• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No nič idem sa ja pripraviť na tú moju dnešnú babskú jazdu, tak sa tu majte zatial krásne a buď sa tu zajtra ukážem alebo ak by sa rozohdol Alexander spolupracovať, tak potom by sa ozvala už len Žanetka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
20. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojky, tak jsem konečně doma... monitor byl šílený, u doktora to ukazovalo nějak špatné hodnoty, tak mě poslal na kontrolu do porodnice, kde to už naštěstí vyšlo všechno v pořádku :slight_smile: Ale ty nervy....děs, málem jsem se cestou do nemocnice rozbrečela, že bude mít maličké nemocné srdíčko, ale všechno bylo v pořádku :slight_smile:, i průtoky ukázkové :slight_smile: Ale byla jsem objednaná u svého doktora na deset, pak do té porodnice a z ní jsem vyšla až o půl druhé, hrůza. Uklidnit jsem se jela za kamarádkama z výšky, napapaly jsme se, dala jsem si zmrzlinovo-ovocný pohár a je mi fajn :wink:
Jinak vás jdu dočíst, ať mám všechny informace :grinning:
20. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
A vy tu zase žádná nejste...
Jo a v průkajdě jsem dneska rozluštila, že CS mám 3 a o čípku říkal jen, že je vzadu,což neví, jak tomu mám rozumnět :confused:
20. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
teda nevím, ne, že on neví :grinning:
20. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
já jsem tu jen na skok, jdu opět odpočívat, vůbec mi není dobře, mám bolesti jako při silné MS. :unamused: Ale vždy tak po 15 min.
20. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Smíšku ty večer jedeš, to je jasný :slight_smile:

Calli ty máš ještě čas :slight_smile:

Sacvi ta tvoje beruška je krásná :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky, tak jsem lezela, a odpocivala.

Zanetko, Laurinka je krasna, takovy drobecek a Matko jaky je fesak. :grinning: kdy muzete vyrazit s kocarkem ven?

Zuzi ja mela hodnoty 0 az 4 v leze a v sede byly i kolem 60, tak ti nevim. Taky bych radeji volila prirozenou cestu, primar se me ptal zda chci jeste pockat ci zda to vyvolame v pondeli tak jsem rekla vyvolat.
20. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
smisek: ted je na rade devcatko ale :astonished: :astonished: :astonished: hlavne se opatrujte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

klidne uz predbihejte ja uz to mam jasny jako facka... v pondeli nejpozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to se ted bojim mnohem vic :confused:
20. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
smisek, si jasná :slight_smile: . Tak držím palčeky, aby to pekne napredovalo a nech máš čo najskôr Mateja vonku :slight_smile: . Daj nám ešte vedieť, komu pošleš sms, aby sme ju zajtra ránom prípadne ešte dnes večer čakali :wink: . Drž sa babulka, snáď sa Ti to už nezastaví :wink:

Zuzka, Laurinka sa budí a papá tak po cca troch hodinách a keď sa cez deň nezobudí, tak ju zobudím ja po 3 h. Vnoci máva tak okolo 24,00 blbé cca 2 hoďky, kedy vňčšinou papáme na viac krát, pokakáme sa a ešte aj štikútku dostane...potom zaspinká a zobudí sa buď po 3 h, alebo spí dlhšie. Takže ešte to nemá nejako ustálené.

Janka, dnes sme boli naprvej prechádzke. A mohli sme ísť aj skôr, teraz keď je tak pekne nám v pôrodke povedali, že kľudne môžeme ísť von. Lenže pedsa len som ešte bola ubolená, tak sme išli na pár minút až dnes. Nemalo by sa chodiť cez najväčšie teplo, čiže buď ráno, alebo podvečer.
20. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Zanetko tak to je super ja myslela ze musime zustat aspon tyden doma proto jsem si rikala jak to zvladnu doma :unamused: a co kocarek jsi spokojena???

No ty zacatky asi nebude sranda a kojis v leze nebo sedis? promin mam blbe dotazy ale ja nevim jak mam pak kojit :grinning:
20. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
holis tak to je dobrá zpráva to budeš mít mimíska už brzy u sebe.

