• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
calli já tu jsem pořád jen odbíhám do kuchyně :wink: já jsem nespala celou noc, usnula jsem třeba na 10 minut a zase se vzbudila já už fakt nemůžu :frowning2:
21. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak asi všechny jely rodit to vypadá ne:slight_smile: že by konečně?:slight_smile:
Ten náš malej nezbeda si představte papal v noci hodinu od 2-3 a pak spinkal až do 8h...no jsem nadšená:slight_smile: takový hodný miminko...ale nesmím to zakřiknout...v porodnici nám sice říkali že je dýl jak 4h nemáme nechat spát bez jídla...ale když tak hezky spinkal přeci ho nebudu budit:slight_smile: myslím že si řekne vždycky když má hlad...protože zase třeba mezi 17-21h papá po hodině a pak teprve usne...asi má i žízeň jak jsou ty vedra...ale dělá nám zatím jen radost:slight_smile: očička už se taky zahojila...jen je teď musíme ještě opatrovat...aby tam hned zase něco nechyt...ale jinak dorý:slight_smile:
No a Lucinka včera psala...že jí pořád není moc dobře...že Samík má pořád bebíčko po tom blbým zvonu, ale že to je snad o trochu lepší...ale jinak je chuděrka pořád bolavá...no sržím ji palečky ať už je to co nejdřív zase lepší...ono až jí dají malýho k sobě tak to taky bude hned veselejší:slight_smile:
No nic holky tak já zase mizím...jdu se dát trochu do kupy než se mi dráče probudí:slight_smile:
21. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
waci, to mě mrzí, ale máš to tréning ns miminko :grinning: Snežím se to trochu odlehčit...
Grabu, to je super, že je takový hodný :slight_smile:
A Lucinka snad bude taky brzo se Samkem v pořádku, myslíme na ni :wink:
21. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
grabu řeknu ti ono se to pořád všechno mění ty názory na miminka... Třeba včera přijela kamarádka z porodnice a že jom řekli, že miminka se po kojení nemají nechávat odbrkávat. NO řeknu ti, že stejně se budu snažit, aby malá si odbrkla. a to máš i s tím buzením. Naše maminy neměly takového času lítat okolo nás jak dnes máme my a kojily nás až jsme se probudili. Přece nebudu budit miminko, když spinušká přijde mi to tak trošinku nelogické, to miminko ví kdy má hlad, kdy chce přebalit... takže asi nejlepší používat vlastní rozum :wink:

Jsem moc ráda, že je Štěpánek hodný a dělá vám jen samou radost :wink:
21. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
jste tu nekdo?
21. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
blackie já jsem tu pořád
21. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem vychystala Jirku do prace a mam cas :wink: dnes se chystam uklidit, bud prijde na navstevu kamoska nebo mozna nasi tak uvidime ale musim uklidit mam tu binec jak v tanku.

Waci ty nespis? ja spim teda jak zabita, ale tak 5x minimalne jdu na zachod :unamused:

Gabi to je super ze Stepanek tak hezky spinka, taky nebudu budit, ptala jsem se mamky a rikala ze paklize by byla kristynka pod vahou je lepsi budit po 3 hodinach ale pokud bude vahove fajn tak nebudit proste jen pockat aspon ho nebudu prezirat :wink: teda ji jsem chtela rict :grinning:
21. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
holis ne nemůžu totálně spát. Předevčírem v noci jsem spala, tak jsem si myslela, že jsem to vše konečně překonala a prd. Včera v noci zase nic :frowning2: jenže já už fakt nemůžu, nemám totálně sílu na nic :unamused: nedovedu si představit kde vezmu sílu ještě vytlačit malou :unamused:
21. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Mě se dneska nic nechce :frowning2: Navíc JIrka je teď v práci, pak jede kolegyni měnit olej v autě a pak jde nakonec na ten bowling s kolegy z práce :frowning2: A doma je tolik práce, navíc od zítřka tu budeme mít toho psa, tak jsem to chtěla mít uklizené a nachystanou postýlku a tak, jenže postýlka je po dítěti, které na ni lepilo samolepky, které se špatně sundávají, Jirka řekl, že to zbrousí a nalakuje, ale pořád se k tomu nemá, tak jsem z toho špatná :frowning2: Ani vařit asi nic dneska nebudu, pro mě to nemá cenu a Jirka má obědy v práci a na večeři ať si dá co chce, když jde pak pryč a nechá mě tu samotnou :frowning2:
21. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
calli mně za dvě hodiny vyzvedne manžel a jedeme na tu akci, tak se musím dát dohromady. Ještě vařím obídek, abychom měli na zítřek dělaám slepicu na paprice, u toho nemusím stát to se vaří samo, tak to pak musím ještě dodělat, abych se najedla než odjedeme,sice tam jídlo bude, ale jedná se o grilované maso... a prostě teď mám obavy abych nechytla salmonelu nebo něco. Takhle dopadla moje spolupracovnice ze špatně ugrilovaného kuřete chytla nějakého střevního koka a to byla ve 3 měsíci. tak si raději nechci zahrávat a beru si sebou něco na zakousnutí no a kdyžtak skočím k mamce :wink: ale je venku šílené hork, tak mám trocha obavy, zda to zvládnu, ale snad ano.
calli a nebu´d smutná, třeba ho to tam nebude bavit a přijede brzy domů
21. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
waci, tak se hezky bav :slight_smile: Já to nějak přežiju, ale mrzí mě to, ještě v úterý říkal, že se mu tam nechce, že půjde pít, až se narodí malá a včera zas, že tam jde, tak jsem z něho zmatená...
Třeba budeš dneska spinkat, když se společensky unavíš :wink:
21. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
calli já čím víc jsem unavená, tak neusnu už vůbec :frowning2: myslela jsem si že i po té minulé neděli když jsme byli na oslavě narozek že budu spát a prd :frowning2:

Mně zase toč ostatní sousedi a známí pořád do mého manžela hučí, že až se malá narodí, tak udělají zapíječku... jenže můj manžel nepije a domluvili jsme se že to pak třeba až malá bude mít měsíc oslavíme i s ní, že uděláme takové posezení u nás doma. Já prostě ty zapíječky neuznávám nevím jsem asi divná.
21. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Já to taky nemám ráda, hlavně proto, že můj otec je alkoholik a já se s ním raději nestýkám...Nesnáším hlavně takové to, když do chlapa kamarádi hučí, že je pod pantoflem, jen proto, že s nima nechce chodit chlastat a že mu to určitě zakazuje ta jeho a tak. Jirka moc nepije, ale dneška se bojím, aby se nakonec nenechal vyhecovat...já mu věřím, že nenechá, ale člověk to má prostě v sobě, tu nedůvěru vůči "kamarádíčkům" svého chlapa :frowning2:
21. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Miso toho tlaceni se bojim i ja :grinning: porad si rikam ze to nebudu umet :pensive: ja ani nebyla na zadnym kurzu tak snad se jim tam neslozim... :sweat_smile:

Calli: uvidis ze kdyz pujde s temi kolegy tak mu to pa bude lito az si to uvedomi.

My planujeme si uzit posledni vikend samotni a pak uz budeme 3, je to krasny ale ja se bojim ze to nezvladnu :wink: to jsem hrdinka :grinning:
21. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Z porodu strach nemám, vím, co můžu čekat...složím se tam, neudýchám to a malou mi budou asi z těla rvát násilím, protože já nesnáším bolest, takže tlačit pro mě bude taky horor :grinning:
21. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Hlavně si to vůbec neumím představit a kdyby mě všechno nebolelo, klidně bych přenášela i měsíc :grinning:
21. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
calli: no nic jineho nam nezbyde :grinning:

holky jdu poklidit dokud neni vedro mejte se hezky :pensive:
21. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
calli jj o mém muži to všichni tvrdí že je pod pantoflem, ale není to pravda, teda aspoň mám ten pocit.

