• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj Gábi,

no vítej zpět mezi námi. To je v pohodě, říkala jsem si, že asi máš svoje starosti. :slight_smile: Tak to jsem ráda, že už jste doma :slight_smile: Co Štěpánek, jak se máte? Jak to zvládáte?
Tady snad kromě Jajky žádný jiný porod. :slight_smile: A Lucinku máme na rozsypání :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,

tak ja som stále 2v1 a včera to bol asi planý poplach,a to som si večer dala zase horúcu vaňu a ešte do toho tá búrka,tak som myslela,že sa to rozbehne poriadne...už na to kašlem,už len pár dní musím vydržať...

Pekne Peti odpočívaj a Miška držím ti palce,aby boli stery negatívne :slight_smile:

Gábi,moc sme na teba a Štěpánka mysleli,nič nové tu nie je,nejak sme sa zasekli s porodmi a nie a nie ich rozbehnúť...
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Broučí zvládáme to zatím jakž takž...zvykáme si na to že sme doma...včera sem skoro celý odpoledne probrečela když malej taky plakal a olelo ho bříško...ale noc byla už klidná...včera sme poprvé koupali a byl to hysterák...ale on si časem na vodu zvykne...dneska musíme zajet k doktorce a zavolat na výsledky z těch očiček...ani nevím co všechno musím tenhle týden stihnout...:slight_smile: je toho moc...ale postupně to zvládnem
18. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Mě se dneska ráno Jára smál že to je super že už ten meloun nemám v břiše ale že nám hajá v postýlce:slight_smile:
Já to pořád nějak nestihla vztřebat že už je s náma...pořád si myslím že se mi to zdá:slight_smile: je to takovej uzlíček malinkej...máme z něj ohromnou radost:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Gábi,to sa všetko dá dokopy,uvidíš,no holt,musíme sa obetovať,aby nemali bruška bolenia...:slight_smile:

Kačenko,ja som ako nezmar,včera na rozsypanie a dnes som sa zase poskládala :grinning:
18. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
grabu a co porod? teda pokud se mohu zeptat. Já jsem byla v úterý na monitoru, tak dopadl dobře zachytil 3 kontrakce a já o nich nevěděla, malá se hejbla tak 3x :grinning: dělali mi stěry na streptokoka. dnes ve 3 jdu zase na monitor a kontrolu a budeme vědět výsledky ze stěrů tak jsem zvědavá. ale už byc chtěla moc rodit. Prootže je mi od čtvrtka špatně tak divně, hlavně mi kleslo bříško a nemůžu ani pořádně chodit. tak jsem fakt zvědavá co mi pan doktor řekne.
18. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj Gabiiiiii, mamino, velka gratulace jeste jednou!!!! jak my ti zavidime ze uz jsi maminka!!!! my ti dame pokoj ale az budes mit klid popis nam porod....

saacvi uz tu taky dlouho nebyla, snad jsou s janickou v poradku.
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
No ta naše se na monitoru předváděla :slight_smile: I sestra říkala, že je tam pohybů až běda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábi a co kojení?

Lucinko holka moje ty na mě čekáš, viď? :grinning:
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Luci to je jasný že budu klidně jíst jen suchou rýži jen aby ho nic nebolelo...ale to by taky museli brát v potaz v nemocnici...normálně nás cpali rohlíkama a ovocem...bojeď by pak neplakal...ale to bude dobrý:slight_smile:

Waci chceš fakt vědět jakej byl porod? já si nejsem jistá jestli vás chci strašit:slight_smile:
Bylo to náročný...ale přežít se to dá...horší bylo to čekání a to že nevíš jaký to bude...protože já jsem přijela na to vyvolání ve středu a udělali mi monitor a i když sem měla kontrakce pravidelně po 8min tak mi řekli že mi tu tabletu nedají a že mi udělají zátěžový test na oxitocín jestli s ten porod nerozběhne sám...a tak Jára jel domů a já tam zůstala úplně sama v celé porodnici protože ten den měli stopstav a nepřijímali k porodu...no bylo to na depku...no a pak mě odvezli na pokoj a čekala sem a čekala...a ono pořád nic...a tak sem čekala až do 18h, to už byl se mnou zase Jára, přijel odpoledne na návštěvu...měla sem to super aspoň v tom že jak měli stopstav a neměli místo nikde tam mě museli dát na nadstandard a já ho nemusela platit a byla sem tam sama a tak Jára mohl být u mě celou dobu i mimo návštěvní hodiny...ale večer ho poslali domů, ať se jede vyspat...že už sem otevřená na 4cm a že to vypadá na porod v noci a kdyby ne tak mě to ráno vyvolají už tou tabletou...no a oni se ty kontrakce začali zrychlovat a zesilovat a o půlnoci mě dr. prohlídla a řekla že už to vypadá na převoz do porodnice dolů...a ať zavolám Járovi ať přijede...no a paak sem byla do 2h na přípravě...klistýr byl super...moc se mi ulevilo i když sem se ho ála...ale fakt to pomohlo...a pak sem ve 2:15 šla na porodní sál...zase sem dostala ten nejhezčí i se sprchou a záchodem a postelí a vůbec to tam bylo fajn...měla sem fakt štěstí že tam nikdo jiný nebyl:slight_smile:
No a pak se to začalo rozjíždět...byla sem otevřená už tak na 6cm a kontrakce už dost bolely...to už se na mě chodila pořád dívat porodní asistentka a Jára mě ošetřoval...byl úžasnej zvládal to super...i když na začátku vypadal že omdlí...ale pak byl super...no a když sem byla otevřená tak na 8cm a hlavička nalíhala na hrdlo a já nesměla tlačit a přitom to tak nutilo...tak to už hoooodně bolelo a tak mi dali nějakou injekci na bolest a to mě úplně otupilo...málem sem z toho usínala...ale pak se to rozjelo docela rychle...a když mi řekla porodní asistentka že už můžu tlačit tak sem jí ani nechtěla věřit...no ale tlačila sem 45 minut a nic...už sem málem urvala Járovi ruku a byla fakt vyfluslá...no a pak mě museli nastříhnout...Jára říkal že na 3 místech...ale já to vůbec necítila a pak na mě skočla na břicho asistentka a na 3 další zatlačení byl Štěpula ve 4:28 venku...:slight_smile:
No a pak už ti je všechno jedno...je to taková úleva a tak krásnej pocit když vidíš že je mimi v pořádku a že už je to ya tebou že okamžitě zapomínáš na to jak to bylo hrozný...a pak když mi ho přinesli tak sem jim jen děkovala za to že ho ze mě dostali a že je zdravej:slight_smile:
No tak tak nějak probíhal porod:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
grabu - ahojky :slight_smile: gratulujem k malýmu :slight_smile: Já se na toho našeho malýho lumpa těším, i když začínám mít z toho porodu strach, jak cvičím s epinem, tak mi nejde dostat se přes 5 cm :frowning2: No, snad to pujde časem... :grinning: A ať se malýmu brzo očička spraví :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Jani díky moc:slight_smile: a díky všem za gratulace:slight_smile:

Broučí kojíme v pohodě...prcek papá hodně...ale musíme zatím s kloboučkem na bradavce protože jak mám moc nalitý prsa tak on se neumí moc dobře přisát ale to se zpraví až trochu zplasknou:slight_smile: doufám...mám je jako melouny:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
grabu neboj mě nevystrašíš :wink: teda užila jsi si pěkně, ale nejdůležitější je , že jste oba v pořádku. :wink: a všechno se zahojí a člověk pak už jen vzpomíná na to krásný :wink:
18. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak jsem si zase poplakala Gábi. :slight_smile: Už se hrozně těíšm, až malá vyleze :slight_smile: Kašlu na bolest, hlavně ať je malá v pořádku :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Kate neboj...já sem nastřihnutá na 3 místech...mám asi 10 stehů...pořád mě chodli kontrolovat a pořád sem poslouchala...to ste vy s tím těžkým šitím...ale je to 5 dnů po porodu a modřina mizí a opuchlina splaskává a už normálně sedím...sice to ještě trochu pálí...ale to bude za chvíli ok...i na záchodě už sem byla několikrát a fakt se to přežít dá ten nástřih...lepší než aby se prckovi stalo něco s hlavičkou...ten náš fešák jí má dost velkou...35cm po obvodu...no mazec...:slight_smile:
18. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak nám se nakonec posral, omlouvám se za ten výraz, ale už mě to štve, opět notebook, takže je zase v servisu a já s Vámi nemůžu být ve spojení, ach jo...
Teď jsme na týden u našich, jsou na dovče, tak jim hlídáme domeček :slight_smile: Sice máme taky domeček, ale oni mají bazén a hlásí teď vedra, tak budeme tady, taková malá dovča :grinning: Takl tu mám počítač, tak zase chvíli budu na přijmu.
Pokouším se dočíst, tak budu reagovat postupně...

