• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
calli já v tomhle manželovi důvěřuji, asi jsem možná hloupá, ale kdyby mi zahýbal, tak ho asi chudáka nebude vzrušovat jen když se ho dotknu nebo tak. On prakticky čekal i na začátku našeho vztahu byl můj první a já jsme to nechtěla uspěchat, takže čekal rok a něco, nikdy mě nenutil... tak si myslím, že i tohle vydrží :wink:
28. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
calli já si taky myslím že se těm našim chlapům musí věřit...já Járovi věřím že by mi nic takovýho neudělal...má nás přeci rád:slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky já jdu chvilku s pejskem na dvorek pak přijede manžel tak zkusím ještě k večeru kuknout appappaaap
28. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Lucinko, krásné fotečky, už se taky těším na toho svého klučíka :slight_smile: Sam je kus :wink: Moc Vám to společně sluší :slight_smile:

Broučku, tak to zní už pozitivně, snad už i Ty budeš mít brzy Lucinku u sebe :wink:

Já dnes dělám vaječnou omeletu s kuřecím masem a zeleninou...a mrkvová polévka. Jdu se do toho pustit, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
waci - nám PA na tom kurzu říkala, že se tím i jakože změkčí porodní cesty, že je dobrý po sexu dát pod zadek polštář a chvilku tak zůstat, že maminkám, co přenášej říkaj, ať na tom "zapracujou" i takhle... :grinning:

Jinak já jsem taky zvědavá, jak to manža přežije, ale ono mu nic jinýho nezbyde... Navíc když ví, že nemůžem, je v pohodě, spíš ho štve, když ví, že můžem (zvlášť po tom, co PA řikala, že to může usnadnit porod :grinning:) a mně se zrovna dvakrát nechce :grinning: Tak uvidíme :grinning:

Já ještě nevim, co budem vařit... Já mám chuť na nudle s mákem a manža chce maso, takže asi vyhraje on, už jsme masíčko dlouho neměli a vůbec teď docela ty obědy flákáme, tak ať máme taky něco pořádnýho :grinning:
28. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ja u delala studeney salat z ryze bolej me zada tak se asi natahnu ...a ne vecer mam prirodni maso s bramborem a salat... ja si ted o bli bila cern y pivo kazdej den dam tak jedno male :frowning2:
28. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Holky já vám tak ty jídla závidím:slight_smile: já když už si stihnu něco uvařit tak to je sladká rýže s kompotem nebo brambory na loupačku...stejně nic moc nemůžu když by pak malýho bolelo bříško...no ale zase kvůli mlíčku něco musím...ale vždycky když si chci něco uvařit tak on se začne budit...potvůrka malá...ale dneska to snad dopadne...už to mám skoro uvařený:slight_smile: a ještě se nevzbudil:slight_smile: no teď sem to zakřikla...už se kroutí:slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Nejde o to, že bych Jirkovi nevěřila, ale přeci jen je to chlap, tak jistota je jistota a když mám chuť i já, tak proč ne :grinning: Navíc on už taky měsíc žije bez sexu a zvládá to, jen má už občas takové nadržené řeči :grinning:
Grabu, musíš teď hodně papat, ať ti nic nechybí a tím pádem nebude chybět ani Štěpánkovi :slight_smile: Bereš i nějaké vitamíny? Někde jsme četla, že by se mělo po porodu snad železo...
28. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
ne já žádný speciální vitamíny nejím...jen lactobacil aby malýho nebolelo bříško:slight_smile: a zatím to snad funguje...železo do mě šoupli myslím ještě na porodním sále
28. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
tak sem šupla další fotečky našeho krsavce:slight_smile: tak jestli chcete tak mrkněte...v pondělí jdeme k dr. tak sem zvědavá jak roste:slight_smile: doufám že přibírá dost...
28. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
no krasavec, co dadat :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Gábi Štěpánek je krásnej, fakt moc pěknej :slight_smile: Ta naše holky nebude vědět, kterého z ženichů si vybrat :slight_smile:

