• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
kup si ho normálně v lékárně sama , stejně by ti ho lékař doporučil :wink: a lepší jsou tablety na polykání než rozpustné. Po rozpustném hodně maminek pálí žáha :wink:
20. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
ok koupim ho ale uz bastim do st vi taminu ale jje to asi jeste porad malo... mam porad neco kdyz se zbavim paleni zahy tak me potkali krece... jeste tri mesice a snad bude klid
20. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
magnezium ti neublíží pokud koupíš 500mg tak můžeš až 6 tablet denně :wink: já beru vitaminy pro těhotené, proptože mám celý život nedostatek vitaminu a k tomu ještě 6 tablet magnezia :wink:
20. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ty jo to teď vůbec nevím kde jsme jí viděla, ale v nějakém obchodě na netu. Taky bojuju s pálením žáhy, je to hnus, nikdy dřív jsem to neměla a teď ............. Tady je taky všechno buď růžová nebo modrá. Jinou barvu asi neznají :unamused:
20. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
broucek mně žáha pálí taky pořád a hlavně když zhltám jídlo :grinning: nebo vypiji něco sladkého to je mazec
20. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
broucek ale zabírají mi na to 3 mandle :wink: prý i 3ks lískovejch oříšků zaberou, ale já mám doma jen mandličky a je fakt, že mi vždy pomohly.
20. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
no nic jdu chvilku zase lehnout zase mi tvrdne břicho :sweat_smile: tak jdu chvilku odpočívat
20. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Tak já jsem po obídku...dělala jsem včera na večeři boloňský špagety, tak jsem si ještě vzala do práce:slight_smile: mňam:slight_smile:
Jinak sojový maso taky neděláme, tak nevim nevim...asi neporadím...zkus najít nějaký recept na netu:slight_smile:
Holky já přemýšlela nad tím, jestli si nekoupím na poslední trimestr ty těhu vitamíny...prej je to největší záhul na tělo ty poslední tři měsíce a už teď jsem dost unavená...já zatím beru jen občas magnezko, když si vzpomenu a 2x denně Lactobacil abych miminku připravila dobrou imunitu až se narodí a aby ho nebolelo bříško...přeci jen ty chlapečci na to trpí víc, tak ho toho chci ušetřit a už teď se do něj ten Lactobacil dá přesunout a udělat mu dobře:slight_smile: ale papám vše jen přírodní nic lékárnovýho...tak nevim jestli si k tomu mám naordinovat ještě ty těhu vitamíny...
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mandle, jo? To jsem ještě neslyšela, to zkusím. Díky za radu :slight_smile: Jen odpočívej, tiše závidím .......
20. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Taky závidím ten odpočinek...tady v práci to je na budku...ale ještě chvíli to musíme vydržet broučku a pak už se taky budeme válet:slight_smile: teda chvíli, než se prcíčkové narodí:slight_smile:
Já už se tak těším na ty zítřejší nákupy...doufám, že na prcka seženu něco ezkýho a budu z toho mít radost:slight_smile:
Broučí, Luci co máte vůbec v plánu koupit zítra?
20. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Gábi já vůbec nevím, ale rozhodně si něco vyberu. Určitě od minule obměnili sortiment :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak ja sa dnes nemožem nikam dovolať...to je ako naschvál a akurát som rozčúlená :angry:
A kam to vlastne chcete zajtra ísť?Musíte mi napísať,kde mám doraziť a aby som si zariadila navigáciu,má ju drahý v aute a nie je schopný mi ju vyložiť... :angry:
No nakupovať neviem,čo budem,ja mám skoro všetko,tak sa uvidí,dúfam,že sa marne neteším na tu zmrzku a to papaničko,lebo by ma to nepotešilo...
20. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Lucí neboj, kdyby něco bylo, tak se ti už ozvali. :slight_smile: Sejdeme se asi u Tesca na Národní třídě, ne? Ale pozor, špatně se tam parkuje, je věčně plno.
20. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
A v Tescu sa dá parkovať? Inak som počula,že práve v tomto Tescu majú veľké výpredaje,lebo ho tuším rušia alebo niečo také...
no to u mojho doktora si musíš volať pre všetky výsledky,tak uvidíme...
20. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Holky, tak to vidím tak, že vymyslíme zase nějakej mix s manžou, protože na internetu se mi pořádně žádnej recept nelíbí... Uvidíme, jak to dopadne :grinning: Já už se těším na odpoledne, až zase vytáhnem tu domácí zmrzku, co jsem patlala včera, chutná to fakt jako originální Míša... :grinning: Včera jsme jí v noci s manžou zbaštili asi půlku, když jsme "ochutnávali" :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Ne já bych to viděla na chvíli nakupování jen v tom tescu na Národní třídě, jak říkala Broučí a pak bych to zaměřila na tu zmrzlinku a něco dobrýho k papu, abysme mohli povídat:slight_smile: to zase bude drbárnička:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Lucí u Tesca je parkoviště, ale většinou to bývá dost napráskané.

