• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Tak já jsem uklidila kuchyň, vyběhla se psem jen na dvorek za barákem, hned potkal nového kamaráda, labradora, který se chtěl tak mazlit se mnou, že mi hupsnul na břicho, ale naštěstí jen zlehka :grinning:
waci, hezky pečeš :grinning:
Akorát se nějak nemůžu dokopat k tomu vaření a jde na mě spaní :grinning:
24. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Tak místo mě se vzbudil prcek a papal on a ne já:slight_smile: tak teď čekám na odříhnutí:slight_smile: Holky radím vám najezte se dokud můžete :grinning:
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
calli já si ohřívám taštičky s jahodama, nechce s emi vařit tak jsem vytáhla zmražené
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
waci, tak ty jsme měli včera :grinning:
Na dnešek tam máme to zelí a uzené a bramborový knedlík, ale mě se nějak nechce do vaření :grinning:
24. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Mně taky pořád mateřská nepřišla a to sem tam min středu volala a řekli mi že už to je vyřízený...že to mám čekat každým dnem...tak nevím jestli je pro ně každým dnem týden:slight_smile: no je fakt že na těch penězích jsme taky dost zavislý...i když mi příjde asi jen 10 000 ale i tak to je hodně v rodinným rozpočtu...štvou mě na tý blbý socialce!!!!
24. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
calli manžel tu má ještě zbytek slepice na paprice, ale já na to nemám chuť. tak chlebíček už mám upečený a je moc pěkný tak to dopadlo dobře :grinning:
24. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
waci, tak to je třeba znamení, že i mimi bude v pořádku a brzo na světě :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak já jdu teda už opravdu vařit, mám už hlad :grinning:
24. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
já už jsem najezená, ale snědla jsem to jen z povinnosti
24. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
no nic jdu si chvilku číst, tak kdyžtak odpolko ještě mrknu, uvidím, dle toho jak přijede manžel už se na něj moc těším :wink:
24. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Tak prcek už zase spinká tak teď papám já:slight_smile: dala sem si zapečenej květák s bramborama...no to podle mě může taky nadýmat ale měla jsem to už včera a prcek nic tak asi dobrý:slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
takposlusne hlasim uz sem dozehlila tak uz jen porodit du se na ch vili natahnout pak se spojim
24. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak já si schrupla a tady jste všechny utekly ............
24. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
(holis)Janičce se narodila císařem holčička Kristínka 3050g,47cm,tmavovlasá po tatínkovi :grinning:
24. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahój, Holisce moc gratuluju. To je berušenka maličká....taky bych chtěla tak drobounké mimiško :wink:
Dneska jsem byla na kontrole a paní doktorka mě teda vůbec nepotěšila. Daněček se vůbec nechystá. prý se mi jen zkracuje krček a hlavička se posunula. Ale na porod to prý nevypadá a říkala, že si myslí, že se ještě příští týden uvidíme na kontrole :unamused: No už mám 15,5 kg navrch. Kdybych aspoň nepřbírala.... :confounded: Vydala jsem se proto odpoledne bez obav do města. Do knihovny a už su zpět. To čekání je šílené...... :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
jéééééé:slight_smile: hurááááá Janičce posíláme veliký gratulace:slight_smile:
a japakto že to nakonec byl císař? to neměla v plánu ne? no snad nám to pak poví co to bylo za komplikaci...hlavně že jsou snad obě i s Kristinkou vpořádku:slight_smile: ta musí být maluškatá..oproti těm našim tygříkům baculatým:slight_smile:
24. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Jo holky, kolik je teď porodné a kdy ho vyplácí? Nevíte? Mně taky ještě nedošly prašule ze socky. Ale baba mi tvrdila,že to trvá týden, od doby, co oni to pošlou, než to dojde na účet. Tak to má dojít až 31.8. :angry: (zbytek neschopenky a taky začátek mateřské)
24. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
A Gábi, Štěpánek je krásné miminečko. Jde vidět, jak je spokojený :slight_smile: Jde vidět, jak roste.......A moc se mi líbí ten hafák od Lamaze. Taho taky chcem koupit :grinning:
24. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
broucku jak si dopadòla na kntrole^
24. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
tak velká gratulace Janičce. :slight_smile: :slight_smile: Hlavně že jsou obě zdravé a teď už si Janička jen bude užívat - už je novopečená maminka :wink:
kajra: jinak porodné je 13tisic za jedno dítě a vyplácí se do jednoho měsíce od podání žádosti (k žádosti je potřeba rodný list dítěte), kamarádka peníze ale za porodné dostala už do týdne od podání žádosti. Hodně holek co znám říká, že porodné je jediná dávka co chodí takhle rychle (cca do 10 dní)
24. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
ahoj holky...to k vám chodila kozlenka do diskuze?? úplně jsem na ni zapomněla...jak dopadla nevíte?? :astonished: :confused:
24. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Janulka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ku Kristínke :slight_smile: . Škoda že nevieme kedy sa narodila - snáď Ťa dlho netrápila :slight_smile:)) no veď nám všetko prozprávaš sama, keď sa vrátite domov :wink:
24. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak máme další mimuško, to je kráááása :slight_smile: Janičko,velká gratulace tobě i Kristýnce :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
K tomu papaniu počas kojenia - mne dokina povedala že ovocie môžem, ale že všetko šúoať a žiadne kôstky. A ja som sa veselo napchávala hroznom :angry: , tak som ho šupkom vysadila. Mimčo mrnčí, ideme na prechádzaku :dizzy_face:
24. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
já se spletla myslela jsem nitenku :wink:
24. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
ahoj holky, tak vidím, že už to víte, chtěla jsem vám to napsat, protože mi Janička psala :wink:
tak nás začíná ubývat
broucek co kontrola? mě čeká kontrola zejtra zase ve tři :wink:
24. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Holky, jen se chci zeptat, taky vás píchá na levé straně bříška? Ale ne na boku, spíš mezi bříškem a podbříškem...a dneska skoro necítím pohyby, doufám, že se nic neděje, do čtvrtka budu nesvá :frowning2:
24. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
:grinning: tak jste mi toho moc neřekly...neva už se mi ozvala :slight_smile: čabas
24. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
wsmoulinka, mně to nic neříká ta přezdívka :wink:

calli mně píchá vpravo i vlevo i uprostřed snad všude. Malá včera nekopala skoro vůbec a dnes už pěkně zase kope
24. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Nitenka byla u nás párkrát v diskuzi myslím první trimestr. Tady v této diskusi myslím nebyla.
Calli, Ty nás nakonec ještě předběhneš....................... :grinning:
24. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.