• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Napísala som teraz JAjke, tak možno odpíše, že čo a ako.
17. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahojte tehulienky moje :slight_smile:

tak teraz sme dorazili domov,ráno som bola na monitore a dopadol dobre,teda malý je OK,dokonca som tam mala už aj kontrakcie nad 40 a dve až nad 80(nad 80 sa vraj už objavujú,keď sa ide rodiť) a vobec som ich necítila :slight_smile: sice som sa moc nevyspala,od tretej rána ma dosť pobolieva bruško,možno tá včerajšia horúca vaňa a hopsanie na balone niečo urobilo :slight_smile: a potom sme sa vybrali do elektrospotrebičov a chodili sme až doteraz a fakt ma tak bruško ešte často nebolelo ako oddnes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no ale nejdem radšej dúfať a vo štvrtok idem na ďalšiu kontrolu a monitor,tak uvidíme,či sa dovtedy malý nerozhodne,ale mohol by :grinning:
Inak som si vybrala indukčnú varnú dosku aj vstavanú trubu a myčku a aj TV,ktoré máme vybrané,tak majú za super cenu,tak ideme premýšĺať,či by sme to nekúpili a už neschovali do domčeku :slight_smile:,inak som dostala super mixér a šľahač,budem to mať v kuchyni pekne zladené :slight_smile:

Peti,všetko najlepšie k meninkám :wink:

Jani,mrzí ma,že ťa tak vydesili pri monitore,oni to niekedy preháňajú,ale je dobré,že opakovaný monitor dopadol dobre. A neboj,držím s tebou to prenášanie :slight_smile:

Gábinke som včera písala a včera ich nepustili,lebo malému zahnisali očička a že do dnes uvidia,tak snáď ich pustili domkov,ona sa určite ozve,keĎ si to zoorganizuje,moc vás všetky pozdravuje a teší sa,že sem k nám zase nakukne :slight_smile:

Inak som sa smiala,že malý mi to asi chce urobiť naschvál narodiť sa zajtra(Libiho exmanželka má zajtra narodeniny :slight_smile: ),keď tak dnes vyvádza,ale myslím si,že skor nie,že je to len náhoda :slight_smile:

Miška,moc ma mrzí,že to sociálka takto zvorala a vy sa teraz trápite s peniazmi...oni to totiž vobec nechápu,aké ťažké to majú ľudia,ktorí žijú presne na korunu s peniazmi,ktoré mesačne dostávajú a na ktoré majú nárok...mne vyplatili peniaze až po 4mesiacoch!!!!!ale zase som na ne nebola tak odkázaná vďaka platu Libiho a práve preto ma to mrzí,že ti to takto pos....!!!!!!!!!!!!!!!ja som tam bola taký bordel narobiť,že všetci čumeli!!!!

S tými plienkami-mám tiež peknú zásobu,kupovali sme tak,keď boli v akcii,tak uvidíme...

Zuzi ahoj,tak pozerám,že sme tu fakt zakliate a snáĎ ani jedna neporodíme na termín :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
No Luci tak teraz to už s tebou vyzerá nádejne, no možno nám načneš nový deň v týždni na rodenie :slight_smile: . Ale si na rade, lebo mal by ísť na svet chlapec.
17. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
luci :grinning: ja si zakazala rodit v sobotu to mela svatek Hana, mojeho Jirky exmanzelka :grinning: takze zitra si to musis zakazat :grinning: me to vyslo. a co cipek jak vypada?

ja mela na monitoru hodnoty kolem 12, a mene takze vubec nic zadny kontra :unamused:
17. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
No on doktor ale potom povedal, že pritrafiť sa môže čokoľvek, že rodiť môžem hocikedy, že len by sa nečudoval, ak by som tam toho 31. dofrčala. Ale ja mu takú radosť neurobím, vo štvrtok tam idem naposledy a ak ma cche vidieť, tak jedine v piatok na pôrodnej sále. :slight_smile: Sme sa tak s manželom rozhodli, že malý ide v piatok, tak hotovo a ak je inteligent, tak sa veru v ten paitok narodí, nech v sobotu môžu všetci poriadne na švagrinkinej oslave oslavovať aj ejho. :wink:
17. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
No tak to si mala JAni fakt maličké hodnoty ja som mala vtedy v utorok 16-22. Uvidíme čo bude vo štvrtok. Teraz keď Lucinka napísala prio akých sa ide rodiť budem si ich viac všímať. :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
No a lUci ak sa ti veci páčili a boli za dobré ceny, tak ich veru nakúp, kým sú na ne korunky.
17. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Zuzi,mne by sa vo štvrtok páčil ten dátum (ako si predpovedala),tak uvidíme :slight_smile: Tiež som si to takto pekne prorokovala a vidíš,malý si robí po svojom a kašle na naše reči a činy :slight_smile:

Jani,ja som mala dnes len monitor,takže čípok vobec neviem ako vypadá,až vo štvrtok (ak sa niečo mimoriadne nestane) a zakazovať mu ten zajtrajšok radšej nejdem,lebo by naopak vyliezol :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
No j akao pozerám do knižky tak čípok je asi 25, takže je ho tam hodne.
17. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
No ja som našťastie dnes doobeda bola von, najprv s jednou kamoškou a potom som stretla aj susedu, tak som išla ešte aj s nimi von, lebo by ma doma piclo. Drahý je ešte stále v práci a nevie kedy z tade zdrhne domov, lebo všetci majú dovolenky a má veľa práce. No to bude tento týždeň katastrofa s jeho príchodmi domov.
17. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Čauves, Calli a Waci, taky mi ještě nedošly prachy za poslední neschopenku. A to s tou mateřskou je jako fakt? Že to nepošlou tento měsíc, ale až další? To teda bude almužna...pokud vůbec bude :unamused: Minulý měsíc jsem byla steklá, pač mi peníze dorazily úplně nakonci měsíce. To jsem volala, kde jsou a baba mi řekla, že to trvá týden, než to dojde na účet a kdesi cosi. Jsem jí řekla, že kvůli tomu půjdu do mínusu. No jenže to dneska nikoho nezajímá, že? No děsím se , jakým způsobem bude chodit mateřská.
Jinak přes noc mi kleslo břicho. Aspoń mám ten pocit...A taky začínáme se sexíkem....třeba ho pomůžem vypudit :grinning:
17. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Zuzi,to,čo si mala ty tie hodnoty,tak nie sú žiadne sťahy maternice :frowning2: ja som to mala tiež v takých hodnotách doteraz a až dnes prvýkrát tam nebola rovná čiara,ale kopčeky :slight_smile:
A čípok máte teda aj s Jankou ešte pekne tvrdý,ja už ho mám menej ako cm,ale vidíte,stále nič...

Zuzi,no veď práve,máme ešte peniaze a nečerpáme ani zo "zásob" ani z Libiho odstupného,ja mám ešte celú PN,tak by sme to kúpili,síce to nie sú lacné veci,ale zase už chcem kvalitné,ako sa hovorí,"nie sme takí bohatí,aby sme si dovolili lacné veci" :slight_smile:

Ježiši,tu je tak strašné teplo,35stupňov,fuuuuuuuuuuuuuuj,v noci sa mi ani spať nedalo a takto tu má byť celý týždeń...
17. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
No baby tú sociálku vám fakt nezávidím, musím si zaklopať, mňa to našťastie obišlo a prvé korunky prišli na čas.
17. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
No Zuzi,zlaté Slovensko v tomto,veď mi aj pani tu na sociálke v Prahe povedala,keď som sa tam bola ozvať,že ako je možné,že 4tý mesiac nemám vyplatenú PNku,tak mi povedala,že keď sa mi nepáči,tak sa mám vrátiť na SK...vtedy som myslela,že ju vlastnoručne uškrtím...
Ja som tiež zvedavá,či mi tento mesiac pošlú už materskú,vychádza mi celkom pekná suma,tak uvidíme,ale tentokrát sa po mesiaci nevyplatenia ozvem a nebudem čakať takú dobu...takže si možme len držať len navzájom palce...
vyliezla som zo sprchy a možem tam ísť znova,fakt humus TEPLOOOOOOO!!!!
17. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Už nám došel kočárek, ale jdeme pro něho až zítra. Dnes to časově nevyšlo. Tak pak řeknu, jaký je. Taky mi přišel ten kojící polštář, co jsem reklamovala. No kupodivu je v pořádku. Paní mi dokonce slíbila vrátit prašule za poštovné, které jsem musela uhradit při reklamaci. Tak to mě potěšilo....
Jak tu řešíte ty čípky, tak to já vůbec netuším. Mně jenom řekla, že se ještě nic nechystá...
17. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
No ja už som to objavial v tých jeho škrabancoch kam to asi píše, teda aspoň si myslím že je to ono. Mne to tiež nikdy nepovedal a ani som sa nepýtala, tak iba hádam, že je to ono.

No dnes je príšerné teplo aj tu, ja som dnes chcela ukecať drahého, že sa pôjdeme fotiť večer doparku, ale neviem neviem, keĎže je ešte stále v práci. Ale chcela som ešte spraviť fotky s bruškom na detskom ihrisku čo máme v parku, tam mám spravené aj predsvadobné aj svadobné a potom tam budem fotiť drobca.
17. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
No drahý konečne odchádza z práce, tak o 45 minút hádam bude konečne doma.
17. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Tvůj muž je fotograf? Ten můj zase šel do práce. Má pozdní odpolední...
17. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Nie, on má fotenie ako koníčka. ON pracuje v strojárenskom priemysle.

