• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Taky bych je tam ráda viděla, ale dneska nejsem optimista. My jdeme na kontrolu zítra hned v osm, tak jsem zvědavá co tam bude.
20. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
já jdu na kontrolu zase až v úterý tak jsem taky zvědavá :wink: no nic jdu umýt nádobí
20. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
No aj aj by som ho mala ísť poumývať, ale sa mi akosi nechce. :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Ale čoskoro sa na to vrhnem a pôjdem pripraviť aj prebaľovaciu podložku a veci do spálne, nech je všetko pekne nachystané. No a asi by som si mala dať dolu cenovku z tašky do pôrodnice, lebo mi tam ešte stále trčí :slight_smile: .
20. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
aurrelka já tam měla jen dva hrníčky a talířek s nožem, takže to není až taková hrůza, ale měla bych dnes smést podlahy... a to se mi fakt nechce, asi to nechám na manželovi :grinning:
20. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
No ja tam toho nemám veľa, len nejaké misky, zvyšok je v umývačke a podlahu idem umývať tiež, ale ja , aby som malého dozajtra teda vypudila von. :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
¨tak jsem byla na nákupu a udělalo se mi tam hrozně zle :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem přišla domů, klepou se mi ruce a mám velice nízký tlak a tvrdne mi břicho nevím co mám dělat- :frowning2:
Snad je vám o hodně líp než mě, holky
20. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
no hlavne seĎ alebo si ľahni a dýchaj a odmeraj si ako často ti tvrdne brucho. Máš niekoho doma?
20. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
No a napi sa čohosi.
20. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
smisek ´pokud to tvrdne břicho, tak nám v porodnici radili dýchat do bříška, lehnout si dát ruku na břicho a dýchat tak aby se ta ruka zvedala. a fakt to pomáhá já to taky tak praktikuji
20. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj mamulky a čekatelky na to být maminkami :slight_smile: Já mám monitor dneska v 10h, takže se jdu chystat, jinak tam dojedu pozdě :grinning:
Chudák Lucinka, takové trápení :frowning2: Ale už je to dobré,už je malý venku a v pořádku :slight_smile:
Tak já letím, pak se ozvu :wink:
20. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
calli tak pak podej hlášení :wink: budu čekat
20. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Jestli mi k tomu doktor něco řekne, tak určitě nahlásím :grinning: Papapa
20. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
No tak ja som asi neuveriteľne šikovná :slight_smile: . Riad som umyla a čáry máry fuk aj obed je už navarený :slight_smile: . Ako som doumývala riad, zaklopal mi svokor a doniesol mi fazuľovú polievočku a placky, takže dnes sa zase nevarí. :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
aurrelka, teda ty si to umíš zařídit :grinning:
20. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Zuzi to závidím, mě maximálně tak klepne, ale že by někdo zaklepal s obědem ................ :grinning:

Já jsem se teď namalovala (mám fakt dneska pocit, že jsem hnusná, tlustá, oteklá atd.) a za chvíli pojedu nakoupit. Nechce se mi zase sedět celý den doma. Odpoledne vyžehlím a mám zase skoro hotovo.

Calli tak držím pěsti na monitor :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
No len má to jednu nevýhodu, zostane mi viac času na nudenie, tak by som zabila aspoň pol hodinku varením a 20 minút nákupom sekanej na večeru pre drahého a teraz i obchod ani varenie.
20. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
No já se jdu pomalu obléct a jedu na ten nákup - taky aspoň zabiju čas. :slight_smile: To čekání je otravný. Tak papa a až přijedu, tak zase nakouknu :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
broucek obdivuji tě že jezdíš sama, já už se bojím sama, jak se mi dělá zle, tak to raději neriskuji :wink:
20. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
holky tak kufr si sebou neberu, tak nejak se bojim a Jirka me ho kdyztak doveze i se seznamem co vsechno jeste ma pribalit jako kartac :grinning: malovani :grinning: a podobne nezbytnosti :sweat_smile:

vsechny se drzte!

