• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
tak přeji rkásnou dobrou noc. :wink: A zítra se ozvu. Myslím si, že to ještě budu 2v1 :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahojky holky, všechny už asi spinkáte a odpočíváte.
Já jsem odpoledne byla s Barčou na výletě ve Žlebech, chovají tam v oboře ty bílé jeleny. Stará se tam o to můj strejda, tak jsme toho využily a udělaly si hezkou dámskou jízdu, i když jsme tedy nakonec vzaly na výlet i (pra)dědu.

Jajko, vítám doma a porod ti nepokrytě závidím, takový fofr, otvíračka jak na běžícím pásu, paráda. Já osobně věřím, že na těch akupunkturních bodech něco je, něco dost hodně a na nohách jich je vážně víc než dost. Moc díky za info, až budu mít čas na porod, určitě masáž zkusím, nic za to nedám a třeba? :slight_smile: to pomůže.

Holky, ne že teď všechny masírujete a já tu budu od zítřka sama :grinning: :sweat_smile:

manžovi přijel kamarád, tak šli do hospody a já jsem tu sama, Baru chrní a já jsem jaksi ko, tak jdu asi taky chrnět. Čekat už asi nebudu, bych se taky nemusela dočkat, že :fearful:

Dobrou noc a zítra pá :pensive:
18. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
A byla jsi také na zámku? Já bydlím kousek od Žlebů a na zámku jsem prováděla :slight_smile: Neboj nemasírovala jsem :grinning: Chtěla jsem ale pak jsem si řekla, že si malej řekne až bude chtít na svět. Jéé, já pořád říkám malej jako že kluk zatím to potvrdili v Gennetu a i dr. ve 30 tt, ale třeba to bude holka :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
smisek - hele teď s manžou koukáme, že jseš z okresu chrudim, odkud konkrétnějc? :grinning: Manža pochází kousek od Skutče :grinning:
18. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
od Třemošnice :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz
Jéé, tady to všechno spinušká :grinning:
Jaji, to je fajn, že už doma a ten porod...no, tak jestli by ten můj byl takový, tak budu rodit pořád :grinning:
Ta moje malá mě začíná zlobit, je fakt nějak moc dole, občas nemůžu ani jít, když se zrovna rozhodne, že boxovat do močáku je ohromná švanda,hlavně když je maminka na nákupech :grinning: Ale úspěch, dneska jsme koupili kočárek, tak jsem ráda, že už máme všechno, konečně :slight_smile: Zítra nachystám postýlku a za týden už klidně může malá vylézt na světlo :grinning: Jinak mi ten močák rozboxuje :grinning:
Jinak kočárek mám v albu, ale doma ho nemáme, Jirka rozhodl, že až porodím, dřív ne, takže ho máme u jeho rodičů :slight_smile:
Jo a víte, co mi dneska řekl? Že ještě neví, jestli v pátek na ten bowling s těmi kolegy půjde, že se mu moc nechce :grinning: Tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne, ale potěšilo mě to, ptž hned na to mi řekl, že by šel pít raději až na oslavu narození našeho mimča :dizzy_face:
Tak já půjdu už taky chrnět :slight_smile: Dobrou a hezké sny :wink:
19. srp 2009 v 01:12  • Odpověz
ahoj holky tak já zase v noci nespala.Píchá mě v podbříšku jakobych měla dostat MS :confounded: Malá taky nemohla spát, i když ta usnula asi na dvě hodiny.
Calli kočárek je moc pěkný :wink: My máme taky kočáírek u mojí mamky. A vyzvedneme ho až druhý den co bnudeme z porodnice doma. Stejně ho první dny člověk nepotřebuje-. NO vidíš Jirka se třeba umoudří a zůstane raději doma :wink:
19. srp 2009 v 05:23  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak tady budeme mít brzy další miminko. Lucinka jede do porodnice :slight_smile: Tak jí držte palečky, aby to bylo rychle za ní :slight_smile:

calli pěkný kočárek, my ho doma ještě nemáme. Snad příští týden. :slight_smile:

waci ty nám brzy porodíš :wink:
19. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahojky, přeji krásné ránko,

tak to určitě budu držet palečky, ať to má rychle za sebou, a ať už drží v náručí své miminko. :wink:
No já jsem samozřejmě ještě celá, jen jsem se vůbec nevyspala, musela jsem pořád na záchod a mladej v bříšku měl asi škytavku, protože vůbec nebyl v klidu. Jinak se včera když přišel manžel z práce všimnul jak mi nějak moc "spadlo" břiško dolů. Ani jsem si toho nevšimla :grinning:Nebo mi to ani nepřišlo.
A co máte dneska v plánu?

