• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
myslieť je s y, to je preklep :confused:
23. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Achóóój, tak jsme zpět z procházky. Tak jsem vděčná manžílkovi, že mě vyvenčil. Uvidíme, jestli se prďola pohne :grinning: Byli jsme v lese na stezce zdraví. Moc pěkné.....Už si taky líčím představy, jak budu lašovat s kočárkem.... :slight_smile: Hee, mojeho ta procházka zmohla. Leží tu jak mumie zabalený v peřině a spí.............. :grinning:
23. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Holky, ja se loucim mejte se tu hezky, ja dodelavam slavnostni veceri pred klystyrem :grinning: mame chleba ve vajicku :sweat_smile: a pak uz jdu do vany a pojedeme :frowning2: ja se bojim, tak se tu mejte hezky a ja dam urcite vedet!!!

:wink:
23. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Holis, držím pěstičky. Neboj a těš se. Myslím na Tebe :wink: Papa
23. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Holis: neboj jsme všechny s tebou, ty to zvládneš a pak už jen budeš mít u sebe svoji vysněnou holčičku. a nezapoměn pak dát vědět :slight_smile:

No co u mě nového, ráno jsem uklízela, dala si rozvičku po schodech asi 10krát, pak jsme byli pozváni na oběd k mým rodičům, no odpoledne od 15hod. mě hrozně bolelo v podbřišku, malej hrozně tlačil na močový měchýř, tak jsem myslela, že snad už, no a od 18hod. už to přestalo. Takže opět nic.
No jestli nic nebude do pondělí, tak v úterý opět k doktorce, a ta snad ze mě omdlí, protože už vůbec nepočítala, že dorazím a už si mě jako odškrtla, že mě má "hotovou". :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Jani držím moc palečky, aby to bylo rychlé a co nejmíň bolestivé. Budeme na tebe všechny myslet a aspoň v duchu tě podporovat.

Holky já mám asi od včera poslíčky, už mě bolí podbřišek, ale asi to zase bude jen nějaký zaražený prd. :sweat_smile:

Smíšku mě chytaly v noci křeče do podbřišku, tak jsem si myslela, že už je to tady a ráno jsem si došla na velkou a bolesti byly pryč :sweat_smile:

Zanetko vidíš to, to jsi nechala v nemocnici skoro všechno. Jo, co to lehátko? My už jsme si objednali jiné.
23. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
broucek: hm , tak to jsme asi na tom stejně :sweat_smile: mě už z toho "hrabe" :sweat_smile: Když jsem byla do toho 8 měsíce těhotenství, tak jsem na to vůbec nemyslela, a teď to čekání je hrozné, kdyby se alespon všichni neptali. A kdybych neměla alespoň ty hodnoty co mi řekla doktorka. :confused: Kdyby řekla, že to na porod vůbec nevypadá, tak na to vůbec nemyslím, ale takhle :confounded:
23. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
No to já jsem právě v klidu. Všichni říkají, že na porod to není, takže si říkám, že budu asi pěkně dlouho přenášet :unamused: Ale máš pravdu, je to na palici to čekání ..........
23. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
To já bych byla také v klidu kdyby řekli že to na porod nevypadá, ale takhle?
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Chápu ........... Už se těším, až malá vyleze. Už mě bolí nejen podbřišek, ale i kříž ........ ale zase abych si nestěžovala - jinak to snáším fakt suprově, jsem ráda, že jsem neměla nějaké velké problémy.
23. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
to já jsem také ráda, na začátku jsem byla hrozně nervozní ohledně té štítné žlázy, mysleli také že to bude předčasný porod.tak jsem pořád zvracela a ubývala na váze, ale už je to vše ok, a připadám si hyperaktivní. Jo bolejí mě prsa a i u lopatek, také více tvrdne břícho a v podbřišku a musím chodit pořád na záchod, ale to patčí k těhulkování. :wink:
23. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Prsa taky cítím, ale nebolí. Spíš občas po stranách v nich cítím tlak. A mám teda neuvěřitelně citlivé bradavky :sweat_smile:

Ale já si říkám, že dýl jak 14 dní už to trvat nebude ............
23. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
jak je to u tebe s přenášením, myslím, zda porodnice nechává přenášet či nikoliv?U nás moc ne, co znám holky a přenášely tak max. do 40+5.
23. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já myslím, že tady nechávají 10 dní, ale nevím.
23. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
jo a jestli se můžu zeptat, kdy jdeš na další kontrolu? Já jen kdy budeš vědět něco nového :grinning: Moc ti přeju už abys držela holčičku v náruči
23. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
No do porodnice jdu v pátek, ale moje dr. teď měla 14 dní dovolenou a chce mě vidět, takže tam jdu zítra odpoledne. Tak zítra budu vědět víc. Ale řekla bych, že jsem pořád zavřená a k porodu to nebude :slight_smile: Já mám termín až ve středu, tak možná v pátek řeknou víc.
23. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
to uvidíš, každopádně dej vědět :wink:
23. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Neboj, jsem tady skoro denně :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky babulky :wink:

Som tu len na skok, lebo Laura akosi vymýšľa. Cjce jesť a keď je dám, tak sa mece :angry: . Tak nech si rozmyslí čo chce a pljdem jej skúsiť znovu dať papinku.

Aurelka volala, posiela pozdravy, že sa majú výborne, žiadne depky, mimčo Alexandra vnoci ešte nemala - mliečko jej už začína v telefóne bola veeeeľmi spokojná. Ako to tá baba jedna robí :grinning: .....

No utekám dať to mliečko drobcovi, snáď si ho už vezme :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak já jsem stále celá, takže žádné změny :slight_smile: Myslím na Janičku, snad už to bude mít za sebou :slight_smile:

Zanetko ta Lurinka si teda vymýšlí :grinning: Aurelku moc pozdravuju a jsem ráda, že je tak spokojená :slight_smile:
24. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
ahoj holky moc vás zdravím, já se prostě necítím fit. jsem fakt jak přejetá parním válcem, protivná jsem sama sobě. Zejtra jdeme na kontrolu tak jsme zvědavá.
24. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky tak jsem stale 2 v 1 dn es mam termin ale asinioc z tohonebude tak sem ladehoposlal na motorku bylsemnou 20 dni v kuse a uz by mu asi za ch vili jebalo...tak u vidime ale podle mne jeste nakej den aleuz mc nedoufam
24. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
to nejsi sama, já také stále 2v1, vše mě bolí, ale pořád nic. No už si říkám, jak se asi doktroka zítra zhrozí, co tu ještě dělám :grinning: zítra ordinuje, tak se za ní stavím :grinning:
24. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
blackie já už jsem z toho taky na palicu, zdají se mi šílený sny. když se malá během dne nepohne, tak jsem z toho na nervy a šťouchám do ní :unamused: zítra jdu na monitor, tak snad bude vše v pořádku
24. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
ja du ve ctvrtek dnes musime zavlat do nemocnice a dat sparavne datum posledni menstruace naksem to cele popletla...snad me uz neposlou nekam
od rana mam tvrde bricho ale vsichni rikaj ze je to do bre
24. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
jinak jsme v noci volali policajty. V jedenct v noci se nám před barák usadil totálně ale totálně ožralej chlap a řval na celou vesnicu až mě vzbudil a neměl se totálně k odchodu nebyl to ani nikdo místní, tak se manžel naštval, že mě vzbudil a zavolal na policajty a ti ho odtáhli. Jako já jsem tolerantní ale co je moc to je moc. Já už pak nemohla vzteky usnout :frowning2:
24. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
to se ti nedivim to u delal do bre taky mam pro bklemy se spanim ale to asi vsechny
24. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Tak my se s pejskem vrátili z procházky a napapala jsem se :slight_smile:
Smisku, blackie, tento týden to bude,určitě :wink: Mimuškám se u vás asi ukrutně moc líbí a nechtějí ven, ale budou muset, jinak se umačkají :grinning:
24. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
jo to jo taky dou fam ze to bude pristi tyden dnes ch ci vse vyzehlit pro malou a mam vse hotove..akorat mne o bcas chytaj zada tak to snad zvladnu behem dneska jsem sama dma tak mam klid
24. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky nějak tady upadáme do deprese :slight_smile: Já jdu dneska na tu kontrolu, tak uvidím, co mi doktorka řekne. Snad se to tenhle týden podaří a přijde na svět to naše sluníčko :slight_smile:

Calli procházku ti závidím, taky bych šla, ale samotné se mi fakt nechce. Odpoledne před doktorkou se aspoň sjedu podívat do obchoďáku. Je to kousek od doktorky, tak spojím příjemné s užitečným :slight_smile:

Blackie je lepší ten termín opravit, aby ti zbytečně brzy nevyvolávali porod. Kamarádce spletl termín doktor a vyvolávali jí zbytečně porod. Taky si to chudák pěkně užila :( Nakonec jí museli dělat císaře. :(

Waci teda to se nedivím, že jste volali policajty, taky bych je zavolala.
24. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.