• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No na to jsem se taky chtěla zeptat, co jsi vlastně opravdu potřebovala :grinning:
19. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
No môžeš napísať, že čo máme vyhodiť
19. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Copak asi ta naše Lucinka...já na ní pořád tak myslím...chuděrka jedna...hlavně ať jde všechno tak jak má a v pohodě...hlavně ať není žádná komplikace...dneska se mi o tom zdálo že Lucinka rodí...a zvládla to v pohodě...tak se to určitě splní!!!
Tak až se mi bude zdát o nějaké z vás tak já vám řeknu a třeba ten den porodíte :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
No my sa chystáme s KAtkou v piatok :slight_smile: .
19. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Inak ani Sacvi sa nám už dlho neozvala, ktovie ako sa im darí.
19. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lucince jsem psala cca před hodinou a už neodepsala, tak už jí možná máme holku na sále :slight_smile: Taky na ní pořád myslím.

No já už vidím, jak mi zase v pátek ráno na kontrole řekne, že jsem zavřená a to už se snad fakt položím na znak. :angry:
19. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
No s obedom som vybabrala. Spravila som si len cestovinky so zvyšnou syrovou omáčkou, čo som mala a drahý povedal, že na večeru mu bude stačiť len chlebík, takže poriadne varím až zajtra.
19. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky holky,
Smíšku, na zámku jsme nebyli, už jsem tam byla a Barču by to určitě nezajímalo, je na to ještě příliš malinká. A přes Třemošnici jsme včera jeli :grinning: Praděda je ze Srní, 2km od Hlinska, takže naše cesta do Žlebů byla přes Vás :slight_smile:

Lucince taky držím pěstičky, to už bude čtvrté miminko...to je úžasné.

Holis, neboj, teď už budeš Ty!!! :wink:

Grabu, Štěpánek je krásnej, úžasný fotečky, já už se tááák těším...
19. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Inak Samko bude asi prvé dieťa čo nie je ranný ptáča.
19. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
No potřebovala sem 4 ručníky...dva na spodek dva na prsa...pak župan...košili vyhoďte...stejně budete mít ty jejich...hned si tu svou zakrvácíte a nebudete ji chtít a tu jejich si můžete vyměnit kdykoli chcete...u nás to bylo tak že byly na chodbě k dispozici kdykoli ani si člověk nemusel říkat sestře...
pak sem použila hyg. mýdlo...šampon, fén, kartáček na zuby a pastu...hřeben a krém na bradavky a na bříško...jinak všechno z kosmetické taštičky vyhoďte...stejně se nenamalujete...budete pořád brečet a ani vás to nenapadne že byste se chtěli líbit...je vám to tam jedno...vlasy se hodí do culíku aby vám nepřekážely při kojení takže gumičku...no a pak nějaký sušenky, měla sem občas chuť, hooodně vody, ale tu vám donesou návštěvy, hroznovej cukr byl dobrej na energii..telefon a nabíječku...kapesníky...no a to je asi tak vše co jsem použila...plínky i oblečení pro malýho nám tam dali...a vložky taky...takže to nebylo potřeba...jo vlastně ještě ty jednorázový kalhotky síťovaný si vemte...ty jsou super na větrání...já je nosím i teď doma jak jsem měla velkej nástřih tak sou fajn...jinak mě už nic moc nenapadá...nebo vás něco napadá co ste chtěli a já to neřekla?
19. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Jo ještě jednorázový ubrousky na zadek po nástřihu se papírem neutřete...a na malýho jsem je taky potřebovala...
Kdyby mě ještě něco napadlo...tak řeknu...ale zatím asi fakt vše...
19. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
grabu - já tam mám ještě ty silikonový kloboučky, koupel pro malýho (aby si zvykal hned v porodnici na tu "naši" značku) a jednorázový vložky do podprdy... :confused:
19. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jinak předem hlásím, že tu asi od zítřka do neděle nebudem, jedem k manžovejm rodičům ještě naposledy (snad tam nezačnu rodit z tý cesty :grinning: ), chceme tam vyprat věcičky na mrňouse a vzít ty věci, co jsme si u nich vybrali už s sebou do Brna... Jsem zvědavá, jak tu cestu vlakem zvládnem :grinning:
19. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak ta bolest zase zmizela, tak zase nic :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
gabi tak rikas ze malovani si brat nemam jo :grinning:

holky to je zase vedro jdu odpocivat
19. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky já vytuhla a vzbudila mě až SMS od Lucinky. Pořád trpí chudinka naše. Už dostala i epidurál, ale nezabral. Kontrakce jsou prý šílené a hodně bolestivé, ale Libor je u ní a pomáhá jí. Je mi jí tak líto chuděrky malý.
19. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak chudinka lucka, tá si to fakt vytrpí, ale dúfam, že čím skôr to už bude mať za sebou.
19. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Chudinka už má ty bolesti od půl pátý ráno :(
19. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojte, tak další z nás to bude mít za sebou.... :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
To je strašné, takhle ji Samko nechá trpět, uličník jeden...snad se umoudří a brzo bude Lucinka šťastná :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Mně ještě napadlo, u nás doporučují vzít si s sebou kruh na plavání. Pokud je žena nastřižená, sedí na něm, aby neseděla jen tak. Prý to opravdu pomáhá. Už ho mám sbalený v kabeli. :wink:
19. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Grabu, to je krásný čumáček....Pěkňučké miminko... :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Holky to je vedroooooooooooo. A zítra má být taky, to umřu :angry:
19. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
kajra, jj, já mám taky kruh zabalený :grinning:
19. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
teeda chudák Lucinka... My jsme teď byli s manžou s tátou a jeho manželkou v restauraci, přáli mi ještě k svátku. Teplo je, ale mně v těch mejch novejch šatech nepřijde tak hrozný, jako normálně :grinning: Je fakt, že ty šaty nejsou skoro nic :grinning:
19. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Sa mi zdá, že aj Gabi mala na fotkách ten kruh.
19. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se že se neukazuju ale su na prášky :frowning2: Malá je moc hodná a krásně spinká ale já mám o ní pořád velkej strach..že přestane dýchat nebo vdechne mlíčko tak ju pořád kontroluju a mám strach ju chvilku nechat samotnou..v břichu mám takovej nepříjemnej pocit..no poslední dva dny už skoro nebrečím ale teď jak to píšu se mi zase chce..já nevím jak se těch obav zbavit :cry: Na dnešek malá dlouho v noci spala a já jak sem už unavená tak taky a ani sem ju snad nekontrolovala dokuď se nevzbudila tak si teď zase vyčítám toto..ach jo..já nevím co dělat :frowning2:
19. srp 2009 v 17:50  •  3 děti  • Odpověz
Chúďatko naše Sacvi, neboj ono ten strach určite prejde. musíš si vravieť, že všetko bude OK a ono sa to časom napraví.
19. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
aurelko kdyby to tak šlo :pensive:
19. srp 2009 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz
A ty nemáš ten monitor dychu, že by si bola možno pokojnejšia.
19. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.