waci: koukám, že ty to máš taky za pár, třeba mě předběhneš :grinning:
19. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
jinak já už mám u rodičů cca 3 týdny kočárek DorJan Cross country - takové khaki barvy.
Tady je pro ukázku odkaz na ten kočárek:
http://www.kocarky.cz/kocarek-dorjan-country-cross.html (barva je 124 - je to ten poslední kočárek na stránce)
19. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj Smísku,

pěkný kočárek, má krásná kolečka :slight_smile: Tak jestli ti spadlo bříško, tak to bude brzy :slight_smile: Jinak já taky dneska v noci běhala pořád čůrat.
19. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
no jupíííííííííííí tak to se těším na dalšího mimouška.

Broucek tak buď příští týden nebo pak si musí malá týden počkat. J8 jsem se rozhodla, že prostě bez svýho doktora nerodím a basta :grinning: :grinning: sem vtipná že, ona se malá asi nebude ptát kdy může vylézt na svět :grinning:

jinak holky budete se divit, ale ten telefonát na sociálku co tam manžel volal zabral. MNě dnes z ničeho nic přišly peníze za poslední neschopenku i peníze za těch pár dní mateřské. A to baba říkala, že mateřskou nemůžou vyplácet za pár dní, že mi to přijde zaráz s mateřskou za srpen takže až koncem září. Můžu vám říci, že mi spadl strašně velkej kámen ze srdce :wink:

Smisek to myslím, ze tě nepředběhnu, teda snad ne :grinning: ne že by mi to vadilo :grinning: jinak naše malá trí strašně na škytavku denně škytá i několikrát. :wink: J8 právě nevím co dnes budu dělat. Bude pěknej pařák už teď je tam horko, akorát jsem si hodila svoje těhu oblečení do pračky, že si to všechno vyperu, protože dnes se nikam nechystám, tak nebudu pořebovat oblečení do města...:wink:
19. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
cozeeee Lucinka uz jela??? vzdyt neni ctvrtek :dizzy_face: takze ted ja, damy nepredbihejte me prosim :grinning: :grinning: :grinning:

jeee tak lucinka to bude mit brzy za sebou to je krasny!!!

calli co to je za kocarek vypada moc hezky ale neznam ho :wink:

smisek: taky krasny kocarek to se bude jezdit!!! :wink:
19. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
holis to ti zaručit nemůžu, že tě náhodou nepředběhnu, ale že jsi to ty tak já ještě počkám :grinning: :grinning: :grinning:
smisek moc krásný kočár.
Počkej Broucku ty mi chceš říct, že když spadne pupek tak se to fakt již chystá na porod nestraš mě to vypadá že ta naše bambulka bude chtít vylézt až tu fakt pan doktor nebude. Si tam narvu zátku nebo já nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Jani neboj, nebudeme předbíhat. Já mám teda od včera takové pobolívání v podbřišku, ale to budou spíš zaražený prdy :slight_smile:

waci tak to je super, já pořád žádné peníze nedostala, ale rozhodla jsem se počkat do konce měsíce. Nastupovala jsem mateřskou 1.7., ale nevím, kdy to tam z práce holky poslaly.
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
No říká se, že když spadne bříško, tak je miminko nachystané.
19. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
broucek: Víš, já potřebovala nějaký kočárek do terénu. Bydlím v malinkém městě - na kraji Železných hor a je tu spousta možností na procházky po turisticky vyznačených trasách či jen tak lesem. A proto i tato barva. :grinning:
Právě že výhodou také bylo že je velimi prostorný, ale zase není tak těžký. A krásně se ovládá. :grinning:

waci: to já taky ještě čekám na mateřskou, má mi přijít během tohoto týdne. A mimochodem ta baba kecala, vyplácet mateřskou musí ikdyž třeba jen za 2 dny v měsíci. Mě neschopenka koncila v půlce měsíce a pak začínala mateřská.

holis: Neboj předbíhat tě nebudeme. :grinning: :grinning: :grinning: J alespon já ne :grinning: Ono opravdu si všichni myslí a naznačují to i výsledky z kontroly, že bych měla co nejdříve porodit, ale nejprve byla statistika že porodím večer (včera), to se nestalo, tak jsem v klidu. :sunglasses:Beru to nějak sportovně :grinning: jen jsou všichni nedočkaví hlavně po včerejších výsledcích je nedočkavej manžel. Pořád se ptá. :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Smíšku já mám taky kolečka do "terénu". Taky tady máme krásný les na procházky a tam bych s malými kolečky neuspěla.
19. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
broucek: to máš pravdu, koukám, že už nám tam naběhl 40tt :grinning:
19. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Taky jsem koukala,je to děsivý :grinning:
19. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
broucek já nastupovala na mateřskou 25.7. vyplatili mi penízky od 25.7-31.7.

