• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
No nástřih se naštěstí hojí dobře...což asi potěší i Kate ta se bojí že nebude moct sedět ve škole...ale já mám asi 10 stehů a už sedím normálně...nebolí to a už jen čekám až se o zacelý úplně...nejhorší bylo prvních 5dní...teď už to jde:slight_smile:
s těma kapičkama sem si jistá u toho kanavitu že říkala jednou za týden...protože říkala že se to bude dobře pamatovat protože to je v pondělí:slight_smile: ale ten vigantol sem si nebyla jistá...tak sem ráda že si mi potvrdila že každý den:slight_smile: díky
22. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
ahoj tak jsem doma uklidila, vyluxovala, utřela prach, vypravala a vyžehlila. No a protože u nás leje celý den, tak jsem si odpoledne lehla a nějak usnula. Manžel si dělá srandu, že na to, že podle dr. jsem měla rodit už včera, tak jsem hyperaktivní. Bolí mě jen trochu v podbřišku, malej občas kopne, ale to je vše.
Tak to holky opravdu vidím, že budu přenášet :grinning: :grinning:
Přeju všem hezký den :grinning:
22. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
čau smíšku, tady už je tolik holek na "spadnutí" :grinning: . To pofrčí jedno mimčo za druhým....
Grabu, tak to je paráda, že se to tak krásně hojí. Nebojím se ani tak toho nástřihu, jak bolesti. to čekání je nejhorší. Věřím, že jak se to rozjede, že už se to nějak "přežije" :grinning:
Mužík mi právě odjel kdesi zvučit. Tak su zase sama samička....
22. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
No co bych ti na to řekla...nechci strašit ale bolí to...ale přežít se to dá a hlavně ten pocit štěstí a hormony co tě zaplaví když je mimim konečně venku to všechno z hlavy vymažou:slight_smile: neboj...ono to je nakonec taková úleva že nějaká bolest je jedno...hlavně že je miminko vpořádku:slight_smile:
22. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
závidím všem, co už to mají zasebou. Viděly jste v televizi, jak ukazovali tu ženskou, co nevěděla, že je těhu a porodila holčičku? No já to teda dost dobře nechápu..... :confused: Zvlášť, když už byla těhotná potřetí a nebyla to žádná tlustoprdka.............
22. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Zanetko co to znamena "RUJA" u te kocenky??
22. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
já taky Barunku koupu každý den, je to krásný rituál, ona si pohrajje ve vodičce a pak jde spinkat.
Mýdlem a šampónem myljeme tedy jen 2x týdně, abychom ji zbytečně nesmývali ochrannou vrstvičku na kůži, ale vodou každý den :wink:
22. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
my teda koupeme taky každý den...ale zatím sme nenašli tu pravou hodinu...prcek ještě nemá ustálený intervaly kojení...a mýdlem jen zadeček a jinak jen oplachujeme vodou...
22. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky, tak jsme byli u Jirkových rodičů na obědě a pokud se nerozprší, tak se pojedeme podívat na pouť do Kravař, a kdyby se rozpršelo, tak pojedeme ke kamarádce, vrátit jí autosedačku, když ji teď máme novou s kočárkem :slight_smile: A taky se tam poptat na rozumy :grinning:
Jinak rodiče od Jirky, jak mě viděli, oba se shodli na tom, že do září nevydržím, tak jsem zvědavá, jestli budou mít pravdu oni nebo sen mojí mamky, že budu rodit v září :grinning:
A pokud jde o koupní, tak přesně, jak říká leninn, mydlinkat 2x týdně, ale každý den vodička a rituál máte :wink:
22. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak jsem povečeřela. Dala jsem si dva rohlíky se sýrem a cibulkou. Tak doufám, že to na mě nepřijde. Abych na ně nedýchala cibulový ozón. Ten deštík jsem nejspíš přivolala. Prší a prší......je to paráda.
22. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
holky to pak uz budeme mit uplne jine problemy, ja jeste nevim ani jak prebalovat ani jak koupat, nemuzu se rozhodnout co nabalit na oblecek zpet z porodnice. :pensive: a ja se tesim ale bojim se te bolesti, uz nejsem takova hrdinka...

dneska peru oblecky co nam poslala sestricka z Anglie, no je toho strasne mooooc, bude to kocena musim uznat, sice je to pouzite ale ja se za to nestydim, je to vsechno po sestriccene holcicce tak se nebojim vubec.
22. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
a sme naspäť z prechádzky, dobre padla i mne, posedeli sme si aj na lavičke, nakúpili už sme stihli aj nakojiť a teraz som vás kuklá a dočítala :slight_smile:
Jani ruja je to, čo u psa háranie. Neviem ako sa to povie po česky, no je to obdobie, kedy mačička môže byť pripustená ku kocúrovi aby mali spolu mačence :grinning:
22. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Aha, tak to je v češtině asi říje, hárání... No viděla jsem v telce takový pořad a tam bylo, že kočička se jen tak snadno nedá. Dá kocourkovi pěkně zabrat. Chudák neodejde z milostných hrátek bez šrámu..... :grinning:
Ohledně toho kupkání: nevadí ani tak dětské mydélké, hlavně je důležité po koupeli tělíčko pěkně promazat. A pokud je člověk doma, je lepší pokakaný zadeček umýt pod tekoucí vodou, než používat jen ubrousky. U citlivějších dětí alergizují. Ale to si každý musí zkusit, co mu bude nejvíc pasovat :wink: Ještě musím sehnat takový ten plastový boxík na ty utěráčky. Každý den mě napadne ještě něco nového, co mi chybí do výbavy....
22. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Holky je to asi blbej dotaz...ale nevíte někdo jak dlouho po porodu budu ještě krvácet? jako celý šestinedělí? já sem možná blbá...ale mě to nikdy nikdo neřek, tak nevím a už mě to štve...a jestli to takhle bude ještě měsíc tak mě klepne... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
holky loučím se pro dnešek. Jdu čučet na telku. Pááá :wink:
22. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Zanetko, vy mate kocenku v byte a nevykastrovanou? nebudi vas v noci placem o kocourky???

