• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Tak jsem zase tady, máme doma ty veliký plinky :slight_smile: Možná je půjdem koupit ještě jedny, však ono se to neztratí a za těch 80 korun je to parádní :grinning:
Jinak jsme dělali k obídku lečo a bylo vcelku dobrý, jen mi tu je zase hrozný vedro, tak se jdu přestěhovat do postýlky, tam takovej hic není :slight_smile:
18. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
chce to odpočívat. :slight_smile: :slight_smile: No já jdu ven na procházku, opět mě nějak tvrden břicho a doma je hrozně dusno :unamused:
Zatím se mějte :grinning: Určitě se ozvu :grinning:
18. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Len dávaj pozor nech ťa to von nechití :wink: .
18. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Kate a koľko je tých plienok v jednom balení?
18. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
K.ate pozor, ať toho nekoupíte moc. Nemusely by pak Kubíkovi sedět.

Já jsem si koupila Caro, teď jsem si ho udělala a je to moc dobrý :slight_smile:

Smíšku jak píše Aurelka, aby tě to venku nechytlo :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
broucek - to jsou ty tetraplíny místo osušky, tak to mu snad vadit nebude :slight_smile:

aurreli - no je to cena za dvě... :grinning: Jsou to takový ty véééliký 100x90 na zabalení prcka po koupání :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
holky o tomhle mluvim:
http://anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?goodId=881

až na to, že v tom tescu měli za těch 80 korun dvě :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Jo tak, tak to jo :slight_smile: Já mám taky plenkové osušky :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Jo jinak dneska mi došel kyblík volala mi mamka, že jí ho donesla paní (má stejný příjmení jako já :grinning: ) od nás z baráku a říkala, že nám došel "květináč nebo lustr", tak jsem jí říkala, že to je ten koupací kyblík :grinning: A to jsem ji připravovala na to, že to má dojít. :grinning: Jen mě štve česká pošta, že zvoní pořád na blbej zvonek (i když já tam mám už jméno daný dobře :frowning2: ), ale zase aspoň pro to nemusím na tu poštu lítat a paní nám to vždycky donese :grinning: Jen mi je jí líto... :grinning:
18. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak jsem naházela do albíčka věcičky, co jsem dneska objednala... Teda za chvíli budu odesílat objednávku :grinning:
18. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
A jak dlouho těm dětem ten kyblík vydrží? Myslím do jakého věku.
18. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
ahooooooj, mamičky tesne pred rozpadnutííííííííííííííííím :dizzy_face:
tak skúsim v skratke :wink: , ledva pozerám, chce sa mi spinkať, no potom sa sem už asi nedostanem. V prvom rade vám všetkým ďakujem za pozdravy a gratulácie, Zuzka mi ich odovzdala.
Takže vo ŠTVRTOK 23,10 som si poznačila, že asi kontrakcia, tak aby som sledovala previdelnosť ak by nejaká bola... Ale žiadna nebola no kontrakcie sa mi podľa toho ako ich poznám na tak nepravidelné zdali byť dosť silné predýchavala som ich už doma... Volala som do pôrodky Andrejke - mala akurát službu a že nech si dám teplú sprchu. (HA-ha teplá sprcha vnoci v paneláku - to iste...). Po hoďke som jej zas volala, že pravidelnosť žiadna - napr. 20, 12, 18, 10,a zas 22...ale silu to malo (teda zvládateľnú, no neprimeranú tým časom). Tak sme sa začali zberať.

Vo výťahu kričím, Milan, nedala som vedieť na konííííííííku, no nemala som odvahu vrátiť sa, zapnúť PC a napísať vám.

V aute hučím po milanovi, nech ide pomalšie, že máme času a času, či si nepamätá na Maťa. No zrazu pravidelnosť 6 minút a intenzita stúpa, takže už mi ani rýchlosť nevadila. V pôrodke že otvorená na 5 prstov, epidurál nestíhame, no Andrejka ukecala dokinu a anesteziológa volali... Potom sa dohadovali či mi pustia vodu teraz alebo po epid. Že nebudú čakať a vodu pustili. Okamžite odvolali epid. lebo som sa otvorila na 8 prstov. Potom ešte pár minút - prijali ma o 4,00 a Laura bola na svete o 5,01.

A nie len že nestihli epidurál, ale ani klistír!!!!!!!!!!!!. Ešte že som si doma dala 2 x glicerínový čípok, aby to bolo v pôrodke jemnjšie. Asi vďaka tom som nemala nehodu :grinning: . Fotky mám nové, zajtra pridáme a buďte také láskavé a pridajte sa už k nám mamičkám i ďalšie :dizzy_face: .

