• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
luci - no jenže já neschopneku ani vypsanou nemám :grinning:
20. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli dneska na velkém utz a všechno je v pořádku :slight_smile: Za chvíli dám do alba fotku :slight_smile: Miminko váží 560 g, kolik měří to nevím, měřili všechno jednotlivě. A poprosila jsem doktora, aby zkontroloval čípek a ten je hezky uzavřený a dlouhý :slight_smile: Tak mám velkou raodst :slight_smile:
Pamatujete si, kolik na tomhle velkém utz vaše miminka vářila? V porovnání s ostatníma je to naše nějakej pěkněj macík :grinning:
20. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
střílí si ty diagnozy jak chtějí jak tak koukám
20. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
No depka...tak nějak ze všeho...že nic nestíhám...že musím být pořád v práci...že nemám nic pro prcka...že mě pořád štve to nedořešené auto...že je v práci plno problémů...že nestíhám doma uklízet...že jsem jako lokomotiva a už sotva dýchám...prostě všechno mě nějak dneska semlelo:frowning2:
20. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
mně měřila malá na konci 18tt 15,4cm :wink: já byla na velkém už tak brzy :wink:
20. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Maovo tak to je super že ten UZ je vpořádku a ty taky...tak snad zase svítá na lepší časy:slight_smile: Gratuluju k výborným zprávám:slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
a jinak Marti jsem ráda, že je u tebe vše v pořádku :wink:
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
grabu hlavu vzhůru :wink: určitě bude lépe.
já jsem na tom některé dny stejně prostě mě to chytne a jsem v háji mě štve nejvíce naše finanční situace :unamused:
20. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj marti,
tak vidíš,to sú super správy,mooooooooooc gratulujeme a dúfam,že sa u nás ukážeš častejšie :slight_smile:
inak,keď som bola v Gennete na veľkom ultrazvuku,tak mal náš malý v 20+4tt niečo nad 500g,takže neboj,hlavne,že sa majú dobre :slight_smile: ale ten náš bude skor veľký-dlhý ako nejaký tlusťoušek :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
maova - gratuluju k ultrazvuku a taky k tomu, že je všechno OK :slight_smile: Malej vážil na velkým ultrazvuku 400g tuším, ale my jsme tam podle ultrazvuku z 13 týdne byli 20+3tt (i když podle toho velkýho ultrazvuku dr napsala, že odpovídá 21+6tt )
20. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
gábi,tak to moc dobre poznám,také stavy som už mala zopárkrát a úplne ťa chápem...si teraz v situácii,kedy sa ti všetko melie naraz a to je dosť nepríjemné a je pochopiteľné,že z toho začneš mať depku...moja,neboj,to prejde a bude zase lepšie...mne pomohlo sa trochu vyplakať,ale to sú už stavy zúfalstva...no problémy si nevyberajú,kedy prídu a je im jedno,že nosíme v brušku naše poklady...holt,musíme byť silné...
20. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
jé ty jsi se ptala na váhu :grinning: já zase neumím číst :grinning: váhu jsme měli na konci 18tt 180g :wink:
20. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky vy jste se rozjely.

no je fakt, že být v práci v tomhle počasí je fakt na zabití. Hlavně mě asi fakt budou natejkat ty nohy, takže jestli to bude pokračovat, tak budu asi brzy doma na PN.

Gábi zítra tu depku zaženeme nějakou dobrou zmrzlinkou. A půjdeme ti koupit nějaké šatečky, jo? :wink: A nejsi jak lokomotiva, jsi krásná maminka :wink:

Marti super, moc velká gratulace, jen tak dál. My jsme měli myslím 391 gramů, ale nevím, kouknu si do albíčka :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
holky já mám přes pupek už 101 od minulého týdne to je o 4cm :grinning:
20. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
no brouči,kade sa flákaš? :wink:
ja sa na tie nohy zajtra opýtam,myslím,že mám v sebe vodu,sú na to nejaké odvodňovacie tablety,tá moja váha sa mi nejak nezdá,veď skoro jem len ovocie a pijem ako sa má...tak uvidíme,čo mi povie...

