• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
aha a vite kolik mate jeste vody? kde je broucek' ze by porodil?
28. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
blackie a to ti normálně říká doktor, kolik máš plodovky? Tak ten můj mi ani neřekne, co se ukázalo nebo neukázalo na monitoru, natož aby mi sdělil kolik mám vody. Já ani nevím nic o čípku...já asi porodím ani nebudu vědět jak :grinning:
28. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
broucek má dnes tu kontrolu, tak proto tu není.

blackie nevím kolik mám plodovky, pan doktor už mi teď ultrazvuk nedělal
28. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se hlásím po kontrole. Hlavička neléhá, otevřená jsem stále na 2cm a porod snad prý bude brzy. :slight_smile: Ale to je otázka, kdy bude chtít Lucinka vykouknout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdu teď udělat oběd, pak vás snad dočtu :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
brouček, tak to je skvělá novinka :slight_smile: Budu na tebe mysle, aby se Lucince chtělo ven už o víkendu :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Broucek tak to je dobrá zprávička :wink:
28. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
jo to je super broucku...
jiomne rikaj plodovku ..jen nevim jestli ale sem otevrena nebo zavrena protoze mi rikala ze je moc nahore a zeby mne to jen bolelo tak nevim du v utery
28. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky snad se to splní a nejpozději o víkendu vyleze. :slight_smile: Už mám i stahy, ale nepravidelné - možná poslíčci. :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
calli - no večer to břicho bolelo jak při ms (jsem už skoro zapomněla jaký to je :grinning: ) , ani jsem pořádně nevěděla, jak si lehnout... :confounded:

brouci - tak to je paráda :slight_smile:

Jinak k té plodovce, mně když dr. dělá ultrazvuk, řekne, že jí je normální množství a nic víc :grinning: Jen CS mi píše do průkajdy, ale já tam byla naposled někdy před měsícem, kdy se na to koukala, jsem zvědavá, co mi ve středu řekne :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Gábi vůbec nevadí, že mě popoháníš, taky už bych nejradši jela :slight_smile:

Luci Samík je krásnej, fakt je úžasnej a moc vám to s Liborem sluší :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
jojo broucku ty dnes nebo zitra porodis....
28. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak mě u plodovky taky říká jen "normální množství" a CS už mi nepíše dlouho :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
co je cs?
28. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
co varite?
28. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky, od středy můžu klidně rodit a nebude mi to vadit a Jirka místo, abychom měli sex, tak nic...Já to nechápu, ale nechci si o sex říkat...on se možná bojí, když mám teď ty bolesti, já nevím :frowning2:
28. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
cs je cervix score bodový systém hodnocení pohmatového vyšetření porodních cest (děložního hrdla) – délka hrdla, prostupnost, konzistence, směr a poloha hlavičky ve vztahu k malé pánvi
28. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
jo ten muj se taky boji calli tak si tim nelamej hlavu..ale nakonec jsem ho stejne v yprokovala :grinning:
28. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
já budu dneska dělat asi rajskou, ale moc se mi poslední dny nechce nic dělat...
28. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
tak on neříkal, že se bojí, ale spíš, když mě pořád slyší, jak naříkám, tak do toho nechce jít :grinning:
28. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:
Lucinko krásný fotky:slight_smile: Samko je jako panenka:slight_smile:

Broučí super že kontrola dopadla tak dobře...jo a já měla taky nepravidelný kontrakce...pak to večer kolem 18h začalo být po 6-8minutách a po 20h po 5minutách...ale PA pořád říkala že to ještě nejsou kontrakce k porodu...ale to už sem ve 22h byla otevřená na 4cm a o půlnoci začala odtékat voda a v půl pátý byl Štěpula na světě...tak jestli máš i nepravidelný kontrakce tak už to může každou chvíli rozjet:slight_smile: držím moc palečky:slight_smile:
Jinak blackie mně řekli až na posledním UZ v porodnici že mám plodovky tak v normě a to bylo vše...žádný čísla, tak nevím:slight_smile:

Jinak Štěpula dneska zase v noci čumákoval a nechtěl spinkat...ale už si začínám zvykat...on je takovej mazlící a usne mi v náručí:slight_smile: ale jak ho dám do postýlky tak má hned oči navrch hlavy:slight_smile: no je to vychytralý miminko už od mala...ale nechci ho zvykat na to že usne jen se mnou...no uvidím jak se mi to podaří odbourat:slight_smile:
Ale mám super zprávu už zvládáme kojit i bez kloboučku:slight_smile: sice ještě občas ho dáme, protože když se prso moc naleje nevejde se mu do pusinky...ale jinak už skoro každý kojení se přisaje normálně:slight_smile:
28. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
calli tak já se ptala svého lékaře zda sex pomůže k vyvolání porodu a on se usmál a říkal, abych získala takové množství prostalginů jako je v tabletách na vyvolání, tak bychom museli souložit alespoň 10x denně :grinning:

My si necháme milování až po šestinedělí teda snad budu zahojená :wink:

blackie já vařím bramborovej guláš
28. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
aha tak to mi mi nerikaj jen mi naposled rikala ze nnei jestye uplne naklonena v poloze nevim co to bcas mele hlavne zesme urovnali termin menstruace ale maldej rika ze se narodi podle poceti a to je zari...nemuze tam bejt snad naporad ne?
28. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
blackie neboj nebude tam napořád :wink:
28. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Gábi kéž by to tak bylo :slight_smile: Když mě ty stahy skoro vůbec nebolí. Projede mi bolest od podbřišku do zad a po cca 15 vteřinách to přestane. Tak nevím, jestli je to ono.
Posílám Štěpánkovi moc pusinek od tetky i od Lucinky. :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
waci, já nechci sex kvůli vyvolání porodu, ale před porodem, aby mi Jiřík pak do konce šestinedělí vydržel :grinning:
28. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj Gábi pohlaď za mě Štěpánka :wink: to je fajn, že už kojíte i normálně. jste šikovní :wink:
28. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
:slight_smile: Broučí každej tu bolest vníma subjektivně ale mě to taky ze začátku skoro nebolelo...pak to bude horší...ale přežít se to dá...neboj už to brzo bude:slight_smile:

Děkujeme za pusinky:slight_smile:Štěpánek se tváří blaženě:slight_smile:
28. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
calli neboj on určitě vydrží a když ne tak má zdravé ruce :wink: A těch 6 neděl není moc. Vezmi si mojeho manžela chudáček už drží od 18.prosince :wink:
28. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
waci, když já chlapům v těhle věcech moc nevěřím, i když Jirka nikam nechodí moc, tak raději si ho pojistím než aby mi šel jinam :grinning: A mě by teď sexík ani nevadil :grinning:
Ale je jasné, že vy jste v jiné situaci, nevěděli jste, jak to u vás dopadne, tak to je jasné, že jste byli raději opatrní :slight_smile:
Přeji ti, ať se Zouí rychle začne klubat ven, ať přejdou aspoň ty šílené bolesti, které teď máš :wink:
28. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Já bych se taky nebála že to ti chlapy nevydrží...navíc si myslím že po tom co zažil a viděl v porodnici mu těch šest neděl bude možná ještě málo aby se dal do kupy a měl na to zase chuť:slight_smile: dělám si srandu...ale zatím mám chutě spíš já než Jára...si teda myslim:slight_smile: jsem zvědavá jestli bude pak při sexu nějak cítit ta jizva po nástřihu...susedka říkala že to je jak znova přijít o panenství:slight_smile: :grinning: vtipné :sweat_smile:
28. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.