• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Broučí ona má jedno dítě..Adélku...jsou jí tři roky...ale ona je taková svá...před rokem nám málem umřela na dost hnusnou nemoc srdce a vyléčila se mimo jiné i pomocí těch přírodních doplňků stravy...no a tak je do toho teď blázen a když to tak řeknu tak to sprominutím každýmu cpe...ale já tomu zase tak nevěřím...a ona to prostě nedokáže pochopit...proč tomu nevěřím když jí to zachránilo život...no a v tom je celej zakopanej pes...ale jí se to prostě vysvětlit nedá...Proto se mi teď ještě víc nechce na tu moravu...řekla sem Járovi včera že tam nepojedu...ať jede klidně sám, že chápu že už nebyl dva měsíce doma...a že si klidně zavolám našim ať za mnou na víkend přijedou ale že já nikam nejedu...no a on mi na to řek...uvidíme v pátek jo...no tak to je odpověď flegmatika no...já se fakt picnu...holky mě příjde že si pořád jen stěžuju...pardon:slight_smile:

Tak něco veselejšího...včera byl prcek asi 4h odpoledne vzhůru a chtěl se mazlíkovat...tak sem mu zpívala různý písničky co sem mu zpívala i když byl v bříšku a normálně na to reagoval...sem se musela smát...vždycky když sem přestala zpívat...tak se začal mlít a šermovat rukama a koukal jako mámo...co jako bude...zpívej...a když sem začala zpívat tak se uklidnil a usmíval...no úplný zlatíčko:slight_smile: kdybyste ho viděli jak byl sladkej:slight_smile:
27. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Aha, tak to jo. No, ono je tohle hrozně těžký. Máš přeci právo si o svém zdraví rozhodovat sama, ne?

Takže písničky zabírají? Říkala jsem si, jestli třeba malá bude reagovat na Gopalu :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
No nic holky...Štěpula se mi budí...tak musím jít...a tebe Broučí ať už tu odpoledne nevidím jasný...a čekám smsku že jedeš!!! :grinning: Držím všem palce ať už se ti malincí prďolkové pustí a máte to za sebou:slight_smile:
27. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
grabu - ony ty přírodní prostředky jsou fajn, pokud to není ještě moc rozjetý, dá se to tím zahnat (já takhle zaháněla zánět močáku loni o prázdninách :grinning: ), ale když už ti doktor napíše antibiotika, tak to asi nedělá jen tak... :frowning2: A než zbytečně riskovat zánět ledvin, je lepší to přeléčit už takhle brzy... :slight_smile:
Jinak ti závidím, že máš prcka už takhle u sebe :slight_smile: se těším, až ten náš rošťák bude venku... :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Broučí na gopalu reaguje nejvíc:slight_smile:
27. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Ještě jsem nepogratulovala smíškovi :slight_smile: Jsem ráda, že je další mimísko na světě :slight_smile: Já už chci takyyyy :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak to já jí budu o to víc zpívat :slight_smile: Už se na to moc těším, snad to bude už brzy :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Halo,halo tehulky,maminky a prcíčkovia :slight_smile:

prišla som vám popriať moc krásny a príjemný deň,stále na vás myslím a držím palce všetkým tehulkam,ktoré majú ešte porod pred sebou a maminkam vela energie s prcíčkami,aj keĎ každú trápi niečo iné,nebojte maminky,ono sa to ustáli,sú to malinkí drobčekovia,pre ktorých je všetko neznáme ako vyliezli z nášho bruška :slight_smile:

Kačenko,tak teda tá vaša Lucinka je ale tvrdohlavá princeznička :slight_smile: moc držím palečky nech sa predsa len čo najskor rozhodne medzi nás :slight_smile:

Gábinko,mne dáva tiež každý rady a všetci sú najmúdrejší,ale ja si z nich nič nerobím a bez problémov im hovorím,že sice ďakujem,ale že je to naše miminko a my rozhodneme,čo je najlepšie,takže keď ti niekto niečo také začne hovoriť,tak ich natvrdo sekni a povedz im svoje,obzvlášť,keď máš také depkové obdobie moja!!!

Tak ja musím utekať,prcek sa zobudil a chce papu :slight_smile: v noci zase krásne spinkal :slight_smile:

Smíškovi gratulujem :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Lucinko, ty jsi tak krásně pozitivně naladěná :slight_smile: To bych taky chtěla být po porodu pořád taková veselá :slight_smile:
A Samuelko je šikulka, že v noci spinušká :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
No jo, když ta naše ví, že už má na světě dva ženichy a chce přijít krásně upravená :grinning:
27. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky kam jste zmizely?
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
je tu nekdo?
27. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já byla na prochajdě se psem a věřte nebo ne, po dlouhé době mě nic cestou nebolelo :grinning:, až těsně před příchodem domů :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Broučí všechny jely rodit...vem si taky příklad:slight_smile: no taaaaak...já už nevim jak tě přemluvit ať už to zabalíš a jedeš:slight_smile: promiň dělám si pořád hloupou srandu viď a ty už na to čekáš...jestli tě štvu tak toho nechám...já už ti prostě jen mc fandim ať máš Lucinku u sebe:slight_smile: moc na tebe myslím
27. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky tak se hlásím, sice až teď ale hlásím se zatím 2V1 monitor dnes dopadl perfektně, malinká je v pořádku i srdíčko prostě všechno, pan doktor měl z toho radost. Malá se teda nechtěla hýbat, ale jakmile přišel pan doktor a začal si s ní povídat, tak se roztančila o 106 a udělala nádhernou křivku na monitoru. Já mám akorát pořád špatnej ten tlak, ale jelikož v moči nemám bílkovinu tak to na preklampsii nevypadá, musím si o víkendu měřit tlak, tak jsem si půjčila od sousedky tlakoměr a v pondělí v 11 hodin jdeme zase na kontrolu, ale řeknu vám spadl mi strašně velkej balvan ze srdce. doma jsem měla tlak normální jak jsem přijela tak bych to asi přisvědčovala tomu, že jsem k doktorovi šla se strachem co bude a proto to zase vylítlo nahoru.

