• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahoj luci, no super vam zavidim ze jste byly cvicit ja tu nikoho nemam a samotna jsem takova nesamostatna :frowning2: ale uvidim cviceni je zitra v 15 hod ja se furt vymlouvam tim ze bych se mela ucit radeji :slight_smile:
jinak obed mate moc dobry to stejne jsem varila v nedeli :wink:
utikam snist polevku a k zubarovi :grinning:
19. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
to te naprosto chápu,tiež tu nemám nikoho a preto som rada,že sme takto stretli..škoda,že si tak ďaleko od nás :cry:

tak sa drž u zubára :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Luci já to nedokážu odhadnout jak často mi tvrdne já to jaksi nejsem ani schopna poznat. Kdyby na to včera nepřišel doktor tak jsem snad na to ani nepřišla. Ale je fakt, že když nějak špatně sedím tak pak mám divnej pocit v břichu,tak to je asi ono :unamused:
jsem tele že?
19. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
waci,je to taký pocit,akoby sa ti bruško celé natiahlo a nejde ti pomačkať,je proste tvrdé...ani ja som to moc nepoznala,ale neboj,sme v tom všetky rovnako :slight_smile: takže žiadne tele NIE SI!!!!
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
dobrý ránko všem... Já se zase peru s tím programováním a vidím to bledě... :-/ Prostě to vidím tak, že bakalářku dodělám a odevzdám příští rok :grinning: Protože teď je to nad moje síly :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
luci jj tak to bude ono, pne mě pak břicho. no jsem ráda, že hlavně malá je v pořádku a že já se neotvírám a nic. pan doktor říkal, že je to normální, že prostě některé maminky to mají více, ale stejně mám takový trochu strach. ale malou pěkně cítím, koplíkuje během dne, takže vím že je v pořádku
19. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lucinko ty jsi teda lichotnice :slight_smile: Náhodou jsem taky konstatovala manželovi, že mám dvě krásné těhulky, se kterýma budu chodit cvičit a snad i začneme něco podnikat :slight_smile: A až budou dětičky, tak bude mít Lucinka na výběr hned dva ženichy :grinning:
Takže možná budeme v Motole spolu, to by byla sranda :slight_smile:

Grabu co ta cukrovka, jak jsi to přežila?
19. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
no nic jdu si zase lehnout, zase nakouknu k večeru. čekám maila, tak hlídám jak pejsek :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ja som vás obidve včera tak Liborovi vychválila a keď videl,aká som nadšená,tak bol ešte zvedavejší a akoby zarazený,že budeme spolu také pekné tehulky behať po Prahe...asi normálne žiarlil alebo čo :grinning:
No to by som brala,keby sme sa stretli v tom Motole :slight_smile: uvidíme,ako sa to vyvinie...

nemáte nejaký dobrý a jednoduchý recept na koláč s jahodami?
19. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jé Lucí já mám doma dobrý recept na tyhle ovocné buchty, ale jdu hned po práci do divadla, tak ti ho nemůžu poslat. Hlavně tam nemusíš nic vážit, je to na hrníčky, což mi hrozně vyhovuje :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak to nevadí,dáš mi ten recept potom :slight_smile:
no jasan,veď si pamätám,že to máš tento týždeň tak nabité :grinning:
musím zájsť do obchodu a taaaaaaaaaaak moooooooooc sa mi nehce...
19. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
No ahojky, tak babule aj ja vám závidím, že ste tam tak pokope - asi Jajke presuniem Bratislavu trochu bližšie ku mne :slight_smile: .

Lebo ja som síce už aj dva krát v tej BA bola, ale nikdy tam nemám čas, aby som tam niekam zbehla.

