• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Holky kecalky jdu se natáhnou jinak mi prasknou záda. Hrozně mě bolí :angry:
19. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak nech ti ten oddych teda pomôže
19. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Teda já jsem byla chvíli pryč a vy ste toho nakecaly...:slight_smile:
Děkuju moc za pochvalz Štěpánka je fakt krásnej...jen aby se nám ještě zahojily ty očička...teď sme byli poprvé u dětský doktorky a bylo to teda náročný...vůbec jsem se nemohla soustředit co říká jak malej plakal...a dostali sme dvoje kapičky a já nevím jak je máme kapat...musím si to někde přečíst...nebo zajdu za sousedkou co má taky miminko...holky to je takovej záhul...no snad se to za chvíli srovná...:slight_smile:
Za chvíli se malej zase vzbudí na krmení a Jára dělá oběd...tak chvíli odpočívám...ale moc se to nedá...musim si nějak zvyknout:slight_smile:
Koukám že už ste všechny nachystaný a natěšený rodit...já vám to tak přeju ať už to je co nejdřív...jo a s tím nočním buzením...já se taky budila po 4 hodině...a malej se narodil 4:28...tak jestli to není nějaký znamení:slight_smile:
A s těma všema tlakama a tvrdnutíma bříšek...holky no už ste na rozsypání:slight_smile: držím vám všem palečky...nejvíc teď teda Lucince...ať už to má za sebou!!!
19. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Gábi, je fajn, že manžel ti pomáhá. :wink: neboj očička se spraví :wink:

holky já jsem si teď dala. Manžel včera zapomněl vyměnit kočkám záchod a ony se mi vykadily mimo záchodek. tak jsem to uklízela a vyměňovala i písek v záchodě. no a jak jsem byla zohlá, tak mi je teď pěkně zle :frowning2: já jinak záchod kočkám neměním, abych nepřišla do kontaktu s výkalama kvůli toxoplazmoze. tak jsem si vzala rukavice a ty pak hned vyhodila a ruce vydesinfikovala, ale teda je mi z toho blbě :frowning2:
19. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
No Waci, tak si ľahni na chvíľku a ono ťa to určite prejde.

Gabi neboj dostaneš sa do toho raz dva. A ako si na tom teda ty s kojením, ty nemusíš prikrmovať?
19. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak jsem dovařila polévku a zatím si dám aspoň polévku, povedla se mi :wink: aurrelka už to přechází, ale bříško bolí pořád :frowning2: jsem kráva blbá.
19. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak jsme zpátky, kompletně vás dočítat nemám moc času, ale vidim, že Lucinka už za chvilku bude mít prcka u sebe :slight_smile:

Já byla u té obvodní, říkala, že jsem si teda s tou kontrolou dala na čas, ale všechno v pohodě :grinning: Měřila mi tlak a říkala, že ho mám spíš nižší, tak že mi ho do té průkazky taky napíše, ať tam nemám jen ty vysoký :grinning: Ale jinak v pohodě :slight_smile: No a koupila jsem si v tescu kojící podprsenku :slight_smile: Tak doufám, že mi bude, ale snad jo :grinning: Každopádně byla levnější, než v lékárně o hodně, tak aspoň že tak :grinning:
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
A akú polievočku si robila?
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
K.ate ja som ani na kontrolu k obvoďáčke nešla, veď tlak mi merajú u môjho doktora, nespravila by mi žiadne vyšetrenie navyše, tak je to zbytočné a ani od zubárky nemám razítko v knižke že ho tam netreba, ale tam som bola, lebo som mala ísť tak či tak na preventívku.
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
aurrelka takovou bramborovo zeleninovou spíš co dům dal

