• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Lucinko upřímně já nejím skoro nic...dneska mám v plánu rýži s kompotem...ale jinak sním ráno jogurt...pak něco k obědu a večer jsem ráda když si vzpomenu že sem měla něco sníst a vemu si chleba s máslem...ale hodně piju...tak se to tím aspoň vynahradí...
26. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Luci nadstandart jsem neplatila, protože pochybuju, že bych se na něj dostala. Snad zapracuje i trochu ta moje doktorka a třeba mě taky dají jen na ten dvojlůžák. Uvidíme, tři čtyři dny to tam vydržím. :slight_smile: Jinak nevím, co by na Lucinku platilo, aby vylezla. Pořád dělám všechno a Lůca se ne a ne hnout. Ale doktorka říkala, že už se hezky připravuje tělo na porod, tak uvidíme. :slight_smile:

Gábi ty depky jsou hrozná věc. Já měla včera jednu a dostala mě z ní kolegyně, která zavolala a kecala se mnou hodinu :slight_smile: Pak volala hned mamča a asi půl hodinky na to jsem měla doma Radka. Je to hrozný být celý den sama :( Pak až se Lůca narodí, tak budeme kočárkovat a hned bude veseleji :slight_smile: Jinak máš pravdu, já bych takhle brzy na tu Moravu taky nejela. Přeci jen je to 14 dní, co se Štěpánek narodil a to je pořád hodně brzy.

Jajko to ti teda Laurinka dává o sobě pěkně znát :slight_smile: Vůbec si neumím představit, až malá bude takhle vejskat a já nebudu vědět co s ní ........... :slight_smile:

Holky co smíšek, nejela nám už rodit? Nemáte na ní někdo telefon? Nebo má dneska dopoledne tu kontrolu?
26. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Lucinka, lenže naša princeznička nezačne mrnčať, ale rovno ručať :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera to bolo fakt strašné, no riešim to tak, že to potom dospíme pri nejako inom kľudnom spánku, ktorých musím povedať pravdu je viac akot takých hodín, ako bolo včera večer....našťastie tfuj, tfuj, tfuj. No Milan ju stále berie na ruky, ťuťká, mojká a j mám des čo bude, keď zostaem sama doma a nebudem mať na to čas :astonished:

Gabinka, teraz budem zlá, ani omylom ti pitie nevynahradí jedlo, tak nech ťa ani nenapadne že držať nejakú dietu alebo čo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A čo jesť, to teda tiež neviem. Strašne mi chýba ovocie a zelenina, jem len šúpané nektarinky, dr. povedala že všetko šúpať a žiadne jadierka. Teda ešte jablčka sem-tam. A zo zeleniny teda okrem tej v polievke fakt neviem čo papať :confused:
26. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
broucek souhlasím s tebou jak je člověk celej den sám doma tak je to hrůza :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Waci ono je to těžký, já dřív pořád někde trajdala, ale teď už se bojím jezdit autem sama a hlavně jak jsou ta vedra, tak ani MHD nikam nejezdím. Pak ten den hrozně pomalu utíká.
26. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Gabi,presne tak,sice je doležité veľa piť,ale je to kvoli tvorbe mliečka,ale keď nepapáš,tak to mlieko je moc riedke a nezahustí sa tak,ako by malo,preto je doležité papať polievky a mäsko!!!!ja ani moc chuť nemám,fakt ma žravosť prešla a kilá idú samé dolu,ale snažím sa papať každú chvíľu niečo!!!
A akotože si pripadáš škaredá????mne sice bruško ešte trochu trčí a neoblečiem,čo predtým,ale 20kilo len tak dať dolu sa nedá za 3dni,ale každá sme krásna,veď aké iné možu byť maminy s prckami ako krásne????
Inak s tou cestou na Moravu súhlasím s babenkami,je to ešte moc skoro a nedivím sa,že si malého tak chrániš,to sú proste materské pudy a tie vedia,čo robia :slight_smile:

Kačenko,to ja moc dobre poznám,veď som prenášala 8dní!!!!a tiež som skúšala všetko možné a fakt neviem,čo to spustilo...už to je nejako vydrž moja!!!!

