• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
calli přenášet ani za nic jsem fakt totálně hotová
25. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak jsem přidala pár foteček, no fotečky nic moc. Zllobil mi telefon. Až se malej narodí, přidám kvalitnější a lepší, slibuji :wink:
25. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
smisek moc pěkně to máte zařízené už aby tam malinkej byl :wink:
25. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
waci: to jo, už aby malinkej byl. Kočárek nafotím, až se malej narodí, je u rodičů, ale myslím, že se bude líbit i vám
25. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
já mám kočárek taky u maminky. a už se těším, až v něm bude malá.
25. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
no nic holky končím jdu koukat na ordinaci a trochu se přitulit k manželovi, je mi tak jaksi smutno
25. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Haj babulky :dizzy_face: . Laurinka bulí :frowning2: , Milan je s ňou :pensive: . Papať nechce, na rukách sa mece, dostala espumisan, bruško hladiť nepomáha...nerozumiem prečo 2 hoďky do dňa musí mať takéto stavy...babulka moja milená.

Aurelka-Zuzka písala, že malý Alexander je pažravec, papa 120 ml z jedného prsíčka každé 2-3 hoďky a podľa žltačky zajtra pôjdu al. nepôjdu domov...

No idem, či tá moja krpatá nebude predsa len to mliečko. Čaves :wink:
25. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jaji, tak aurelku moc pozdravuj :wink:
25. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Nechce mlieeeeečko, nechce nič, len buliiiiiiť :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Gabinka, buď rada že vy ste "LEN" hore a že vám to nesprevádza vrieskanie :cry: :cry: :cry: aj keď celú noc - tak to asi tiež nič moc...ja verím, že to najneskôr po tých dvoch hoďkách prejde, ešte že mi Milan takto pomáha

držte sa babulky a haloooo, nové mimča, KDE STEEEEEEEEEEEEE????????
25. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak jsme zpátky od manžovejch rodičů, máme vypraný věcičky pro malýho, tak je ještě tady přežehlím, teda ale chudák manža jel jak ježíšek, 4 narvaný tašky :grinning: A to ještě nebylo všechno, no sranda :slight_smile:

jinak koukám, že aurelka má taky už mimčo, takže moooc gratulujem :slight_smile:

My bychom u manžovejch rodičů ještě zůstali, ale já už měla trochu strach, abych tam náhodou nezačla rodit, přece jen chci rodit tady v Brně a ne tam :grinning:
25. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
k.ate, tak jsi ráda, že máš vypráno, co? :slight_smile: A mohly bychom porodit do konce srpna, ty bys měla aspoň lepší nástup do školy a mě by přestalo všechno tak bolet :grinning:
25. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Tak koukám,že už assi všechny rodíte a já jsem tu sama:grinning:
26. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj calli ne nerodím, já v noci nemohla spát
26. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, moc Vás i s právě spící Janičkou zdravíme..

Holky nás tak trápí větry a kakání..děs :frowning2: A kapky snad vůbec nepomáhaj..ani masáž bříška a ani nahřátá plinka..ach jo..ale dneska teda zatím dobré ale včera malá celej večer tlačila a brečela a nic..musím jí dávat rektární rourku pře jinak by si snad ani neprcla natož se vykakala.. :unamused:
26. srp 2009 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz
sacvi, tak to musí být strašné :frowning2: Chuďátko Janička, ta musí mít bolesti :frowning2: Držím palečky,ať se jí brzo uleví :wink:
waci, ty jsi taková bolavá celá babulko :frowning2:
26. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
sacvi sestra to měla taky tak s malou nezkoušela jsi mastičku na bříško pupík? a hodně pomáhá když maminka pije čaj proti nádýmání obsahuje anýz... a jinak pozor na rektáln tyčinku u některých mimisků se stává, že když se používá moc, tak se potom samo nevykaká protože si na to organismus zvykne. ale neboj za chvíli se zlepší sestra měla ne´jvětší problémy první 3 měsíce.
26. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Sacvi tak my mame zatím prdíky dobrý...spíš opačnej problém...přebalím ho a hned se zase pokaká...takže máme spotřebu plínek doooost velkou...ale co hlavně že má dobré zažívání...snad mu to dlouho vydrží!!!

