• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Jani takže v neděli nastupuješ? Ty jo, tak to tady budeme mít brzy všechny odrozeno :slight_smile:

Zanetko taky bychom pak chtěli nějakou fotečku s malou, ale to se uvidí až časem :slight_smile: Jinak masíruju pod kotníky a řekla bych, že se nic neděje. Jen malá se vždycky přetočí a nic :slight_smile:

Smíšku neboj, večer má být bouřka a ta to jistí :slight_smile:

A kdepak máme dneska Gábinku?
21. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Brouci v nedeli v 20 hod mam nastup do porodnice, skoda ze tam nemaji internet hned bych si sebou vzala laptop aby me to utikalo rychleji :slight_smile:

no pravda kdepak je gabinka? asi je zaneprazdnena Stepankem :sunglasses:
21. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ty se máš :slight_smile: Ale máš nárok a přeju ti, aby to bylo rychlé a co nejmíň bolestivé.

Malá se tak divně mrví, asi se pořádně uvelebuje na noc :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
kaci neboj taky na tebe dojde, ja abych byla uprimna se bojim hrozne, radeji bych aby to prislo samo nez kdyz vim ze ta bolest zacne v nedeli a skonci az v pondeli.

jdu se koukat na halmark mejte se moc hezky a treba zitra bude dalsi miminko, ze smisek?>> :wink:
21. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak jsem tu...
Broučku, neboj, já tu budu, na odrození mám ještě dost času :wink: :frowning2: Já už bych taky chtěla mít mimi doma :slight_smile:

jinak já mám z dnešního UTZ smíšené pocity. Vše je v pořádku, mimi vypadá v normě a má snad vše, co má mít -takto to rád říká ten můj doktor, protože nemůže vědět na 100%,že je mimi zcela ok. Alibista jeden :slight_smile:
Ale, Adámek se zdá být o týden větší, což, kdyby znamenalo, že půjde dřív ven, tak bych byla mega šťastná, ale hlodá ve mně i to, že půjde ven na termín nebo i po a bude veliký....vím, že to jsou hloupé myšlenky, ale nějak se toho trošku bojím. Ale zakazuju si to! :grinning: :sweat_smile:
No, každopádně to byl poslední velký UTZ a teď se musím enchat už jen překvapit, jak to bude doopravdy.

Na gyndu jdu za 14 dní, 3.9., to už mi gynekoložka vystaví i mateřskou :slight_smile: ale když tak sleduju, jak Vám to chodí, tak se obávám, abychom nebyli bez peněz... :unamused:
21. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Holis, neboj, věř, že se Ti porod do středy rozjede sám a třeba to tak i vyjde. Nebo pořádně promlouvej k mimču, ať už jde ven...a zkus třeba masírovat ty kotníky, za zkoušku nic nedáš a třeba Ti to pomůže :wink:
Jinak se docela divím, že Ti chtějí vyvolávat porod docela brzy, u nás enchávají přenášet teda max.14 dní, ale ty porodíš vlastně do týdne po termínu, ne? I když oni Ti vlastně dali vybrat, že?
21. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Leni nejsi jediná, která má obavy z velkého miminka. Taky se toho bojím, já měla při narození lehce přes čtyři kila. Manžel měl sice jen 2,20, ale mimčo nosím já .............
21. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo to uvidím má být bouřka, tady je nějaké dusno, jen mám slybé sthy v pobřišku, no všichni říkají že to přijde nejpozději o víkendu, ale mám takový pocit že budu rodit až o Vánocích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne váženě, ikdyž dr. říkala, že jsem už otevřená, tak mám pocit že k ní v úterý na kontrolu ještě půjdu
21. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Leni: neboj, já vím, že se bojíš aby nebylo velké, ale věř, že ať už bude velké či akorát či drobeček, tak budeš za něj velice ráda. Hlavně ať budete štastní a aby bylo zdravé. Já ani nevím kolik tam můj nyní má zda je drobeček či je akorát. kamarádka rodila na jaře a porodila kluka přes 4 a půl kila a další má kamaráda před necelým měsícem holčičiku a ta měla také 4,400kg.

