• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
kajra já si nemyslím, že jsi nezodpovědná já nebudu také žádnou antikoncepci brát. Miminko další sice chceme až tak za 3 doky po malé. ale budeme se chránit jinak, mně nedělá antikoncepce dobře brala jsem ji od 18 do 21 a pak jsem ji vysadila ve 24 jsme se začali snažit o mimi a já jsem stejně nemohla otěhotnět. takže to neřeším
23. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Waci, mně právě taky nedělala moc dobře. Brala jsem 7 let jednu značku. Ten poslední rok mi začalo strašne bušit srdce, hlavně v noci. Nemohla jsem usnout. Třásly se mi ruce a byla jsem na nervy. Doktorka od nás mi nechala dělat test na štítnou žlázu, že by to mohlo být tím. Výsledky negativní. Tak mi pak řekla, ať vysadím antikoncepci, že to může být způsobené tím. Tak jsem to vysadila, a úplný obrat. Bylo mi fakt dobře. A navíc jsem kolikrát ani nedostala menzes, takže jsem plašila, jestli nejsem těhotná.....No k antikoncepci se určitě vrátím, ale až po druhém děťátku.
23. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
já jak jsem to začala brát tak jsem začala být strašně protivná a nervozní, a měla jsem šíleně silnou menstruaci a bolestivou. takže jsem to pak vysadila a ejhle ono to přestalo. prostě mi ty hormony nedělaly dobře. Sice zase budu mít cyklus třeba 80 dní, což je na nic protože člověk neví, kdy to dostane, ale uvidíme. My bychom chtěli 3 děti pokud se teda podaří a hlavně podle toho jak se nám bude dařit finančně.. ale teď jsem strašně vděčná, že čekáme aspoň to jedno. Kdoví zda budu moci mít ještě jiné
23. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás vše při starém, jen mě víc bolí bříško. V noci jsem měla křeče, ale to byly asi zaražený prdy :grinning:

Jani moc držím palečky, dneska je velký den :slight_smile:

Lucinka psala, že už jí dneska pouští domů, tak už tady bude brzy námi a určitě přidá fotky Samíka :slight_smile:

Naše holčička už má tedy oba ženichy venku - Štěpánka i Samíka, takže teď už může skončit s načesáváním a může ven :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky myslite ze zalezi na posledni ms nebo na terminu poceti protoze my sme nasli diar kde sem psala kdy sme mneli sexik a podle toho mladej spocital ze by semnela na rodit az vzari ...v nemocnici mne asi uz pretrhnou protozre posledni ms jsem udala 15 pak to opravila na 11 a skutecna pravda je 17... jen jim to v pondeli musim rict... no u vidime
23. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, s Janinkou Vás mooc zdravíme :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz
ahoj tak jak to zvladate?
je holky ste nektera na facebooku?kdyztak mi dejte adresu se jmenem
23. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
holky tak ja jsem vysala a vytrela at tu mame cisto, jeste musim vyzehlit kupu veci na kristynku ale zatim se to susi v susicce tak mam cas, radeji nemyslim na ten vecer,,,,kez by tam mohl byt jirka se mnou, tim ze mi to budou vyvolavat tam ale budu muset byt prvni noc sama.

holky ja tak pul roku brat antikoncepci nechci a pak se uvidi, proste to risknu a uvidime, kdyby se zadarilo druhe dite tak ja budu rada a jirka urcite taky, i kdyz zatim o druhem chce premyslet nejdrive za 2 roky. nechame to na prirode, ona si poradi sama :wink: ja teda nikdy problemy nemela ale nechci zadny hormony kdyz budu kojit :grinning:

sacvi, ahojte s janinkou jak se vam dari???

moc se tesime na fotecky maleho Samika :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
kdeste kdo?
23. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Holis, povzbudím Tě. Kámošce teď vyvolávali porod. Pichli jí to , pak zas ono a pořát nic. Nakonec jí pichli vodu a ona ač jako prvorodička měla za hoďku porozené. Bez nástřihu, bez dlouhých bolestí, prostě paráda.... :wink: Den po prorodu vypadala úplně úžasně. Kojí bez potíží. tak bych Ti moc přála, aby jsi si to užila , tak jak ona :slight_smile:
Ahoj Sacvi, taky Vás moc zdravím :grinning:
A holky, doufám, že ty moje náladičky jsou vlivem těch hormonů. No když jsem Lukinovi řekla, že v šestinedělí to bude ještě horší, ať se na to připraví, mi řekl:" Ježišmarja a to ještě jde?" Tož doufám, že ze mě bude zase ta veselá osoba, jako dřív.
23. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj babulky :wink:
Dnešná noc bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Milan bol s Laurou hore cca 2 hoďky, nič sa jej nepáčilo, ani kojenie, ani hladkanie, ani nosenie, ani v postieľke...evidentne ju niečo trápilo :frowning2: bubátko moje

Antikoncepciu neriešim ani ja a to už mimčo ďalšie nebude :sweat_smile: . Zvládneme to pár mesiacov bez a potom uvidíme.
Kajra, aj my mimču prdelku radšej umývame po kaku.

