• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
tak jsem si hodila do alba ty nové hadříky :slight_smile: A už jsou v pračce :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
calli moc pěkné oblečky :wink:
17. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
dík, já se pořád bála nakupovat z netu, že mi to nepřijde, ale když v obchodech není nic hezkého a když, tak moc předražené...
17. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
já jsme nakupovala strašně moc věcí na MMB a to i nové a vždy vše přišlo :wink:
17. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Já už se nebojím :slight_smile: První zkušenost je vynikající a druhá vypadá taky slibně :wink:
17. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, kupovali jste nosní odsávačku na vysavač? Já se nemůžu rozhodnout, jestli baby vac nebo nosátko...Máte některá některou z těch dvou?
17. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
calli ne já kupovala klasickou :wink: takže v tom ti bohužel neporadím
17. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky uvidime, neztracim hlavu ale teda musim rici ze me ted vsichni otravujou otazkou uz rodis?? :rolling_eyes: jen vcera asi 5 lidi a dnes to pokracuje.

calli: ja tu nosni odsavacku budu kupovat az tehdy az bude mit mala rymu. da se koupit v kazde lekarne takze vysleme tatinka :grinning: at se taky prece stara.

ja holky obleceni jeste nemam doma, sestricka me ho poslala z UK balik 40kg ale dala jim spatne tel cislo na mobil na tatku takze balik nemohli dorucit tak jsme tam volali a bude to tento tyden tak proto si dava kristynka na cas. :sweat_smile:

kdepak je lucinka, a jak se ma asi Gabca se Stepulkou?? jajka rodila v patek takze zitra by meli jit domu tak uvidime co nam holky napisou moooc se tesim
17. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
holis no vidíš ona chce nejprve oblečky a pak se narodit :wink:
17. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
waci, já právě klasickou nechci, pročítala jsem si fórum a ty maminky tam psaly, že balonková je na nic a s tou hadičkovou nic moc nevytáhneš. Na ten vysavač je to během pár vteřin, takže se mimi tolik netrápí a nebojuje s tebou... Jen nevím, jestli je mezi těma dvěma nějaký rozdíl, v lékárnách mají buď jednu nebo druhou, tak je nemůžu porovnat :grinning:
Tak k vodě asi nejdem, psal mi Jirka, že půjdem koukat na kočárky :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
holis, ta malá je chytroučká, nechce chodit nahatá, tak čeká, až dorazí oblečky :wink:, potom bude venku ani nemrkneš :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak kočárky jsou lepší než voda ne??? :wink:
17. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
to víš, že jsou :dizzy_face: asi teď bude vzorný taťka, když jsem mu řekla, jak moc jsem byla smutná :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak já se jdu chystat :slight_smile: paaaa
17. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
calli a jaky mate vybrany kocarek?

holky no a nakonec to bude chlapecek a me jebne nebot segra poslala vse ruzovy :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
calli tak paaaa

holis neboj tak to jsme na tom stejně taky máme vše růžové :wink:
17. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
no nic holky jdu čekat na manžela, zkusím ještě během dne mrknout, nebo mrknu a zejtra :wink:
17. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
17. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
papa konici ja jdu odpocivat teda
17. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, tak konecne som sa sem dostala, tak si vás idem dočítať.
17. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
zuzanko jak se mas?
17. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
No dalo mi zabrať vás dočítať.
17. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
No boli sme dnes na kontrole a sme na tom asi tak, že vo štvrtok mám ísť znovu na monitor a že na pôrod to ešte vôbec nevyzerá, hoci hlavička poriadne tlačí dolu. nO a doktor ide zase na dovolenku a vráti sa až po mojom termíne pôrodu, takma objednal an 31.8. a povedal, že vôbec by sa nečudoval keby sme sa veru vtedy ešte stretli, tak som mupovedala, že nech nežartuje.
17. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
No a Kati ako si písla, že by sa ti tie plienky nechcelo žehliť, tak tie nové látkové plienky a ako mám aj aj v albume, tak tie sa už nežehlia a perú sa max. na 60 stupňoch. Ja budem prvé 2-3 mesiace používať papierové, aby som neprala v kuse a potom už budeme trošku menej často meniť, tak nabehnem na tie látkové.
17. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
No a ak som to pochopila, tak v čechách dnes oslavuje Peťka, tak všetko najlepšie k meninkám.
17. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
zuzi: to bud v klidu ja jsem dnes 40+3 a na porod to taky nevypada :grinning: ale zacala tady bourka tak treba neco z toho bude.
17. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
No ja to teda moc neriešim, lebo jeden deň to nevyzerá a druhý deň môžeš rodiť, tak sa nechám prekvapiť. Aj tak si myslím, že v piatok sa drobec narodí :slight_smile: .

Inak čoje s Gabi, už je doma z nemocnice alebo si ju tam ešte nechali?
17. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
No k nám by ten dážď mal doraziť zajtra. Moc sa na neho neteším.
17. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
zuzi tady prselo jen 5 min ale co tomu predchazelo byla sodoma gomora a uz je zas vedro :pensive:

gabca by uz mela byt doma podle me a jajka zitra tusim, ona ma zitra narozeniny mam takovy pocit nebo jeji tatinek. :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
No hej u Jajky ma niekto zajtra narodky. Gabinka možno ešte relaxuje trošku doma a dáva sa dokopy. Hádam sa nám babule čím skôr ozvú ako sa im darí.
17. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.