• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
brouci - diky za přání :slight_smile:

calli - my máme zatím jen tu obyč odsávačku, v lékárně nám řekli, že u úplně malýho mimča se nemá používat ta na vysavač, takže tu budem řešit až později... :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
k.ate, tak ta obyč se dá koupit kdykoli, to není problém, ale tu na vysavač, kdybych nekoupila teď, tak už bych ji pak nekoupila :grinning:
17. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
calli - no já uvidím, jak to bude :grinning: Tu na vysavač plánujem, ale napřed to chce ten vysavač, že jo... :grinning:
17. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jani já už návštěvy přijímám, už nikam nechodím :slight_smile:

Holky já budu rozhodně kupovat tu odsávačku na vysavač. Je to prý nejlepší pro miminko i pro maminku.

Dneska mi malá v břiše tancuje jak o závod. Takže to určitě taky není na porod :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
k.ate, my si právě včera koupili nový :slight_smile:, neměli jsme na tom starém regulaci sání, tenhle byl navíc ve slevě ze 4 na 2 tisíce :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky. Tak od 1.30 nespím. paráááda :angry: . Navíc mě můj "potěšil". Přišel ve 3 z práce a říkal, že nás bratranec zve na narozky. No pěkně brzo, psal mu v 10 večer. Tož jsem se vytočila.
1.) nesnáším tyto sešlosti pač to leze do peněz, které teď potřebujem.(s naší stranou jsme to zrušili a je to fajn. Slavíme jen s rodiči a ségrou)
2.) si chlapec vzpomněl opravdu brzo, že má narozky.
3.) už máme jiný program.
Takže tím tuplem neusnu. Chjo, půjdu uklidit domek králíčkovi Bobíčkovi....
18. srp 2009 ve 03:57  • Odpověz
Jo a s tou odsavačkou soplů. Maminy, co u nás v práci ležely s děckama si je velice chválili. Ale pro nás je to pasé, pač nemáme vysavač s regulovatelným sáním. Tu obyč jsem taky zatím nepořizovala. Budu to řešit, až to bude zapotřebí...Nebo až se prnďolín narodí. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 04:00  • Odpověz
kajra ahoj já jsem zase nemohla spát normálka, manžel vstával do práce ve 4 tak jsem se taky vykutálela.
Dneska máme kontrolu a monitor ve tři hodiny tak jsem, zvědavá, jinak mi asi předevčírem kleslo břicho, aspoň mám ten pocit. Manžel to taky tvrdí, že se mu zdá, že už malou nemám tak natlačenou na prsách. Dneska má svátek mamka,tak se tam musíme stavit a popřát jí, tak to udělám rovnou jak pojedu od doktora.

kajra o oslavách mi ani nemluv já je nesnáším. a to jsme byli v neděli na oslavě, a máme jít v sobotou, ale já už se na to vůbec necítím. Sotva funím a není mi pořád dobře od toho čtvrtka mě to pěkně drží. Musím se dnes zeptat pana doktora zda to je normální, že mi je pořád divně :frowning2:
18. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak se konečně ochladilo a je to mnohem lepší než ta vedra. Tak co, neporodil nám v noci někdo? :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko.

K tej odsávačke na vysávač - sestra tiež nemá vysávač s regulátorom a používa ju, takže si ju môžete v pohode kúpiť a fakt je to na nezaplatenie, lebo s tou obyčajnou nič nevytiahnete.
18. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Inak mne Jajka tiež neodpísala, tak neviem čo je s babami,možno sa nám dnes ozvú aj Gábinka a ja Žanetka.
18. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
holky já se dnes dozvím i výsledky těch stěru na streptokoka, mám docela strach. Ale snad to bude negativní :sweat_smile:
18. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Neboj Waci, určite to bude dobré.
18. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
No ja dnes musím ísť na poštu, lebo akosi som zabudla zaplatiť šek na predplatné mama a ja a myslela som, že to zaplatím cez net ale nejde to, musím odkráčať na poštu. Už dlho sme nič neplatili cez poštu,nemám to rada, radšej využívam internet.
18. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobre rano, tak koukam Kajra ty jsi ranni ptace :wink:

waci preju at ti to dobre dopadne, ja streptokok mam a nijak to nepocituju! :wink: :wink:

jdu nakoupit nebot drahy se k tomu nema tak mozna budu i ridit uvidime, uz si ani nemyslim ze jsem tehotna kdyz zadny priznak k porodu nemam :grinning: to jsem ale vtipna!!!

