• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Štěpula chvíli spí tak vám jdu přidat tz fotkz co jsem slíbila včera:slight_smile:
Jají vítej zpět...já ti tak závidím ten rychlý porod...paráda...ale hlavně že sme to přežili že:slight_smile: mám radost...doufám že taky šupneš nějaké fotky:slight_smile:
Tak já jdu na to ať už můžete vidět toho našeho krasavce malýho:slight_smile:
19. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj Gábi, tak jsem viděla první fotku a tečou mi slzičky :slight_smile: Ten je krásnej, moc ti to přeju :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
smisek já taky koukala na základ a není to tak zlé oproti nemocenské je to lepší :wink:
19. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Gábi ten je nádhernej úplně jsem dojatá
19. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Gábinko je krásnej,fakt. :slight_smile: Ty tvářičky krásně naducaný jsou úžasný :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Musím jít pověsit prádlo, ale hned jsem zpátky :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
tak jsem pověsila prádlo a jsem tady, jé vidím, že broucek zrovna taky věší :wink:
19. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Tak už sem tam uložila všechny fotky...tak se mrkněte holky:slight_smile:
19. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Koukám že brouček už psala o tom že je Lucinka v porodnici...moc jí držím palečky:slight_smile:
Holka jedna šikovná to určitě zvládne...holky já to teď tak budu prožívat s každou z vás...když už vím do čeho jdete...moc vám fandím ať je to co nejjednodušší...chce se mi brečet...jen ať je vše v pořádku!!!
19. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Jeeej, tak aj ja Lucinke držím palčeky, síce som ešte mimo musím vás dočítať, ale ak chápem, tak už rodí.

No a Gabi malý je nádherný, úplne krásnučky uzlíček.
19. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Gábi je fakt nádhernej, ten nosánek a ty ručičky :grinning: závidím :grinning:
19. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
smisek - tak to je relativně kousek :slight_smile:

Lucince držíme pěsti, ať to má co nejrychleji za sebou, já mám být dneska v 10 30 u obvodní doktorky, tak jsem zvědavá, co se mnou bude vyvádět, cestou se chci stavit do obchudku poptat se na mantinel do postýlk, matraci, chránič na ni, pláštěnku na kočár a na osušku pro malýho :grinning: Jen nevim jestli cestou tam nebo zpátky, ale cestou tam to asi nestihnem :grinning:

grabu - malej je náááádhernej :slight_smile: Závidím, že už ho máš u sebe... Já chci takyyyy :grinning:
19. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo holky já se poslední dny tak divně budím... Každej den kolem půl čtvrtý se mi chce na záchod :grinning: Si připadám už jako blázen vždycky se vzbudim a vim, že je půl čtvrtý :grinning:
19. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
k.ate já když jsem ještě mohla spát tak jsem se budila ve 4 hodiny a říká se že pokud je to pravidelné, tak miminko v tu dobu bude chtít jíst :grinning:
19. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
waci - jeeemine, tak to doufám, že neeee :grinning: To mu budu msuet vysvětlit, že maminka chce celou nos spinkat a ne o pul čtvrtý krmit :grinning: (krásně naivní, já vím :grinning:)
19. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
k.ate nebioj já jsem taky tak naivní a představuji si jak malá celou noc spinká, ale jestli bude po mně tak bude celou noc řvát, teda i pokud bude po manželovi já řvala že jsem měla hlad a manžel že pořád blinkal, takže ,máme krásné vyhlídky do budoucna :grinning:
19. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak Lucinka je už otevřená na 3cm, na monitoru jsou velké kontrakce, takže to vypadá na odpolední porod :slight_smile: Jsem z toho nervozní ..........