Gabi kazdy to ma jinak ale asi 5 tydnu budes krvacet, taky se netesim, nemam rada vlozky :frowning2: :frowning2: :frowning2:

premyslely jste uz o antikoncepci po porodu?
ja totiz bych mozna radeji zadnou nebrala alespon 6 mesicu, nebot vim ze je jen malo zpusobu a to prasky Azillie, jenze to jde do mleka aspon trochu, pak injekce, po ktere se rika ze nekterym se z tela dostava az 30 mesicu :angry: a nebo telisko a to teda nechci :pensive:

kajra: moc dekujeme za dnesni prednasky to je fajn ze mas tolik zkusenosti :wink: to nam pak budes radit to se moc tesime :wink:
22. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
holis: mě se taky do antikoncepce moc nechce. Co jsem četla recenze tak Azilii nikdo moc nedoporučuje. Hodně doporučují tyto prášky cerazette pro kojící matky prý se bere při kojení bez přestávky, takže prý i není menstruace. Bere se prý hned po šestinedělí a pak po celou dobu kojení.
Doporučuju si také přečíst tento odkaz: http://www.zeny.estranky.cz/stranka/porod-a-nasledna-antikoncepce

My bychom s manželem chtěli miminko další tak do 2 let, prostě než by mi skončila rodičovská dovolená. Injekce jsem měla dřív, a nevyhovovala mi kvůli štítné žláze. Tak nevím, ale tělísko také vůbec nechci.
22. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
22. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Grabu, já jsem krvácela asi jen 3.týdny a to jsem si píchala injekce na ředění krve, takže mě upozorňovali spíš na to, že budu krvácet hodně a dlouho a ono nee :slight_smile: :slight_smile:
Píchala jsem si je 6.týdnů před a po porodu, protože jsem z toho svého basketbalového sportování měla výron a z toho se mi udělala trombóza-zánět žil...a už jsem ve škatulce rizikových a musím si ty injekce píchat, čeká mě to i teď. Jsem ale přesvědčená, že mi jen moc utáhli sádru a proto se mi to stalo. Od té doby jsem neměla jedinou hodnotu špatnou, nic, ale...injekce i tak budou :frowning2:
22. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
jéé, dnes tu nikdo není...asi sledujete MS v Atletice, že?
Já taky a u toho žehlím ty plínky...
22. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojky všichni :slight_smile: Jen zdravím od manžovejch rodičů :grinning: Manža kouká na vyjednavače, tak jsem na chvilku nakoukla :slight_smile: Všechno teda dočítat nebudu, ale všechny zdravím :slight_smile: Cestu vláčkem sem jsme přežili, tak doufám, že ani cesta zpátky prcka nevyklepe :grinning:
22. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
přeji všem krásné nedělní ráno :slight_smile:
23. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky,

taky se hlasim :wink:

Smisek: to jsem zvedava jak to bude s tou antikoncepci, moc dekuju za odkaz :wink:

Leni: ono je nejake MS? :grinning: to ja vubec nevim :pensive:

Kate: vitej kocko, tobe budu nejspis zitra rano psat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
také dobré ránko,
Holis, dneska Ti opravdu držím všechny pěstičky, i na nohách a zatnu je večer i Barče. MNapiš pak tedy K.ate, ať víme, jak to s tebou dopadlo.
DRŽ SE!!!
23. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj jste tu nekdo?
23. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj jen vás zdravím není mi mpc dobře tak raději odpočívám, tak jen abyste věděli že žijeme
23. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
holis, budeme držet palečky, ať všechno dobře dopadne :wink:
23. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Jinak dneska se mě ptala sousedka, jestli se doktoři nespletli v termínu, že podle ní to bude určo dříve, tak jsem zvědavá, po mě a Jirkových rodičů je to další osoba, zcela nezaujatá, která mi to řekla...no řekly mi to i holky v bývalé práci, ale ty jsou natěšené už 2 měsíce, že porodím, tak z těch si nic nedělám :grinning:
Jinak, taky máte takové tlaky na konečník? Já si někdy nemů.žu ani sednout, hrůza...Mám pocit, že si tu poslední dobou pořád jen na něco stěžuju :frowning2:
23. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
calli tlaky na konečník mám právě úplně šílené jsem z toho zoufalá, taky sem tam nemůžu ani sednout nebo se zvednout:( já už chci rodit :wink:
23. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Dobré ránko holky. Tak Holis, tfujtfujtfuj, ať to dobře dopadne..... :wink: Myslím na Tebe.
Calli, jen si klidně stěžuj. Já jsem úplný psychouš. Hotový uzlíček nervů. Bulím, stekám se , jsem agresivní. bojimbojim sama sebe :confused: Doufám, že mě ten můj vyvenčí, ať se sklidním. Nevím čím to, ale dráždí mě každé jeho slovo...grrrr :angry:
Ohledně té antikoncepce: asi si o mně budete myslet, že jsem nezodpovědná, ale nechci nic brát. Budem se chránit jinak. Chceme děti rok od sebe a tak po půl roce věku toho prvního se chceme pokoušet o další. Tak doufám, že nebudu muset jít pod nůž. to bysme museli čekat 2 roky minimálně....Slyšela jsem, že by se prý mělo i tak čekat ty 2 roky, ze zdravotního hlediska. Ale pokud to bude možné, prdím na to. Se ségrou jsme o rok, a pěkně jsme si spolu vyhrály.
23. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.