• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahoj do bre ranop taky hlasim 2 v 1 ..jsem zas sama doma tak budu odpocivat ja du na mpnitor ve ctvrtek tak u vidime----------
25. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo taky jsem přemýšlela že pokud neporodním fakt do čtvrtka tak navštívím doktroku a opravdu :frowning2: si vyberu tu porodnici, protože do úterka bych to nevydržela, kontrakce mám silné ale nepravidelné a už se ani ty bolesti zad nedají vydržet.

broucek: taky ti moc přeju abys už to měla také za sebou
blackie: uvidíš, určitě odpočívej a přeju ti at ti ten monitor ve čtvrtek vyjde :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
boli mne podbrisek nepravidelne ale t asi kontrakce nejsou mam pocit zeje nepoznam...a mam tvrde bricho ale to je asi no rmal ni
25. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
blackie: to mám přesně také bolí mě v podbřišku, mám tvrdé bricho jako kámen - jsou to kontrakce, ale nepravidelné ale silné jsou pořád :frowning2:
25. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
co je spranan defi ni ce kontrakce?takze musim sledo vat jak jsou caste?
25. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
todle mi řekla doktrorka cca ve 34tt:

pokud se kontrakce nezintenzivňují a netrvají déle než hodinu v pravidelných inetrvalech nebo neodteče voda plodová, není nutné ještě vyrážet do porodnice.
Kontrakce by měli být v pravidelných intervalech a ty skutečné se zesilují a nepřestávají
25. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Smíšku jsme na tom stejně - bolesti v podbřišku, bolesti zad, tvrdnutí bříška. Zítra ráno jsem domluvená zase na kontrolu, tak uvidíme :slight_smile:

Jdu něco koupit a uvařit :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
broucek: uvidíš, jo hlavně máme odpočívat, teda říkala, že mám já odpočívat, ale pro tebe to platí taktéž :grinning: Já si myslím, že bychom mohli do neděle obě porodit :wink: Teda doufám
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
takzr kontrakce jsou bolesti v podbrisku ktere zesiluji?
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
co budete varit?doufamzese nic nestane jsem sama do ma jel jezdit na mo torce
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
jsou to vlastně děložní stahy, doktrorka mi vysvětlovala, že když si lehnu na záda a dám si na dolní polovinu břicha ruku a ucítím stah dělohy = ztuhnutí
pak musí být pravidelné a zesiluje se ta bolest je to internzivnější jako při velice silné MS

ale jak říkám jsem prvorodička a také to nepoznávám a jsem z toho vyjukaná, ale takhle jsem to od ní pochopila. řekla mi že ty nepravdé se odehnají teplou vodou ty pravé dám přetrvávají, ale když bych si nebyla jistá, mám jet do porodnice. V nejhorším případě mě pošlou domů :grinning:

Vařit ještě nevím, manžel spí po noční směně přišel domů dlouho a já nebyla ještě ani na nákupu
25. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
dekuju :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky já třeba nikdy tvrdnutí necítila..ani u porodu nic moc a pak mně teda něco daly aby břicho víc tvrdlo..já měla bolesti jak při ms..silné
25. srp 2009 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
není zač :grinning: a ted ještě porodit, co? :grinning:
25. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak jsem zpátky, do porodnice mám od neurologa napsáno, že mi mají hned po porodu nebo den po něm dát ty léky, tak snad to bude v pořádku :slight_smile: Takže už klidně můžu rodit, už mám všechno :grinning: Ale ne, mamka je ještě na dovolené a říkala, že mám počkat až se vrátí a pak můžu rodit :grinning:
jinak já nevím, ale ani z tvého popisu, smíšku, nejsem moc chytrá a asi to nepoznám, prostě, když mě něco bude ukrutně bolet a pravidelně, tak vyrazím do porodky, jinak porodím asi doma :grinning:
Hlavně nevím, jak ten porod udýchám, vůbec nevím, jestli takové to "psí" dýchání dělám správně...
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
jojo sme natom stejne
25. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
prostě kdyby něco tak hned do porodky, já říkám holky, že vysvětlovat moc neumím, a tohle je fakt těžký, tak se velice omlouvám :sweat_smile: nebojte, já taky to nepoznám kdy fakt jet či ne. A u mě raději jen ihned, aby se mi to nerozjelo v autě :grinning: Ne vážně, raději jet do porodky ikdyž zbytečně
25. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Sacvi moc pěkný fotečky:slight_smile: koukám že malá usne všuda:slight_smile: to se máte...já dneska probděla celou noc a prcek usnul až teď před chvilkou...
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
navíc sem asi chytla zanět močových cest...teda nevim to určitě...ale šíleně mě palí a bolí při čůrání tak co to může být jinýho...no a nevim co teď dělat...k dr. jít se mi nechce protože Jára domů nemůže a tahat tam prcka s sebou je šílená představa...aby na něho ještě někdo něco prsknul...to bych se zbláznila...a nevim co dělat...ach jo...ale bolí to dost...
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak se půjdu najíst a pak nachystat na kontrolu, vůbec se mi tam nechce :unamused:

smisek teda tak snad se ti to rozběhne samo a bude to bez komplikací :wink:
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
grabu,sestra má potíže s močákem a říkala mi, že bys měla jít na vyšetření, ať to není vážnější, ale, že to může být i ochablé svalstvo po porodu, to někde teď četla...ale radši si s tím zajdi...co nějaká babička, nepohlídala by malého?
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
waci, tak ať kontrola dobře dopadne :wink:
25. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
grabu mazej k doktorce já si se zánětem užila až až a to jsem ještě byla těhotná :unamused: Vím s miminkem je to těžké jít k lékaři, ale když klepneš na dveře vezme tě doktorka přednostně
25. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
holky tady je 38 stupnu tak se du vykoupat do bazenu tak snad se mi tam nic nestane... napisu azse vratim---
25. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
calli obě babičky mám 200km daleko...snad bych umluvila sousedku...no uvidim...pockam jeste do zitra jestli to neprejde a pujdu k dr...
25. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ale určitě s tím běž, nesmíš si teď zahrávat, infekce v tělě není nejlepší pro tebe ani pro Štěpánka
25. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
grabu uritě s tím běž,aby ti to nevlítlo až do ledvin :wink: a jak píše calli ifnekce není teď pro tebe dobrá.

Blackie tak opatrně ať se ti nic nestane a pak se zase nahlaš :wink:
25. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
jj pujdu...oni tam jsou ale o prazdninach stejně jen dopoledne...tak to musim nechat na zitra...
snad to neni nic vaznyho...kde sem to mohla chytit...ja se zblaznim..
25. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
grabu, právě že to prý může být tím, jak je po porodu ochablé to svalstvo...nevím...však tam zítra zajdeš a oni ti řeknou. Raději jít zbytečně, než jít pak pozdě :wink:
25. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
grabu po porodu jsi náchylná více k infekcím a ke všemu. takže se není čemu divit. HLavní je pokud nemáš ještě horečku to je nejdůležitější a když se to chytne v začátku tak to bude v pohodě
:wink:
25. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.