• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Vy ste dnes všetky niekde preč :frowning2:
19. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
aurrelia - já jsem sice na netu, ale dělala jsem domácí zmrzlinku a přihazovala jsem na aukru na těhu věcičky :slight_smile: už budu mít docela slušnej arsenál :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Luci nevim nevim jestli najdeme nejakou fontanu...ale snad to vedro ustojime...bude hur o prazdninac:slight_smile:
Já dnešek úspěšně proválela místo abych uklízela...jsem zvědavá jak to zítra stihnu...
Holis s tou lahvinkou vína máme myslém všichni stejnej nápad...ale po té dlouhé absenci si myslím, že dáme skleničku a budeme na mol:slight_smile: :grinning:
Jinak klobouk dolů všem studentkám...jsem ráda že to zvládáte a držím palečky ať to jde i dál:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
holky tak já se rozčílila hned od rána. Přišla mi neschopenka jen za období 1.4.-21.4. a jen 6000. zkusila jsem napsat maila na CSSZ pokud neodepíšou asi tam zavolám. Už mě to pěkně štve. Nechápu proč mi neposlali za celý měsíc jako každý jiný.
20. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz
Krásné ráno těhulky,

tak jsem včera byla v divadle na Cimrman v říši hudby a parádně jsme se zasmáli. Lucinka mi v bříšku lítala a ke konci už mě kopala, abych jí tam tím smíchem pořád neutiskovala. :slight_smile: No a jak jsem měla boty na podpatku a bylo to horko, tak jsem měla nohy jak bandasky.

Holky dneska udělám zatěžkávací zkoušku, páč jedu do centra, tak uvidíme zítra jak to zvládneme. Kdyby se nám nechtělo moc lítat po krámech, tak si někam zalezeme na zmrzku a bude to :slight_smile: Manžílek se mi už vrátil domů a má velkou radost, že jsem si k sobě našla parťačky se stejným "problémem" :grinning:

waci to je divný, že ti poslali jen část měsíce. :confounded:
20. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
už jsme tam volala. je to kvůli sestře která lístek vyplňovala napsala špatné datum :frowning2:
divadlo ti závidím. já bych taky někam tak ráda šla
20. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
jinak jsem dnes zjistila s jakou diagnozou jsem vůbec doma a dle kodu diagnozy mám vysoce rizikové těhotenství. Takže proto mě pan doktor nemůže jen tak pouštět kam se mi zlíbí a hlídá mě po 14 dnech. Je prá kvůli tomu že jsem byla léčena na neplodnost a jednak kvůli tomu, že jsme v začátku těhu omdlívala... a já pořád žila v domění, že jsem prostě jen na neschopence. Jsem dobrá si to zjistit až skoro po 5 měsících co jsem doma že? :grinning:
20. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
dobre rano konici hlasim z olomouce jasno to bude zase parak :frowning2:
jdu vas docist
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
holis u nás to vypadá taky na pařák :frowning2: což teda nejsem nadšená :confounded:
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
A to ti ten doktor neřekl? Asi tě nechtěl strašit, ale je to dost smutný, když si to musí pacientka zjišťovat sama.

No divadlo bylo fakt pěkný, jen teda to sezení je děs.
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
tak to jste toho moc nenapovidaly, okna musim domejt dneska vcera uz jsem nestihla, ale docela me to bavi nemame jich tolik a je to hned, ale myla jsem je pred mesicem ale sou spinavy od repky z tho pylu co lital.
waci a kdes to zjistovala ten kod ja vim ze je napsanej na neschopence me by taky zajimalo co mam kdyz ja jsem docela fit. :grinning:
jinak hlasim ze dnes poprve se mi zdalo o porodu tak ja vam nevim misto stresu ze skoly se mi zdaji takovy sny :slight_smile: a posledni dobou se me mala v brisku strasne mele v noci tak snad to bude v poho v pondeli to reknu doktorovi, ja od zacatku tehotenstvi chodim kazdejch 14 dni a uz me to otravuje pac me nic neni :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
ne právě mi to neřekl. a mně to napadlo až teď si to zjistit. Ona t diagnoza je napsaná i v neschpence, ale jaksi mě nenapadlo se na to podívat.
my ty naše lístky na draculu se snažíme změnit na jiné datum, že by jela kamarádka a pokud se nepodaří, tak je asi zkusíme prodat. protože pan doktor nechce o praze ani slyšet ale je to za jeden lístek 699 a máme dva tak je to skoro 1400 a mně je těch penízků líto. sice bysme to stejně asi za plnou taxu neprodali, ale aspoň něco :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
waci a kam to máte? Já bych se ti poptala, určitě bych je udala.
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
praha hybernica 13.6. ve 14.00
a řada ai 15 z hlavy ti to neřeknu, má je te´d kamarádka, že zkusí zajít do ticket artu zda by je neprohodili na jiné datum,
20. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
holis jakej tam máš kod? já mám Z359 a jinak ti hodím odkaz na všechny kody zadáš tam kod a napíše ti tam co to máš :wink:
20. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
http://www.ordinace.cz/kody-diagnoz/