holis: no už aby bylo. To čekání je hrozné. :grinning:

tak koukám že se u nás nějak zatáhlo a začíná se blýskat. No měla bych ještě jít s pejskem na procházku, ale asi to nechám až manžel přijde z odpolední směny
21. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile:
mě je trochu líto že vás nestíhám dočítat:frowning2: ale koukám že máme další miminko:slight_smile:
Aurelce moc gratuluju:slight_smile: je to paráda jak se nám to royjelo:slight_smile: mám z vás radost:slight_smile:
Štěpánek dneska pořád spinká...tak doufám že nebude vyvádět v noci:slight_smile: zítra se pokusím vám přidat pár dalších fotek:slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
grabu :nemusíš se omlouvat, miminko je přednější, hlavně že máš zdravého klučinu :wink:
21. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky, co to znamená,když mám bolesti jako při MS?
21. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
záleží jak silné je máš a zda jsou pravidelné či nikoliv. ale pravděpodobně poslíčci :slight_smile: , já mám teď silné bolesti zatím nepravidelné ale možná to bude už na porod, protože jsem už otevřená na 2 prsty
21. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
takové střední, ale není to pravidelné nijak, no jsem zvědavá, co mi doktor řekne ve čtvrtek...dneska jsem se celkem přetáhla, Jirka šel na ten bowling, říkal, že bude doma do půlnoci a ještě není ani se neozval a dneska nevyčistil kocourovi záchod a potkanům klec taky čistil týden, tak jsem se dneska naštvala a všechno to udělala, tak jsem to asi neměla dělat, jenže nechci, aby se mi kocou někam vymočil, když by neměl čistý záchod a potkani mi už smrděli...:frowning2: On na jednu stranu ví,že se mi blíží porod, ale na druhoustranu dělá všechno proto, abych porodila dřív, jinak si to neumím vysvětlit :frowning2:
22. srp 2009 v 00:00  • Odpověz
smisku,u tebe to vidím na porod tento víkend :slight_smile:
22. srp 2009 v 00:01  • Odpověz
Dobre rano tehulky a maminky :wink:

ja uz nespim od 6 hod, dnes mam posledni monitor ale az v 10 hod a uz si mam sebou vzit preventivne tasku rikal doktor tak jsem si sbalila malovani a podobne, vzala jsem si sebou i peeling :grinning: tak uvidime, jinak Leni ja nastupuju az zitra, v pondeli budu prenaset teprve 7 den ale oni by me nechali i dele ale ja uz nechci, taky kuli tomu ze priletela segra na 16 dni a tesi se na miminko tak to je jedno.

calli: s tim cistenim zachodu to moc dobre znam, muj jirka na to taky posledni dobou zapomina, ja cistim prubezne ale jednou tydne kdyz se cisti celej pisek tak to neuzvednu sama tak to dela on, ale taky se musim pripominat nekolikrat :pensive: a vy mate potkany?? :grinning: ja miluju zvirata :dizzy_face:
22. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno.
Holis, tak ať Ti to dobře dopadne. :wink:
My máme doma zakrslého králíčka nalezence z lesa. Je takový stříbrný malinký, Bobík se jmenuje. Už ho máme myslím 3,5 roku, ale nechce se tulit. Má svoje místečka, je společenský, ale nemazlí se :pensive: Domeček mu taky čistím já. Jinak uklízím taky já, pač ten můj je pořát v práci, ale nechávám ho vytírat všechny podlahy. Dneska se zrovna na ten úklid chystám...
22. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránečko,
tak já se dnes taky pustila do úklidu, bydlíme teď u našich, kteří jsou na dovče, protože děláme nové podlahy v našem domečku. Dnes ránio mi dokonce můj manžel řekl, že je neuvěřitelné, jaký bordel jsme tu stihli za těch pár dní udělat...což nemyslel nijak ve zlým, nebo na mě, ale má pravdu...tak jsem už umyla nádobí, vysála, uklidila všechny rozházené hračky...a co myslíte? Jak já jsem postupovala v úklidu, tak za mnou ta malá treperenda zpět vyhazovala příbory, kastroly, naběračky, knížky,...no všechno co jí přišlo pod ruku...takže vlastně jsem jen vyluxovala a to pouze do dalšího jídla, protože drobky jsou pak stejně všude :grinning: :grinning: :grinning:
Docela mě mrzelo, že to manža neviděl, i když on ví, jak to chodí, ale úklid je pro mě zcela zbytečná věc :grinning: Takže mám i dobrý alibi :wink:

Dnes je krásně chladno, to je tak úžasně příjemné, že? :slight_smile:

Smíšku, jsem na Tebe zvědavá :wink:

Calli, počkej, ještě máš čas, ale kdo ví, třeba se to chystá už u tebe :wink:

Holis, držím pěstičky, ať je vše ok a ať Tě nějak povzbudí, že už se chce Kristýnce ven :wink:

Nevíte, jak se má Aurrelka?
22. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Jéé, Calli, já taky vždycky měla potkana, ale teď mám místo něj osmáka :slight_smile: Strašně milé a přítulné zvířátko. baru mi do akvárka strká prstíčky a ještě se nestalo, že by ji kousnul. Jsem moc spokojená. Je ale fakt, že než jsme mli Barču, tak jsme ho každý den pouštěli a on si běhal kde chtěl a jak chtěl a my ho drbali a tak :grinning:
22. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
No nic, jdu se vrhnout na ten úklid. Dneska to u nás vypadá na pěkný pařák. Nechápu, kde jsou ty deště a bouřky, které furt v televizi hlásí i pro Moravu. Asi se to sekne někde na Vysočině. Tady ani jednou za poslední týden nepršelo....natož nějaká bouřka.
22. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Kajro, u nás taky žádná bouřka nebyla, ale ráno trošku sprchlo a vzdoušek je mooc příjemný a není 30 a víc stupňů :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Leni, já si taky myslím, že mám ještě čas, ale to si myslím já, kdo ví, co si myslí to mímo :grinning:
Jj, máme doma dva potkany, Smurfíka a Diblíka, jeden je můj a jeden Jirky a jsou to naši miláčci a ve starém bytě jsme je pouštěli a oni si běhali, kde chtěli, jen párkrát se stalo, že nám něco prokousli :grinning: Teď je nepouštíme, není kde a nechceme pořád všechno čistit, oni totiž poslední dobou všechno počurávají, to dříve nedělali.
Osmáci jsou fajn, ale na pouštění bych si netroufla, známá je má a říkala, že kdyby mohli rozhryzali by jí celý nábytek :grinning:
22. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Calli, potkani jsou fajn, já měla Borise :grinning:
tak náš osmák nic nekouše, naštěstí :slight_smile: Jediné, co rozhryzal, byla super klec, která měla plastové dno :grinning: To jsme ještě nebyli s manžou manželé a bydleli asi půl roku v garsonce. Já vzdycky přišla z práce a osmák venku....jsem si pořád říkala, jak to udělal, myslela jsem si, že si prostě otevře dvířka, ale pak jsem jednou otočila tu klec a tam byla vyhryzaná ohromná díra a schovaná chytře za domeček :grinning: A nikdy nám žádný nábytek nerozkousal a to si v té garsonce běhal asi celé dny, možná i noci :grinning: :grinning:

Jinak k mimču, ty máš pořád ale pocit, že půjde Adélka ven dřív, ne?
22. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ten náš Bobiš akorát olizoval zdi, i když měl vápník v kleci. Teď je nově vymalováno a nedělá to.My ho máme na volnoběh. Ale stane se, že taky udělá loužičku nebo bobky mimo. Nemáme proto nikde koberce, ale všude jsou lina. Je to lepší. Je to hold sameček a tak si značí svoje zákoutí...Samičky to prej nedělají. Ale zas takové prasátko to není. Taky nám neohryzává nic.
Uf a už su splavená, je tu šílené horko...
22. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Kajro, koukám, že jsi od Zlína, to je mi líto, že tam máte takové vedro. tímto Ti tam posílám chládek, tak třeba dorazí :wink: Aby Ti bylo líp. Mě je tedy dnes skvěle, nepotím se, paráda :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás stále nic, nohy jsem masírovala a nezabralo to :sweat_smile: Takže jsem pochopila, že malá si nedá poroučet :grinning: Dneska tady asi moc nebudu, tak vám přeju krásný den a Janičce úspěšný monitor :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Leni, jj, mám pocit, že se jí bude chtít ven dřív, ptž jsem po stěhování doma tahala věci, co jsem neměla a nějaká chrupavka u stydké kosti nebo čeho "měkne" nebo co to ten doktor říkal, nějak brzo, mám dole šílené bolesti, občas sotva chodím, mám odpočívat a nenamáhat se, ale to nějak bohužel nejde, nebo to neumím, takže mě pak dostávají takové situace jako vyčistit potkany a záchod kocourovi, kdy musím zase něco tahat a pak se sotva plazím... Ale už jsem Aduš vysvětlila, že do středy musí vydržet a pak ať si klidně už leze na svět, to už mi vadit nebude a ty bolesti, co mám teď jsou možná i příprava na ty, co budou po porodu :grinning: :grinning: Ale nevadilo by mi, kdyby šla malá ven už za týden, aspoň by mamka litovala, že odjela na dovolenou a nebyla u toho :grinning:, jsem to ale pomstichtivá potvůrka :grinning:, to jsem myslela samozřejmně ze srandy...
Fakt nevím, co je jaká bolest, někdy mnou dole projede taková bolest, že se musím zastavit a počkat až to přejde, nevím, jestli je to běžné... A tlaky na konečník mám taky pořád a pár dní mě to v podbřišku občas zabolí jako při MS, ale to jen na chvilku... Ale vyplašená jsem dost. Bojím se, že budu sama doma, když to na mě přijde a já nebudu vědět, co mám dělat. Včera na mě padl takový splín z toho všeho, že jsem pořád brečela :frowning2:
22. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Calli, taky nejsem typ, který by se nějak obzvlášť šetřil, teď mám doma ještě Barču, kterou denně zvedám, snažím se sice co nejmíň, ale někdy se to prostě nedá...když si udělá bebíčko, že? :grinning:
Ale i kdyby jsi teď rodila, tak už je to ok, ne? bylo by to sice dřív, ale už Ti do termínu nezbývá ani měsíc, takže dobrý, ne?
Jestli ty bolesti teda nejsou ti poslíčci...já jsem to u baru měla zcela evidentní. Vůbec nic mi nebylo, snad mě ani jednou nikde nepíchlo, nezabolelo a pak mi prostě prdla voda a bylo jasno. Teď se taky budu bát, abych rozpoznala, pokud mi začnou bolesti, kdy jet či nejet. jo, kéž by mi zase praskla voda, bylo by po problému :wink:
Tak se drž a zkus se šetřit :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
calli, já bych radši poslechla doktora a šetřila se, Aby sis pak třeba něco nevyčítala. však co, svět se nezboří, když Ti jednou uklidí manžel. Nic si z toho nedělej. já tomu mojemu taky musím všechno opakovat stokrát, než se výsledek dostaví....hlavně že se dostaví :grinning: Při úklidu si dělám přestávky. Taky mi dělá potíže jen tak lenošit. Ale občas, když nejsu ve své kůži, na to prostě kašlu a lenoším. Přece jenom pak už se nezastavíme. Bude frmol kolem děťátka, tak ať si ještě užijem trochu klídek.....
Leninn, dík za poslání chládku. Já se potím jak chrochňo, tečou mi čůrky potu po břiše i zádech. Ale to je určitě i kvůli těhu. Prý to tak v závěru bývá :sunglasses:
22. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
holky, dík moc za podporu...já jsem celá nějaká přecitlivělá poslední dny, pořád bych kvůli všemu brečela, což já normálně moc nebrečím. Jirka měl mít příští týden odpo, ale má ranní, tak si zase říkám, že by bylo fajn, kdyby to na mě přišlo ten příští týden, to nebudu doma sama :grinning: Pak bude mít asi dva týdny odpolední a to se sama bát budu :frowning2:
Kajra, tak u nás je zamračeno a vedro tu nemáme, tak si vyjeď na sever Moravy a bude ti líp :grinning:
Já už holky doma skoro nic nedělám, protože mě to dole moc bolí, takže to tu vypadá hrozně a já to tu chci mít pěkné, než bude malá na světě :sweat_smile:
22. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.