Majte sa zatiaľ, pačko, teľim sa na mimčo čo príde do zajtra :grinning: :grinning: :grinning: .
18. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
a ešte niečo rýchlo napíšem, od utorka som si masírovala na oboch nohách body, ktoré "podliehajú" matrernici. Možno ano možno nie, no pohrávam sa s myšlienkou čií to na tej rýchlosti nezohralo nejakú rolu. Jeden je na vnútornej strane nohy tesne popod kotník a druhý je tiež z vnútornej strany 4 psty nad kotníkom. Masírovala som ja i Milan, bolo to tam dosť bolestivé no my sme jemne masírovali, masírovali, masírovali... kto vie, či je to pravda, aleo nie ?!?!?! :wink:

Pa, zajtra určo juknem.
18. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
... aj tak si opäť píšem sama.... :pensive:
18. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Jajko, tak tě tady zase vítám zpátky maminko :slight_smile: To jsi teda měla krásný a rychlý porod. Moc a moc ještě jednou gratulujeme :wink: Určitě posílej zprávy jak se máte a snad se brzy přidáme všechny :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
a jdu masírovat :grinning:
18. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
brouci - prej záleží na mimču, že když je starší chce si hrát, tak kyblík už moc nemusí, ale některý, že se v něm rády koupou i ve dvou letech :grinning: Tak uvidíme. U mamky máme ještě i vaničku, takže kdyžtak až bude starší "přesedláme" :slight_smile:

Jaji - ahojky :slight_smile: tak rychlej porod tiše závidím :grinning: I když na druhou stranu je pravda, že u nás by byl spíš na škodu, nestihly by mi ani zabrat antibiotika :frowning2:
18. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Tak to je dobrý, já myslela, že to je jen na malé miminko :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj tak jsem opět tu, trochu jsem se venku zdržela, byla jsem u rodičů na návštěvě ale nějak mě zase začalo bolet břiško tak jsem raději mazalo domů. No a doma to už přešlo :grinning:
Tu masáž taky zkusím třeba to bude mít něajký vliv :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky tak jsem doma. Tak kontrola dopadla dobře. Jen nás napojili na monitor tak malá začla dělat ródeo :grinning: tak jsem byla spokojená jsem ani nestíhala mačkat čudlík :grinning: měla jsem v průběhu toho 5 kontrakci o kterých totálně nevím.
Streptokoka nemáme což jsem šťastná jak blecha. Pan doktor říkal, že na porod to zatím nevypadá. Za týden jdu zase na kontrolu a pak mi pan doktor odjíždí na dovolenou na týden od 29.8.- 6.9. prostě nesmíme rodit. tak snad si dá malá říci a buď se narodí příští týden nebo pak na pana doktora počkáme. Opravdu ho tam moc chci. tak snad vydržíme. Jinak ty bolesti co mám při delší chůzi jsou z toho, že malá klesla dolů :wink:
18. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
waci ty kontrakce ti řekl doktor? Mě z toho monitoru nic neříkali, tak tam asi nic nebylo. A vidíš, přežila jsi a nic to nebylo :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
ano pan doktor mi vždycky popisuje tu křivku, která z toho monitoru vyleze :wink:
broucek jen ať se trefím do termínu, kdy tu pan doktor bude :grinning:
18. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
to mě taky dr. nic o křivce neříkala, jen že malje ze začátku spal ale pak se probudil :grinning:
18. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Aha, tak mě jen řekla sestra, že pohybů je tam dost a nic víc. Doktorka pak na to jen koukla a nijak to nekomentovala. :slight_smile: Chápu, taky jsme čeklali na naší paní doktorku. Teď už jí máme v Čechách, tak jsem šťastná :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
to mně to popsal i minule i dneska. Popsal mi i výsledky z kultivace.... popisuje mi vždy všechno já jsem strašná zvědavka :wink:
18. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
To mě doktorka vždycky říká - je to dobrý, tohle je dobrý, tohle taky máme v pořádku ......... :grinning: Pořád mě uklidňuje :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
jsem pana doktora ze srandy sprdla, že jakto že si plánuje dovolenou, když já mám termín, tak se smál a říkal, že už ji mají zaplacenou od vánoc :grinning: a to že ještě nevěděl že jsem těhu :grinning: Ale jako ono se to zvládne i bez něj při nejhorším, ale já mu hodně věřím a on ve mně vzbuzuje pocit bezpečí a jistoty. A tak jsem si právě říkala, že bude fajn ho mít u porodu, že budu v klidu a manžel taky :wink:
18. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Zanetkoooo vitej zpatky maminko!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: tak uz s Laurinkou doma, Laurinka je krasna princeznicka, moc dekujeme za popis porodu a ja doufam ze te budu brzy nasledovat :dizzy_face: pekne si odpocinte

Waci super ze nemate streptokok a tak ty uz mas kontrakce, no to je konec ja a broucek budem rodit na vanoce :grinning:

ja jsem tu mela kamaradku tak jsem nemohla cist to me mrzi ze jsem nestihla Zanetku tak treba zitra.
18. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
holis sice monitor kontrakce zaznamenal ale já o nich nevím :grinning: což mi přijde k smíchu :grinning: tak abych vůbec poznala že rodím :grinning: a neboj manžel dostal v práci rozkaz že máme rodit až v listopadu :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Blbne mi internet :angry:

Jani nestraš, nejradši bych rodila dneska. Malá cestuje a sem tam mě pěkně píchá v podbřišku. :confounded:

waci Lucince monitor taky naměřil kontrakce, o kterých vůbec nevěděla. :wink:
18. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.