do toho okénka zadáš to co máš na neschopence vcelku žádná mezera žádná tečka nic vše vcelku :wink:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Waci mam stejny kod tak to jsem asi tezce nemocna, ale i tak mam vychazky 10 az 18hod. :wink:

konici jdu dat prat pradlo dnes to pekne uschne tak se mejte a pak se jdu zaborit do uceni ach jo :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
mně je dnes o něco lépe :slight_smile: tak jsem ráda, akorát to počasí mě zlobí
20. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Krásné ránko těhulky:slight_smile:
Broučí já ti ty cimermany tak závidím...já je úplně zbožňuju a na videu jsem viděla snad všechny ale v divadle jsem ještě nikdy nebyla...ale třeba to někdy napravím:slight_smile:
Waci já jdu na Drákulu teď o víkendu:slight_smile: Snad to s těma lístkama dopadne dobře...myslím, že to půjde prohodit...je to ještě dost dopředu...
Jinak Holis...sny o porodu se mi zdají taky...ale jsou to spíš noční můry...vždycky mám stres, že to neumím a že to nezvládnu:slight_smile: Tak doufám, že v reálu to zmáknu:slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Holis taky bych potřebovala dát prát prádlo, ale copak můžu ???? Dřepím v práci a začínají mi otékat nohy :angry:

Grabu to byla náhoda, že kamarádka kolegyně měla naobjednané lístky už dva roky a po dvou letech na ní přišla řada. Normální člověk se tam nedostane. A jak ti dneska je?
20. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
grabu vidět drakulu byl můj sen, ale co malá je holt přednější :wink:
20. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky tehulienky :slight_smile:

tak ja som pred polhoďkou zobudila,zapla som email,či mi niekto odpísal,prečo mi stále nič neprišlo za marodní a tam proste nič...tak tam idem skúsiť zavolať,dúfam,že ma neporazí po tom,čo mi povie tá pani...

inak waci snáď to nejako vyriešiš,ale myslím,že ešte nie je problém to nahlásiť a oni tie lístky predajú :slight_smile:

brouči,grabu,ja snáď pojdem zajtra v tom vedre len v kalhotkách,tak sa určite nájdeme :slight_smile: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
holky zejtra mám volat na gyndu na výlsedky té moči, jsem trocha ve stresu, ale snad to bude v pořádku :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Broučí to já vím že se tam nedá dostat na ty Cimrmany...je to vždycky prodaný...ale co...třeba někdy budu mít sílu si tam vystát frontu a za dva roky na to půjdu:slight_smile:
Waci já tě chápu...ale oi ho budou dávat třeba ještě napodzim, a to už malou třeba na tu chvíli někdo pohlídá a ty si to užiješ:slight_smile:
Lucinko já dneska lezla od rána po hubě vedrem...pardon že se tak vyjadřuju, ale to počasí mě asi zabije...tak v těch kalhotkách se asi poznáme:slight_smile: já nemám žádnou sukni ani kraťasy...asi bych si potřebovala něco koupit...nebo si ustříhnu jedny ty kalhoty a udělám z nich 3/4:slight_smile:
Broučí dnes mi je už líp...ale čekám jestli mi budou volat z toho cukru...tak jsem lehce nervní...ale snad nezavolaj a já budu moct papat co chci:slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Gábi,
no ja ti to verím,preto obdivujem tehulky,ktoré sa s tými svojími pupkami dopravujú do práce v takýchto vedrách...ja to vidím tak,že cez tie vedrá budem zavretá doma a budem rada,keď si vleziem do sprchy a schladím sa...
tak ja mám našťastie trojo super šiat,ktoré možem nosiť ako tehu aj netehu,nejaké tuniky a pod.ale chcelo by to nejaké plátené kraťasy alebo sukňu...tak zajtra možme na niečo pozrieť...uvidíme ako nám bude v tom vedre...a nestresuj sa,mne nevolali od mojho dr.tak mi snád´zajtra v poradne povedia,že možem papať sladké aj naďalej :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky zdravím všechny :slight_smile:

waci - mně přijde, že to píšou snad všude to vysoce rizikový těhotenství. Mě když posílali na ten ultrazvuk prckovýho srdíčka tam doktorka taky napsala tuhle diagnozu... :confused:
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
inak s tými diagnózami sa nestresujte,tí lekári tam musia napísať niečo vážnejšie,aby sme mohli byť na PN alebo aby nás mohli na lepšie vyšetrenie a neplatiť ho...

tak :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Holky mě je dneska nějak smutno...a ani nevím proč...
20. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Gábi,a copak?depka? no mne tak tiež býva,neboj,to tie pobláznené hormony...
20. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
grabu ani na podzim to neklapne my když chceme jet do prahy je to pro nás 3,5 hodiny cesty pak ještě sedět v divadle a pak zase cesta domů takže to by malá nevydržela, ale co nevadí prostě si budu užívat malinké už se na ni fakt strašně mco těším :grinning: pořád si představuji jak ji přebaluji.... :grinning:
20. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.