Já bych koukla do toho Cherokee, a pak bych už běžela někam na něco dobrého :wink: Už se taky těším až to zase rozebereme. Včera jsem vyprávěla manželovi, jak jsme ty naše chlapáky pěkně zdrbly :grinning:

K.ate taky jdu vždy "jen ochutnat" a zahučí toho ve mně půlka :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
No ja to tiež tak nejak podobne vidím,v tom vedre sa nám asi ani nebude chcieť moc courat po obchodech a skor si zájdeme sadnúť niekam na to papu. Už máte vybraté,kde pojdeme,kde dobre varia? :slight_smile:
Kate,ty si šikulka,no ono tak býva,keď sa len "ochutnáva" :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
PS:brouči,a vy prídete ako na tu národní?tak mi poraď,kde mám nechať auto a ako sa tam dopraviť...ty si super navigácia:slight_smile:
dnes má Libor zase nejakú večeru,začnem si fakt myslieť,že má nejakú milenku ... :angry: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak ho musíš večer pořádně očuchat a zkontrolovat. Když u Libora je to těžký. Každý chlap, který si najde ženskou o sebe začne najednou pečovat. Ale když Libor se pořád obléká šik, tak to je těžký. Ale neboj, co by dělal s jinou když má tebe :slight_smile:
Já pojedu asi taky autem a přemýšlím, že ho nechám na Karláku u nemocnice (všeobecná fakultní nemocnice, ulice U nemocnice). Tam je vždycky místa dost. Pak už jen tramvají jednu zastávku k Tescu (čili zastávka Národní třída) :slight_smile: Jestli chceš, tak se můžeme sejít na Karláku.
20. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
No s tými chlapmi to je ťažké...u Libora obzvlášť...
Tak zajtra sa ešte dohodneme a mohli by sme sa stretnúť ako si napísala.To by si mi ale musela presne napísať,ktorá Nemocnica to je...to sa tak naozaj Karlák?ja som fakt z Prahy ešte mimo...
20. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Aha, tak přesně to je Karlovo náměstí, ulice U Nemocnice. To si zadej do navigace a tam se sejdeme :slight_smile: Je tam takové dlouhé parkoviště přes celou tu ulici. :slight_smile: Ale to se zítra dohodneme. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Já holky dorazím metrem...takže se s Váma sejdu asi až před Tescem...ju
A já tam bohužel moc restaurací neznám..ale můžu se poptat kolegů v práci:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
To sa Gábi určite nejako stretneme,ja som z nás to trdlo,ktoré sa nevyzná v tých uliciach a častiach Prahy :grinning:
tak sa opýtaj,ale myslím,že broček to zmapované :wink:
20. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
No ahojky babulky, tak wacinka len oddychuj, nech ti to bruško raz dva prejde.
Marti, gratulujem k výsledkom.

No a inak ja som sa dnes napálila kvôli kočíku. Normálne mi v BA nechcú povedať do telefónu ani do mailu cenu, že musím prísť osobne. A bla, bla- tak som zostala po ich maily naštvaná, ale našťastie sa mi ozval aspoň váš český Michal zo Špuntíka - aspoň niekde sú normálny ľudia.
20. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
aurelko,to je teda divný prístup...by som sa na nich vykašlala...ten pán zo Špuntíka je veľmi príjemný a Teutonku ti zoženie,akú len chceš :slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky koukněte na http://www.jizera-vaclavka.cz/, to je přímo na Václaváku a já tam docela ráda chodím :slight_smile: Mají tam totiž i zahrádku a dá se sedět venku :slight_smile:

aurelko to nechápu, proč ti nechtějí říct cenu, copak je to tajný???????
20. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
luci ja se opaluju v boxerskym tricku, mam sice opalenej pruh na zadech ale to se skova, chvilku jsem ukazovala i brisko nemyslim si ze se to nesmi. asi by bylo horsi tam sedet celej den ja sedela jen tak hodku u toho jsem pak umyla okna a pak jsem se musela osprchovat pac sem byla uplne spocena :wink:
20. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Broučí to vypadá moc pěkně ta restaurace...tak klidně můžeme tam, když jí máš vyzkoušenou:slight_smile: já tam okolo nic neznám...a v jídelním lístku si určitě nějaký salát nebo těstovinky vyberu:slight_smile: mňam už se těším...
20. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
holis - já četla, že by se moc na sluníčku v těhu být nemělo, že se mamina přehřívá a může se pak přehřát i prcek a může to poškodit mozek :confused: , ale že nejhorší následky to má v prvních třech měsících... Takže já si opalování letos radši odpustím :confused:
20. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.