• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj holky,

hlásím se jako 2v1 :slight_smile:, ale není mi moc dobře, tak se jdu natáhnout :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
no broučí...koukej už to vyprdnout...Štěpula se Samkem už se ptají po nevěstě:slight_smile:
26. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
broucek teda my to vedeme. a ty máš vlastně dneska termín :slight_smile: třeba se malá narodí přesně dneska :wink:

grabu jj kéž by to tak bylo, byla bych moc ráda
26. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
holky, já jdu spát, nějak se mi zavírají očka...
26. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
calli nemůžeš to přenést na mě?
26. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojte tehulky,maminky,
tak som dnes sama so Samíkom,Libi išiel vybavovať veľa vecí,malý práve baští,mám ho na kojacom vankúši-je to super vec :slight_smile: a tak vám píšem,tak kde ste?
26. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
zdravím po ránu..

sacvi - je mi malé líto, a drím pěsti, ať je co nejdřív v pohodě...

grabu - a tobě přeju brzký uzdravení...

calli - my jsme se s manžou bavili o tom, že tu školu zkusím začít, ale bude záležet, jak mi bude... Takže možná po dvou tejdnech třeba přeruším na ten první semestr studium... Ale ještě uvidíme, chceme počkat, jak na tom po porodu budu a jak to budu zvládat... Každopádně manža říkal, že kdyby malej musel tím císařem, bylo by lepší, kdybych ten jeden semestr ve škole prostě vynechala, tak uvidímě :slight_smile: Za to vypraný prádlo jsem ráda, ale musím ještě žehlit a je toho hrozně moc :frowning2: :grinning: Navíc nemáme ani žehlící prkno, tak budu muset udělat místečko na stole a žehlit, žehlit, žehlit...

Jinak mi poslední dobou začíná tvrdnout břicho a bolííííí :frowning2: A když se k tomu přidá ještě malej s kopáním, tak mě to občas začíná už štvát... Jinak bolí nebo bolel vás některou taky čas od času čípek? Mně tam občas projede taková blbá bolest... Tak furt přemejšlím, čím to je... :confused:
26. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
luci ahoj moc tě zdravím. To je dobře že ti polštářek vyhovuje. Já ho nemám nev´ím ani jak se používá...
26. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Ahoj Lucinko:slight_smile: děkuju za smsku...Štěpánek je dneska zlatíčko a asi ví že mamince není nejlíp a tak spinká:slight_smile: je hodnej ale za chvíli bude chtít papat...kdy nám ukážeš Samíka na fotečkách? a jakto že vás nechal Libi doma samotný? a jak to jde? zvládáte dobře? určitě jo...si holka šikovná:slight_smile:

Kate mě čípek bolíval před porodem dost...ale až tak týden před...jak už hlavička naléhala...tak to bylo někdy bolestivý až až...neboj...teď už tě bude bolet všechno ale všechno je to normální...ono to po porodu přejde...a budou zase další starosti a radosti:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
grabu lucinka samíka v albu má :wink:

holky vy co jste rodily, odešla vám všem hlenová zátka???
26. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
luci - ahojky :slight_smile: Malej je krásnej :slight_smile:

grabu - mě bolíval sem tam a postupně mi taky leze nahoru CS (sice fakt postupně a pomaluuu :grinning: - na poslední kontrole 2), ale teď o víkendu u manžovejch rodičů mě to štvalo častěji než jen třeba párkrát za týden... Ale třeba 3krát za den... No za tejden jdem na kontrolu, tak uvidíme :grinning:
26. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
jééé já si nevšimla...no už sem ho omrkla...to je ale krásnýho kus chlapa Lucinko...gratuluju:slight_smile: a komu je teda podobnej...Štěpánek je pěknej mix nás obou...tak uvidím do koho se pak vybarví:slight_smile:
Kate já měla cs pořád 0 a najednou sem byla otevřená na 3prsty...tak se v tom pak někdo má vyznat...a do týdne sem porodila...tak uvidíš na té kontrole co ti řeknou...ale neoj...teď je fakt každý píchnutí normální...už se hold prcek chystá ven:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak jsem si trošku odpočinula :slight_smile: Jinak já jsem holky otevřená na 2 prsty, tak uvidíme kdy malá vykoukne :slight_smile:

Gábi teda ten močák je pech, to snad není možný. To jsou teda poporodní stavy ...........

