• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
broučí jsi mě teď rozesmála :grinning:
19. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
holky mě totálně nenapadá nic co bych měla uvařit
19. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
No tak robotníci vypadli, ale veru na kompletku to ešte nie je, ešte treba jeden prah , prechodovú lištu a jednu kľučku, lebo omylom bola v krabici miesto okrúhlej hranatá. takže ešte niekedy dofrčia.
19. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
waci, já nápad mám, ale nechce se mi nic dělat, mám nějaký skříplý nerv u pravého ramene, tak jsem ráda, že polosedoležím, bolí mě i to psaní :frowning2:
19. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
aha, nenapsala jsem jaký nápad :grinning: Včera jsem koupila červenou čočku, nikdy jsme ji neměli, tak ji chci vyzkoušet
waci my delali jatra ryzi, mnam :grinning:

zuzi tak a muzes uklizet a do patku mas Alexandera venku :grinning: ja mam naplanovany uklid zitra, tak uvidime.
holis, žádné uklízení...jen něco doma přestěhujte, to zabere :grinning:
19. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
No ešte sa pôjdem asi prejsť a potom sa veru púšťam do toho upratovania. Do večera času dosť, lebo drahý má dnes volejbal.
19. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
calli: jak budes delat tu cocku jako na kyselo??

jinak me uz nepomuze nic ale nevadi ja uz jsem si rekla ze si stezovat nebudu, miminku se nechce ono tam jeste musi uzrat a az uzna za vhodne tak se to rozjede ze nebudu vedet ani jak :dizzy_face:
19. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
já vůbec nevím, ale asi jo, prý se dělá jako normální čočka, jen nenadýmá
19. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky já teď dělám manželovi účetnictví, abych toho po porodu neměla tolik. Do toho ještě dělám nějaké podklady do práce, takže mi to pěkně dneska utíká :slight_smile:

Od včera mám kuře s br.kaší, takže dneska nevařím. Mám chuť taky na čočku, ale bojím se, abych si pak prdy nezaměnila s kontrakcema :grinning:
19. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Proto budeme mít tu červenou, aby to nenadýmalo :grinning:
19. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
No javeru tiež neviem čo idem variť, asi nič :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
holky tak játra já nejím a čočku doma nemáme. takže fakt nevím co uvařím :grinning: a to už mám hlad
19. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
brouci: jee ucto to me vzdycky hrozne bavilo, ma dati / dal :grinning:

ja teda cocku nejim, ale prave me zajimalo co se z ni da delat. mam rada mexickou kuchyni :pensive: takze spis fazole a cili mnam....

mozna dneska neco upecu ale potrebuju kokos a ten nemam tak budu muset do billy :angry:
19. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Jani prídi kokos dodáme :slight_smile: .
19. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
No ja by som mala navariť niečo bezmäsité, kedže je streda - to manžel si dá radšej niečo také, len fakt netuším čo.
19. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
holis, to já mexiko taky ráda, ale v těhu trochu šílené :grinning:
19. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
holky tak já nevím doma skoro nic nemáme a do obchodu nejedu, tak budou asi brambory s mlíkem a je to :grinning:
19. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
zuzi v ktere casti slovenska bydlis?

zkus kvetak nebo smazenej syr to je bezmasite nebo zeleninove rizoto, leco, spenat :grinning: uz me nic nenapada.

calli: prave ke konci ostra jidla vyvolavaji porod pry ale ja na ty povidacky uz neverim ani na malinik, ani na sex, vanu, vino... sezeni na balonu, proste nic :grinning:
19. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Bývam pri trenčíne, blízučko hraníc s Moravou, to nemáš ďaleko.
Inak ten kveták je fajn nápad, tak sa asi prejdem do obchodu, ale aj syr by som si dalaa k tomu americké zemiaky.
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
holis prostě když se asi miminku ven nechce tak nezabere totálně nic :sweat_smile:
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
to se ti nedivím, podle mě je nejlepší se nestresovat porodem a vším tím okolo, ani lidmi, co říkají už už? Prostě být v klidu a užívat si toho, že za chvilku budeme ty naše prďolky mít v náruči a v postýlce a vidět je, jak se na nás usmívají :slight_smile: Jejda, já se tak těším a zároveň mám strach, aby jí pak někdo neublížil :frowning2:
19. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Neboj Holis, už to bude čoskoro. A keď nie, tak to vyvolajú a hotovo.
19. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
holky jako vy se mi bdete smát nebo budete říkat, že jsem blbá. ale mě mrzí že u nás nejde vyvolat porod předem. Jako když vím že pan doktor mi odjede v mém termínu pryč tak že by mi to vyvolali dříve aby mě stihl odrodit on :unamused:
19. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
ale veDˇto by malo ísť,moja sesternica tak rodila, aby tam mala svojho doktora
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
no nic, dostala jsem hlad, tak se jdu vykopat z postele a něco uvařit :grinning:
19. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
aurrelka já se ptala u nás v porodnici a bylo mi řečeno, že se to zatím u nás nedělá :confounded: a mně by to tak bodlo
19. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak já dělám bramborovou polévku a hodila jsem kuře na zelí to už jsme dlouho neměli :wink:
19. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
No ono sa to robí vždy nejako načierno, ale vždy sa to nejako dá, len musia všetky strany chcieť.
19. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.