• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Smíšku tak to je dobrý, to večer rodíš :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak už to máme úspěšně za sebou, super :grinning: Paní mi řekla, že bych těhotná neměla sedět v průvanu, aby mě nebolely záda, že si mám dávat pozor :grinning: Jenže nemít tu průvan, jsem už upečená :confounded: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
No Smíšku to más fakt super nález, vymením si ho s tebou. Inak pozerám, že ty máš oficiálny termín spolu so mnou a Katkou.
18. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
No mě teda teď bolí záda fakt jak blázen. Asi jak jsem seděla zkroucená u PC ..........
18. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
broucek26: Vážně? :grinning: :cry: No včera mě bylo odpoledne mizerně, pořád jsem chodila na záchod a v podbřišku to tlačilo. No a dnes ráno mi bylo lépe. nevím, zatím se necítím, že bych měla rodit. Ale asi předpokládám tedy správně,že ty hodnoty ukazují už brzký porod, že? Já se nechci předčasně radovat, abych pak ještě nepřenášela :confounded: A jak ty? povídej, jak ty jsi na tom? Máme přece stejný termín :wink: Když jsem byla ve 30 týdnu na ultz. tak mi dr. říkala, že malej je trošku menší, tak jsem si i myslela, že budu rodit až po termínu no a teď bych už snad mohla i dřív
18. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
No já jsem pořád zavřená a na porod to nevypadá. Asi budeme přenášet. A to malá odpovídá mírama spíš na chlapečka. :sweat_smile: Já mám čípek pořád 1,5 cm, otevřená na špičku prstu, takže září to jistí :grinning:
18. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
aurrelia: jak to, že bys sis ho chtěšla vyměnit? Víš nechci se radovat předčasně, třeba budu přenášet, ikdyž už bych to chtěla mít dávno za sebou.
Pořád mě totiž vadí, jak se všichni ptají,kdy už porodím a nebo to jejich "už" to je děsný. No přemýšlím jak malýho popohnat. Ale až bude chtít na svět tak půjde, asi ho nepřemluvím :grinning: :grinning:

Jinak mě už hrozně bolej záda, zase jsem přibrala další 1 kilo, ach jo, snad to půjde rychle dolů.
18. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
No ja len, že by som už brala taký nález, lebo to fakt vyzerá, že každú chvíľku ideš do pôrodnice.
18. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Inakuž mám luster do budúcej detskej izby. Maťova sestra nám darovala také drevené lietadielko, lebo jej deti sú už velikánske, takže drobec bude mať luster farebné lietadielko. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Takže jestli to chápu dobře, tak čípek 0,5 cm znamená že se otevírám???
Já to napíšu zkráceně: min. úterý jsem byla na kontrole to byl čípek 0,5cm a CS 5 no a dneska čípek 0,5 cm a CS 9. Ono je nejhorší, že tam dr. ikdyž je velice milá a ochotná něco do průkazky napíše, nic neřekne, jen že je to na dobré cestě a já pak si domu prohlížím průkazku a necházím od ní zápisy a vůbec jim nerozumím. :unamused:

broucek26: kdy pak jdeš na kontrolu?Třeba se to změní. Uvidíš. Ještě do 26.8. zbývá pár dní a do konce srpna ještě víc. Přeju ti at nemusíš přenášet - at nepřenášíme obě , tahle :grinning: Protože to teplo je hrozný
Na mě taky lidi dotírají, ale já jim říkám, že to vidím na září a mám pokoj :slight_smile:
No já jdu v pátek ráno, tak uvidíme. Čípek když se zkracuje, tak miminko klesá. CS přesně nevím co je, ale rozhodně se má zvyšovat. :slight_smile: Takže jsi opravdu na dobré cestě k porodu .............. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Neviem či to CS 9 nie je tá najvyššia hodnota, čo sa dá dosiahnuť. No podľa všetkých tých číselok by to na ten pôrod malo už naznačovať.
NO inak ja na kontrolu idem až po termíne - teda 31, lebo môj doktor nastupuje v pondelok na dovolenku. Síce mám teraz vo štvrtok ešte monitor,ale to neviem či tam bude aj doktor, minule tam bola len sestrička, tak uvidím.
18. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
no uvidíme:slight_smile:)Třeba budu poslední z vás která ještě nebude rodit :grinning: :grinning: Jinak už mám vše přichystané, jediné co mi nepřišlo a docela mě to štve, jsou nebesa a kapsář, objednala jsem si to přes net a mají delší dodací lhůtu. Manžel vymalovat dětšký pokojík, ještě musíme koupit nějaký nábytek, zatím mám vše připravené v ložnici - přebalovací pult, postýlku atd...
18. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Zuzi vždyť tě přeci musí vyšetřit,ne? Já mám doktorku taky na dovolený, ale přeřadila mě k jinému doktorovi.
18. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
No mne tiež ešte chýba jedna podstatná vec, ale verím, že už tento týždeň dorazí na predajňu - -a to kočík. :slight_smile:
Izbičku sem ešte nezariaďovali, to budeme riešiť asi až po roku, zatiaľ je to tu taká pracovňa a sklad v jednom.
18. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Smišku my jsme zase přišli o polohovací lehátko - pořád slibovali, jak bude a ve finále prd. Tak jsme si vybrali jiné a musíme ho objednat. Docela mě včera naprdli, ale co se dá dělat. A ještě čekáme na kočárek, ale ten by měl být příští týden doma :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
No vôbec ma nikam nepreradil, vôbec to nerieši. Neviem prečo. Ale ja aj tak stále verím, že idem rodiť tento piatok takže je to jedno. No a ak by sa niečo dialo, žeby som si nebola istá, tak frčím do nemocnice a tam si ma vyšetria.
18. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Inak KAti bude sranda ak nám aj tie kočíky prídu naraz.
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
To jo, oni ho mají tenhle týden vyrobit a hned poslat. Máme to z Německa, tak to je za rohem :grinning: Vidíš to teda na pátek? Tak jo, tak já se taky připravím na pátek :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Veru priprav sa :wink: . No nič idem si prihriať obedík a napapať sa. Potom neskôr sem zase zaskočím.
18. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já jdu taky udělat oběd a vyžehlit. Tak zatím papík :wink:
18. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak jsem se napapala nejvyšší hodnota CS je 10,ale co jsem se dočetla tak se může rodit i s hodně menší hodnotou.
No kamarádka také chodila k jednomu dr. a ten byl pak 14n dní na dovolené, ale v porodnici kam chodila na monitor ji řekli, že jí přiřadí ještě nějakého doktora, že se na konci těhulkování musí chodit min. jednou týdně. Já jsem ve 20 tt přešla k nynější doktorce, tamta byla hrozná. A tahle je mladá, milá a má 1 ročního dítě a pak ještě jedno starší. Fakt príma ženská. A přešlo k této dr. hodně těhulek či ostatních.
18. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z města, bylo fajn :slight_smile: A teď jsem vás dočítala, teda, vy jste keckandy :grinning:
Gábi, tak to je fajn, že už jste doma, to je na psychiku určitě lepší než nemocnice :wink: Tak ať se Štěpánkovy ta očka brzo dají do pořádku :wink:
Tak mě už dneska přišel ten kojící polštář, i s náhradní náplní a podložka proti pročůrání na matraci, tak jsem moc ráda :slight_smile: A koupila jsem teploměr do vaničky (teda v našem případě do kyblíku :grinning:) a druhou podprsenku do porodnice.
Tak možná ještě dneska nebo až zítra nachystám postýlku pro Adélku :wink:
Jdu si udělat těstoviny, tak papa zatím, stejně tu nejste :grinning:
18. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Já mám taky doktorku - má tři děti, je mladá a rozumná. Já přejít musela, protože můj bývalý gynekolog byl po mém přestěhování ode mě 60 km a tam jezdit by nebylo možný. Kor jak jsem těhotná a kontrola je každou chvíli. Ale s ním jsem byla taky spokojená.
18. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak přemýšlím co ted budu dělat. Asi vyžehlím prádlo co mi ještě zbylo co jsem včara nestihla. a třeba půjdu ven jestli teda nebude takové horko. Malj se opět vzbudit a kope jako o závod. No snad to ještě v bříšku dneska vydrží, manžel šel na odpolední směnu :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já se teď najedla a asi taky půjdu vyžehlit :slight_smile:

Calli já potřebuju koupit ty kuličky do kojícího polštáře. Dostala jsem ho, ale potřebuje doplnit, je dost vyklepaný.
18. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
tak jsem vyžehlila a nějak mě začaly opět bolet záda a motá se mi hlava. Opět je venku dusno jenže doma je ještě hůře. :frowning2:
18. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
konici, ja jsem spinkala a vedle me kocenka taky spinkala tak jsme si odpocinuly krasne.

ted se budeme divat na film a cekat az zajde slunicko at muzeme na terasu....

smisek to je super ze se ti to tak blizi, ted je na rade chlapecek tak klidne muzes rodit :wink: mame to tu totiz na preskacku :sunglasses:
18. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
To je dobré, můžeš rodit :grinning: Já bych už dávno ráda odrodila, ale zatím nic a nic. Všichni jsou už v očekávání a já už to chci mít za sebou, vždyt v tom horku je už na omdlení. :confounded:
18. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.