• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No a samozrejme že vás mám pozdravovať od Žanetky, no a ak by večer vládala, tak nakukne, už sa veľmi tešká domov.
18. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Já odpočívám :slight_smile: Nějak jsem se "přežrala" a teď funím. Jsem snědla k snídani celý závin a nějak mě tlačí :slight_smile: A ještě mě bolí záda, takže ležím ...............
Aurelko už jsi měla poslíčky? Mě teda neodešla ještě ani ta hlenová zátka. Ach jo, já budu fakt rodit až v záží.
18. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
jsem se dokoukala na medvědí bratři 2 a jsem si pobrečela :grinning:
18. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Kati zátk aneodišla ani mne. Čípok je tiež ešte dlhánksy, ale myslím že poslíčkov som už mala. Táto noc bola v pohode, ale tie 3 predtým som mala akoby kŕče v podbrušku, takže asi to bolo ono a aj teraz ako som pozerala telku , ale len kratučko. Ale neviem s určitosťou povedať, že či to bolo ono.
18. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
No zajtra by nám že vraj mali konečne dokončiť všetky dvere,tak som zvedavá, že či sa im to podarí a hurá Alexander môže vyliezť na svet.
18. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Gabi, moc pekny porod :wink: moc se tesime na fotecky hlavne si odpocin, rika se ze to je zaprah ale co ja vim :grinning: jsi rada ze mate ten monitor dechu??? jak se ti budi v noci?

Leni, no vy se mate pekne u bazenu, to by se mi taky libilo pristi leto se nehnu od vody :pensive:

Jinak moje Kristynka je od vcera lina se hybat, hybe se ale malo tak bud nema misto nebo nevim ve ctvrtek se zeptam na vyvolani a uvidime. Mam o ni hrozny strach.

brouci: ja uz jsem po terminu a hlenova zatka taky furt drzi, takze ja jsem drzak. zari to jisti :sunglasses:

Zuzi moc pozdravuj Zanetku!!! s Laurinkou... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Jani tebe nenechají až do září, neboj :slight_smile:

Jinak já taky nevíš jak vypadají poslíčci. Já třeba jdu a najednou mi ztvrdne břicho jak kámen, ale za chvíli to povolí. Tak nevím..............
18. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Holis neboj vo štvrtok už určite budeš rodiť. :slight_smile: Teda verím tomu.Síce lucinka porodí o pár minút skôr ako ty, ale obe vo štvrtok :slight_smile: .
18. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Inak doktor vravel, že je dobre, že už nám tvrdne to bruško, že to tomu pomáha. A myslím KAti, že by to mohlo byť ono.
18. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
A neboj do septembra tam malá nezostane. Ja si to plánujem po babách v piatok a v pohode sa môžeš ku mne pridať, ale až pár minút po mne, nech idú chalani a baby na preskačku. :wink:
18. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Prdel by bola, keby to na mňa prišlo zajtra keď tu budú tí robotníci. Aspoň by ma mal kto odviezť, oni to majú po ceste naspäť do práce. Mladí chalani, tak by boli zrazu aj pri pôrode - také ešte určite nezažili. :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Zuzi to jsem zvědavá jak nám to vyjde :slight_smile: Já pátek klidně beru, ráno kontrola a večer porod :slight_smile: Ale myslím, že to nehrozí. Ani břicho mi nejde dolů, takže malá se usídlila na dlouho ...........
18. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
To sa inak všetko mení zo dňa na deň. Ak sestre tvrdili, že na pôrod to ešte nie je a na druhý deň rodila. Takže dnes je to tak a zajtra úplne inak.
18. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Ja sa dnes chystám ešte poumývať dlážku, ale len tak leda bolo, lebo zajtra mi ju aj tak zase zahumusia. No a potom môžem začať úplne upratovanie.
18. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
holky tak dobre ve ctvrtek s tim pocitam, samo ze po lucince az :wink:

me bricho tvrdne porad posledni dobou a zda me kleslo to nevim sama jsem nic nepozorovala :grinning:
18. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
No mě právě každý říká, že mi břicho dolů nejde, tak že ještě budu dlouho přenášet. :angry:
18. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak zase píšu :slight_smile: Manža šel nakoupit, tak jsem ho vyslala do tesca pro ty velký plíny, maj je u nás prej za 80 (79) korun, tak je koupí :grinning: Já pořád čekám na tu inventuru a nějak se jim k nám nechce, ráno to vypadalo, že tu budou hned a teď kde nic tu nic... :frowning2: Je fakt, že psali od 9 do 14, tak si asi udělali dvouhodinovou pauzu :grinning: Asi si pustim něco v telce :grinning:
18. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Peti nám minule měnili vodoměr. Rozmezí 14 - 18 hodina kdy myslíš, že přišli. No byli jsme předposlední - takže jsem kvůli nim dřepěla celé odpoledne doma a čekala. A jak ti je?
18. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Noja som teraz prešla na to, že sa snažím nakupovať len cez víkend. Cez týždeň len pečivo, lebo ak chodím často do obchodu, tak nakúpim zbytočné blbosti.
Kati mne bruško kleslo zo dňa na deň, možno aj tebe spadne naraz dolu.
18. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky koukam na pocasi ve ctvrtek ma byt 29 tak s tim porodem asi pockam na vikend to ma byt 22 :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
žiadne také, lebo to by som ťa potom musela predbehnúť :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
zuzi ale rodit v takovym vedru :frowning2: no uvidime :grinning: jak se me telo rozhodne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
brouci - my jsme taky skoro poslední (po nás jsou jen tři pokoje, ale loni tu byli vcelku brzo, já chudáka manžu o pul devátý budila, aby to tady nachystal :grinning: A mohla jsem ho nechat vyspat... No aspoň zavolal tomu pánovi do servisu, čím promazat kolečka, aby ty nový plasty nešly tak ztuha a zároveň aby se zeptal, jestli to nevadí, že jdou ztuha (to je prej ze začátku u těch novejch plastovejch dílů normální...), tak aspoň že tak... :slight_smile: Jinak mi je už celkem fajn, manža mi dal ráno jogurt s probiotickou kulturou a já si ted vzala dve ty naše sušenky, tak se to nějak srovnalo :slight_smile: Ale asi se pujdu natáhnout a koukat na MS v atletice :grinning:
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
No aspoň, že sa ti polepšilo.
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já teď spásla větrník a začala mě pálit žáha. :angry:

Jani můžeš rodit v noci, to takové horko nebude :slight_smile:

Zuzi a jak ti spadne bříško? To jako klesne dolů a je to fakt znát?

Peti tak to je dobře, mně taky někdy zabírá jogurt. Jdi si odpočinout, taky se budu muset natáhnout, bolí mě záda jak prase :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
no nic holky já končím a jdu se chystat tak paaaa
18. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
No ono sa zosunulo nižšie, napríklad teraz keď sedím, tak sa mi opiera o nohy, to predtým nebolo. Teraz mi dolu pri sedení trochu zavadzia. No a to že je drobec nižšie cítim aj podľa toho,kde ma kope - napríklad do rebra sa mi už nezatláča.
18. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Inak taký veterník by som si veru dala aj ja. Inak to musím tiež zaklopať, že pálenie záhy som veru ešte nemala a to asi nikdy v živote.

Waci, tak pa.
18. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Aha, tak bříško už mi při sezení taky začíná vadit. Musím roztáhnout nohy, usadit bříško mezi ně, a pak je to dobrý :grinning:
No já právě včera kupovala kvůli návštěvě zákusky a ty co zbyly nemají dneska šanci okorat :grinning:
18. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky, jak jsem přišla z kontroly z monitoru. Malej asi 10 min. spinkal, pak do něj dr. "dloubla" a byl velice aktivni. jinak mám čípek 0,5cm a CS 9. Tak nevím co to znamená. Jen dr. říkala, že jsem určitě už měla silné kontrakce. A že to už na další kontrolu nevypadá. :grinning: Tak nevím :grinning: Snad už malej bude chtít na svět. :wink:
A jak se máte vy? Dnes díkybohu není takové vedro jako včera (zatím).
18. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.