Holis, díky za pozdravy. Mám se dobře, Barunka snad taky. Adámek kope úplně šíleně, až to občas zabolí....v pátek jdu na velký UTZ, to už budu vlastně podle UTZ ve 33.týdnu, tak se moc těším.

Waci, tolik balíků plínek, to je teda masáž.

Calli, já jsem vždycky používala normální pampers a nemůžu si je vynachválit, mohly se několikrát otevřít a zavřít a krásně držely, jsou trošku navoněné, což mi bylo moc příjemné, že není cítit moč. Jen jednou jsem vyzkoušela ty sllep a play a já jsem s nimi naopak nebyla vůbec spokojená. S kr plínku prosvítala moč a kakání, kolikrát mi to vyteklo i bokem...je to hrůza, každý je spokojený s něčím jiným...musíš to vyzkoušet sama.

Waci, držím pěstičky, ať Ti ty sleep a play vyhovují...když máš tolik balíků.
18. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
broucek jsme na tom stejně já už se snad ani nedočkám až ji poprvé uvidím a obejmu
18. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Holis, z monitoru nebuď smutná. já jsem to měla pokaždé tak na hodinku a Barču mi pořád budila setsra budíkem a ona si zachvěla a chrněla dál.
V kolik hodin jsi tam byla?
Já chodila dopoledne, spúíš ráno, kolem té 9h a ta sestra zrovna říkala, že kdo vymyslel monitory po ránu, dopoledne, že to byl mamlas, že v tuto chvíli dětičky většinou chrní...no tak buď v poho, jistě je vše ok, jen se chtělo Kristýnce spinkat :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Holky dočkáte se nebojte:slight_smile:
Je to ale nádhera se poňuchňáva a onjetak maličkej a přitom byl skoro největší miminko na patře:slight_smile: ale je tak sladkej...ale když pláče a bolí ho bříško tak mi to rve srdce a bulím taky..ale to je hormonama...Jára je s námi teď týden doma...tak mi moc pomáhá...včera vařil a já se mohla věnovat malýmu:slight_smile: je tu sice ještě šílenej bordel než se to všechno nějak ustálí....ale já sem šťastná že jsem doma...v nemocnici to bylo na budku...žádnej klid žádný soukromí...a pořád miminka brečeli a jak ještě nemáte vycvičený který je to vaše a břečej všechny podobně tak ste pořád vzhůru a úplně mrtvý...dneska sem se poprvé pořádně vyspala:slight_smile:
18. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
leninn ahoj jsem si říkala, kdepak tě máme :wink:

já chodím na monitor odpoledne a malé se stejně nic moc nechce dělat taky proč by měla na povel skotačit že jo? :grinning:
18. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
No nic holky já musím jít zase chvíli něco dělat než se malej vzbudí a bude tu zase rodeo:slight_smile: odpolko sem snad šupnu nějaký fotky jestli malej bude spinkat:slight_smile: a dá mi chvilku abych s váma pokecala...tak zatím papa a díky za podporu:slight_smile:
18. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
grabu paaa a na fotečky semoc těším :wink:
18. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky Grabu, vítám doma!!! Porod jsi zvládla bravurně, jste šikulky všichni tři :slight_smile: zase se mi chce bečet...vždycky, když si čtu o porodu...
jéééééééééé :pensive:
18. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
waci, jak jsem psala, nejdřív nám nešel net a pak se nám rozbil noťas :angry: :angry:
Ale teď snad zase budu na příjmu...i když mám hodně návštěv a tak :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
No tak som znovu tu, vítam Gábinku a je super že už ste doma.
Písla Žanetka a tiež idú dnes domov, no a mliečka ma dostatok, tak super.
18. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Waci, s tím monitorem je to těžké...každé mimi spinká a je bdělé v jinou dobu...Adámek je nejčilejší večer, když si lehnu :grinning:
18. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Gábi na úklid se vyprdni :slight_smile:

Leni to znám, taky mám rozbitý notebook a dělám na provizorním. Což není nic moc, protože mám všechno na tom druhém notebooku a nemůžu fungovat jako dřív .........
18. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
No môj drobec tiež najviac vyvádza večer, ale je pravda, že ráno je to také najkľudnejšie, inak sa pomrvuje celý deň.
18. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Inak ako som bola na pošte, tak veru to chodenie už nie je to čo bývalo. Hlavička fakt tlačí dolu.
18. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Kde ste zase všetky, keď som sem prišla?
18. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
já jsem tu pořád.
mně se malá vrtí v průběhu dne, ale jak jdu k doktorovi tak na to prdí
18. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.