no nic holky já valím jdu dodělat oběd namalovat se a nachystat dnes už se tu neobjevím tak se mějte moc pěkně :wink:
21. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, já tu nenapsala ani nepamatuju,ale sem tam se tu ,ale ted se musím připojit, nebot orod se blíží a strach z nej se zvětšuje, muj strach z bolesti je až panický, vždycky mě všechno hned bolí, nevím prooč, a nejvíce se taky bojím že v té bolesti ještě budu muset tlačit a spolupracovat a dokud ho nevytlačím tak to nepřejde. já teda ještě kurz profylaxe nemám navštívený,a le mám to v plánu. Musí mě tam toho strachu zbavit. nebo jim tam omdlím strachem.
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
kurz profylaxe? To neznám...
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
ještě jsem zpátky na minutku psala mi Lucinka, že za ní byla Broucek s manželem, takže Broucek nám nerodí byla prý na kontrole, tak se tu určitě ukáže :wink: a já jdu jíst :grinning:
21. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj maminky koníkové :slight_smile:

Akurát nakukávam čo nové, hľadám smiska a nevidím a v tom mi pipla sms.

M Á M E Ď A L Š I E

MMMMMMMIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMČČČČČČČČČČČČČČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

AURELKA PÍSALA :

Z kindervajca sa vyliahol levík Alexander, ma 49 cm a 3300 g. Pozor na leva ma hlad, keďže sa narodil pred obedom.

Aurelka - Zuzanka, ešte raz gratulujem a držte sa. Som zvedavá či si masírovala, ako si včera písala, ak ano, tak tie body sú jasnéééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
jéééééééééééééé to je krásné, tak já nakukuji mezi tím co se chystám, to je úžasnáááááá zpráva. tak že moc gratuluji a ať se drží. :wink: a že se těším na fotečky miminka :wink:
21. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
jajka kde se má masírovat????? jsem asi nějak prošvihla že jsi tu něco písala :wink:
21. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky,

obrovská gratulace Zuzance. To má krásné míry Alexander :slight_smile: Já jsem teď z toho úplně hotová. Jaji napiš Zuzce, že jí to moc a moc přeju a že jí i trošku závidím, že už to má za sebou. Včera ještě nic a dneska ......... :slight_smile:

U nás to totiž na porod nevypadá - ještě asi pěkně dlouho. :(

Jinak byla jsem za Lucinkou (jak psala wacinka) a Samík je k sežrání. Lucinka vypadá moc dobře a Motol si chválí. Jen je chudák asi hodně sešitá. Když jsem si Samíka hladila, tak bych taky nejradši hned rodila :slight_smile:

Jajko kde přesně jsou ty body, jdu masírovat :grinning:
21. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
broucek jak to že u tebe na porod nevypadá? a do kdy tě kdyžtak nechají vcelku?
21. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
To nevím, asi do smrti :( Prostě si tam malá hoví a nechce se jí ven. Ani mě nevyšetřil vnitřně, jen mi prohmatal břicho. :( V pondělí jdu ještě ke své dr., aby na mě koukla. Dneska měla ještě bohužel dovolenou ...........

Jajko prosím můžeš mi do IP poslat číslo na Zuzku?
21. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
broucku, teda to je fakt na nic, těm našim princeznám se tam nějak líbí. :unamused: ale snad se rozmyslí a půjdou co nejdříve ven. koukám, že máš termín ve středu, tak třeba se malá rozhoupá přes víkend.

no holky já už fakt mizím manžel je tu během 10 minut a já nejsem oblečená. připadám si ve všem jak bečka sádla :frowning2:
21. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
No uvidíme, do středy jí nechám, pak už jí vyříznu :grinning:
21. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Brouči, číslo poslané

a tie body...no neviem či ich Zuzka masírovala, no vravela že bude a ja som povedala, že ma picne, ak dnes porodí, takže som picnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:

Jeden je na vnútornej strane nôh tesne pod kotníkom - pozdĺžne popod kotník a druhý je tiež z vnútornej strany ale 4 prsty nad kotníkom. A keď sme to Milan či ja masírovali, tak to bolelo, aj keď sme to robili jemne. A masírovali sme hoooooodne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Neže tu zajtra budeme už len porodené mamči a vy všetky budete v pôrodkách :grinning: :grinning: :grinning:

Odkazy a gratulácie Zuzanke samozrejme odovzdám...
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.