jejda tak to já mám spadené bříško už týden. :unamused: a dnes v noci se k mé úžasné lopatce přidaly bolesti v kříži :grinning: prostě mě ty záda musejí bolet
19. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
No já počkám do konce měsíce a uvidíme :slight_smile:

Taky mě začala bolet záda, ale to je asi jedno s druhým. Lucinka psala, že ty kontrakce fakt bolí a mě to jen pobolívá :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
holky mně tam v sobotu naběhne 39 :grinning: ale já jsem fakt přesvědčená, že správně se má malá narodit až 10 ne 5 ale kašlu na to těch 5 dní mě fakt nevytrhne.

broucek no uvidíme zda počká s tebou i malá :grinning: třeba se jí zachce na svět dřív

holky jen je paradox že já tady musela 2 měsíce ležet abych předčasně neporodila a nakonec se malé nebude chtít ven. :grinning:
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
holky no po lucince je na rade aby se narodila holcicka, takze na to jsme 3 adeptky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenze u me se nic nedeje tak zitra je zas magicky ctvrtek tak treba. holky uz si berete sebou tasky kdyz jezdite na monitory? pac ja po zkusenosti z pondelka si zitra kufr beru :pensive:
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
to je děsivý :grinning: :grinning:

Pamatuju si holky, že jsem byla 19.1. u dr. a ta mi potvrdila těhotenství, že jsem byla ale hrozně nervozní protože jsem se dosud léčila se zvýšenou funkcí štítné žlázy a v prosinci brala ještě 10 prášků denně. A bála jsem se že miminku jsem nějak ublížila. Pak mě čekaly samé kontroly v Gennetu a nakonec vše i ten ultz ve 20tt byl OK. dokonce i ta cukrovka. No a vidíte, vždy jsem říkala, že mám času dost jak na výbavičku, tak kočárek atd... a včera mi teda dr. řekla že už mám čípek zkrácený, cs9 a manžel včera že už mám bříško pěkně dole. no a dnes ten 40tt. to už mě dorazilo :sunglasses: Jak to rychle uteklo.
19. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Já si na monitor tašku neberu, u nás se nic neděje, tak to nebudu uspěchávat :slight_smile:

Holky mám strašně okopaný pravý bok, malá se tam včera natlačila a já mám pocit, že tam tudy snad i projde. Bolí mě to až do zad.
19. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
holis mi bydlíme 6km od nemocnice, takže není problém pro kabelu aby manžel sjel. takže ji zatím taky nevozím, ale kamarádka ji vozila od 36tt protože jí vyhrožovali že už si ji tam nechají.

broucek ty holčičky to snad mají vrozené já mám taky ukopanej pravej bok neustále ji zatlačuji kolínko nebo nožičku, nebo co to tam vlastně má :grinning:
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
holky tak me neboli vubec nic, jak rikam sem tam me kopne ale to jsem rada ze aspon vim ze tam neco mam, protoze jinak uz si myslim ze ani tehotna nejsem.

bricho mam podle me porad na stejne urovni, zada me taky neboli, posly taky nemam, tak ja vam nevim fakt budu rodit na vanoce.

zitra si tu tasku beru, ja mam porodnici 17km od domu to by slo ale na te ceste jsou furt zacpy takze naprd, kdybych rodila v Olomouci tak to mam 3 minuty :grinning:

jinak ja mam v pasu 41tt to je uz desivy!!! a v pondeli naskoci 42tt a treba uz neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
teda holky, tak mě tak napadlo, že jsem se nedívala do internetového bankovnictví kolik mám denní základ pro mateřskou - ta mi přišla za těch 17 dní já nestupovala 15.7. včera. A světe div se. počítala jsem že budu mít málo a málem to se mnou seklo. No jestli bude chodit pravidelně tak kolem 20tého a ne jako neschopenka, která mi za 2 měsíce nepřišla tak to by bylo super.

Ne na monitor si tašku neberu. Bydlím kousek od dr., která mi monitor dělá. Do porodky nechodím zatím když má monitor má dr. Porodka je jinak odemně ta nejbližší vzdálená cca 20km.
19. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Jani já taky žádné příznaky porodu nemám, asi to taky bude ještě na dlouho :slight_smile:

Smíšku tak to je super, že jsi s mateřskou spokojená. :slight_smile:

Waci taky pořád něco zatlačuju a už mě to pěkně bolí.
19. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.