Tak sem byla dneska ráno u dr. a mám zanět močových cest jako prase...tak sem dostala antibiotika...ach jo...ale bez nich to asi vylečit nepůjde takže nic nenadělám...akorát nechápu že dr. říkala že tyhle můžu i při kojení a pak se v letáku dočtu že kojící a těhotný by to brát neměly...no tak teda pak si vyber...no ale asi to budu muset brát když to chci vyléčit...
No snad to prckovi nic neudělá...doufám!!!
26. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
grabu oni to do těch antibiotik píšou,aby se raději ta firma posichrovala, ale v dnešní době už je hodně antibiotik která můžeš v těhu i při kojení. HLavně je ber, aby jsi nedostala horečku
26. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
holky piju čaje a dávám do něho aji fenykl vyluhovat že je taky na to dobrej a samý kmínový polívky jenže já stejně nakojím tak málo že jí to snad ani pomoct nemůže :unamused:

Můj brácha se taky bez rourky nevykakal a musely sme mu ji dávat furt a naštěstí s tím problémy nemá a tak doufám že Janička na tom bude stejně..no přece ju nenechám trápit dyž tak dlouho křičí a tlačí a nejde jí to.. :frowning2:

Grabu teda to Ti nezávidím..tak ať je to brzo ok

Waci mastičku pupík mám a mám eště nějakou jinou ale dybych to mazala nevím kde stejně to nepomáhá..
26. srp 2009 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz
autor
Waci teď sem četla jak ti dopadla kontrola...je mi to líto ale neboj ona malá už bude brzo venku a bude všechno dobrý...a i kdyby mělo dojít na ten císařák tak neva...aspoň si říkej že to nebude tak bolet:slight_smile: na všem se musí hledat pozitiva...tak se trochu usměj a bude líp :wink:
A neboj to já ty antibiotika budu jíst...já bych si neriskla aby se mnou teď něco bylo...kdo by se pak staral o malýho kdybych měla nějakej zínět ledvin a musela do nemocnice nebo tak...to by bylo horčí...teď to vyléčím v základu a bude...
26. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Sacvi tak to je mi fakt líto že vás to bříško tak moc trápí...snad to brzo bude lepší...možná to má z těch příkrmů...není na to bříško zvyklý...malej mi taky plakal bolestí ten jeden den co sme v nemocnici museli přikrmovat...doufám že až půjdeme příští týden k dr na kontrolu tak že nám řekne že přibíráme dost a že nemusím dokrmovat...protože to by mi bylo líto...mlíčka mám ale zatím dost...
A Sacvi piješ i ty kojící čaje...prý to taky dost pomáhá aby se mlíčko rozjelo...nebo proč dokrmujete...máš ho málo?
26. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
sacvi to je na noc když člověk neví jak tomu broučínkovi pomoci. Chudinka malá. Já nevím, že některé ty děti na to tak trpí.
26. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky, to je strašné, co všechno čeká na ta naše miminka :frowning2: Už teď mám z toho všeho hrůzu :frowning2:
26. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
grabu děkuji za podporu, já se jen strašně bojím, aby si pupečník neskřípla tlapičkou nebo něčím a neudusila se mi, chci se zítra doktora zeptat, zda by to nešlo vyvolat i pokud bude monitor v pořádku. doktor mi od 2.9. do 9.9. odjíždí , tak jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby se malá prostě narodila do toho 1.9. on posunul termín dovolené. :frowning2:
26. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
calli já jsem fakt protivná sama sobě, připadám si jak stará protivná bába
26. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
to bude tím příkrmem..teď od víkendu dáváme víc a je to od té doby horší..do té doby prcala a kakala aji sama ale teď už ne..občas si prcne ale to je pomalu zázrak..navíc si ani téměř nikdy neodříhne takže je pořád plná vzduchu :frowning2: A jak jí dám rourku tak to je plynů že to snad nemá ani dospělej člověk

Jo a mlíka mám málo..proto dokrmujeme..nakojím třeba z obou prs 30ml :unamused: V noci je to lepší ale i tak málo :cry:
26. srp 2009 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi a čím dokremuješ? jestli se mohu zeptat sunarem nebo nutrilonem? a chutná to malé?
26. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Dokrmuju Nutrilonem-HA pře mám alergii na lepek a toto mlíčko je pro miminka co mají rodiče alergiky tak máme toto..jo a malé to chutná..teda aspoň podle toho jak hltá si to myslím
26. srp 2009 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz
sacvi tak hlavně že jí šmakuje. Já se právě ptám, protože jsem tak přemýšlela, kdyby u nás nastala tahle situace, tak že vlastně ani nevím čím bych dokrmovala, ale oni snad v porodnici poradí
26. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
waci to je před porodem normálka...já byla taky protivná sama sobě...a pořád sem si vduchu nadávala že to se mnou je k nevydržení a Járovi sem se omlouvala...no tak se za to nekritizuj...ono to přejde:slight_smile: pak už budeš jen jako my...bulit i nad rozlitým čajem:slight_smile: :slight_smile: hold hormony:slight_smile:
my sme v porodnici taky dokrmovali nutrilonem...ale to oni poradí co je nejlepší neboj...
a waci tak třeba ti to zítra na kontrole řeknou ať druhej den přijedeš na vyvolávačku...jako mě a budeš to mít za sebou...a neboj oni vědí co dělaj...kdyby viděli ohrožení miminka tak nečekají ani vteřinu...takže je určitě malá vpořádku...uvidíš zítra:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.