• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
horecku nemam...ale boli to silene
25. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
grabu nemáš doma brusinky? nebo urologický čaj? někter urologické čaje se mohou v těhu i při kojení. hlavně by to chtělo mít záda v teple.
25. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky já se jdu osprchovat a nachystat za čtvrt hodiny je tu manžel a já nejsem nachystaná :grinning: tak zatím paa a pak podám info jak jsme dopadli
25. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak jsme zase zpátky - vařila jsem guláš s mrkví, upekla bábovku a teď se půjdu najíst. :slight_smile:

Jinak volala doktorka, že mám opět positivní protilátky, takže příští týden další odběr a po porodu musí vzít malé pupečníkovou krev a zkontrolovat jí. :( Snad to bude všechno v pořádku.
25. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
broucek: je mi tě líto :frowning2: Budu ti držet palečky at je vše OK
25. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
brouček a na co přesně máš ty pozitivní protilátky?
25. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Tak su zpět a vy jste toho zatím tolik nakecaly.... :grinning:
Gábi, zavolej si ještě dneska na pohotovost. Aby Ti to případně nevlezlo na ledviny a nezačalas čurat krev.
Calli, co Ty máš za nemoc? Jestli se můžu zeptat.
A Brouči, Ty máš taky problémy? :confused:
25. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
kajra...mám roztroušenou sklerozu...
25. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
ale chuďátko, to je mi moc líto :pensive: Můj kamarád ji má a moje spolužačka taky. Ona je teď taky těhotná a právě jsem si říkala, jestli to pro ni není nebezpečné. Neptala jsem se jí na to, protože ona to nikomu nejspíš neřekla. To ,že to má , vím od někoho jiného. Ale zrovna včera nebo předevčírem jsem zahlédla tady na netu na Seznamu, že snad vymysleli nějaký lék....
A Ty zvládáš těhu dobře?
25. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Sacvi, kurňa, Ty jsi taková kočka, vůbec nevypadáš, že bys měla po porodu :sunglasses:
25. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Holky já to dneska nedávám...prcek jako naschvál vůbec nespí...nevím co s ním...je přebalenej nakrmenej...neřve ale prostě neusne...a já už sem šíleně vyčerpaná...celou nos sem byla vzhůru bolí mě ten močák a ještě prcek ani neusne...ach jo já se asi zcvoknu...
25. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Grabu necvokni a jdi si lehnout. Buť ráda, že aspoň neřeve...... :grinning: to se mi to blbě kecá , co? A co takhle procházka? Nemůže s ním jít manžel korzovat ven, že by sis aspoň odpočinula?
25. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Jára příjde z práce až v 7h a já už na prochajdě byla a nezabralo to...měl oči navrch hlavy a nespal...jen já se ještě víc unavila:frowning2:
25. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Chjo, tož to Ti neporadím. Ale pokud neplače, asi bych se snažila aspoň nachvilku zadřímnout. A nemůže si Tvůj vzít dovču, že by Ti aspoň zezačátku pomohl, aby sis i Ty odpočala?
25. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
už byl se mnou právě doma týden...víc už to nejde
25. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Aha, tak to je fakt blbé. Zvlášť, když Ti nemá malého kdo přechytit. Moji ani Lukinovi rodiče sice nejsou v důchodu a ještě dlouho nebudou, ale aspoń jsou blízko, kdyby byla potřeba. Nezávidím Ti............ :unamused:
25. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Hmmm malej konečně usnul...jsem zvědavá na jak dlouho...nafutrovala jsem do sebe dvě lžíce brusinek...víc si netroufám...a Jára už jede domů a asi zajedeme na tu pohotovost...já ale nechci antibiotika:frowning2:
25. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Radši ATB, než odvařené ledviny. Neboj, oni tam něco vymyslí. A třeba to opravdu ani nebude infekce močových cest. Uvidíš. Tak ať Ti to dobře dopadne. jdu si číst. Ahoj
25. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpět z kontroly a dopadla jsem špatně :frowning2: monitor museli natočit na dvakrát ne kvůli tomu že by se malá nehýbala, ale vyšel špatně. pan doktor se právě divil, že malá sebou mrvila až moc, a při tom jednom pohybu jí něco udělalo špatně srdíčko, tak jsme museli znovu, ten sice vyšel lépe, ale já jsem z toho přejetá. doktor se zhrozil, jak jsem oteklá v obličeji a ruce a že mám z ničeho nic tlak 140/90 což je vysoký.
Ve čtvrtek jdeme znovu na kontrolu pokud se mu to nebude zdát, tak se aby bude řešit císařský řez. Holky já už jsem tak vyčerpaná, já už fakt nemůžu, mám šílený strach o malou, ale šílený. mám zákaz všeho sladkého, tučného mám málo solit.kvůli tomu že se mi zavodňuje organismus. Holky moc se omlouvám že mám takovou depku a přenáším to na vás. Omlouvám se.
25. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
waci: to nevadí, klidně se vyzpovídej. moc tě lituju :unamused: hlavně aby vše bylo v pořádku. A moc na to nemysli, já vím, že je to těžké, ale takhle budeš více vynervovaná a nepřispělo by to tobě ani miminku.
Vidíš a já si tady ztěžuju, že asi budu přenášet a ty máš větší problémy než já. Myslím na tebe ať je vše v pořádku.
25. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky padá mi internet, tak jsem se sem nedostala. :angry:

Waci kočko naše to je mi líto, ale kdyby to bylo nějak hodně špatné, tak to budou řešit hned,neboj.
25. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
broucek já si to taky říkám, že pokud by to bylo hrožující, tak mě hned pošle do nemocnice.broucek ale taky jsem četla že máš pozitivní protilátky, to snad není pravda. když se něco štve od začátku, tak to asi nedá jen tak pokoj. ale neboj bide to určitě v pořádku.

smisek děkuji moc za podporu. Snažím se na to nemyslet, ale jaksi mi to pořád v hlavě hlodá, nejraději bych aby mi ji vyndali hned teď a já měla jistotu že je v pořádku.
25. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Já si ty protilátky tak nepřipouštím. Doktorka mě uklidňuje, že to nejsou žádné vysoké hodnoty, prý ať se neděsím.
Jinak jsem na tom jako ty, taky už chci, aby byla malá venku a řekli, že to je všechno v pořádku.
25. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky já čumím, přišla mi mateřská :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
ahoj tak jsem zpet vse v poradku jen mne chytaj krece do kycli a dolu ...
25. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Ty křeče jsou hnus, to znám.............
25. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
jo to jo ale i to tvrdebricho ja uz ch ci konec
25. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
kajra: těhu je pro RS takové nejlepší období, takže já si těhu až do nedávné doby, kdy mě už všechno bolí :grinning:, užívala :slight_smile:
waci, to je hrůza, ale zkus na to opravdu nemyslet, jinak se z toho zblázníš a malá to pozná a bude moc plakat až se narodí. Musíš být kvůli ní silná :wink: Četla jsem to i Jirkovi a říkal, že to musí být strašné. Tak na tebe myslíme a držíme palečky :wink:
25. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
calli moc děkuji. Už aby to bylo za námi. Nejhorší je to, že člověk má strach kvůli tomu, že neví zda ten bobeček je v pořádku v tom břiše.

broucek ono u těch protilátek je to tak že pak druhé těhu už bude v pořádku. Ale stejně je to paradox co všechno ta příroda udělá
25. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
jj waci, už aby to bylo a to jsem si ještě před pár měsíci říkala, že bych klidně i přenášela, teď už jen doufám, že porodím dřív :grinning:
25. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.