• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
GRATULUJU DALŠÍ MAMINCE. tAKYSE LOUČÍM, DOBROU....
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Jůůůůůůůů:slight_smile:
já jsem tak nadšená že to Lucinka zvládla a že to má za sebou:slight_smile: je to holka šikovná....moc jí gratuluju:slight_smile: a Samko je kus chlapa...hlavně jsem nadšená že jsou oba vpořádku:slight_smile: huráááá
19. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
jéé gratuluju lucince..ta si asi zkusila chuděra ale hlavně že to má za sebou a má zdravého chlapečka :dizzy_face:

grabu malá má zítra 14dní a za celou dobu si po jídle odříhla asi 4krát :unamused: vůbec jí to nejde
19. srp 2009 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
jinak dneska jsem měla na sobě ty šaty a jak v kalhotech a tričku všichni řikali, že na mně těhu není vůbec vidět, tak teď se zas všichni ptaj, kdy že už to bude :grinning: Že prej už mám velký břicho, tak já nevim... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak holky Lucinka si porod chudinka fakt vytrpěla, ale hlavně, že už to má za sebou. Gratulace předám :slight_smile:

Ty míry jsou fakt k neuvěření, všechna miminka mají stejně. Nejsou náhodou od jednoho výrobce :grinning:
19. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak se holky mějte jdu ještě vyvenčit fenku labradorku a šup hajat. malej se nějak vzbudill a kope jako o život. a to byl vcelku přes den hodný.
Mějte se hezky a zítra se hned ozvu. No hned až se ráno vzbudím, takže kolem 8hod. :grinning:
19. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
hezký večer holky,
já mám přes den takový fofry a jednu návštěvu za druhou, že když se sem dostanu, tak už tu nikdo není... :frowning2:

Lucince ohromná gratulace, asi si chudinka užila, ale má to za sebou a svého chlapečka už u sebe :slight_smile: Už se těším na fotky, to se mi zase bude chtít bečet.
míry tedy zase ke čtyřem kilům a 53cm, to je tedy dlouhán...já jdu v pátek na velký UTZ, tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne na velikost mého adámka, snad mě nevyděsí...

Holky, padám na hubičku, Baru nechtěla usnout, takže jsem se uspáváním tak vyčerpala, že to nebudu prodlužovat a končím.

Dobrou noc a Holis, držím pěstičky, ať už to na Tebe přijde, jsi přeci na řadě, ne? :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jsem moc ráda, že už má lucinka Samuelka u sebe, dal jí dost zabrat, uličník jeden :grinning: Ale teď to mamince všechno vynahradí :slight_smile: Moc gratulujeme a přejeme jim, ať jsou oba v pořádku a spokojení :wink:
Koukám,že všechny jste šly spinkat, tak přeji hezké sny. :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
No dobré ránko, tak ja som sa sem už včera nedostala, lebo sa mi podarilo vytiahnuť drahého na prechádzku.
Aj my posielame Lucke gratulácie a hlavne nech sú zdravučkí. No a Samko je teda fakt chlapina, zatiaľ je v mierach najväčší a najdlhší a veru asi dal aj najviac Lucinke zabrať. No kus poriadneho chlapa.
Idem ich rýchlo pridať do tabuľky.
20. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Noinak dnes som s prekvapením čučala na váhu, včera som si hodila do tabuľky váhu, lebo som skončila týždeň a dnes mi váha zase klesla o 0,8kg, nejako začínam už chudnúť.

Inak Kati ako si pripravená na zajtra? Ideme na to?

No a Holis, ty už ani po monitore nechoď domov, správne si berieš tú tašku, aby si si dnes pozrela Kristýnku naživo. :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Krásné ráno,

Zuzi já bych ráda zítra rodila, ale myslím, že já si ještě hooooodně počkám. Lucinka prostě protestuje a nechce se jí ven. :( Je mi jasné, že zítra na kontrole mi zase řekne, že jsem zavřená :confounded:
20. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
No ani so mno to nevyzerá dobre, ale myslím pozitívne. :wink:
20. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
To já taky myslím pozitivně, jen to čekání je už nějaký únavný :unamused: Dneska mám nějakou blbou náladu. Musím to pak vypracovat - pojedu nakoupit, něco uvařím a bude to lepší :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
No ja sa budím s celkom fajn náladou, ktorá postupne vždy klesá od nudy doma. Ale dnes poobede frčím na monitor a večer som si dala zraz s kamoškami, tak hádam to dnes bude v pohode.
20. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
dobré ránko holky, tak jsem se vůbec nevyspala :frowning2: :frowning2: pořád jsem chodila čůrat :angry: kdyby alepson jsem už to měla za sebou a Matýskovi se chtělo ven, jenže kluk jeden ne a ne. A já se tak těšila, že když mám takový pěkný výsledky, že malej bude už chtít ven a že už na další kontrolu k dr. nepůjdu i ona sama říkala, že se už neuvidíme. A mám takový dojem že uvidíme
20. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj konici tak jsem si myslela ze se sem nedostanu ale dostala :wink:

jeste jsem ted pekla buchtu, pujdu si umyt vlasy a pojedeme do mesta, musim si vyzvednout novej ridicak a pak do te porodnice.

Kaci, Lucinka to mela tezky? nejak slozite? nevis mela epidural?
20. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Neboj Smíšku, už to čochvíľa príde - uvidíš, kedy by si mala mať ďalšiu kontrolu?
20. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
No to je právě to hrozný - někdo ráno přijde s tím, že nic a večer rodí. Jiná přijde s tím, že je otevřená na 3 cm a dalších 14 dní ještě nerodí. :(

Zuzi to máš dobrý, to budeš mít aspoň večer rozptýlení. Já mám aspoň zítra doma manžela, tak jsem ráda, že tady nebudu sama. I když stejně pracuje, tak jsme ale spolu a to mi stačí :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
No veru ideme si spraviť takú dámsku jazdu, baby nabalia deti chlapom a ja si to svoje zoberiem v brušku zo sebou, takže trošku bude nabúravať tú dámsku jazdu. :slight_smile:

Jani a o koľkej máš ten monitor, nech vieme kedy sa máme tešiť, že nám niekto oznámi, že už si ťa nechávajú? A kto nám to bude o tebe oznamovať?
20. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
zuzi jedeme na 11hodin az :wink: neboj urcite dam vedet :grinning: ale neboj vecer se tu potkame, ale je ctvrtek ze!!!
20. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
No veď to, že je štvrtok, takže žiadne návraty. Ja som zvedavá že aké čísla budem mať na monitore ja.
20. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Najlepšie asi také 80-tky ako tam mala Lucinka. To by ma potešilo.
20. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
hehe ja jsem zvykla na cisla 10 12 max 20, pak obcas 0, no uvidime dnes trochu mam tlak v brisku ale to je spis nervozita :wink: a ty jdes na kolik hodin na monitor?
20. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
14:15 tak som zvedavá, mám teraz už trošku väčšie tlaky ako minule a vtedy som mala od 16-22, tak uvidíme.
20. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Jani vůbec jsem si nevšimla tvého příspěvku:

No Lucinka psala, že je hrozně sešitá, Samka jí museli brát zvonem a od prvních kontrakcí v půl páté ráno porodila až v půl osmé večer. Teď mi psala, že je jí na nic, ale že Samko je hodný, spinká, hezky papá a všem z koníka moc děkuje za gratulace a pozdravuje. Je mi jí líto, měla to fakt těžký :frowning2: Teď už to ale bude jen dobré.
20. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Fu, tak Lucinka si to teda poriadne užila, tej čo mohlo, to sa postavilo do cesty, ale hádam už teraz bude všetko bez problémov.
20. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
zuzi tak to nam taky musis pak dat vedet tak ja budu dnes sledovat cisla poradne jsem sama zvedava :sweat_smile:

brouci:uf toho zvonu se hrozne bojim, taky klesti :sunglasses: ale hlavni je ze jsou oba zdravi :pensive:
20. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Holky já na ten monitor nevidím. Mám jen špunty na břiše a vedle mě je bedna, na které se to zapisuje. Ale já z toho nic nevidím. To by mi asi musela říct doktorka, že tam něco bylo. Minule ale nic neříkala, tak asi nic. :unamused:
20. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ja na to pekne vidím, len som nevedela aké vysoké majú byť tie čísla ku sťahu maternice až kým Lucka nenapísala, že mala 80-tky a že to už naznačuje blížiaci sa pôrod, tak ich tam chcem dnes vidieť. :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
dobré ráno holky, tak já se konečně vyspala usnula jsem včea v devět a vstávala teď v osm, sice jsem byla 7x na záchodě, ale pak jsem vždycky hned usnula. tak jsem trošinku načerpala síly.
akorát se mi totálně nic nechce dělat jsem fakt šílenej lenoch

:unamused:
Chudinka LUcinka:( hlavně aby vše bylo v pořádku, to je to nejdůležitější.
20. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.