broucek ty se máš mně hlenová zátka neodchází ale pan doktor říkal, že mi ani odejít nemusí, že může až při porodu. ale zato dnes na monitoru pracovala šíleně děloha, ale já před tím byla pro tu deku, tak jsem ji spíš podráždila :wink:
27. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Waci no supééér:slight_smile: mám velikou radost z té tvé dobré kontroly...a hlavně že můžeš být zase chvilku v klidu:slight_smile:
27. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
grabu jj jsem taky moc ráda, měla jsem tu dneska sestru s malou tak jsme šli na nanuka a sodovku a fakt se cítím líp. Sice nemůžu chodit mám pocit že mě bříško strašně stahuje dolů, ale jsem fakt po dnešní kontrole zase plná optimisu :wink:
27. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
holky kdepak jste? to už všechny rodíte?
28. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Krásné ráno,
nejprve ohromná gratulace Smíškovi k miminku... :slight_smile:

Těším se na další vyprávění o porodu a začátcích s miminkem od Holisky i Smíška... a pak samozřejmě i od dalších :grinning:

My se máme prima, noťas už máme opravený doma, takže už tu zase můžu být s Vámi...ve volném čase, kterého tedy moc nemám, to je fakt.

Waci, prima, že kontrola dopadla ukázkově, moc Ti to přeju, to je úleva, viď?

No, jdu uklízet, je to tu jak po výbuchu bomby :grinning: Což bude i po úklidu, o to už se Barča postará :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
jste tu? u nas zadna zmena... :frowning2:
28. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
blackie já jsem tu
28. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoooooojky tehulky,maminky :slight_smile:

tak ja som tu na chvíľočku,vložila som nejaké nové foto,tak ak chcete,pozrite sa :slight_smile:

Tu sa snáď dnes rodí :slight_smile:

My sme mali opäť super noc,ja už nespím,ale tí moji dvaja chlapi ešte spinkajú,tak to využívam a nakúkam k vám,pretože mi moc chýbate a snáď sa mi to doma ustáli tak,aby som tu bola častejšie :slight_smile:

Miško,gratulujem ku kontrole,teraz už len ten porod,však? :slight_smile:

Blackie,to ma moc mrzí,ale neboj,ja som sa tiež dočkala a poviem vám teda,termíny ani na jednu z nás neplatia,všetky sme prenášateĺky :slight_smile: tí naši prcíčkovia sa proste dohodli,že chcú byť pekné a poriadne miminka :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj Luci jj už jen porodit :grinning: ale je mi jasné že budeme přenášet
28. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky, my taky nerodíme a asi dlouho nebudem, jak říká Lucinka, tady asi všechny budeme přenášet a mě by se tak už líbilo, kdyby už šla malá na svět :slight_smile:
Jinak Luci, moc krásné fotečky, hlavně ta poslední, úplně jsem se rozplývala :slight_smile: Bude to lamač ženských srdcí :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
luci jojo ale uz to neresim nepocitame termin jako posledni ms ale poceti mnela jsem o bdo bi kdy sem si to psala tak by to mnel byt urcite zacatek zari...dnes mladej nejel jezdit tak ho mam do ma tak si ho aspon uziju ...ale vsichni rikaj ze je to normal ni prenaset ale zalezi podlemne jestli to pocitac os posledni menstruace nebo od poceti...?
28. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
nevite kolik mate jeste plodovky vim ze minule sem nela 124 ted jsem mnela neco pres 1oo a minimo je asi 70? nebo kolik?
28. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Já přenášet nemůžuuuu :grinning: Potřebuju rodit o něco dřííív... Jinak včera mě pobolívalo břicho celej den a večer po sexíku to fakt stálo za to, jsem chvilkama myslela, jestli radši do tý porodnice nejet, ale pak jsem si zas řekla, že když mě to břicho bolí v kuse, je to asi hovadina, tak jsem to zaspala a teď už je to celkem fajn, bolí zase jen když stojím nebo jdu, ale když sedím nebo ležím, tak klídek :grinning:

Jinak všem přeju hezký "ráno" :slight_smile:

Luci - malej je krásnej :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
bĺackie záleží na doktorech které datum ti berou v úva´hu zda poslední MS nebo datum početí a od toho se odvíjí jak dlouho tě nechají přenášet
28. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
blackie - u mě, kdyby brala dr. termín podle poslední ms, mám termín 5. září :slight_smile: Ale podle utz v prvním trimestru to vychází až na 18. (to mi přijde reálnější), tak jsem zvědavá, kdy mrňous vykoukne :grinning:
28. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
k.ate a cos to měla za bolesti? Já mám bolesti pořád nějaké, i ty MS už jsou častější, ale spíš až k večeru...mám pocit, jako by se malá něčeho lekla a už zas tak ven nechtěla, jak se zdálo ještěš min. týden :grinning:
28. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.