Inak musím ho dnes pochváliť. som bola práve zvesiť prádlo, ktoré vešal on a milo ma prekvapil. Pomaličky sa učí ako to má vešať podľa mojich predstáv - ponožky boli krásne popárované a tričká už tiež viseli krajšie ako minule. :wink:
17. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Hehehe :grinning: . oni chlapi umí, když chcou..... :wink: Tak jsem se dívala na Tvoje album a líbí se mi ten kapsář na postýlce. To je praktická věc. Taky popřemýšlím....Pelíšek mám nachystaný, ale ještě přikrytý, aby se do něj neprášilo.... :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
No ja ho asi tiež zakryjem, postieľku som nachystala teraz v sobotu, že keby niečo, lebo večer ma už chytajú kŕče, tak ench je to nachystané, ale hodím na to ešte deku. No a veci do postieľky mi ušila moja šikovná švagrinka.
17. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
A inak Kajra aký kočík si si objednala?
17. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Nonič idem ja pripraviť večeru, tak sa zatiaľ majte.
17. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
To je moc šikovná. Taky bych uvítala nějakou švadlenku....Budeme mít to co K.ate. Roan Marita, ale zelenočerný kytičkovaný. Aurreli, ahoj
17. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
holky no moje hodnoty na monitoru jsou i kolem 0, jako to je divny prave :frowning2: ale v patek jsem mela hodnoty kolem 25 no a dnes tohle.

Luci i me by se libil ctvrtek ale je na rade chlapecek tak spechej at muzu ja ven s holcickou :pensive:

jinak taky cekam na socku az posle penize za materskou ani nevim kolik mam ocekavat ale nam socka chodi az kolem 20 v mesici takze ja mam casu dost :grinning: ziju z jirkovyho platu :dizzy_face:

jinak to vedro je hnus to jsme si letos uzily leto ze? ja pristi rok se nehnu od bazenu :fearful: jak ja v noci musim met otevreny okno jinak bych neusnula
17. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
tak mamka už je pryč... Bylo to fajn, měli jsme zdravý jednohubky a taaak... No prostě pohodička :slight_smile:

Děkuju všem za přáníčka :slight_smile: Malej je dneska hodnej, ale sem tam mě bolí čípek... Tak by mě zajimalo, jak to tam "dole" vypadá :grinning: V minulé poradně mi psala dr. CS 1-2, ale nechci, aby malej šel ven moc brzy... :cry:
17. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj všem, to horko je opravdu k nevydžení, mám už přes půl hodinu pěkný bolesti v podbřišku, a jsem zmatená jestli jsou to jen poslíčci, které už delší dobu mám ale ne takové. Jinak jdu zítra k dr. na monitor a nejhorší je že má být opět takové vedro. No uvidím zda přežiju dnešek a uvidím co mi zítra dr. řekne. mám týden do porodu, už abych to měla za sebou. Včera malej hrozně kopal, pořád mě tvrne břicho, musím chodit každou chvíli na záchod a ke všemu mě začalo bolet dnes v podbříšku. No děs. :frowning2:
17. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Krásný večer holky,
tak jsem si užila další návštěvu a bylo to moc fajn :slight_smile: Jen jsem hrozně utahaná z toho vedra, už aby se ochladilo.

Luci počkej, v noci určitě pojedeš :grinning:

Jinak jsem dnes psala Gabče a neozvala se, tak možná už jsou doma a zabydlují se se Štěpulkou :slight_smile:

Péti všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

Smíšku vydrž, už se to blíží :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
brouci: ty furt navstevujes :wink: neni to na tebe unavny pak?

ja jsem poklidila zalila rajcatka a sedime s garfildou na terase a cekame na tatinka :grinning:
17. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak my jsme už taky doma, kočárek se mi žádný nelíbil, zato Jirka by bral kočár těžký jako kráva, ale tahat ho budu já, že? Tak měl smůlu a "kráva" se nekoupila :grinning:
Jinak máme už kyblík na koupání a tu nosní odsávačku, nakonec jsem vzala tu baby vac, protože má náhradní násadu :grinning:
Jinak mě dneska malá festovně kopala, hlavně v obchodě do močáku, to jsem myslela, že tam pojdu :grinning: Ale celý den byla dneska nějak moc aktivní a je na můj vkus nějak moc dole, no jsem zvědavá, co mi řekne doktor ve čtvrtek, máme ten monitor, tak uvidím :slight_smile: Ale rodit tenhle týden v plánu nemám, je to za 1) brzo a za 2) by mě neměl kdo odvézt do porodnice :grinning: Takže nejdříve za týden, ale až tak od středy nahoru :grinning:
17. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.