• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
kajra vidíš ani to mi nijak nic neříká :wink:

holky já jsem se rozhodla, že dneska v noci rodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to koukáte že? já teda ještě nevím jak to zařídím, ale prostě budu rodit :grinning:
24. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Janičce veeeeeeeeeeeeeeliká gratulace a díky za vyřízení :slight_smile: Chuděrka to teda měla asi fakt zabetonovaný to miminko.

No kontrola asi taková - otevřená volně na jeden prst, malá se pomalu chystá, ale na porod to nebude. :slight_smile: Je mi ale dneska nějak blbě, tak třeba to do konce týdne bude :slight_smile:

Nitenka chodila sem, ale jen chvíli, pak se vždy na chvíli ukázala, ale to už je hoooooooooooodně dlouho.
24. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
waci to máš dobře naplánované, jak se to dělá tohle to? Aurelka taky měla plán na 21.8. a rodila 21.8., tak třeba si to fakt přivoláš :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Waci, to je fajn si to tak říct. Já šla k doktorce s tím, že mi řekne, že se Danek pěkně chystá. A ono prd. Manžel teď zmýšlá cosi s oknama. Chce to zvenku silikonovat a měnit parapety. Jsem mu řekla, že se zbláznil či co. Doma všecko vyšůrované, nachystané a do toho by se mělo prášit? Jsem mu to hned zatrhla.....Měl na to půl roku a on si vzpomene týden před porodem. Není špatný.........Chjo, to mě dokáže tak vytočit, jak chlapi vůbec nepřemýšlí.......... :angry:
24. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Broučí třeba na tom něco je na těch termínech...psychika je hustá...já sem taky chtěla aby malej byl 13. protože sama mám narozky taky 13. a ono to vyšlo...měli nám ho vyvolat 12. a on si počkal až na 13. ráno a vylezl nakonec sám i bez prášku:slight_smile: tak si taky nějakej den naplánuj:slight_smile:
24. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
broucek to já právě nevím jak to udělat, ale nějak to udělám :grinning: prostě já budu rodit a basta :grinning:

broucek ta tvoje princezna se tě teda taky drží, ale třeba si to do středy rozmyslí a narodí se v termínu
24. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Kajro si mě pobavila s tím manželovým nápadem...máš pravdu oni nepřemýšlí:slight_smile:
24. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
My byli na prochajdě...a docela mě to zmohlo...byla jsem s dvouma kamarádkama co mají 2letý děti a to bylo teda něco...asi ještě nejsem stavěná na takovej ruch...pořád po nich pokřikovali...at někam nechoděj nejezděj a že pojede auto...a oni taky pořád buď brečeli a nebo po sobě křičeli a mě šla hlava kolem...navíc to vedro...no moc sem si u té prochajdy neodpočinula...ale malej spí už 3 hodiny tak mu to vyloženě asi prospívá:slight_smile:
24. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
kajro tvůj muž zahnizďuje jako ten můj ten přijel z práce a uklízí na dvoře, posekal trávu to jsem mu nadala, že dělá hluk a že mi to vadí :grinning: šel si vyprat prádlo co má do práce :grinning:
autor
No nic jdu zase kojit...tak papa
grabu papaa pěkně se napapkejte :wink:
24. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Gábi, já mám známou a ta má dvouletou dcerku. no jak ona po ní vždycky ječí, když někde jdem.....Všichni se otáčí, dívají se škaredě (ani se jim nedivím). No trapas. Matka je víc hlučná jak děcko........a to nedělej ,nech toho,....Ale na druhou stranu, když její malá dělá něco nekalého, mama ju klidně nechá (bere jiným dětem věci, bije je apod.....)No děs :grinning: Já budu určitě rázná žena. Zastávám názor, radši plácnout, ať si to zapamatuje, než ječet jak siréna na celé kolo....
24. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
tak holky vyřídily jsem všechny pozdravy Janičce a odepsala:
Miši síky moc, za chvilku přinesou malou na první kojení. Musela jsem na císař neboť malá kolabovala při kontrakcích, měla obtočenou pupeční šňůru kolem krku. Ale už je to dobrý, bolí mě bříško od jizvy, ale mám léky proti bolesti.
24. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Waci, klidně ať si hnízdí, ale s mozkem......... :grinning: Teď se šel "ulkidit "do garáže. :grinning:
24. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
můj manžel jde právě vyměnit želvákovi :grinning:
24. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky už to neřeším, do konce týdne jde prostě ven a basta :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Brouči dneska jsem se ptala, co dělat, aby šel malý ven. Tož nic mi neporadila. Úplně jsem viděla, jak se zdráhá....Ne , že bych ho chtěla násilím pudit ven. Ale něco neškodného mi poradit mohla. Ani ten sex mi nedoporučila :grinning:
Hiii, Waci, já dneska ráno uklízela Bobišovi (králíčkovi) domeček. Čučel jak péro z dyvanu a asistoval u toho. Teď má nové oblíbené místo u košu (nechápem proč :confused: ) a sedá si skoro až na lopatku se smetáčkem..... :grinning: Je to fakt srandovní.
24. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Kajro já myslím, že když nechce mimčo ven, tak nepomůže nic. Já tahala normálně nákupy, zkusili jsme i sex, uklízení, procházky a prd. :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Já mám právě hrůzu z toho, že čekáme chlapečka a ti bývají větší. A představa, že bych ho ještě nedej bože přenášela................ :confused: no doufám, že to nehrozí. Ty čekáš holčenku a ty bývají drobnější. A po dnešní návštěvě u doktorky začnu být zas trochu aktivnější. Uklízet uklízím normálně, ale bála jsem se chodit sama ven. Teď už na to prdím.
24. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdu čučet na zprávy, páááá
24. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Kajro to nemusí být pravidlo. Naše beruška je taky pěkný kousek. :sweat_smile: Já myslím, že bude mít taky ke čtyřem kilům :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
holky přečetli jste si co jsem psala co psala Janička(HOLIS)?
24. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
waci to jsem si vůbec nevšimla. Chudák Janička a její miminečko. Teda koukám co porod, to originál.
24. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
ono to asi splynulov textu, tak to ještě jednou kopíruji

tak holky vyřídila jsem všechny pozdravy Janičce a ona odepsala:

Miši díky moc, za chvilku přinesou malou na první kojení. Musela jsem na císař neboť malá kolabovala při kontrakcích, měla obtočenou pupeční šňůru kolem krku. Ale už je to dobrý, bolí mě bříško od jizvy, ale mám léky proti bolesti.
24. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
tak holky já se loučím, jdu koukat o zvířatech a lidech no a pak čekám,že začnu rodit a malá se narodí zítra aby byla 25. jako maminka :grinning: půjdu ve stopách grabu :grinning: tak ne že se mi ráno budete smát, že jsem tu stále :wink:
24. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Waci já chci taky 25., aby byla jako tatínek :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky fotka malé KRISTÝNKY OD HOLIS u mě v albu :grinning:
24. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Stylly díky moc, ta je krásná a vlasatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Juuu, stylly vzkaž holis, že Kristýnka je moc krásňoučká :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky holky,
Holisce i ode mě veliká gratulace, hlavně, že jsou obě v pořádku...a Kristinka je kouzelná :slight_smile:

jsem ko, barča teprve teď usla a mám toho vážně pro dešek dost :cry:
24. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.