• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
mám ale hned první noc hučel a druhej den během 1hodiny 3krát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dovedeš si představit v jakém sem potom byla stresu? Už mám jenom strach ho pustit :frowning2:
19. srp 2009 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz
holky tak jsem si udelala peeling a dala masku, tak jsem pripravena uplne :slight_smile:

Lucince drzime palce at to ma rychle za sebou chudina musi trpet a v takovym vedru....

brouci zitra uz ma byt pry lepe... ja jdu za chvili do obchodu neco nakoupit at mame zitra co jist. mam zitra v 11 hod monitor dalsi tak uvidime jak to pujde.

utikam do obchodu tak se mejte jeste musim uvarit na zitra :wink: a upict buchtu
19. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
No tak to fakt supiš, tak to máš z neho radosť
19. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
A inak sa ako máte?
19. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Holky tak pardon ten kruh i vložkz do podprdz sem takz použila...ale mě ten kruh přiveyli až druhej den tak sem si na něj nevypomněla...a kdzž nad tím teď přemýšlím tak ještě neyapomeňte pantofle do sprchy...ty sem taky využívala pořád protože člověk přeci jen v tý sprše krvácí a tak..takže ať něco na sebe nenavalíte...
Ještě možná papír a tužku...pak sem si třeba psala kdy sme chodili kapat očička a kdy sme kojili...abych v tom neměla bordel...

Sacvi já tě úplně chápu taky pořád bulím...dneska Jára odjel udělat malýmu průkayku do pojišťovny a přihlást ho a já se rozbrečela že to doma sama nezvládnu...a pak sem zase brečela že sem zapomněla jak nám doktorka říkala že máme brát ty vitamíny co se kapou do pusinky...připadám si jako magor...a malýho taky pořád hlídám jestli dýchá...ale mě monitor zatím funguje...jen ho zapomínám vypínat když beru malýho z postýlky...tak furt budím Járu a ten je ze mě nadšnej...ale co se dá dělat...však my si zvykneme... :wink:
19. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Sacvi teda to jsou věci. Gábinka taky psala, že by pořád brečela. Holky to mi ani neříkejte, že ty hormony potom tak moc pracují. Já jsem ubulená normálně .......................
19. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Broučí jojo tak to budeš bulit jedna radost...nechci tě strašit...ale já sem na měkko pořád..
19. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
jaj holky ja jsem taky uplakanek tak to bude mit s nama asi jirka tezky :grinning:

holky mam blbej dotaz ale kolik jste nechali kilo v porodnici? ja vim ze na tom nesejde ale kolik zhruba :confused: ?
19. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Kočenky, vůbec se za to =plakání nestyďte. Je to normální. Plačou všechny maminy. Některé to přejde dřív, některé později. Důležité je, abysme měly doma pořádnou oporu v našich manžílcích. ti to taky určitě nebudou mít jednoduché. A Sacvi, chápu Tě. Určitě je to na bednu. Taky si myslím, že budu taková...Hlavně pořádně odríhnout po krmení , nedávat spinkat na bříško, dávat do zvýšené polohy bez polštáře a střídavě pokládat na boček. Věřím tomu, že se všechny s mimiškama sžijeme a najdeme si v tom svůj systém....Určitě to zvládnem, dyť sme ženské a ty zvládnou všechno :wink: Držte se maminky, bude líp :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
grabu - tak to tam mám zhruba fakt jen to, co bych mohla využít, no uvidíme, jen ty ručníky tam chybí :grinning: Jinak s tím brečením nestraš, já budu muset lítat do tý školy, tak musím bejt "normální" :grinning:
19. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Jani tak to bych ti klidně řekla ale já nemám váhu a v porodce mě nevážili...tak nevím...ale shodila sem dost i se odvodnila...ale dneska mi v lékárně jeden chlap řekl...tak kdy to bude? kdy to čekáte?...myslel že sem ještě těhotná...no spíš mě pobavil...co e dá dělat...bříško ještě úplně nesplasklo:slight_smile:
19. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Gábi tak jsem ukazovala Štěpánka manželovi a moc se mu líbil :slight_smile: Už se taky těším na tu naší berušku. :slight_smile:

Ta kila mě taky zajímají :grinning: Švagrová odrodila a říkala, že bylo hrozně divný, že najednou nemá břicho :grinning:

Holky tak to já budu bulit pořád, jsem v tomhle hrozná.
19. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
k.ate, nechcu Tě strašit, ale myslíš, že budeš hned lítat? No třeba jo.....ale člověk se musí dát dohromady jak fyzicky, tak psychicky. Aby jsi pak nebyla ještě víc ve stresu. Ale brečení by nemělo trvat dýl, jak to šestinedělí. Co trvá dýl už je laktační psychóza a musí se to řešit, je to nebezpečné pro mimišo. (nestraším, jenom říkám, co eksistuje...Pevně věřím, že žádné z nás se to nebude týkat)
19. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Jo, s laktační psychozou mám výborný příběh - pravdivý - jedné mamince pořád brečelo miminko. Ona už bylo úplně hotová a nevěděla co s ním. Jednou se vrátil manžel domů a říká "kde máš malou" a ona "jakou malou, já nevím" no a manžel jí našel v troubě. Takže na to holky fakt pozor :grinning:
19. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
kajra - no budu muset, pokud nechci přestat studovat :grinning: Nic jinýho mi zbejvat nebudu šest týdnů to je půl semestru a to mi nikdo neomluví :wink: Na to je jedině přerušení studia, ale to bychom přišli o spoustu peněz...
19. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
broučku, tomu bych fakt věřila.ŽENSKÁ JE V TOM STAVU ÚPLNĚ MIMO. pŘIROVNÁVÁ SE TO KE SCHIZOFRENII.
A K.ATE, TO TI TEDA NEZÁVIDÍM. POKUD TO DÁŠ,TAK SMEKÁM..... :wink:
19. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
teda holky vy jste se v tom psaní nějak pěkně rozjely :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem se vydala na velikou procházku ven a teď jsem přišla. Jsem splavená jako myš :slight_smile: Těch 5km mi dalo zabrat. Šla jsem se segrou. Nejdřív jsem myslela, že půjdu sama, ale nevím co bych dělala kdyby to na mě přišlo a já byla v lese a sama :grinning:
Ale vše je ok, jsem celá, půjdu sebrat prádlo, vyžehlit ho, najíst se, a vykoupat.
Holky, hurá!!! Přišel mi mail - zítra mi má konečně dorazit sada do postýlky (nebesa, mantinel, povlečení, zavinovačka, kapsář - se vzorem medvídek pů). těším se jak malá holky :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
SMISKU, TO JSI DOBRÁ, ŽE JSI JEŠTĚ TAK AKTIVNÍ. jÁ SE BOJÍM UŽ TAK DLOUHÝCH VYCHÁZEK. PŘECE JEN BÝVÁM PŘEVÁŽNĚ SAMA A TAKOVÁ PRASKLÁ VODA VE MĚSTĚ BY NEBYLO NIC PŘÍJEMNÉHO...
TEN KAPSÁŘ CHCU TAKY .ALE ZATÍM JSEM NESPLAŠILA.
19. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Smíšku ty to teda popoháníš :slight_smile:

My jdeme na procházku teď. :slight_smile: Celý den ležím, tak ať se taky hýbu. :slight_smile: Čekali jsme, až se venku ochladí a už to tam vypadá slibně. Pak se snad ještě ukážu :slight_smile:
Jinak Lucinka pořád nepsala, tak asi ještě nic :frowning2:
19. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
gabi, to nevadi ja jsem spis zvedava kolik zhruba, tak uvidime, doufam ze co nejvice, ty jsi mela vodu ale tu ja nemam vubec ja zadrzuju spis tuk :grinning:
19. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
No holky já jdu odpočívat...malej konečně usnul i když si neříhnul...nevím co s tím...pořád se bojím aby se mi nedusil..ach jo...no nic...držte se a já snad zítra zase mrknu...papa a dobrou noc všem :wink:
19. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
A je to tady

LUCINKA PORODILA SAMKA :slight_smile: 3890 GRAMŮ A 53 CM :slight_smile: Maminka i miminko jsou v pořádku :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
chtěla jsem vám to taky napsat ale broucek byl rychlejšííííííí a malej má jméno Samuel Adam :wink:
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
jeeeee dalsi maly konicek, to je krasny a zase takove miry no to je hustyyyyyyyyy

tak ted jsem na rade ja a opovazte se me nekdo predbehnout a bude zle :grinning:

Gabinko neboj se oni nekdy nechteji rihat tak se opatruj a krasnou noc
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Chudák Lucinka, už aby to měla za sebou.
na kapsáře doporučuji tento odkaz: http://www.babymarket.cz kamarádka tam velice ráda nakupuje (když si tam dáš výprodej mají tam kapsář) a nebo pak klasické celé soupravy.

Já a malého popohánět :grinning: :grinning:To ne, jen jsem si řekla, že nebudu doma jen tak ležet, ikdyž jsem dneska vyluxovala, utřela prach a uvařila, ale udělám si pěknou procházku, když je tak hezky. Až ted jsem nějak unavená
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak to gratuluju Lucince k narození Samka. Já než to dopsala tak už porodila :grinning: :grinning:
Ne vážně, hlavně at jsou zdraví a at jí dělá jen a jen radost. Hlavně, že už to má za sebou. Teď už si bude užívat jen malýho.
No a holis tak a ted ty. Já tě přece nemůpžu předběhnout, vždyt se to tu střídá : kluk, holka ... a ted se má narodit holčička :grinning:
19. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
brouci - ze Lucince moc gratulujem :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
smisek jo jo tedka jsme na rade my s kristynkou :grinning: :grinning: :grinning:

konici loucim se mejte se moc pekne zitra papa ale az po obede rano mam ty ozvy takze snad dopadnou dobre ale preventivne si beru kufr sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
holky já si jdu taky lehnout není mi mpc dobře
19. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
holis: tak at ti to dobře dopadne. Budu ti držet palečky. :grinning: Ať už malou držíš v náručí.
Tak se zítra ozvi. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.