krásný večer holky :slight_smile:

Tak gravidjoga byla super, jen se má "rádoby uvolněná záda a oázu klidu", kterou jsme nachytaly s holkama na hodině, rozplynula v uklízení, které následovalo po mém příchodu domů. Ale mám to za sebou, uffff :slight_smile:

Lucí jak jsi našla auto?

Gabčo jak jsi dorazila, volal Ti Jára cestou na Čerňák?

Já jsem totálně vyřízená, už mi píská pračka, že doprala, tak letím pověsit prádlo.

Holis máš toho dost,co? Jde to aspoň do hlavy?
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
kate ja vim je to bida me taky neslo nic moc vymejslet, nastesti jsem udelala v zaveru anketu nahazela tam 4 kolacovy grafy a hned se to roztahlo
no kocarky posilaji i do ceska, da se platit normalne kartou tak jak kdyz kupujes treba letenku pred internet takze je to v pohode.
18. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
holis - ono je blbý, že to je program, ve kterým neumím tak uplně programovat :frowning2: Navíc pořádně nechápu to, co mám naprogramovat :grinning: takže takový docela blbý shody okolností :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak aspon jedna věc mi funguje :grinning: Byla jsem nešťastná z toho, že mi to nejde a až díky manžovi mi došlo, že to nemám propojený spojitou čárou a taky že mám hodně hrubý krokování jedné proměnné :grinning: A proto mi to házelo na první pohled kraviny, ale když jsem vlastnosti toho grafu nastavila správně, vyšel už dobře :slight_smile: No tak už se můžu konečně pustit do toho, co se po mně fakt chce :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobré ráno holky. Já musím hlídat mail tak jen nakukuji. Jdu se nadlábnout magnesia a půjdu lehnout k telce.
Luci za jak dlouho tě to pustilo, to tvrdnutí?
19. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky,

waci ty jsi ranní ptáče, skoro každé ráno jsi tu první :wink:
19. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
dobre rano konici :wink: zdravim u nas prsi a prsi a to jsem vcera umyla okno :rolling_eyes: dnes me ceka zubar :grinning: snad to bude ok. Jinak nevim cim to, ale posledni 4 dny me normalne budi Kristynka v brisku to co predvadi od 5hod od rana je mazec a ted uz to jsou kopance protoze je fakt dlouha :grinning: Jinak zacnu jist znova magnezko protoze kdyz jdu tak me obcas boli brisko. Moc vam zavidim tu gravidjogu ja jsem shnila vylizt z domu.
Taky se musim dnes objednat ke kadernici pac mam odrost strasne dlouhej, musim o sebe zacit pecovat :grinning:
19. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
broucek já jsem každý den vzhůru mezi pátou a šestou nemůžu nějak spát :wink:

jdu zase koukat na telku jedu jedno DVD za druhým :grinning: mám sledovací maraton :grinning:
19. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak v Praze hlásím projasnění oblohy a vylézá punťa :grinning:

Holis já jsem ráda, že jsme se takhle s holkama domluvily a doufám, že nám to chození vydrží :slight_smile:

waci chápu, já se taky pořád k ránu budím. Ale jak mám vstát do práce, tak bych chrněla :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
tady tak krásně prší a je pod mrakem, že je to úplně úžasné :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak hlásím změnu, nad Prahou se opět zatahuje a jsou to černo šedé mraky :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
hehe konik alias meteorologicka stanice :grinning: u nas prestalo prset nicmene je zatazeno tak akorat teplomer ukazuje 19,6. to me vyhovuje jen at nesviti.

holky co mate za linkou obklady nebo sklo? my zatim holou zed ale chceme koupit sklo a nevime jake. :grinning: a zda jste s tim spokojeny. a konecne jsme objednali pana na zmereni vestavene skrine nebot z te nasi uz nam padaji veci ven ( me teda ne ale jirkovi) :slight_smile:

a jeste co dnes varite?
19. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
My máme za linkou dlaždičky. Vařit nebudu nic, uvidíme co my nabídne kantýna :grinning:
19. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
my máme zatím provizorní kuchyni a mám za linkou ozodbné lino. Jinak vařit bude manžel až přijde z práce ve dvě hodiny, do té doby musím počkat :wink: abych nestála zbytečně u sporáku :wink:
19. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
waci ty to mas aspon zarizeny ja delam zeleninovou polivku co dum dal a na veceri udelam sekanou s bramborama pac nic me nenapada, me furt prijde ze varim veci dokola
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojte tehulky,

tak včera ta gravidjoga bola super až na to,že kým som tam dorazila,tak sem se hezky zapotila,ale našťastie ma broučínek zachránil a navigoval :slight_smile: byla to fakt komedie,normálne ešte teraz sa smejem,že nie som schopná urobiť ani sviečku s tým pupkom :slight_smile: fučali sme tak ako vorvani :slight_smile:

brouči,našla som autí bez problémov :slight_smile: asi polhoďku po mne dorazil domov Libor a normálne vyzvedal,s kým to kde bola...

gabi bola na tom teste na cukrovku,tak snáď sa čoskoro ukáže :slight_smile:

inak tehulky,keby ste nás včera videli,normálne kelišky :slight_smile:

tak som sa vrátila z toho Motola,bol so mnou normálne Libor a nemusela som ísť svojím autom...takže odvozo aj dovoz až do domu,normálne ho netrápilo,že nie je v práci :slight_smile:
pani doktorka úplne milá a príjemná,takže som registrovaná do porodnice :slight_smile: ale je mi dnes nejako blbě,asi tlak nebo co,nejak mne moce...

holis,ja budem dnes variť řízky s bramborem,brokolicovou nebo hrachovou polívku a okurkovej salátek :slight_smile:

Keby ste videli Broučka a Grabu aké pekné ženské :slight_smile: ja som bola rada v tej rýchlosti,že dala vobec dole natáčky :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
waci,prešlo to asi tak po týždni kľudu s magnesiom,ale to pocítiš sama,neboj sa,len máš proste podráždené bruško,keby to moc nepomáhalo,zájdi si na pohotovosť,dajú ti magnesium priamo do žily,držím palečky a nestresuj sa tým moc...hlavne nerob nič namáhavé s rukami...to počká :slight_smile:
a ako často ti tvrdne bruško inak?
19. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.