• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
já jsem tu jen na chvilku tak abych napsala že jsem celá. v noci mi bylo pěkně zle. Byla jsem dneska ráno raději u dr. natočila křivku, no malej na začátku spal, ale pak se vzbudil a začali mi opět kontrakce. Pak mě dr. prohlídla a od úterka co jsem tam byla naposledy se to hodně posunulo k porodu. Jsem otevřená na 2 prsty pak mluvila ještě o brance ale to už nevím co to přesně bylo. každopádně do vicí nejpozději do zítřka na porod.
:grinning: no snad má pravdu

Jo a pošlete taktéž gratulace k narození miminka odemně.

jajko: ano sms dorazila, já jsem tu nebyla protože jsem od rána byla u doktorky.
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jaji tak já to zkusím, za to nic nedám :slight_smile: A kdyby náhodou, tak máš u mě velkou čokoládu :slight_smile:

Smíšku tak vidíš, zítra jsi rozpůlená :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
smisek, tak fajn, ďalšia babenka ide na vec :wink: . Ja už že si v akcii :grinning:
21. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Brouci, ja som to tiež tak brala, že za pokus nič nedám :grinning:
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jaji díky za číslo :slight_smile: No uvidíme, manžel na to kouká s nedůvěrou, ale on to mimčo nenosí, že ? :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky, tak ja jsem v soku :grinning:

Zanetko Zuzance vyrid ze ji moc gratuluju a ze ji odpoustim ze me predbehla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Brouci a Waci my cekame devcatka ty vetsinou vyckavaji nebot nevylezou dokud nejsou krasne :pensive: takze si davaji na cas :sunglasses:

no jako ja to jdu asi rozdychat :grinning: vecer budu masirovat nohy az do rana, opet na me nezabral ani sex takze ja sem uz marna :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
no uvidíme. co já vím, zda to že jsem otevřená na 2 prsty je už příznakem toho že už brzy :grinning: :grinning: Ale dám vědět, kdyby něco určitě holky
21. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Velká gratulace aurelce :slight_smile: Tak se dočkala :slight_smile: Už se těším na fotečky :slight_smile: Doufám, že budou oba v pořádku :slight_smile: Pozdravujte ji :wink:
21. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky já už chci taky :slight_smile: Už to na mě doléhá a fakt nechci nějak dlouho přenášet. Dneska na monotiru ani jedna kontrakce :( Taky jsem na něj čekala dvě hodiny :angry:
21. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
brouci me vcera poradila ze pokud nemam kontra kdyz lezim at se posadim a hned tam byly.

jinak ty mas jeste cas do 26.8. ne? neboj se taky se dockame :wink:

jinak ta zuzka to mela fakt predpisovy presne jak chtela :grinning:
21. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
No jak jsme odešli z monitoru, tak mi tvrdne břicho jedna radost :slight_smile:

Čas ještě máme, ale to čekání je na palici. Ale to ti asi nemusím povídat :grinning:
21. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj kočky, Ještě jsem vás nestihla dočíst. Ale registruju další mimčo. taky mamince Aurelce moc gratulujůůůůů :wink: . Jinak u nás je vedro jak pedro, a já vařím a peču. Taky začíná Barum rallye, tak toho asi moc nenaspíme. Jdu vás dočíst.....
21. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jinak přikládám svůj názor ke kojení a brkání. :grinning: . Kojit zezačátku, ajk si mimi řekne, ale nenechat ho spát dýl jak 4 hodiny. Pak postupně nastavovat režim, nejdřív po dvou a pak po 3 hodinách. Některým stačí po těch 3. A v noci krmit zezačátku dvakrát a pak stačí jen jednou. Některé miminka je třeba budit, protože mají žloutenku, jsou líné a ospalé a o papušu by se samy nepřihlásily. Pak by je bolelo bříško, kdyby papaly třeba po 6ti hodinách. A brknout taky určitě nechat, aby se nepoblinkalo a pak to nevdechlo. Pokud máte pocit, že si říhlo nedostatečně, uložteho do zvýšené polohy na bok, bez polštáře, kdyby blinkalo, aby to z pusinky vyteklo. Takto to praktikujem u nás na oddělení. Měli jsme tam často dětičky, které nepřibývaly na váze, nebo ublinkávaly. Nakonec se vždycky problém vyřešil. Takže pokud to nebude všechno podle vašich představ hned od začátku, nezoufejte. Vaši doktoři a sestřičky vám poradí. Nebudete na to samy. :wink:
21. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky masíruju kotníky, ale nic nebolí, tak to buď dělám špatně nebo to na mě nefunguje :grinning:

Kajro super rady, díky :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
A co to je za masáže? To jsou nějaké reflexní body? Aby se uspíšil porod? :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
a jak se mají novopečené maminky?
21. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
holky ja se uvarim :wink: moje neboha kocenka ma jeste k tomu kozisek :angry:

kajra to tu jajka popisovala jsou to body co nejak drazdi delohu a muze to vyvolat porod :slight_smile:

brouci: ja to mam taky tak kdyz vyjdu z monitoru bricho jak kamen :wink: minule mi rikala nez pujdu na dalsi tak at udelam par drepu :grinning: tak to jsem zvedava jak budu delat v cekarne drepy zitra rano :sweat_smile:
21. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky, šla bych aj ven, ale začínají se sjíždět auta z okolí na Barumku. akže dneska nic.... :frowning2: Asi si půjdu zase číst. Asi su úchylná, ale kromě detektivek mě nic neba....Nemusím přeslazené romány.
Mně břicho nic nedělá. Jen mám takový zvláštní pocit úplně dole, nevím jak to popsat. Zdá si mi, že prďola se vrtí jaksi míň než obvykle. I v noci se moc nehýbe. Sem tam se vyboulí nožička a toť vše. Je to normiš?
21. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
holky ja mam dnes na slovensku svatek to je krasa ze?