Takže vám budem ďalej tíško závidieť. :pensive:
19. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky až vyprdneme ty naše bobky, tak uděláme hromadnou akci někde na chatě i s mužíčkama :wink:
19. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
No to by bolo super. :wink:
19. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Trošku jsem se inspirovala u jiných maminek a myslím, že by nebylo špatné se třeba po vánocích domluvit a někam vyrazit. Chlapi můžou jít na sjezdovku a my můžeme vyrazit s kočárkama :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile: tak se hlásím z domu z postýlky a odpočívám po té hnusné cukrovce:frowning2: Vypít se to dalo...je to jak půl kila cukru rozpuštěnýho do trochu vody...ale dalo se to...jen to vstávání v půl 6 a pak ty dvě hodiny čekání mezi odběrama mě málem zabily...ale teď to doodpočívám...jinak sestřička byla pěknej ras a při těch odběrech mě škrábla jehlou do žíly, takže mi to pak ještě pěknou dobu krvácelo...ale už to přestalo jen teď nemůžu natáhnout pořádně ruku:slight_smile: no ale doufám, že mi nebudou volat a že to dopadne doře...cukr hnusnej!!!:slight_smile:
Ke včerejšímu setkání hlásím že se mi taky moc líbilo a že cvíčo bylo parádní:slight_smile: Taky jsem hned doma hlásila, jak je super že mám další dvě těhulky na pokec a že konečně mám s kým chodit ven:slight_smile: A až se ti naši prckové narodí a my je budeme mít vedle sebe a oni budou všichni stejně velcí tak to bude vtipný:slight_smile: jen jsem zvědavá, jak se naši kluci poperou o Lucinku:slight_smile:
Jsem si říkala, že už chápu lidi co se seznámí na internetu...to naše včerejší setkání byla taky taková seznamka a já měla pocit že Broučka a Lucinku znám už dlouhou dobu:slight_smile:

Mimochodem Luci zapomněla jsem včera říct že máš krásnej zasnubní prstýnek...:slight_smile:
Je super že budete obě s Broučkem v Motoli...to já to mám moc daleko...tak vám budeme s prckem z Bulovky mávat nadálku z okna:slight_smile:

Jinak s tím srazíkem někdy v zimě na nějaké chalupě to je super nápad:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Jinak doktor mě doma nenechá od června...prý jsem zdravá...tak mi neschopenku nenapíše...ale mě to je jedno...až budu chtít tak to zabalím a bude...
19. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Gábi tak hlavně, že už máš cukr za sebou a teď až kontrola ve 30tt :grinning: Je fakt, že jsem taky říkala, že mám pocit, jako bych vás znala už dávno :slight_smile: No prostě už se těším na čtvrtek, až vyrazíme na ten nákup :slight_smile:
Tak to je nějaký zásadový doktor, když tě nechtěl nechat doma.

Sakra, jsem včera na ten prstýnek myslela, a pak jsem se úplně zapomněla podívat. Napravím to ve čtvrtek :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
konici ja mam za sebou zubare vse v poradku, jen dasne krvaci hodne tak me prodal nejakej spesl kartacek na zuby :slight_smile: pak jsem sla do mesta a koupila si v kadernickych potrebach sampon :grinning: a jeste me to nedalo a sla jsem si koupit nocni kosilku a jirkovi pyzamko :dizzy_face: zmrzlinku a jela jsem domu, tak mam uspesny nakupovaci den za sebou. jo a objednala jsem se ke kadernici huraaaa ve ctvrtek rano.

jinak bych byla pro sraz na horach miluju lyze. vsak oni tatinci taky muzou hlidat :wink: ja se strasne tesim az jednou prestanu kojit tak si rozdelam lahev vina a celou si ji vypiju :grinning: sama a nikomu nedam :grinning:
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Tak to se pěkně zbumbrdlíkuješ :grinning:
19. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
No tak ja sa už hlásim z domu a idem sa vrhnúť na tú moju záverečnú prácu. A lyže milujem aj ja a túto zimu som si ich veru nemohla užiť, hoci na začiatku som ešte lyžovala, ale potom som zostala zodpovedná a manžel chodil bezo mňa. Najhoršie bolo, že on do teraz nikdy nelyžoval a ja som si kúpila k narodkám lyže a potom som otehotnela a Ježiško doniesol lyže aj drahému a jemu sa to zapáčilo a task každý víkend niekde lyžoval - bezo mňa. :frowning2:
19. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky pupkaté :slight_smile:

Gábi,tak to chápem,že si z toho testu bola mimo,mne z toho tiež nebolo extra dobre...a ten tvoj doktor je pekný magor,pardon,ale to som ešte nepočula,aby nenechal doma tehulku,keď sa dohodne resp.opýta doktora...mala si použiť naňho milosrdnú lož ako som ti radila včera...no veď uvidíš ako to budeš zvládať...
inak,teraz som bola asi hoďku v kuchyni a mám dosť,potím sa ako prase...

brouči a gábi,vo štvrtok majú byť tropy...to som zvedavá ako to zvládneme...musíme ísť do nejakéo obchoďáku,kde majú nejakú fontánu,aby sme si tam mohli namočiť nohy :grinning:

holis,no vidíš,ty si šikovná :slight_smile: a ten plán s tou lahvinkou vína mám tiež :slight_smile: čakajú na mňa luxusné fľaše vínečka,ktoré som si doviezla z Paríža :slight_smile:

dnes sa tu akosi nikomu nechce,to ste v takom vedre vonku????to vás potom obdivujem...
19. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Ja som tu. a veru makám na tej práci - robím si tú www stránku a veru celkom sa mi darí - sa musím pochváliť.
Inak neviem či som sa včera chválila, ale mám doma od sestry už aj lehátko pre drobca.

Inak som sa smiala, celý čas ako tu bola sestra s malým, tak sa ledva v tom brušku hýbal - akonáhla odišli nevie sa vyšantiť.
19. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
aurelik,tak to máš moj obdiv :slight_smile: nech sa ti darí aj naďalej :slight_smile:

tak daj do albumu fotečku lehátka,ja si stále neviem vybrať,ktoré objednať,je taký výber až hruza...

no tak moj malý robí už také slušné kopance,že to,čo občas vidím na bruchu,tak je fakt mazec :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
o chvíľočku ho pridám - len ho musím cvaknúť
19. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
No Luci, už je tam
19. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Jeeeej,tak to je rozkošné :slight_smile: to máš fajn,že ti segra takto niečo požičia a nemusíš to kupovať...
19. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
No veruje to paráda, ešte že čakáme bábo presne rok po jej drobcovi. Inak je to lehátko chicco - naozaj sa mi veľmi páči. Inak ja nakoniec asi kúpim tú Teutoniu Spirit - svetlo hnedučkú - lebo chcem aj tú ručnú brzdu a mutsy si u nás nie je kde pozrieť - teda ak m iju ešte stihnú vyrobiť.
19. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
konici ahojte ja nakukuju jsem se ucila dnes evropsky pravo soudni dvur a takove blbosti :frowning2:
jsem pro sraz nekde na pul cesty at to nemaji daleko ani prazandy ani slovenky nejlip se mi jevi jeseniky nebo beskydy :grinning: heh ja bydlim na pul cesty tak to mam jednoduchy :wink:

v beskydech jsem teda nikdy nebyla ale jeseniky mam moooc rada a neni tam draho :wink:

aurelko super ze uz mas lehatko to mam taky v planu mozna nakouknu do mimibazaru :slight_smile: a to co mas je moc pekne :slight_smile:

no nic jdu se ucit jeste 2 otazky, uvarit veceri a vysat a umejt okno :unamused:
19. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Holis a tie okná nechceš prísť umyť aj ku mne? Mne zostalo v spálni a v kuchyni, ale tam sa mi nedá otvoriť prostredné okno - to musím umyť z balkónu a musím byť pri tom na stoličke, tak to nechávam na manžela, ale akosi sa k tomu nemá a teraz ho ešte chytil soplík- tak asi to budem musieť aj tak spraviť sama- ale sa mi nechce. :confounded:
19. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.