Jinak u mě i ty nepravidelný kontrakce skončily, takže bych řekla, že to opět na porod nebude :unamused:
28. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
broučí, ona se chystá, aby byla pěkná a líbila se mamince a tatínkovi...třeba už v noci bude připravená :wink:
28. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Broučí tak třeba se v noci vrátěj a už pojedete...já už ti to tak přejuať už to máš za sebou a hlavně v pohodě:slight_smile:

Jinak dík za pochvalu:slight_smile: ony ty miminka jsou všechny krásný:slight_smile: už se těším až uvidíme to Aurelčino, Holisčino a Smíškovo:slight_smile: nikdo jinej nám zatím neporodil ne?
Kdy se maj holky vůbec vracet z porodky? nepsala někomu Aurelka? Holis tam bude asi dýl tím že měla císaře..a Smíšek má ještě čas...no ale už se těším na další fotečky:slight_smile:
28. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Já jsem zjistila, že rodit ještě nemůžu :grinning: Já nemám na žádnou z vás číslo, takže bych nemohla nikomu dát vědět, že už jsme dvě :dizzy_face: Jen doufám, že se nenarodí příští středu, to by chudinka moje měla svátek i narozeniny v jeden den :grinning:
28. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
calli tak to rychle naprav a napiš na koho chceš číslo :wink:
28. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
No ahojky, tak som tu na skok - konečne trošku spíme. Včera sme sa vrátili domov, lebo sme mali trošičku žltačku. No a ako v nemocnici to bolo milé zlaté dieťa, tak doma sa nám predvádza - ale nie - musí sa asi aklimatizovať, lebo je to tu pre neho všetko nové. Včera zaspal až o ôsmej večer od kedy sme prišli z pôrodnice, zato teda poriadne spal prvú noc, lebo v pôrodnici bol v noci vkuse hore.
Máme teraz trošku trampoty s kolikami, tak dúfam, že to raz dva prejde,dnes sme veru museli masírovať bruško - tak žalostne plakal.
Inak je to taký žrútik, teda aspoň v pôrodnici bol- keď nás púšťali z pôrodnice, tak sme vážili 3390g.

Pôrod bol inak celkom v pohode,len ma drobec moc vnútri natrhol, tak som hodne šitá, ale nie je to katastrofa a už si sadám úplne v pohode, iba občas čosi zabolí.

Tak aspoň tak v rýchlosti, lebo musím ešte niečo porobiť a neviem ako dlho vydrží spať.

Inak aj kočík nám včera prišiel a dnes sme si dali okružnú jazdu okolo paneláku :slight_smile: .

Dúfam, že Janka s Kristýnkou sú v poriadku a dajte mi info či už je niekto ďalší na svete.
28. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
grabu - já včera psala, že mi holis psala, že ji pustí domů nejdřív v neděli, tak snad se pak hned ohlásí :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Grabu, je to fešáček... :wink:

Ahojky Aurrelko, ráda Tě zase čtu :slight_smile: Neboj, on se Alexandřík brzičko aklimatizuje a bude vám fajn :slight_smile:

Vy už se tak máte, že už mimča máte :grinning: (to se mi povedl pěkný absolutní rým, že :grinning: )
28. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Aurelko, tak ať je Alexandrovi brzo dobře a nezlobí ho bříško :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj babulky :wink:

Som tu dva dni nebola, preletela som vás očkami a ak som neprehliadla, tak okrem Smiška čo som vlastne písala ja, žiadne nové mimčo???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ??????

Predminulú noc ma pobolievala tak zvláštne hlavička a ja som si uvedomila, že je to od zuba....tak sa mi podarilo dostať k dr., dostala som inekciu, vyvrtal, dal vložku a v októbri dá plombu. No v ten deň sme boli s mimčom dlho predlho vonku - vyše hodiny som musela čakať, lebo mali niečo rozrobené čo trvalo dlho, potom ma brali prenostne, aj som kojila na lavičke vonku xixi, a neviem či vďaka tej inekcii, no malá strašne vracala...až som sa aj zľakla.... dnes vrackala tiež, ale už iba raz to z nej vyletelo...tak len verím, že to mohlo byť tou inekciou. V oktobri to skúsim zvládnuť bez nej. No a dnes mi ráno z tej vložky odpadlo, tak som naháňala kamoškinu mamu-zubárku a opäť sme behali aj s mimčom. Potom sme boli na pretekoch pozrieť Maťka (postúpil do finále) a dni letia ani neviem ako.... večer som s malou bola sama lebo Milan išiel za svojim otcom- odviezť ho do nemocnice a zvládla som to....sa tešim :grinning: (som ako malé deco)