Kajra me se prestala takhle moc hybat az tedka nebot nema misto tak se neboj hlavni je ze aspon obcas neco citis!!!
21. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak všecko nejlepší k svátku..... :wink:
Na kontrolu jdu v pondělí. Jsem napjatá, jestli se třeba něco pohlo....
21. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Holis, četla jsem, žes nechodila do kurzu a bojíš se tlačení. Já sice do kurzu chodila, ale to máš úplně fuk. Protože kámošky co chodily se mnou, už mají porozené a říkaly, že stejně si na nic pořádně nevzpomněly a dělaly, co jim řekly sestřičky. Jedna říkala, že jí bylo nepříjemné, když měla kontrakce, ale ještě nebyla dostatečně otevřená na to, aby mohla rodit. Pak jak už dostala svolení tlačit, že se jí ohromně ulevilo. :slight_smile: Druhá zas říkala, že zapomínala dýchat a z toho jí trnuly prsty na rukách...Tož su na sebe zvědavá, protože zrovna já su hrozná poseroutka a taky se bolesti bojím..... :dizzy_face:
21. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
S M S od mamičky AURELKY - ZUZANKY :

Ďakujem za všetky pozdravy, akurát sme skušali prisatie, tak hadam sa mliečko rozbehne. Prva kontrakcia začala 23,17, prichod do pôrodnice 4,10, pôrod 10,45. Pozdravujem.
21. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
jani, Tvoj odkaz že sa nehneváš odovzdaný :grinning: . A kto má u vás meninky dnes, ak nie ty???

...a teda, že by som ndala mimčo odgrgnúž, tak to si ani predstaviť neviem :angry: . Veď mnie raz si potrebuje odgrgnúť a potom ešte pokračovať v papkaní... to už len sú teda blbé názory :unamused:
21. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
No, mně to právě taky přijde divné, že někdo radí, aby se děťátko nenechalo odříhnout....Je možné, že v každém špitálu se v lecčems liší, ale zrovna toto mi přijde takové zásadní... :confused:
Barumka už začala. Je tu pěkně rušno. Lítá tu helikoptéra, autka frčí....Teď si říkám, že je dobře, že mám prďolu ještě v bříšku.
Musim si postěžovat. Včera večer pod nama zase hulili trávu. Už mě ti šmejdi pěkně sejří. Nám to naletí do bytu, člověk ani větrat nemůže. Už se s Lukinem domlouváme, co s tím budem dělat. Pač představa, že si dáme mimčo spinkat v kočárku na balkon, je děsivá. Jak můžou být lidi takové bezohledné hovada....?
21. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Loučím se pro dnešek , jdu žehlit. :grinning:
21. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky krásně se ochladilo. Teď jsem vytřela a nějak mě bolí hlava.

Aurelka to taky měla dlouhý, ale doufám, že tak moc netrpěla.
21. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
u nás je stále veľmi tepl, dnes sme s mimčom ani vonku neboli, zajtra by sa malo schladiť aj u nás...snáď tie teplotné rozdiely nebudú robiť miminkam problémy.

V pondelok ideme s Laurinkou na veľký výlet, ideme na fotenie k tej fotografke, čo som bola ako tehulka, nesmierne som zvedavá, aké foto porobí :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
tak jsem ještě celá, mám jen slabé kontrakce a nepravidelné. No ještě že si dr. nevsadila, říkala sestřičce, že to vidí porod dneska a myslím, že se to k ničemu nechystá :grinning: Už se tomu musím smát :grinning:
21. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem tu včera něbyla a další mimi je na světě, i ode mě Aurellce ohromná gratulace. Alexandřík měl prima míry, konečně jedno menší mimčo :grinning: To mě trošku uklidnilo, i když asi nemá proč, já dnes byla na UTZ, ale to Vám napíšu až večer, jdu koupat Barču.

Smíšku, tak držím pěstí, třeba dnes v noci taky pofrčíš :wink: :wink:

Jaji, Laurinka úžasná

Tak, teď mažu, je po večerníčkovi, tak koupačka a spát...

Vščer na 100pro zaskočím :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Zanetko super ze jsi vyridila vzkaz ode me taky :grinning: u nas ma dneska svatek Johana :grinning: ale ja budu slavit i dnes kdyz jste ti nasi bratri :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moc se tesim na fotecky te vasi princeznicky to bude jeste uplne malinkata :wink:

holky ja mam posledni 2 dny jakoby pro sebe a jirku a pak to zacne, strasne se tesim :grinning:

Zanetko a co Matko jak se chova k sestricce?
21. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.