• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj Gábi,

zatím nemáme žádné zprávy o Janičce, tak snad je to všechno v pořádku. Co ty, jak se máš? Lucinka už je taky doma, tak na mě holky musíte počkat, a pak vyrazíme společně s kočárkama. Hrozně se těším, až taky uvidím Štěpánka. :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Broučku, s baru 18kg, z porodnice jsem prisla o 10 lehčí, ale pořád mi zbývalo 8kg,který se mě držely opravdu zuby nehty. MOžná už jsem to někde psala, ale....zbavila jsem se jich tvrdou dietou, když už jsem nekojila(kojila jsem pouze tři měsíce, pak se mi ztratilo mlíčko, hubnout jsem začala hned, ale nešlo to, prostě nešlo, až asi když bylo Barče 7.měsíců se to hlo) a to,vrátila jsem se k basketu, který hraju závodně, chodila jsem na spinning, 2x týdně na aerobik a koupila jsem si nějaké tablety na hubnutí-z toho bylo za 4.měsíce asi 3kg dole, strašně mě to demotivovalo(trochu jsem polevila v jídle a ty 3kg přibrala zpět), byla jsem zoufalá, nešťastná a tlustá...tak jsem k tomu všemu, co jsem do té doby dělala z posledních sil přidala ještě každodenní posilování břicha a začala jsem si vážit jídlo a počítat kJ a pak se to hnulo a zhubla jsem za 3 měsíce 12kg...takže jsem měla dole nejen těch 8kg co mi zbylo po porodu, ale i něco na víc, takže jsem před Adámkem měla váhu jako na VŠ :grinning:
Nechci nikoho strašit, kamarádka mi říkala, že se mi nedařilo tak dlouho zhubnout asi kvůli tomu, že jsem neměla vyrovnané hormony, protože jsem jí i říkala, že se stále potím a já se běžně téměř vůbec nepotím....pak se pocení ztratilo a najednou šla dolů i ta váha.
Ale Vám všem ta kila půjdou dolů sama!!!! To je jasné a tentokrát i mně! budeme krasavice brzičko po porodu, to je jasnačka!!! :grinning: Musíme být optimistkami :wink:
24. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
jo kdyz nebude 4 kilove
no uvidime
dnes mne ceka zehlenio na malou vy ste zehlily vse? i dupacky tajkvy ty ne frote ale takovej tem material hladkej uz na tommam vytlacene klicku tak si nedovedu predstavit to zehlit :frowning2:
24. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Leni tak to je teda pech, když se ta kila takhle drží. :( Já se shazováním nikdy problém neměla, ale přeci jen už je mi 27 a při kojení se zase až tak moc to jídlo ošálit nedá. :( To pak shodíme, teď nemá cenu se tím stresovat :slight_smile:

Blackie já žehlila úplně všechno (i ponožky) a to z obou stran. Ale to pak už dělat nebudu, budu žehlit jen po rubu. Tu první várku jsem dělala fakt poctivě :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
jo tak to asi udelam i ja zeptam se pak vnemocnici
cekam az mi zavola mladej ze volal do nemcnice a dal to do poradku jinak by mi to vyvlavali uz pristui tyden tady nechavaj prenaset 2 tydny
24. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
No máme se pořád dobře...dneska jsme první den sami doma tak jsem zvědavá jak to zvládneme:slight_smile:
Štěpula teď spinká tak se to dá:slight_smile: uvidíme odpoledne...to obvykle bývá rodeo:slight_smile: ale je hodnej...brečí jen malinko...akorát pořád zlobí s tím odříhnutím...někdy ho chovám i půl hodky...ale pak už to nevydržím a šupnu ho do postýlky...já nevím někdy si říhne hned a někdy vypouští jen bublinky...jak má člověk poznat jestli už to bylo ono nebo ne...no zábava:slight_smile:

Lucinka už je doma já vím...doufám že se nám brzy ozve sem a dá taky nějaký fotečky:slight_smile:
Jo taky jsem vám přidala nějaký fotky Štěpuly:slight_smile: tak se mrkněte...je to pořád takovej bobánek malinkej...i když už mu je 11 dnů:slight_smile: to to letí:slight_smile:
24. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
grabu ten je tak rozkošnej :wink:
broucek já bych asi potřebovala kladivkem po palici :grinning:
24. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
No já taky žehlila všechno aby to bylo pěkně sterilní:slight_smile:

A kila...no zůstala jsem tak nějak pořád rozkydlá...nebo nevím jak to nazvat...shodila jsem to jo...ale nevím kolik...nemáme doma váhu...ale pořád mám bolky, jak se mi roztáhla pánev a trochu bříško se ještě nezatáhlo...tak chodím v teplákách a ve vytahaných tričkách...no jestli se brzo nedám do kupy...tak se nebudu divit když se Jára poohlídne po nějakým mladším kousku:slight_smile: ne dělám si srandu to on by neudělal...ale chtělo by to se aspoň namalovat...ale když já na to nemám vůbec čas....ani myšlenky...no snad se to trochu brzo zlepší
24. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
blackie, já žehlila úplně všechno, i to, co se mi zdálo, že se žehlit nemusí, ale raději jsem to vyžehlila :slight_smile:
Jinak, co se nesmí při kojení jíst? Kamarádka mi včera řekla, že bych neměla moc jablka, že malá pak měla zácpu a prdíky, pak vím,že se nesmí citrusy a takové ty potraviny, na které bývá alergie, ale co pak můžu vlastně jíst? :grinning:
24. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
vidím že skoro všichni mají hračku do kočoráku od Lamaze mi máme světlušku Freddie :wink:
24. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Gábi ten je rozkošnej :slight_smile: Už ho chci vidět na vlastní oči :slight_smile: To jsem ráda, že se máte dobře a s postavou se netrap, to půjde dolů samo :slight_smile:

Waci my jsme dostali od Lamaze žirafu a koupili jsme od nich kolotoč nad postýlku :slight_smile:

Mám hlad, jdu se nadlábnout :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
JJ my máme ještě takovou malou opičku od Lamaze:slight_smile: jsou hezký:slight_smile:

Cali já nevím co se může a nemůže jíst...spíš se říká co nadýmá tebe bude i prcka...ale já pro jistotu snídám jen jogurt...občas si dám banán nebo broskev...pak obědvám jak co...spíš jen přírodní maso, rýži, brambory...těstoviny...snažím se moc nekořenit...no a večeřím většinou chleba...ale ne čerstvej...no a malej zatím moc prdíky nemá...jen občas se zakroutí...ale to musím zaklepat...snad ho to nebude trápit:slight_smile:
Jablka jsem taky slyšela že se nemají...a čerstvý pečivo...pak cibule, hrách, čočka...takový ty klasický
24. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
my mame od chicca takovyho motylka ale necham ho do postylky
dnes mam na so be prvni den kojici poprdu ch ci si nani zvyknout
24. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Gábi, on je čím dál krásnější :dizzy_face:
24. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
grabu tobě dovolili jíst ovoce u nás to v porodnici zakazují :frowning2: což mi připadá šílené, protože v tom máš vitaminy.Tak kdepak ta maminka má brát vitaminy. Jj oni doporučují klasický vitaminy pro kojící matky, ale mně to připadá že je to prostě chemie a není nad ovoce...prostě zkusím buď se mi malá osype nebo ne.
24. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdu něco dělat, třeba uvařit oběd :grinning:
No já mám pocit, že když ženská kojí, tak nemůže skoro nic :slight_smile:

blackiei taky si jí občas vezmu, ale nevidím rozdíl. :wink:
jo taky jdu neco delat treba zehlit
24. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
waci, nemělo by se to ovoce, kde je hodně vit. C, takže citrusy, pak ne jahody a teď jsem zjistila, že ani jablíčka a ty já mám nejradši...ale prý hroznové víno ano a broskve a nektarinky nevím...
24. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
prej slným alergenem je i banán u nás prostě zakazují vše, ale víš přijde mi to fakt stupidní, protože kdysi se fakt jedlo všechno, připadá mi, že se v dnešní době se vším dělá moc věda
24. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak mi stále nepřišla mateřská ........... po porodu tam zavolám a ať si mě nepřejí.
24. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
broucek být tebou zavolám. Manžel jak tam zavolal tak další den byly hned peníze na účtě
24. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Holky já nevím...prostě si dám i ovoce...v porodnici nám ho taky dávali a tak nevím...zatím to Štěpula zvládá dobře...tak uvidíme...ale myslím že nakonec všechny steně skončíme na suchý rýži:slight_smile:
No nic jdu se něčeho najíst...než se dráče vzbudí:slight_smile: zatím papa
24. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
waci já na těch penězích díky bohu nevisím, že bych je nutně potřebovala, ale štve mě, jak naše úřady pracují. Je to hnus :angry:

papa Gábi :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
grabu paa

broucek tak to máš výhodu my jsme na nich závislí :wink:

holky mně taky připadá, že když ženská kojí že snad nic nemůže. Já když poslouchám kamarádku jak mi říká, že nic nemůže, ale spíš kvůli tomu, že moc dá na rady lékařů a ti ji vše zakazují. Tak si říkám z čeho ty miminko má být živé
24. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, taky jsem toho názoru, že si to musí každá maminka vyzkoušet na sobě a na miminku, co je nadýmá a co nee. Podle mě nejíst ovoce je hloupost...citrusy, jahody, chápu, ale zbytek vyzkoušet a pak se uvidí, ne? :wink:
24. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
leninn to máme stejný názor. Já tohle řekla i t kamarádce a ona se na mě osopila že snad doktoři ví vše nejépe. hlavně když se jí malá osypala tak jí dal doktor mast s kortikoidama pro 14 denní miminko. a nakonec to byla alergie na prášek
24. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Waci já mám zatím našetřeno z dob pracovních, takže zatím dobrý a manžel taky vydělává, ale za chvíli penízky dojdou, takže to už budu zlá :slight_smile:

Taky mám názor vyzkoušet a uvidí se. Aby člověk nebyl fakt jen na suché housce a ve finále úplně zbytečně .......
24. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky já dnes od rána lítám na záchod, sice nemám průjem, ale pořád mě to tlačí a jde to. Je to normální? a šíleně mě pálí žáha.
24. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky já jsem tele:D já si tu teď hraji na hrnečku vař, dala jsem před dvěma hodinama kynout chleba ven na krb v ošatce a teď jsem si na to vzpomněla a chleba už překynul :grinning:
24. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.