• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj omlouvám se že Vám sem lezu ale mám takový informativní dotaz.
Kolik máte nakoupených balíků plen pro mimi velikost 3-6kg?
Já vím že mám dítě a proto bych to měla sama nejlépe vědět jaká je spotřeba jenže já už si to nepamatuji.
Dík za odpověd
17. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj sabi, no, já mám jeden, kde jich je 80 a myslím, že by to mělo stačit...Já stejně budu mít látkové potom, takže tohle moc neřeším, ale to mimčo z těch mini plen vyroste do dvou týdnů, tak zkus koupit 2-3 balíky, já ti asi moc nepomůžu :grinning:
17. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
sabinecka raději se ani neptej :grinning: u nás byla akce a já chtěla sleep and play a v tom jednom balíku je 70 plenek a my máme 13 balíkůůůůůůůůůůůů :sweat_smile: takže jsme trochu magoři.
17. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
waci..to pak plánuješ prodávat za velké peníze? :grinning:
17. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
sabi - já mám 80 kouskovej balik plinek ve velikosti 2 - 5 kg :slight_smile: a jinak zatím nic :grinning:
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
no kámoška jich má ale různých velikostí už nakoupeno 30balíků tak se ptám jak jste na tom ostatní protože mě úplně zmagořila že nejsem připravena.
17. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Calli to mě ani nenapadlo :grinning: nech bejt ono to letí. :grinning: vem si že denně některé mimi pořebuje třeba fakt 10 plenek :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
sabinecka u nás kdyby nebyla akce, tak jich asi tolik taky nekupuji. :wink: ale měli je za 149kč což mi připadá pěkná cena :wink: některé teda máme z globusu za 199Kč
17. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
No ted je mají v tescu a vycházejí asi na 165kč když se to koupí jako 2+1 zdarma
17. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
waci, to máš tak na 3 měsíce, to do nich to malé už nenarveš :grinning: Co to máš za značku, že byly tak levné? :confused:
17. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
tak už snad jen samé dobré zprávy :slight_smile: Zrovna mi přišel mail, že mi do dvou dnů přijde další zásilka, kde bude kojo polštář a ta podložka na ochranu matrace :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
calli myslím, že plínky se upotřebí vždy. 3-6 kilo je dost velký rozsah. 6 kilo má dítě v půl roce a to si myslím, že těch balíků spotřebuješ hodně :slight_smile:

My máme zatím cca 200 ks plínek a když slyším švagrovou, která na jedno dítě spotřebuje denně 10 ks plínek tak myslím, že nebude takový problém to spotřebovat :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
pampers sleep and play :wink: jsou do 6 kg. kamarádka má holčičku a má 5 měsíců a má teprve necelých 5 kilo. Narodila se s váhou 2, 7kg. tak já přece počítám s tím, že budu mít malou holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
na pampersky jsem neslyšela nic dobrého, tak jsem je ani nepořizovala, tak potom musíš waci říct jaké jsou :wink:
nj, broučku, jenže já jednorázovky používat moc nechci, takže mi to přijde šíleně moc :slight_smile: Ale asi máš pravdu, že je upotřebíte...a kdyby ne, tak miminek se rodí letos moc, tak je upotřebí kamarádka :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
mně je doporučila sestra a sousedka, ale musí být jen ty sleep and play ostatní pampersky stojí prý za prd.
:wink:

broucek ahoj tak nejen od kamarádky malá má takovou spotřebu :grinning:
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
aha...tak to si možná jeden balíček koupím, na vyzkoušení, sleep and play říkáš, jo? :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdu něco dělat, včera jsme si koupili nový vysavač, tak ho vyzkouším :grinning: Pak jdeme k té mvodě, takže vám přeji krásný den bez nervů :wink: Papa večer
17. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
To je hrozně individuální. Některé děti Pampers nesnesou vůbec, některé zase nesnesou jiné. Já koupila od Huggies, Pampers (Sleep and Play), Happy, takže uvidíme, co jí sedne. Já bych taky klidně látkovala, ale pořád to žehlit - to se mi prostě nechce, jsem na to líná :slight_smile:

waci oni totiž ty dětičky nejradši kakají do čistých plenek a zrovna ve chvíli, kdy je přebaluješ :grinning:
jj sleep and play tyhle http://www.drogerieelkup.cz/index.php?nid=3419&oid=486889&epc=3130

moje setsra právě měla problémy objevit nějaké spolehlvé plenky protože malá se vždy pročůrala bokem vyzkoušela snad všechny značky až tyhle jí sedly. a sousedka na tom byla podobně, pořád prala prostěradla, ale s těmahle je spokojená a používá je pořád
Holky kde je dneska zbytek? Nerozrodilo se nám to? :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
broucek taky nevím kde jsou ostatní jsme tak ypřemýšlela zda už nemáme další mimi
17. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Taky dneska koukám, že tu nikdo není :grinning: Ale přála bych jim to, aby už rodily :slight_smile:
waci, ale to jsou hodně levné teda, to jsem nečekala...já uvažuju na huggies, ale možná zkusím i ty sleep and play :wink:
17. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
strašně krásně vonějí, já k nim pořád čuchám :grinning:
tak jsem odkryla bazén a asi tam dneska skončím, dělám ještě obídek. Měla jsem tu poslední cuketu, tak dělám plněnou cuketu masovou směsí
17. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
konici ahoj, jsem zpet od doktora, dopadl nam spatne rano monitor tak jsme museli prijit za 2 hodiny znova, uz lepsi nastesti, prutoky v poradku... ale i tak jsem se bala, oni malou budili a ona nic :pensive:

jdu vas docist
17. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
holis tohle je trápení přece jasně vidí, že srdíčko ťuká a je vše v pořádku, přece to miminko nemůže být pořád vzhůru a zvláště když si vzpomenou lékaři.
a co jinak na porod to nevypadá???
17. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
holis, nebuď smutná, je to jak říká waci, mimíska si potřebují i dáchnout, nemůžou být pořád vzhůru a čekat, jestli zrovna nekouká doktor nebo je nesleduje :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Jani, tak hlavně, že je to jinak OK. Ten monitor se občas nepovede :( No a co porod? Otvíráš se už?
17. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak jsem vas docetla :wink:

Petce vse nejlepsi k svatku :dizzy_face: hlavne at ti dela miminecek jen radost.

Holky ja mam teda oproti vam prdlajs vybavu plenek, mam male baleni pampers new born do porodnice a pak jedno baleni new born na doma a tot vse :sunglasses: ja potom vyslu jirku, prave jsem nechtela nic predem pac nevim ktere ji budou vyhovovat, pravdu mela Kata kdyz rikala ze kazdemu miminku sedi neco jineho ja cetla ze nejlepsi jsou z lidlu a z tesca tak uvidime, kamoska rikala ze ji vyhovuji z rosmannu ze at to na zacatku stridam a uvidim co nam sedne nejvice.

jinak holky u nas zadna zmena. cipek tuhy pro spicku prstu :fearful: ve ctvrtek dalsi kontrola :pensive: uz je to na palici :pensive:
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
holis to ti věřím, že z toho už musíš být hotová, ale třeba se malá rozmyslí :wink:
17. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
jj, holis, vzpomeň na jajku, taky jí říkali, že to na porod není a v noci šup :grinning: Tak nevěš hlavu :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.