• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahojte tehulky a maminky :slight_smile:

moc sa ospravedlňujem,že som sa neozvala skor,ale som ešte strašne ubolená a od nedele sme so Samkom doma a je to teda záhul...trpí nám moc na prdíky a zabiehame režim s kojením,takže to potrvá,kým sa dáme dokopy...

Všetkým vám moc ďakujem za podporu a gratulácie,ale rozhodne vám nebudem o svojom porode písať...bol to pre mňa hororový zážitok a keď všetky porodíte,možno vám o tom napíšem...hlavné je,že je Samík v poriadku,a keď mal cestu k nám dosť zložitú,ja som ubolená až .... no to nebudem písať,ale sme už doma a obaja zdraví.

Maminky,všetky máte krásnych prcíčkov a moc vám gratulujem,teda to je ale sila,náš Samík vedie s mierami :slight_smile:
Zajtra ideme prvýkrát k lekárke,inak som nesmierne šťastná,že bol celý čas Liborko so mnou,inak by som to nezvládla...a doma mi pomáha ako može,sme moc šťastní.

Len čo sa dám trochu dokopy,tak sem nakuknem a budem opäť s vami,ale nebojte,prostredníctvom Kačenky,Gábinky a Mišky som stále s vami :slight_smile:

Opatrujte sa mi,myslím na vás.

Zopár fotiek mám už v albume :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Lucinko, moc krásný :slight_smile: Hlavně odpočívej, kdykoli to půjde, na nás se vůbec neohlížej, máš toho teď dost :wink:
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásný večer, tak pokud se nic už dneska nestane, tak zítra opět na monitor, uvidím co mi dr. řekne ta ze mě bude mít radost.
Jdu tam dopoledne a pak se hned ozvu jak jsem dopadla. No malej má do středy ještě čas, ale už aby to bylo, přenášet se mi moc nechce.
Tak na mě myslete.
přeji vám krásnou noc a pa zítra

Jinak Luci: krásný fotečky, hlavně že jste oba zdraví a až budeš mít někdy sem zase cestu tak se ozvi :wink:
Vzkaz pro holis: máš krásnou holčičku, věřím, že ti bude dělat jen samou radost :wink:
24. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
smisku, hodně štěstí na monitoru, pokud nepojedeš už v noci do porodky, což bych ti přála :wink:
Jinak všem dobrou noc :slight_smile:
24. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
čau holky. Hned se jdu podívat na fotenky miminek.
Holis, hlavně , že to dobře dopadlo.
Lucii, opatruj se .
25. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
mrkla jsem na fotenky. Samko je teda opravdu veliké miminko. Je moc pěkňučký. Celý taťka Luciii :grinning:
A Kristýnka od Holisky je malinká vlasatá panenka.
Je úžasné, jak je každé mimiško jiné............ :slight_smile:
25. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak opět se hlásím jako 2v1. Waci co ty, vyšlo ti to nebo tady budeš ještě s námi :slight_smile: :slight_smile:

Lucinko Samík je zlatíčko. Podobu zatím neodhadnu, ale klučíci bývají po maminkách :slight_smile:

Smíšku tak jsem zvědavá, co kontrola. Já asi půjdu zase ve středu.

Holky dneska mě bolí celý spodek - břicho, záda i úplný spodek...........
25. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
dobré ráno holky, tak jsem stále tu jak jinak že:D

jinak Holis má krásnou panenku.

Lucinko Samík je také moc krásný, Hlavně se snaž odpočívat :wink:
25. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Brouči, to je třeba dobré znamení..... :wink:
Waci, já mám pocit, že prďola se zvětšuje každým dnem. Jeho nožky už mám úplně pod prsama. Je pořát vysoko. Nad ránem jsem nemohla spát, protože je Daneček úplně všude..... břuch mám jak baňu :grinning: už by mohl čapnout.
25. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
kajra já malou taky cítím snad všude. Dnes jdeme ve tři na monitor, tak jsem zvědavá. Mám z toho vždy obavy, aby bylo vše v pořádku
25. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
broucek no samozřejmě jak jinak jsem tady a vámi :grinning:
25. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, Janička pomalu usíná tak nakukuju..jak se máte?? :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz
ahoj Sacvi to je dobře že jsi se na nás přišla podívat :wink:

