• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jajko teda Laurinka je nádherná. Vy máte všichni ty dětičky černovlasý, to mi budeme mít blondýnku :slight_smile:

Holky já zase vytuhla na dvě hodiny.Jsem spařená, ale je mi dobře.

Zuzi tak vidíš, třeba zítra budeš fakt rodit :slight_smile: A tvrdnutí bříška je už stah?

Jani taky se tě ta tvoje beruška nechce pustit, co? :grinning:
20. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
ahoj, fotečky jsou nádherné. Já jsem do teďka odpočívala a potřebovala jsem jít do města, tak jsem byla asi na 8 minut venku, břicho mi opět začalo tvrdnout i dole v podbřišku jako při silné MS. Jinak na kontrolu a monitor bych měla dorazit až v úterý jak dr. řekla, kdyby do té doby nic nebylo.
No zkusím si zase lehnout, třeba to přejde, jen mě hrozně bolí záda u lopatek, a prsa. Přemýšlím, zda nenavštívím zítra doktroku a kdyby mě takhle bylo i zítra či přes noc.
20. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
No smisek ja už to u teba nevidím na žiadnu zajtrajšiu návštevu doktorky, ale na ten pôrod.
20. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
aurrelia: myslíš? já jsem asi fakt blbá, ale nepoznám jestli mám jet či ještě ne. Teď mě zase přestalo v podbřišku bolet, jen mám brcho jako šutr. Stačilo že jsem si na chvíli lehla a zkusila zhluboka dýchat a je to opět na chvíli OK.
20. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Ešte čakaj a uvidíš či sa to bude zosilňovať.
20. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
smišek, až budeš cítiť niečo, pri čom nebudeš vedieť normálne dýchať, tak vtedy si jasná :grinning: . Jemnulinké stvrdnutie je v pohode, aj mini bolesť ako pri MS. Ak to budú už ozajstné kontrakcie, tak na 99 % nebudeš pri nich vedieť dýchať normálne...neboj, odhadneš to...

Zuzka, tiež sa teším keď dostanem sms a budem môcť kočkám napísať...tak ma už toľko neneapínaj :sweat_smile:, ja čakááááááááám :dizzy_face:
20. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
No a sleduj si intervaly ako ti tvrdne to bruško.
20. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Smíšku ty jsi jasná. Ale ty kontrakce, které jsou pravé na porod asi poznáš. Jak píše Jajka, nebudeš to moc ani udýchat. Já jsem teď hrozně chytrá a jsem zvědavá na sebe :grinning:
20. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
No Žanetka aj sa chystám zajtra, len neviem či bude aj Alexander spolupracovať :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
A ak nie zajtra, tak potom by sa mi páčil pondelok, nech sme obaja narodení 24-tého, síce mesiac po sebe, ale číslo 24 sa mi páči tiež
20. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
ahoj ja poraed nic v s botu jdem na ko ntrolu uz prenasim 2 dny vsichni rikaj zese narodi zitra zese tady meni mesic tak nevim od rana mam nake tvdrde bricho tak u vidime ale uz sme se po 2o dnech vratili do mu tak by nebyl pro blem v noci do po rdnice...noi je to ve h vezdach.dnes sme i sexovali a nak to nebylo zrovna o no tak i proto si zacinammyslet zebych mo hla byt blizko
hlavne uz tady mam i nternet tak muzu byt porad na primu s vami uz mi to ch y belo :grinning:
20. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Mně osobně už je jedno jaké to bude datum, hlavně ať už to je :slight_smile:
Žanetka a kde to mám presne tlačiť tie body aby šiel skôr von?

A čo Laurinka - spinká teraz?
Nejhorší je, že já kamarádce radila, když rodila minulý týden no a vidíte sama ted nevím. Zatím vše rozdýchávám. No snad to vydrží do zítra. Manžílek je v práci
20. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
A do koľkej je v práci?
20. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
do 22:15, ale když tak mu zavolám kdyby jsem to už nerozdejchala :slight_smile: No nebudu vás zatežovat, zkusím si lehnout a odpočívat a třeba i usnu a kdyby něco tak se ozvu. :slight_smile:
Nechci ale předbíhat, teď má rodit holis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Zuzka, pedikérka mi masírovala z vnútornej strany nôh pod členkami. Potom som si behala po nete a našla som ďalší bod, tiež vnútorná strana nôh - 4 prsty nad členkom. Tento bod som našla na nejakom seminári zravoťákov tuším z roku 2008, takže relatívne nové. A keď som o tom Andrejke hovorila tak potvrdila, že určite také body sú, no ona ich nepozná. A tá masáž ma bolela.
Laurinka je tu pri mne na sedačke a búva. Nedala som ju do postieľky, aj ja som dnes prvý deň viac mimo postele, už mi vypadalo pár stehov, no niektoré tam ešte sú.

Smisek, tak manželíka z práce stiahneš :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
co mam delat proti tvrdnuti briska? asi bych jim to v so botu mnela rict ne?
20. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak idem pohľadať nejaký ten článok a aj a idem skúsiť masírovať :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Blackie už nerob nič, to je už dobré, keď tvrdne, to povedal môj lekár -už musíš ísť len rodiť :slight_smile: A nakoľko ja cchem ísť zajtra a mala by sa pred nami narodiť nejaká baba, a Janke sa akosi nechce, tak môžeš ísť rodiť veru aj ty
20. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
blackie?!?!?! prečo chceš niečo robiť proti tvrdnutiu bruška?!?!?!?! :confused:
20. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
zuzka, len pekne masíruj...ja sama neviem či tomu veriť alebo nie, no tak neadekvátne rozdielne pôrody ako som mala ja sa mi normálne byť nezdá... :grinning:
20. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
jo kezby aureli co bych za to dala ale dneska se tam mele nak jinak tak u vidime ja uz od toho nic necekam... kolik dni se muze prenaset? delate neco proto jak vyvolat porod...? takze mam byt klidna ze mi tvdne bricho?
20. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Bruško už musí tvrdnúť a ja som práve začala masírovať nohy :slight_smile: .
20. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
blackie, určite máš byť kľudná. Ináč aj u mňa keď to začalo, tak mimčo bolo hore. Prenášať sa môže 2 t, no myslím že u nás tak dlho už teraz prenášať nenechávajú... neviem ako v Taliansku :sweat_smile:
20. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
No ono sa vraví, že aj keď sa začne drobec hmýriť inak ako dovtedy, tak sa blíži pôrod
20. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
co znamena blizi do tydne? mne uz s toh jebne
20. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Zuzi, ak zajtra porodíš, tak ma picne xixi :sweat_smile:
20. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Neboj Blackie, už to bude čoskoro. Treba veriť.

No veď uvidíme ako to zajtra dopadne. Akurát som napísala manželovi na lístok číslo do babymarketu, že keby som náhodou zajtra išla, ench vie kam má volať, že už musia poslať kočík :slight_smile: , vložila si hrebeň do tašky a odsrtihla z nej tú hlúpu výsačku, takže som pripravená frčať. :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Žanetka a ako večer spinká Laurinka - dobre?
20. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.