broucek: mam stejne "feelings" ohledne citit se nehezka, tlusta a podobne, ale mam unytou hlavu tak aspon neco :sweat_smile:
20. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
No ja sa tiež na chvíľočku lúčim, idem teda upratovať a tak, potom sa tiež ešte ozvem.
A Katka s Jankou, nebojte ste krásne bruchaté tehulinky. :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky tak nake nove mamainky?
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
konici jsem zpet, takze: monitor opet na prd dokud me neposadila konecne jsem mela hodnoty nad 20 jinak kdyz lezim tak jsou 0 max 4. :grinning: cipek furt pro spicku, porodni cesty nejsou pripraveny, ale!!!...... v nedeli ve 20 hod nastup do porodnice na vyvolavaci tabletu a klystyr a do rana bych mela porodit.

blackie: to vis ze mame spoustu maminek, Sacvi, Gabinka, Jajka a Lucinka!!! a co ty??
20. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa práve som vám písala a zmyzlo mi toooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry:

tak ešte raz

Lucinka, GRAAAAAAAAAAAAAAAAAAATULUJEEEEEEEEEEEEEEEM

Gabinka, s tebou ako maminkou som ešte nehovorila, čo to som si prečítala a som sa i pobavila...keď som si spomenula ako ste písali že nechcete mať vlásky v copíku :grinning: :grinning: :grinning: . No ja som sa teda maľovla, teda len tak mierne, no posledný deň som bola namaľovaná úplne už od rána od 6,00, lebo že veď už idem domov....tak aby ma doma spoznali :slight_smile: . Je super, že máš mliečko bez problémov...ja to zatiaľ zvládam bez silikónov, aj keď drobček občas má problém prisať sa, no vždy to zvládame, len niekdy musím trošku odsať, aby si to chytiť vedela....
Dnes sme tu mali dokinu, veľmi som s ňou spokoná. Ako spinkáte vnoci????

bauľky, no ktorá prekvapká zajtra??? tak pekne sa to rozbieha...šup, šup a nie len po jednej...nech si môžeme vymieňať skúsenosti s mimčami :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Idem poprosiť Milanka, aby mi sem hodil nejaké nové fotečky...ináč ma moji chalani serúúúú, vôbec ma s mimčom nefotia, nemám s malou poriadne žiadne foto. Aj včera som sa chystala ju ísť kúpať a kým som prišla, Milan ju už mydlil vo vani :angry: , takže foto z prvého kupkania má Milan :wink: .
20. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Zanetko ahojky to jsem rada ze te tu vidim, jak se mas a co Laurinka? jake to je mit devcatko pro zmenu?
20. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Janulka, veľmi sa za to hanbím no je to tak, že drobcovi veľmi často hovorím v mužskom rode :confounded: . Napr, čo mu robíš? podaj mi ho prosím....a podobne. Síce vždy môžem povedať že myslím ho ako mimino, no fakt asi tým, ako s podobá na Maťka, tak sa mi to všetko vrátilo a ja ju beriem ako Maťka :sweat_smile: .

Myslím že sa začínam mať lepšie, hlavne vďaka tomu, že je so mnou Milan. Držím vám všetkým palčeky, aby sa i vaši chlapi osvedčili tak, ako ten môj. Pred tým mojim, klobúk dolu :dizzy_face: .
20. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
aaaaaaaaaa fotečky mám pridanééééééééééééé
20. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky tak už som doma, idem pozrieť fotečky a potom zahlásim čo a ako a samozrejme musím vás dočítať.
20. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
No fotečky sú krásne - teda Laurinka je krásna. No a Žanetka tak to máš teda poriadnych pomocníkov doma. Verím, že aj fotečky ti spravia. :slight_smile:

No Janka a to čo máš za monitor, ale aspoň tak, že v nedeľu tam frčíš.

No u nás top veru na tom monitore tiež nevyzeralo, že by sem chceli ísť zajtra na svet, ale uvidíme. Hodnoty som mala ale vyššie ako ty Jani. Dokonca mi tam nabehla aj že 34 pri jemnom stvrdnutú bruška, ale večer mi tvrdne viac, tak večer by som mala asi vyššie hodnoty. V priemere sa mi tam ukazovalo od 24 do 29, tak asi tak.
20. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.