Jajka malá je nádherná. Ony prostě všechny ty miminka jsou nádherná. :grinning:
20. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Waci je to hezke ale ja se hrozne bojim tedka, kdyz vim ze to nebude prirozene :frowning2: a co ty jak ti je?
20. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: copak je nového..nestíhám dočítat:slight_smile:pardon:slight_smile:
Lucinka je holka šikovná...mám z ní radost...hlavně že jsou oba vpořádku:slight_smile:

Jaji Laurinka je krásná:slight_smile: celá maminka:slight_smile:Gratuluju:slight_smile:

Jani a jakto že nebude přirozenej porod? ty jdeš na císaře? co se děje?
20. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak ještě hlásím že jsem ještě tady, matýsek pěkně kope převaluje se, tvrdne mi břicho už jen cca 2krát do půl hodiny a tak dvákrát do hodiny máám bolestivý stahy,. jinak mě bolejí pořád záda, takže možná zase planej poplach, už se v tom nevyznám. Teď zrovna mě to v podbřišku hrozně bolí jako při MS (ale ta tupá bolest je tak 1 minutu pak přestane).
20. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Smíšku držím palečky ať všechno dobře dopadne:slight_smile: už to asi příjde:slight_smile: hodně štěstí!!!
20. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
holis není mi nic moc dnes jsme byli s manželem na městě a mě chytli poslíčci, ale takový že jsem nemohla ani jít. Možná to udělalo i to horko:( Jani vždyť to budeš mít přirozený porod, jen ti pomohou ke kontrakcím :wink:
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Jo tak vyvolávačka...tak to jo...já se lekla že se něco děje že musí na císaře...tak to bude dobrý Jani neboj:slight_smile:
Já taky měla mít vyvolávák a malej se asi bál a tak se rozhodl se narodit sám:slight_smile: tak třeba se ti to taky rozběhne samo:slight_smile:držím vám palce:slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
No nic já jdu zase odpočívat...tak se mějte hezky ...dobrou noc
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Gabi v nedeli jdu do porodnice a dostanu tabletu na vyvolani :unamused: tak se bojim :astonished:

smisek drzim palce at to mas za sebou co nejdrive :wink:

waci: ja ani ty poslicky nemam :frowning2: spis se bojim ze tu prvni noc tam budu sama, jirka ma prijet az rano to bude slz ja nemam rada cizi prostredi natoz nemocnici a byt tam pres noc sama a mozna mit uz bolesti ach jo :zipper_mouth:

no budeme mit asi pannu paklize se kristynka nerozhodne dnes ci zitra :grinning:
20. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
holis to jsme na tom bě stejně já si nedokážu představit že budu v nemocnici :frowning2:
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Babulky, dík za pochvalu mimča :slight_smile:

Gabi, ona je celý tatinko :grinning: , presne ako i Maťko. Keď si pozriem foto Maťka ako mimča a Laurinky, rozoznám ich len podľa vláskov - Maťko ich mal menej a bledšie :grinning: .

Jani, kočik je fajn a kojím v rôznych polohách, aby bolo mliečko čo najlepšie vytiahnuté. Laktčná poradkyňa ma naučila, že tam, kde smeruje bradička mimča pri kojení tak z tej strany sa vytiahne najviac mliečka. A tak to striedam - rôzne polohy.
20. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
no nic holky já jdu lehnout, jsem fakt nějaká mimo. Zítra odpoledne jdu s manželem na firemní akci. Ale spíše mu pomoci, protože on celou tu akci zařizoval. Prostě to spíš na něj hodili :unamused: tak jen doufám, že vyjde počasí. Ale dopoledne se tu ještě ukáži. Manžel mě vyzvedne až v poledne :wink: tak přeji dobrou noc
a smiskovi a holis odjezd do porodnice :wink:
20. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
aj ja vám prajem krásne sníčky a vychutnajte si posledné nôcky, alebo poslednú noc s miminkami v brušku. Potom si už nepoleňošíte :grinning: . pa.
20. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
ps - smisek, nenapísala si po kom pošleš sms :slight_smile:

Zuzi, a aj ja čakám na sms po masáži :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
konici i ja jdu spat drahy me prekvapil mell prijit v 22:30 a uz je doma :wink:
20. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobré ráno, tak já jsem zase celou noc nespala už mě to opradu nebaví :frowning2: já jsem si myslela, že když jsme konečně včera spala, tak se to zlepšilo a konečně budu jako normální člověk spát, ale to jsem se spletla :frowning2:
21. srp 2009 v 05:50  • Odpověz
holky kde všechny jste vy snad všechny rodíte a nechaly jste mě tady samotinkou?
21. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj waci, já tu jsem, ale nikdo tu nebyl, tak se mi tu nechtělo být sama :sweat_smile:
21. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
jinak já usla kolem 2h, nemohla jsem spát, i když jsem byla úplně grogy...v noci jsem se pořád budila a nakonec jsem vstala už před osmou, bolí mě hlava a zub mě začal bolet :frowning2:
21. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
a jsem tu sama, chjooo :frowning2:
21. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.