ja dorazim za hodku mejte se tu princezny
18. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
holis j mám rávě problém první antibiotika která přeléčí streptokoka nejrychleji jsou penicilinového charakteru a já jsem na něj silně alergická :frowning2: pak se nasazuje clindamycin nebo erytromycin ale prý údajně už nejsou tak rychlá :unamused:
ale třeba to bude negativní i když s mojím štěstím. Podám pak hlášení :wink:
18. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Nám naštěstí vyšla kultivace v pořádku. Taky jsem z toho měla strach.
18. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
broucek já si říkám, že když mi ho nenašli v tom 30 když mi dělali komplet celé stěry tak třeba teď tam taky není :sweat_smile:
18. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
To víš že tam není, co by tam dělal :wink:
18. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
mně se dnes totálně nic nechce :unamused:
18. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Mně taky ne, ale chystám se žehlit, tak snad to dotáhnu do konce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky všichni... U nás dneska dělaj inventuru majetku na pokojich, tak musíme bejt vzhuru už brzo a mně je nějak zle.. bolí mě břicho, je mi blbě od žaludku, motá se mi hlava :frowning2: Asi počkám, až to tady propípou ty kody a půjdu si ještě lehnout...
18. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
k.ate tak se snaž odpočívat
18. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
K.ate veĎ si normálne ľahni a nech si behajú okolo teba, veď máš nárok ležať. Nám na intráku boli raz niečo robiť so svetlom na izbe a ja som mala so spolubývajúcou spojené postele, no a ja som už síce behala po izbe, ale drahý prišiel k nám šupol sa mi do postele a normálne ako tam behal ten opravár tak tam aj so spolubývajúcou lehnili a opravár sa iba smial.
Takže smelo do postieľky.
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj koníčci...mě se dneska taky nic nechce, neměla jsem ani sílu něco napsat, jen jsem si vás četla... Ale jdu do města, snad se tam dobelhám, bolí mě spodek, strašně moc, aale psala mi kamarádka, že je v centru a chce se sejít, tak půjdu... aspoň nebudu sama doma a bolavá :grinning:
k.ate, ty hezky odpočívej :wink:
tak já se jdu chystat, ale nechce se mi, vypadá to venku na déšť :frowning2:
18. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
u nás svítí slunko a bude horko :unamused:
18. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky
18. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Tak jsme doma....
Broučí omlouvám se že sem včera neodepsala na sms...ale bzla sem mrtvá...

Tak co je tu nového...nějaký další miminko kromě Jajky? a už je taky zpět? já nemám moc čas vás dočíst tak mi někdo shrňte prosím nejdůležitější věci:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
grabu vítej zpět, kdypak budou fotečky :wink:
18. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Jinak nás pustili až včera odpoledne...byli sme tam dýl protože prcek měl zahnisaný očička...ale už je to lepší tak snad se brzy doléčíme a budeme zdraví a krásný:slight_smile:
Až to nějak proberu tak vám sem šupnu Štěpulovi fotky...je moc krásnej i když celej poškrábanej a očička má trochu zalepený:slight_smile: ale to neva:slight_smile:
Dneska nám přeje počasí...není tak hnusně vedro jako včera...prcek bzl přehřátej a celý odpoledne proplakal...asi ho bolelo i břicho...asi už nebudu nic moc jíst než se mu to srovná...no je to záhul ale zvykáme si:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.