Luci a mlíčka máš dost? A jak jde kojení?
26. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
grabu - tady už je mi to celkem jedno, já z toho byla trochu vystresovaná u manži, protože jsem měla strach, aby prcek nechtěl o tolik dřív na svět a já nakonec nemusela rodit někde tam... Bylo by to zbytečně moc komplikací :grinning: Tady už mi to je fuk, prcka do čeho oblíknout máme, základní věci máme taky, postýlku bychom do týdne měli doma, když bychom ji objednali... Takže teď ať už prcek dělá, jak myslí :grinning:
26. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Broučí to je pech...ale aspoň mám zase další důvod nejet na moravu na to posvícení...bude tam celá Járova rodina...on se teda asi chtel pochlubit...ale mě to přijde ještě brzo...a tak mám aspoň další důvod říct že nepojedeme...je to ode mě sice asi zlý...ale já se o prcka bojím a navíc ještě se necítím být mezi tolika lidma...připadám si jak nějaká lvice co brání svoje mládě před cizíma lidma...jsem z toho nervní kdykoli je u něj někdo cizí...a tam by ho pořád chtěl někdo muchlat a mě by z toho piclo...a navíc tam bude asi 6 dětí a to je na mně prostě moc...že byste taky ještě nikam takhle daleko a mezi tolik lidí nejeli?

Kate tak to je dobře že už máte všechno takhle ready před porodem...:slight_smile: ste stejně šikovní že to takhle zvládáte...moc vás s manžou obdivuju :wink:
26. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
grabu ono se stejně řík že by se mělo dodržet šestinedělí a moc s mimi necestovat a zbytečně ho nevystavovat většímu množství lidí. my jsme už všem nahlásili že dříve jak po šestinedělí nikoho nepřijímáme, skoro všichni to pochopili.
26. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
haj kočky :wink:
Tak naša Laurinka mala včera sólo do 23,00. A celý čas ako som písala, ani papať, ani piť, ani ležať, ani na rukách...nič sa jej nepáčilo. Prdky máme, kakenko tiež, no občas musí dosť potlačiť, takže možno sú to tiež tie pdíky...kvapky sme dali ale podľa mňa nezabrali :frowning2: . Takže vidím, že tie čo už máme mimča vonku máme s nimi dosť podobné problémy :confused: . Snáď sa do toho čo najskôr dostaneme a budeme vedieť ako na ne :dizzy_face: .

Dnes som upiekla prvý koláčik ako duplovaná maminka, tak sa na neho teším - Grófkin koláč, je mňaaaaaam :slight_smile: . Ale mohla som ho urobiť len vďaka tomu, že Laurinkapekne dopoludnia spinkala a že Milanko je zatiaľ stále so mnou doma...

Baby, ak niečo vynájdete na tie nespavosti našich mimiek, tak aj ja si prosím recept :grinning:
26. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
a Gabi, fajn že si k tej dokine išla...a s tými letákmi je to vážne tak, že ono to tam pre istotu fuknú, že nevhodné pre tehulky či dočiace ženy...aj ja som jedny také brala, čo mi lekár predpísala počas tehulkovania, aj som sa ho na to opýtala a vysvetlil mi, že sú mi aj mimču neškodné a že s nimi majú dlhoročné skúsenosti...takže tak je to s tými liekmi...
26. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Holky mě je smutno:frowning2:
Nevim proč...ale je:frowning2:
26. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
grabu to jsme na tom stejně
26. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Gabinka, ty si už doma sama???

Wacinka, hlávku hore... :wink: bude ešte horšie :grinning: (to malo vyznieť ako vtip)
26. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
jajka jé nestraš snad už hůře nebude :grinning:
26. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Jaji jojo už sem doma sama...Jára musel do práce...vc než týden dovolený mu nedali:frowning2:

Waci nechci tě strašit...ale jajka má pravdu...ty hormony v těhu jsou jen lehkej odvar oproti tomu co udělaj hormony v šestinedělí...já v těhu nebrečela skoro vůbec a teď mám depky pořád a jen bulím...sem divná...ale snad se to zlepší:slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
nooo, hneď je ten smajlík krajší :wink: . Si samička??? Keby aspoň to teplo nebolo..mne už teda až tak moc neva, no ísť s mimčom von v takom teple tiež nie je najvhodnejšie...najlepšie ráno a to spinkáme kým sa dá a potom až popoludní. Takže celý deň sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale každý deň si nájdeme aspoň chvílčku a von vybehneme :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Gabika, tak to Ťa straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne moc obdivuje a vzdávam Ti hold :wink: . Môžeš byť na seba pyšná. Neboj, zvládneš to. Ja už som tiež bola pár krát sama, ale to len Milan musel stále niekam odbiehať, vybavovať...teraz ho mám už doma a rozmaznáva si svoju princezničku :angry: .
Gabi, kěd drobec plače, vždy ho berieš na ruky???
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
my chodíme až navečer...tak kolem 5h dřív se to nedá...ale dnes je trochu pod mrakem tak to bude na procházku ideální:slight_smile: sad nezačne pršet...
Holky já si připadám tak ošklivá...sem magor co... :unamused:
26. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Babenky moje,čo sú to tu za depky? Len nech rýchlo odídu!!!!
GÁBINKO,s tebou tie hormony teda robia divy,ja som plakala druhý deň v nemocnici,z ničoho nič mi prišlo tak smutno a slzy tiekli a tiekli,ale inak som OK,možno to ešte len príde. Možno je to tým,že mám doma Libora a sme spolu stále a moc si malého užíva a pomáha mi celý deň aj noc. Inak by som bola tiež sama,úplne sama...

Kačenko,teda,tá vaša Lucinka vám dáva pekne zabrať,a myslím si,že sa to rozbehne a ani nebudeš vedieť ako :slight_smile:
myslím stále na vás!!!!!mliečka mám dosť cez deň,až mu tečie po brade:slight_smile:,prsia sú už lepšie,aj keď ešte pobolievajú,ale už sa to dá :slight_smile:
Kači,chcela som sa ťa opýtať,máš rezervovaný nadštandard v Motole?Ja som nemala,ale našťastie ma dali na tú lepšiu izbu po nadštandarde,kde sú len dve maminy,majú všetko po ruke,prebalovak,na kupanie,sprchu,wc,prckov majú stále u seba,inak sú tam izby,kde sú aj po 4 maminy a prckov nemajú u seba,vozia im ich každé 3hod :frowning2:

Jaji,neboj,náš Samík mal prvú noc doma úplne strašnú,nespinkal od 2h do 6h,bolelo ho bruško,potom chcel papať a stále dookola a ja som už nevedela čo...nechcem to zakríknuť,ale už druhú noc krásne spinkal,keď ho netrápia prdíky,tak sa napapká a spinká a je hore len,keď chce papkať :slight_smile: včera mi pani doktorka vravela,že miminka sa chcú prvé mesiace len mazliť a papať,snažím sa,aby sme malého nemali stále na rukách a nejak ho moc nerozmazlili,ale teraz sú ešte moc malinký,aby sme ich hneď takto odstrkovali a dávali im režim vo všetkom...

Peti,Gabi,ďakujem,všetci hovoria,že je to celý tatik,tak uvidíme časom :slight_smile:

Waci,aj mňa čípok pobolieval,akoby mi doňho niekto brutálne pichal...
26. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
No někdy když vidím že brečí že ho něco bolí tak jo...ale někdy ho nechám pár minut vybrečet když vidím že se jen tak vzteká...aby si nezvykal že ho hned každej bude tahat jen jak knikne...ale on moc nebrečí...zatím...tak je to dobrý...
Já už sem sama třetí den...a jde to...ale teď sem nějaká unavenější...asi to je i tím zánětem...
26. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky, tak jsem nakonec spát nešla, pes chtěl ven, tak jsem se s ním půl hodiny ploužila a myslela, že ani domůl nedojdu, jak mě malá tlačila na močák, pak mnou dole projela párkrát taková pichlavá bolest, že jsem nemohla dál, dokonce i tlaky v podbřišku...no, už je to dost kruté :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jaji,keď malý začne mrnčať,nechám ho ešte tak,nech si nezvykne,že len zamrnčí a my priletíme,keď začne naozaj plakať,tak zistím,či má hladík alebo prdík a podľa toho začnem konať :slight_smile: skúsim mu pustiť ešte kolotoč,je to zvláštne,ale on má úžasné reflexy a kolotoč registruje,aj doktorka vravela,že má vyvinuté reflexy ako mesačné mimčo :slight_smile:

Gábi,to je teda sila,mne sa tie hormony nejako vyhli,sice občas zahučím a som nervozna,ale také stavy ako ty som ešte nemala,snáĎ je to odmena za to všetko,čo som si zažila...

Babenky,čo vlastne jedávate,resp.nejedávate?ja som z tých rad už na hlavu,každý mi povie niečo a je to po každýkrát iné,tak dajte typ???
26. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.