Aurelka Zuzka, no vitaj späť medzi nami :slight_smile:. Páči sa mi Tvoja dobrá nálada a pohodička, ktorou si sršala v telefóne :wink: , nech Ti vydrží dllllho predllllho ba až stále :slight_smile:. No idem do hajan, teda najprv do sprchy, už som v ne dnes bola X x, no idem ešte raz....

A ja už mám len jeden štych :grinning: :grinning: :grinning: beťárisko jeden, dva t po pôrode a on sa tam drží :angry:
28. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dobré, i když u nás deštivé, ránko...
ale já jsem za ten déšť vděčná, aspoň nejsem zpocená jak prasnice :grinning:
Jen jsme dnes chtěli jet s BArčou na pouť, pohoupat ji na houpačkách a nevím, jestli nám to vyjde. I kdyby přestalo pršet, tak tam bude děsné bahno :unamused: Škoda, na tu pouť jsem se kvůliu Barče moc těšila, ale je ještě zítra, tak třeba zítra :wink:

Jajko, teda zub, jo? Tak to Tě strašně lituju!!! Já zubaře k smrti nenávidím, mám z něj děsný strach a přijde mi, že ať mi dělá, co mi dělá, tak mě to bolí :frowning2: Přitom rozhodně nejsem žádná cíťa, ale ty zuby, hmmm......
A jak malá Laurinka, ještě zvrací? Doufám, že už je to dobré. To se člověk vyděsí, co?

Je víkend, takže tu asi moc z Vás nebude...jsem zvědavá, jestli se dočkáme po víkendu dalších miminek :slight_smile: Určitě ano, však adeptek je tu víc než dost :grinning: :sweat_smile: Pardón, nechci provokovat :sweat_smile:

Tak hezký víkend :slight_smile:
29. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
U nás Leni taky prší, tak jsem se psem jen vyběhla na dvorek...
Jinak se už od rána rozčiluju, ptž ten náš kocou je vážně totální idiot, nikdy nesměl na stůl a když byl na hlídání u mojí mamky, tak se to tam asi naučil a já se teď pořád nervuju, abychom ho to zase odnaučili :frowning2: Nejhorší je, že chodí na přebalovací stůl a to pak ve mě vře krev natolik, že bych ho přizabila, kdyby nezdrhnul :frowning2:
29. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj holky já ru dnes nebudu čekáme návštěvu jinak od včera od večera mám šilené poslíčky, ale jsou hodně nepravidelné, takže k tomu nepřikládám význam. Jinak tlak mám v normě, takže spíš u doktora je to ze stresu :wink:
29. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
waci, waci, tak už to bude :slight_smile: Tipuju, že nejpozději zítra budeš rodit :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
calli my jí pořád domlouváme, aby se narodila do konce srpna, aby nás stihl odrodit pan doktor, manžel už s náma vytřásl různé diry v silnici a ono nic. malé se tam prostě líbí a prdí na nás. Jsme s manžele říkali, že ona se chce fakt narodit až 16.9. na výročí naší svatby :grinning:
první termín máme 5.9. a druhej 10.9. tak uvidíme, jak dlouho nechají přenášet
29. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Žádné přenášení nebude :slight_smile: To ať si holka nezvyká, maminku s tatínkem musí poslouchat, přece :grinning: Budu na tebe přes víkend myslet a čekat na dobré zprávy :wink:
29. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
holky jsme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile: To už vás pustili? já tě čekala fakt až zítra :slight_smile: Co malá?
29. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
kate: no trochu jsem si to vyrvala, ja bych byvala sla nejradeji druhy den po porodu. :grinning: tech 5 dni bylo nekonecne zbytecne dlouhych. uz jsme doma kristynka by furt jedla :grinning: vecer vam napisu porod.

jinak nez jsem se naucila kojit me stalo nervu a place :sunglasses:
29. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.