• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Tak aby to na tebe nepřišlo dneska, když jsi sama :frowning2: Moc to nepřeháněj a všechno pomaličku a bez stresu :wink:
24. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
jj taky mi připadá, že tady upadáme do depky už všechny. :unamused:
24. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
broučku, není co závidět, já tu procházku skoro celou protrpím,dole mě to píchá a malé k tomu tlačí na močák, takž se každou chvilku zastavuji, ptž mnou projede taková bodavá bolest dole :frowning2: Ale projít se na vzduchu není marné,jen kdyby to tak nebolelo :grinning:
24. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak se musíme holky nějak povzbudit :slight_smile: Musíme se těšit na ty naše dětičky a nesmíme pořád myslet na to kdy to bude. Až to uzraje, tak to upadne :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Calli včera jsme šli Prahou a taky jsem se musela zastavovat. Ale prý když to píchá, tak se to dole otvírá, tak nevím. To bych se asi otvírala už čtyři týdny a přitom jsem zavřená....................
24. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
holky nezdají se vám taky blbé sny, když už usnete?
24. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Já spím celkem dobře a pořád se mi zdá, že už jsem porodila a vůbec o tom nevím. Že mě nic nebolelo a bylo to hrozně rychlý :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
broucek tak to ti moc závidím já když iž třeba usnu na půl hodiny tak mám hnusné sny :frowning2:
24. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
tak se musíme povzbudit, vždt jednou to přece musí přijít, a pak už budeme jen chovat :grinning: jo mě dneska přišlo nádherné povlečení a nebesa. Takže to trochu přepereru a už mám vše připraveno. :grinning:
24. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Já měla šílené sny na začátku těhu, ale teď ne, teď spím klidně, budím se jen na čůrání :grinning: a když mě něco zabolí nebo se potřebuji přetočit...
Holky a taky jste poslední dny tak přecitlivělé? Prý,když ženská nakonci těhu brečí kvůli všemu, tak to taky znamená blížící se porod...ale to bych všechny hodně předběhla, kdybych už rodila :grinning:
24. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
tak mne se nastesti nic nezda musim s hafinou a vu bec se mi nech ce nevim ano co si u varim sem sama doma
24. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
já spíš dobře, až na to, že musím chodit skoro každou chvíli na záchod, malje hrozně tlačí na močák :sweat_smile: Jinak se celkem vyspím. Manžel má od dneška noční směny, takže budu na noc sama. No snad to na mě nepřijde. :sweat_smile:
24. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
já budu dneska dělat zelí s uzeným a bramborový knedlík k tomu :slight_smile:
Calli v tom případě já už rodím. Protože mám pocit, že mě dojme i prošlý jogurt..........

waci tak to je blbý, ale snad to brzy přejde. A ty tak špatně spíš?

Smíšku jojo, za chvíli to budeme mít za sebou všechny :slight_smile:
calli já řvu snad pořád a nemám důvod jak jsem psala jsem protivná sama sobě, ale šíleně. vše mě hned vytočí. Včera jsem musela umejt celej kříšťálovej lustr, protože mě vytočilo jak je zaprášenej
tak to prý porodíte každým dnem, aspoň podle tchýně :slight_smile: Říkala mi, že pár dní před porodem brečela furt skoro :grinning:, že to jsou už ty hormony :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
jo waci, mám stejněj problém. Hrozně mě poslední dobou vadí nepořádek. Pořád uklízím, vytírám, luxuju. vadí mi každé smítko. Nikdy mě to až tak nevadilo, že není třeba vyluxováno, vždy jsem říkala, že to udělám třeba druhý den, a nyní to musím honem honem udělat.
jo taky chodimporad curayt je to hrozny
Holky zahnízďujeme :slight_smile:

Calli já doufám, že porodím každým dnem :slight_smile:

waci chápu, taky se chystám na lustr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
porad resimjestli mam hodne obleceni nebo malo a snad ze ji to bude mam skoro vse 56
24. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
jj, taky mi všechno vadí a na druhou stranu nemůžu všechno udělat, ptž mě hned něco dole zabolí, ale Jirka už včera pohnul s bytem, včera začal stavět kocourovi škrabadlo a já jsem konečně nachystala postýlku pro malou :slight_smile: Večer jsem do ní pořád koukala a říkala si, že v ní budu brzičko pozorovat mimuško a zase se mi chtělo brečet, protože mám strach, že nebudu vědět, co mám dělat a přišlo mi to strašně líto :sweat_smile:
24. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
blackie, já zase zjistila, že mám hodně věcí pro dítě 3-6 měsíců, ale zdá se mi, že toho mám málo do těch 3 měsíců, tak snad to bude stačit a jinak budu muset dokupovat :grinning:
24. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jinak jsem si dala včera do alba fotečku soupravičky, co vemem na cestu z porodnice, kooupila ji mamka moje pro špuntíka :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
A už tu nejste, tak já si jdu dát spršku :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Calli to je krásná soupravička :slight_smile: Já tady jsem, ale jdu vyžehlit pár manželových triček :slight_smile: Pak tady utřu prach, vyluxuju a pojedu k té doktorce :slight_smile:

blackie když nebudeš mít 4 kilové mimčo, tak ti 56 bude stačit dlouho :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
broucek já už jsem z toho spaní nesvá prostě fakt nemůžu spát já ti usnu třeba na 30 minut a jsem vzhůru. v noci se pořád převaluji... jsem ale už bez energie a fakt vyčerpaná. takže nevím jak zvládnu porod to nebude jen tak jsme fakt bez síly :unamused:

calli soupravička je moc pěkná :wink:
24. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás je krásné ráno, sluníčko svítí, ale není vedro, no paráda.
Koukám, že od Janičky ještě žádná zpráva nedorazila, moc na ni myslím, aby to bylo aspoň rychlé a co nejmíň bolestivé.

Jaji, Sacvi, kilečka máte na pohodu...2kg je úplné nic a 5kg se taky dá, takže to obě jistě v pohodě zvládnete.

Vy jste tady všechny tak strašně málo přibraly v těhu, já Vám tak závidím, já se budu blížit ke 20kg a to už je dost a pak to hubnutí dá práci :frowning2: No, třeba se to teď pozastaví a už to tak rychle nahoru nepůjde, je fakt, že si musím dávat pozor, abych jedla jen málo,jinak je mi tak těžko, že jsem už z toho i zvracela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Dalším adeptkám na porod taky držím pěstičky, aby se to rozjelo co nejdřív :wink:
24. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
smisek to jsme na tom stejně, já včera sjela chudáka manžela, aniž bych měla důvod, prostě mi na zemi vadila chcíplá mucha, za kterou on samozřejmě nemohl :unamused: už z toho pěkně magořím. HOLKY JÁ UŽ TO CHCI MÍT ZA SEBOU.
24. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Leni a kolik jsi nabrala v prvním těhu. To druhé je vždycky jiné. :wink: Máš pravdu, je krásně a zatím žádné vedro. :slight_smile:

waci už zase propadáš depresi, pryč s ní. Až se malá narodí, tak ti bude nějaký bordel úplně jedno :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky...tak co nějaký nový miminko? Holiska už porodila?
24. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.