Jaji,presne tak,ja tiež papám len vývary,z ovocia presne ako píšeš,všetko ošúpať,zbaviť sa proste šupky a nepapať žiadne ovocie s jadierkami (napr.hrozno) a zo zeleniny tiež nič,včera som si urobila kuracie prsia len tak na prírodno s ryžou,takže na 3dni mám čo jesť,ale som úplne zúfala,čo papať,aby prciček nemal prdíky ešte horšie ako ich má. Tiež sa vie pekne prejaviť,je až neuveriteľné,kde tí drobcovia berú toľko sily na taký hlasitý plač!!!
Inak to isté robí aj Libor,rozmaznáva ho,keď v noci nechcel spať,zobral si ho k sebe do obývačky a pozerali telku a ja som spala :slight_smile:

A pečivo papáte?jedny mi hovoria áno možeš,ale aspoň 2-3dni staré,druhí zase,že žiadne!!!!
26. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
luci u nás se traduje že pečivo starší ne čerstvé

broucek a já jsme tu už zavřená od 24 ledna a jsem z toho fakt na mrtvici :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
To poznám tiež,bolo na palicu,keď bol človek doma sám celý deň,tak depky nabiehali jedna radosť,asi mám holt naozaj tú výhodu,že mám teraz Libiho doma celý deň a tie depky sa mi vyhýbajú...a inak si nemyslím,že aj keby nebol Libi doma,tak mi bude nejak extrémne smutno,prcíček ma zamestnáva a keď spinká,tak sa snažím odpočívať alebo urobiť niečo v domácnosti :slight_smile:ale nepreháňam to,stále rany dosť bolia a som rada,že som konečne mohla k vám nakuknuť,moc ste mi chýbali :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
waci to se ti nedivím, to už by mi asi hráblo ............. Ale už to máš taky kousek a máš nakročeno v k vysněnému cíli :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
luci já si právě taky říkám,že jak bude malá tak se zabavím
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
jeee holky tak jsem to nemyslela že bych držela dietu nebo nahrazovala jídlo pitím...asi sem to blbě napsala...myslela sem to tak že jím pořád jen to stejné...jen rýži nebo brambory...všechno suché a nebo jen s kompotem...a to že hodně piju jsem myslela jako navíc...já totiž dřív vůbec nepila...ale teď na mlíčko musím:slight_smile:
vůbec by mně nenapadlo teď držet nějakou dietu...vždyť by to jen ublížilo prckovi...nebojte takovej blázen nejsem!!!
26. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Luci ono se to ještě nějakou dobu hojit bude, ale každým dnem to bude lepší a lepší a k tomu je třeba je upínat :slight_smile: Taky jsi nám tady chyběla :wink:

Jdu si dát zmrzku ......... :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Luci neboj ono se to hojí rychle já už o té jizvě skoro nevím...nebýt teď toho blbýho zánětu tak mě dole už nic nebolí:slight_smile:
já se snažím taky odpočívat když prcek spí...ale dycky mi to nedá a jdu nakouknout co děláte:slight_smile: holky ten čas s těma dětma tak letí:slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
holky a proč se má ovoce loupat? vždyť ve slupce je nejvíc vitamínů ne?
26. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky holky,
já jen na malinkatý skok, pokusíms e Vás letem světem přelouskat.
Dnse se stěhujeme od našich zpět domů, tak tu uklízím, aby to tu vůbec poznali.
Jelikož máme rozbitý ten noťas a nevím, kdy přijde opravený, tak se s Vámi raději na chvíli rozloučím, doufám, že až se sem dostanu, tak už budete mít všechny dětičkly venku, abyste byly šťastné a spokojené...já si ještě počkám, ale Vy mě v tom snad nenecháte, že? :wink:

Tak Vás jdu přelousknout...
26. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Wacinko, holka zlatá, drž se, ať je vše ok. Držím pěstičky :pensive:

Jaji, doufám, že už je malinkaté líp...jsou to miminečka a člověk jim ještě nerozumí, ale všehcno přejde, neboj, ale věřím, že je to na palici :frowning2:

Grabu, tak ať to brzy přejde, smůla, ale neboj, za chvíli budeš fit, jako rybička :wink:

Sacvi, snad se to Janičce zlepší, až si zvykne na příkrmy. Je to trápeníčko, když se ta miminka nemohou vykakat. Tak se držte!
26. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojky Luci, tak konečně zpět mezi námi, vítám Tě a koukám, že přes asi celkem dost hustěj porod jsi pozitivně naladěná, to je bezva!!! Moc bezva.

kočeny, tak se tu mějte, já se loučím, ale jakmile budu mít sebemenší příležitost, juknu, jsem zvědavá, kdo bude další na řadě :wink:
26. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
tak jsme zpátky z města, byli jsme vyzvednout nákup z internetovýho obchodu, na studijním (tam to dneska bylo v pohodě, paní, co má na starosti rozvrhy říkala, že nás s manžou rozhodí tak, abychom aspoň povinný předměty měli odděleně rozumně :slight_smile: a vůbec z toho mám lepší pocit než minule :slight_smile: ), koupili jsme vazelínu na promazání koleček od kočáru, tak ještě poletíme k mamce... :slight_smile: Ale jsem utahaná jak kotě, bolí mě v kříži a jsem vůbec jak kdyby mě někdo zmlátil... Tak se pujdu na chvilku natáhnout. Malej dělá v břiše hovadiny...
26. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Holky nevíte někdo o Smíškovi?
26. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
broucek nevím o ní nic a nemám na ni ani číslo :unamused: ale jelikož se tu dnes neukázala tak usuzuji že už je možná maminkou :wink:
26. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Jejda, teď koukám, že mi tam dneska naskočil 41 týdedn :grinning:

Taky na smíška nemám číslo............. Tak snad už to má za sebou :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
broucek to je napínavé, ale mám dojem, že asi na ni nemáme číslo nikdo :unamused:

já jsem seděla od 14 do 18 venku na dvorečku, poslouchala pohádky a teď mi manžel umyl vlasy a už čučákuji na telku na soudní síň :wink: a už se těším na jedničku na donutila, u toho se vždy aspoň zasměji
26. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Dneska je Donutil? Tak to budu taky koukat :slight_smile: Já ještě nemám mužíčka doma - musel na stavbu, tak tam zase pěkně skejsnul :unamused:
26. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
můj manžel přijel ve čtyři musel dnes být déle, ale zítra přijde už ve dvanáct a pojedeme před kontrolou ještě do města potřebuji koupit velkou deku. Tak jsme se domluvili že se stavíme před kontrolou, protože co kdyby náhodou nakázal pan doktor hospitalizaci, tak už bych si deku nekoupila a já ji chci dát vždy na zem a na tu deku třeba malou abych si s ní mohla hrát... manžel jí koupil takovou tu hrací deku s hrazdičkou od fisher price,a tak ji nechci pokládat přímo na zem.
26. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
To chápu, taky budu mít deku a teprve na ní hrací desku. Už mám doma mužíčka - hurááááááááááá :grinning:
26. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
to musíš být ráda, já vždycky když uslyším auti tak jsem nadšená jak želvička :grinning:
26. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Taky mám vždycky hroznou radost, jen je hrozný, jak jezdí pozdě. Prý až budu malá na světě, tak to zlepší, tak uvidíme :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
ono až budeme mít miminka, tak nám to zase spíš bude utíkat protože se budeme točit kolem nich :grinning: manžel taky slíbil, že každý den budeme chodit s kočárkem, teda až nám to pan doktor dovolí :wink: tak jsem zvědavá jak ho to dlouho bude bavit. :wink:
26. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
holky pro dnešek se loučím :wink: zítra dopoledne nakouknu :wink:
26. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Já se taky loučím, asi pojedeme nakoupit :grinning: Snad už naposledy před porodem :grinning:
26. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.