Presne tak,zajtra si dáme nejaký super pohár a urobíme si radosť :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Tak jo...dáme si zítra nějakou tu zmrzku a snad bude zase líp...třeba to je jen nějakej záchvěv dneska...a bude to ok...ale ještě se mi to nestalo, že bych měla takovou depku...tak jsem z toho zaskočená...prostě mě všechno štve...
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
broucek ja doufam ze me nohy nebudou natikat toho se strasne bojim :frowning2: da se tomu nejak predejit?

holky jdu si zmerit bricho a mam 90 takze ted mam 90-90-90 :grinning: to jsou miry jako valec :grinning:

tak uz zacalo svitit na balkon tak se asi pujdu opalovat sice me to strasne nebavi ale zas co mam doma delat tak se natru at jsem hneda i kdyz ja sem bila jako vapenka :grinning: takze me to stejne nepomuze.
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
:slight_smile: já si jdu ohřát obídek už máme obě hlad a jdu se nadlábnout magnézkem :grinning:
20. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Děkuju moc holky :slight_smile: Tak já tu váhu nebudu řešit, asi to je ok :slight_smile: Dneska jsem 21+2 a podle utz prý o týden víc. Tak třeba bude mimčo taky větší, i když na fotce vypadá i trochu baculatě :slight_smile: Dala jsem fotku do alba :slight_smile:

A nějak nestíhám všechno dočítat, tak snad se k tomu dostanu :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
holis,ani mi nehovor,tiež si pripadám ako vápenka...no holt toto léto to musím vydržať a potom po porode ako to bude možné,tak skočím aspoň do solárka,pohľad na seba ma vobec nevzrušuje,sa tým našim chlapom divím ako im možeme byť príťažlivé...
holis,a ako sa ideš opaľovať,bruško si nechávaš zakryté alebo ako?že by som to išla risknúť na chvíľu aj ja,aspoň tie nohy...
ty máš fakt pidi bruško...to ja mám už niečo cez 104cm...
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahojky jak semate? uz mate vsechny vysledky testu na cukrovku? ja si je vyzvednu pristi tyden takk jsem zvedava...........jinak vy netrpite nocnima krecemi v nohou? to je ma nocni mura... :unamused:
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky blackie,že sa aj ukážeš? :slight_smile:
inak,ja sa snažím dovolať k mojmu dr.ako mi dopadli tie výsledky na cukor,ale nikto to tam nezdvíha,za chvíľku skúsim zase a keď nie dnes,tak zajtra sa to dozviem v poradni...no zopárkrát som mala krč do nohy v noci,je to tým,že máme málo horčíku,na tie krče je dobré to magnesium
20. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Lucí dneska je to hrůza, holky jsou na školení a já tady zůstala sama - takže fofr jak blázen.

Marti ten váš kulíšek je tam krásně smotaný :slight_smile: a váhu fakt neřeš, je to hodně orientační.

Holky já už mám taky přes bříško 101, ale jsem poloviční než Lucinka a Gabča, tak jsem normálně pěknej metráček :grinning:

Blackie to je dost, že se ukážeš. Koukala jsem, že u nás začali prodávat tu postýlku co máš pro Julii :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
jojo ukazu se vetsinou jaks tak vas stihnu do cist ale ne uz napsat... ja uz mam vsechny ruzne vitaminy tak u vidime jestli mi n apise jeste magnesium..ale jt o fakt des....
20. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
blackie ahoj křečema v nohách jsem trpěla, ale od té doby co jsem začala brát magnezium mám klid :wink:
20. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
jojo mam ho koupit vlekarne sama nebo se mam radsi zeptat doktora?
20. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Blackie klidně si ho kup, to ti neublíží :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky, nemáte nápad, jak upravit sojový maso do omáčky k těstovinám?:slight_smile: Jinak dneska jsem napsala pár stránek z bakalářky, tak doufám, že to tak pujde dál... :slight_smile: Ještě tak 19 stránek a budu mít klid :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
k.ate se sojovým masem nemám absolutně žádnou zkušenost, takže neporadím :confounded:
20. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
broucku kde si videla mo postylku' ? ja ji mam od pali..
nemuzu vybrat zadnou soupravu do ko carku tady jke vse ruzove....
20. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.