No holky i když dětičky přes noc spinkají, tak je prý třeba odstříkávat mlíčko, aby se neudělal zánět. :confounded:

Gábi já jsem teď úplně ze Štěpánka hotová. Náš první ženich je na světě a druhý už se chystá za ním :grinning:
19. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
No tak som vás dočítala, lebo tu odbiehavam, dorábajú nám tie dvere konečne. Notak už sa všetci tešíme aj an malého Samka, inak akurát včera večer mi napadlo, že by sa veru mohol narodiť aj v stredu, že bude mať narodky a meniny presne po týždni, tak ako môj manžel, lebo ďalšiu stredu je Samka. :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Jé, to bude mít takhle u sebe? :slight_smile: Aspoň dostane víc dárků :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
broucek psala jsem jí taky sms na podporu. a psala že má bolesti jak prase. je mi jí líto :frowning2: ale zvádne to, je šikovná
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
No ja som ale vždy nešťastná, keď treba dva víkendy po sebe robiť manželovi koláče do práce. :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Určite sa s tým popasuje a Samko tu bude čo nevidieť.
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
No je mi jí taky líto, ale tím si projdeme všechny a ta odměna stojí za to :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Veru tak, musíme si to odtrpieť a potom budeme úplne šťastnučké
19. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Zuzi a pořád to vidíš na ten pátek? :grinning:
19. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
No jasne, síce nemám na ten piatok príznaky, ale určite prídu keď už konečne dorobia tie naše dvere a aj po nich poupratujem. :slight_smile: ZAjtra na monitoru sa budú musieť ukázať nejaké brutálne kontrakcie, nech o otm presvedčím aj doktora a v piatok sa ide na vec :slight_smile: no a ssamozrejme môžete sa sa so Smiškom pridať. Len zajtra do pôrodnice ešte zdrhne Holis, nech to ide pekne po poriadku.
19. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Člověk v noci nespí, pak se to snaží dohnat ráno avy si tu toho zase popíšete :grinning:
Lucííí, tak ty už budeš rodit :slight_smile: Paráda, já ti říkala, že malý půjde rychle ven, že nemáš poslouchat doktory :wink: To jí waci vzkaž ode mě :grinning:
Jinak Adélka bude mít taky narozeniny a svátek chvilku po sobě, ptž Adély je 2.9 :grinning:
Jinak broučí, kočárek je to přesně tu ten http://www.nemeckyobchod.cz/detail.php?id=115, jen mě štve, že nemá velká kolečka, ale manipuluje se s ním zatím moc dobře a není ani těžký, což je fajn :slight_smile:
Jinak mě už taky říkají, že mi spadlo bříško, tak mám z toho hrůzu, že budu rodit ještě v srpnu :grinning: No, zítra jdeme na monitor, tak jsem zvědavá, co mi doktor řekne hezkého, i když on mi toho nikdy moc neřekne, já vůbec nic nevím o tom mém čípku, ani CS nevím kolik mám, v průkajdě jsem to nenašla, nebo aspoň nepřeluštila v těch jeho hieroglyfech :grinning:
Gábi, Štěpánek je krásňoučký a jak vypadal spokojeně před odjezdem domů, se určitě už těšil :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
calli já teď už také nevím jaké mám CS, protože mě ta prohlídka opravdu bolí, tak pan doktor říkal, že tomu prostě necháme volný průběh a jak začnu rodit tak to bude jasné :wink: včera mi říkala mamka, že za nich už se ani nesmělo vnitřně vyšetřovat v posledním měsíci a zvládly to taky bez problémů. takže si s tím hlavu nedělám.
Lucince to vzkážu :wink:
19. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak jo, počítám s pátkem :slight_smile: Kdy se mění znamení? 21. nebo 22.? :slight_smile: Já jsem objednala manželovi na pátek na sedmou masáže, tak to musí být později :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Calli taky nevím svoje CS, taky jsem to nikde nenašla. Ale vzhledem k tomu, že mi doktorka řekla, že jsem úplně zavřená, tak to stejně nebude nic velkého :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
lev je do 22.8. a od 23.8. do 22:9: je panna
19. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.