k.ate tak dobře jsi dopadla na kontrole to je fajn :wink:
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
aurel - no mně zkontrolovala nohy, jestli mi neotejkaj (já to fakt nepoznám totiž :grinning:), tak to je dobrý, pak mi měřila ten tlak (jsem ráda, že ho fakt nemám vysokej normálně :slight_smile: ) a poslouchala mi srdce a plíce... No a hlavně mi tam vypsala z karty mou anamnézu (jakože jsem měla problémy s migrénama a kolapsovejma stavama, že nemám žádný alergie a tak...), takže to nebudu muset lovit z paměti :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
To se fakt má jít k obvoďákovi? Já tam byla někdy zkraje těhu a nic mi neříkal, že by mi měl dělat takové vyšetření a ještě dávat razítko do průkajdy :astonished:
Tak mi přišla nemocenská, nic moc teda, ale aspoň, že přišla :grinning:
19. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Ne nemusíme...sice kojíme se silikonovýma kloboučkama protože mám na prcka velký prsa a on si ještě neumí chytit pořádně bradavku a pak se vzteká:slight_smile: ale jinak mám mlíčka dost a malej pije ukázkově...papá tak co dvě až tři hodky...někdy vydrží spinkat i 4:slight_smile: a papá 10minut a je hotovej...takže paráda...už i něco yase přibral...takže snad dobrý...31.8. jdeme na další kontrolu k dr. tak uvidíme...ale yatím dobrý...jo a s těma prsama jak psala Broučí tak fakt co malej nevypije tak sem musela odstříkat...šlo to těžko ale jinak mě hrozně bolely prsa a tvrdly a hrozil zánět...ale nebojte to vám všechno řeknou v porodnici...mě už teď povolily a už nebolej...ani bradavky mě nebolej...takže si zatím kojení užívám:slight_smile: jo a vřele doporučuju kojící polštář:slight_smile: v porodnici sem musela sedět jen na židli...jinde se malej nenajed...a to dost bolelo...a teď s kojícím polštářem u toho pomalu i spím v posteli...sice v sedě...ale je to pohodlný:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
já jsem musela mít razítko od doktorky a zubaře. naštěstí už to tam mám, obvoďačka mi tam napsala alergie....
19. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak to pomohlo, záda povolila :slight_smile:

Waci teda že si nedáš pokoj. Ty ty ty, holka jedna zlobivá :slight_smile:

Taky nemám obvoďačku v těhu průkajdě. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Gábi tak to je super, že nemusíte dokrmovat. Já už se tak těším na naše první kočárkování :slight_smile: Jen na mě holky budete muset počkat :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
calli - no já to slyšela, tak jsem tam šla :slight_smile:
Tak potom super, že mliečka je dosť a malý si zvykne a za chvíľu bude cuckať bez klobúčikov. No a toje jasné, že budeme musieť odsávať, ja som si odsávačku už nachystala aj do pôrodnice, tak dúfam, že mliečka budem mať tiež dosť.
Tak já jsem odsávačku nekupovala, ale jestli bude potřeba, tak není problém jí hned sehnat :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Gábi to je skvělé že máš mlíčka dost a malej je šikulka :wink:
broucek já vím, když mě to tak vytočilo, že jsem to musela jít uklidit, já je sice nemám doma mám je v takové pracovně.ale i tak mě to vytočilo
19. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
No ono to asi záleží od doktora
19. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
No já sem nejdřív neměla žádný...jak mi prcka nedali hned ke mě protože sem ležela na jiným oddělení a nemohla chodit tak sem den zanedbala a pak se to rozbíhalo pomalu...pak se šíleně nalily a bolelo to...ale ve sprše sem odstříkávala a teď už úplně dobrý...ťuk ťuk ťuk teda:slight_smile: ať to nezakřiknu...no ale jinak se mi mlíčko udělalo až třetí den...tak sme taky jeden den byli na nutrilonu...ale i tak si pak malej zvykl dobře:slight_smile:
Eště pořád spinká...je zlatíčko...teď už to sou skoro 4 hodiny:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Odsávačku sem taky neměla...odstříkávala sem ručo fučo ve sprše...je to příjemnější...tolik to nebolí a pak hned studenej obkládeček a paráda...po třech dnech mám prsa dobrý:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
waci ty si ale trdýlko takhle riskovat s tím vyměněním kočičkám...ach jo...dávej na sebe pozor
19. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Gábi mám z tebe hroznou radost. Jsi šikula, že to takhle zvládáte :slight_smile: Štěpánek je zlatíčko :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Gábi já vím jsem fakt koza. Taky až přijde manžel z práce tak ho zmlátím :grinning: je to jeho práce
19. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky já si jdu chvilku natáhnout záda a pak dodělat to kuře. Kouknu na vás k večeru :wink:
19. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Broučí dík...je to ale fakt záhul..ale malej je šikula a docela mě nechá i odpočinout...i když řeknu vám jestli s váma mlátily hormony teď v těhu...tak v šestinedělí to je šílený...rozbrečím se kvůli každý pitomině:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
jo a jinak holky chtěla jsem jen říct že tašku do porodnice vemte a všechno o čem ste si řekly že to třeba použijete tak to vyhoďte...já jsem použila tak třetinu toho co sem si nabalila... :grinning:
19. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak malý je super, že spinká až 4 hodinky, je mu doma dobre.
19. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.