Janulka, drž sa micka, držím Ti palčeky aby to bolo čo najrýchlejšie a aby sme sa čo najskôr s tebou tešili. A snáď to tu zas trošku rozbehneš :wink:
23. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Sacvi, Janička se vám moc povedla. Takové krásné vypiplané miminko :wink:
23. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Sacvi, foto môže klamať, no zdá sa mi, alebo je drobec celá maminka??? A kde máš kilečka??? Tie sa Ti tiež akosi zázračne odparili, nebuď egoista, daj návod na odparovanie, aj ja scem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
holky no jak to mate s kilama? kolik jste nechaly v porodnici? :grinning:

i ja jsem zvedava na nalady v sestinedeli to bude mit jirka asi radost :grinning:
23. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ty kila by mě taky zajímaly. Když se dívám, jaká jsem byla laňka a teď je ze mě hrošík.... :grinning: Mám 14 kg navrch.Doufám, že je to konečné.
Překecala jsem Lukina a pomůže mi vytvořit taky albíčko. Uvidíme, jak se s tím poperem. Poradíte nám někdo, jak zmenšit fotky, aby se mi tam vlezly?
23. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sacvi, opravdu Ti to moc sluší s mimčem, kila mě taky zajímají...tak holky, napište nám, kolik jste nechaly v porodnici kil.
Já při Barče 10kg, ale těch 8 jsem nemohla dostat dolů ani za boha, ale nakonec, po velice tvrdé diet, jsem to zvládla :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsme po obídku.

Já nabrala 11 kilo, ale dneska ráno jsem se vážila a kilo je zase pryč, tak nevím. :slight_smile:

Sacvi jsi krásná maminka s krásným miminkem :slight_smile:

Jani myslím na tebe celý den, třeba to strachy půjde nakonec samo :grinning:
23. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
ja nabrala presne 12,5kg dnes jsem se rano vazila, no tak vam hned zitra reknu... zitra teda ne ale az se dostanu na net :slight_smile:

tak uz mam vse hotovo tak se pujdu podivam asi na nejaky film, muj drahy sedi v pokojicku :frowning2: a ja bych chtela aby byl se mnou :frowning2:
23. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jani tak k němu běž, přitul se a užijte si poslední volné odpoledne :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
blackie záleží na datu oplodnění. Ale pokud to víš na 100% já ho vím na 100% protože jsme opravdu měsíc před tím datem nic spolu neměli :wink:
23. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
eaci a to se vám jak povedlo spolu měsíc nic nemít? Terď v těhu to chápu, ale před :sweat_smile: ? To já bych nevydržela :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Uf, tak se mi konečně podařilo vytvořit album. Ale některé fotky tam vůbec nešly nacpat. Třeba náš kočárek, malý taťka, my v přírodě...no nevím, proč to nešlo zmenšit :unamused:
23. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
calli po 2,5 letech snažení což jsme fakt souložili obden už jsme toho měli plné zuby, když se pořád nedařilo. Už to byla spíš povinnost než radost. NO a v tom prosinci, jsme si řekli že to zkusíme aspoň jednou, abychom si to pak nevyčítali, že jsme to ani nezkusili a ejhle ono to z ničeho nic vyšlo
23. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky, jdu se vyvenčit. Ahojte......................... :sunglasses:
23. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
waci, tak to je potom jasné, promiň :frowning2:
23. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
holky tak jsme meli s jirkou sexik :sweat_smile: na dlouho dobu cca 7 rijen :grinning: a ja doufam ze se me treba rozbehne porod sam, jeste meme 4 hodiny :sweat_smile:

kajra: strasne vam to s manzelem slusi :wink: moc pekne fotecky :dizzy_face:

waci: jeste ze jste to zkusili tehdy, to by byla velka skoda kdyby neee...
23. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Holis, hodně štěstíčka :wink:
23. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
calli nic se neděje :wink:

holis tak třeba to zabere jinak přeji hodně štěstíčka :wink: to máš pravdu ještě že jsme to zkusili, ale stejně je to paradox celého 2.5 roku nic a pak stačí jednou a je to.MOžná jsem vypla mozek... a přestala přemýšlet
23. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky eště jednou :grinning:

S Jaňulkou se máme dobře..byli sme aji s tátem na procházce pak se napapala a teď sem ju měla v babyvaku a teď jdem do kočárku a zase ven

Jinak já v porodce nechala kolem 7kg...celkově sem přibrala kolem 11 a teď už mám jen 2kg navrch..ale pupek mám no..takovej povislej ale snad se to eště časem spraví :wink:
23. srp 2009 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz
K tým kilečkám... ja som nabrala ničo cez 14 kg. V pôrodke som nechala neviem koľko, lebo som sa bála odvážiť :grinning: . Ale dnes som odvahu nabrala, povzbudil ma mužíček, že aby som mala čiaru od ktorej treba dať pozor aby som nešla hore ako pri Maťkovi...a mám dolu niečo cez 9 kg. Čiže zostalo mi 5, no chcem dať dolu aspoň 7-8, aby som mala toľko, ako pred hormónmi, ktoré som musela užívať, kým sa nedarilo Laurinku do bruška dostať... :sweat_smile:

Jani, Sabrinka nie je vykastrovaná, lebo Milan rozmýšľal nad mačiatkami, no naľťatie ho to prešlo a keď má ruju, je veľmi v pohode, práve mne sa vtedy páči ešte viac...
Janulka, sa ti to kráti a pozerám že čas vypĺňaš sexíkom, no pekne si si to naplánovala :grinning: . To my sme ho tesne pred nestihli :grinning:. Budem na teba mislieť, dúfam že K.ate dá vedieť čo najskôr, teraz je tu akosi pomenej.... Ráno mrkám a čakám krásne správičky.
23. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.