já si připadám hrozně, už mě to nebaví, ale musím vydržet :wink:
25. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno přejeme a hned zase běžíme, jdu na kontrolu s tou svou pitomou nemocí, ale aspoň budu mít v papírech, že mám hned dostat léky, tak snad to bude dobré.
waci, tak si vem rovnou i tašku, kdyby ten monitor dopadl na výbornou a chtěli si tě tam už nechat :wink:
Jinak nechápu, že pořád cítíte prcky tak vysoko, ta moje mě včera kopala těsně nad pupíkem, až jsem se lekla :confused:
Kamarád mi včera psal, že porodím tuto středu, tak jsem zvědavá, ale kontrakce nebo tak jsem zatím nepociťovala, jen to, jak malá tlačí hoooodně dole...
Jdu si rychle vysušit hlavu a svištím...Mějte se zatím hezky, klidně už roďte a já odpo nakouknu :slight_smile: papa
25. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Waci, taky schízuju. Chcu poprosit muža, aby mě zítra hodil k našim. Mamka má volno a jsou tam i jezevčíci. Jak jsem tu sama, úplně mi z toho hrabe....aspoň na to nebudu tolik myslet.
25. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Holky já taky malou cítím snad všude. Celou noc se mrvila a já skoro nespala. NO dneska to fakt byla hrozná noc........

Ahoj Sacvi, u nás dobrý, co u vás? :slight_smile: Už tě trošku přešel ten pláč?

Jinak všem přeju úspěšné kontroly.
25. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
kajra mně nepomáhá ani bejt s někým, jsem na všechny protivná a všichni mě vytáčí
25. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Já su hnusná akorát na muža. A on nechápe, že to jsou hormony. Bere to moc osobně. Je to moja cíťa..... :wink: Nechcu mu ubližovat, ale když já si nedokážu pomoct. Jsem fakt šílená semetrika. Doufám, že se to zlepší, až bude Daneček na světě. Teď mě vytočí každá maličkost. Mám toho těhotenství dost.Už si to teda vůbec neužívám. :rolling_eyes:
25. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
No holky co to slyším, depky? Teď už to musíme vydržet. :slight_smile: Pak ještě šestinedělí a bude hotovo :grinning:
25. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
kajra to jsme na tom stejně já už toho mám taky plné zuby pořád čekám, kdy už to konečně začne a pořád nic a to mě doktoři strašili, že se malá narodí v půlce srpna, jsme na konci a malá nikde
25. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky nebojte, taky to na vás přijde :slight_smile: Už tady zase máme ty deprese, tak pryč s nima .........
25. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
jojo, jdu to ven rozchodit :wink: Páček schledáček :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
já se koukám na telku, ale nic tam není, ven se mi nechce, je tam horko, to jsem zvědavá jak vydržím cestu k doktorovi :unamused: manžel mě vyzvedne ve dvě to bude šílené horko :wink:
25. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré dopoledne těhulinky,
koukám, že hned po ránu náladička nic moc...jo, ty konce jsou těžké, ale vydržte, všechny už to máte za pár :wink: Když Vás přepadne smutek, vzpomeňte si na mě, že já mám ještě kus cesty před sebou :wink: A třeba Vám bude líp :slight_smile:

Já dnes konečně byla u obvodní lékařky pro razítko do průkazky a řeklnu Vám, ještě že mě vzala hned, jinak bych tam zdechla smrady. Samý důchodce, čekárna plná, no síla...hlavně, že už to mám za sebou, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra jdu na hematologii, už si co nevidět budu muset začít píchat injekce na ředění krve :unamused: An odpoledne mě čeká velký úklid našeho domečku po pracích na podlahách...to bude zítra příjemný den :confounded:

Holky, vy odhoďte depky a vykřesejte ze sebe poslední zbytky sil a dobré nálady-brzy to už bude za Vámi :wink:
25. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Leni ty si musíš ředit krev?
25. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem po kotrole, to víte, že se divila doktorka i sestřička co tam dělám :grinning: No výsledky: sami posudte: branka volná - otevřená na 3 prsty, CS 10. Tlak 90/50, výška fundu 36
malej pořád kope.
Doktorka říkala, že jsou 3 varianty:
1) porodím přirozeně co nejdříve
2) pokud budu mít velké tvrdnutí břicha a bolesti v podbřišku nepravidelné, navštívím porodnici, a že by mě tam už vzaly popř. navštívím doktrorku v pátek
3) vyvolání porodu 1.9. tj. za týden

říkala, že nejlepší je samorřejmě ta 1. varianta, ale pokud mi není opravdu dobře a sama říkala, že na monitoru byly i kontrakce, tak by pak doporučovala 2. variantu a šla bych dříve do porodnice

Je mi hrozně zle, vše mě bolí, tvrdne mi břicho, malej bolestivě mě kope :frowning2: :frowning2:
25. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Broučku, bohužel ano. V roce 2003 jsem měla při basketbalovém zápase první a do této doby taky poslední úraz-výron kontíku. měla jsem nohu v sádře a vyvrbila se mi z toho žilní trombóza v lýtku :angry: :cry: :cry:
Jsem přesvědčená, že to tenkrát pokakali doktoři, protože mi hrozně utáhli sádru, cítíla jsem brnění, ale jelikož mě vlbec neupozornili na možné komplikace, tak jsem nakonec dva dny chodila se sádrou s příšernýma bolestma v lýtku s tím, že mám určitě jen natažený sval, tak nebudu prdlá a nepojedu k doktorům, pak se to ale to třetí ráno už nedalo vydržet, tak jsme jeli na pohotovost, tak na mě koukali, jakože jsem se asi zbláznila, proč jedu až teď, já nechápala a oni mi pak řekli, že mám hlubokou žilní trombózu :angry: Ségra, jako zdravotní sestra, ta jen kulila oči, jakto že na to neupozornili..,vypadalo to, jak se tvářili, že mi snad ufiknou nohu....ale nakonec vše dobré. Já hňup nikomu nic neřekla, kdybych se zmínila ségře, že mě to lýtko bolí, mohla jsem tam být úplně na začátku.
Od té doby žádný problém s krví, všechny hodnoty v pořádku, i v těhotenství. Bohužel už jsem ale zařazena do rizikové skupiny a musím v tehu chodit na pravidelné kontroly na hematologii a 6.týdnů před a po porodu si musím píchat injekce na ředění krve. A nesmím brát antikoncepci, tedy moje gynekoložka mi řekla, že mi ji nenaníše, že si to na triko nevezme, aby nemohla spát, že se mi někde něco stane. Ať klidně přejdu k jinému doktorovi, ale já nechci sama riskovat, co kdyby přeci jen....

No, snad se nezlobíte za román, toť můj příběh :frowning2:
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Smíšku, tak to je tedy síla...strašně moc bych Ti přála tu první variantu...ale asi se mimču u tebe opravdu velice líbí, ale zase budeš absolutně připravená na porod.
Kamarádka byla snad týden otevřená na 5cm, porod stále nepřicházel, tak jí praskli vodu a do dvou hodin měla mimčo venku, pěknej fofr...tak pozor na to, kdyby to na Tebe přišlo, tak raději neotálej, abys nerodila v autě :wink:
25. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
leninn: to máš pravdu, v pátek jsem byla otevřená na 2 a teď už na 3 a nejhorší je že pořád nic.l Prý jsem dokonale připravená, jenže malej je nějakej lenoch, a to zkouším co se dá. Vytírala jsem schody, myla okna, luxuju, utírám prach, dávám si teplou koupel s vínem, provozujem s manžílkem sex několikrát za den a pořád nic
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Smíšku tak to se vsadím, že do 1. září porodíš sama :slight_smile:

Leni tak to je teda hrůza. Člověk si pořád říká, že nebude otravovat a nakonec to odnese sám :( Taky mám pořád pocit, abych někoho neobtěžovala, ale ve finále je to přeci naše zdraví. To je teda fakt blbý. Z výronu kotníku mít takové problémy - ach jo ............
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.