• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
jaji - já mužu přerušit jen na zimní semestr, takže v létě už bych šla do školy, uvidíme, jak to budem zvládat :slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
a musíš byť na prvých prednáškach??? nestačilo by keby si išla až na skúšky???
30. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
No ahojky, tak naše spanie je hrúza. V nemocnici celkom dobre spal, ale doma. Večer po kúpaní spí 5 h a potom do ránasi dá dvakrát takú pretrhávanú hodinku. No a cez deň, nespí skoro vôbec. No hrúza, aj teraz cucká, potom na10 min zaspinká a znovu je hore.
Lavy prsník sme rozbehli už bez klobúčika, ale teraz máme klobúčik na prsvom, lebo mi hrozne popraskala bradavka, tak hádam to prejde čím skôr.

Takže ja ho večer nechám spinkať tých 5-6 hodín, nebudím ho, lebo viem, že už potom nebudeme spinkať.

Ak sa mi večer podaí, tak by som pridala foto.
Prosím pošlite mi niekto do ip info o nových drobcoch nech to dám do tabuľky, aby som to tu nemusela hľadať. Ďakujem a pa zatiaľ.
30. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holisko, tak to jsme měly holčičky na chlup stejné :slight_smile: To je hezké :grinning:
Já jsem byla s pampers maximálně spokojená, ale jen s těmi zelenými, jendou jsem koupila ty speel and play a nebyla jsem spokojená vůbec. Občas jsem od někoho dostala nějaký jiný druh, hlavně od babičky nějaké ty úplně levné a ty stály úplně za prd, jakmile se jednou zaply, už nešly rozepnout, jedině s rozerváním celé plínky-málem :unamused: . A teď nedávno jsem Barče koupila huggies, protože byly ve velké slevě a Barča už má plínky jen na spinkání....a jsem s nimi taky spokojená. Teď jsem dostala od jedné kamarádky úplně ty malinkaté huggies od 2-5kg, tak si je vezmu do porodnice a uvidíme. Budu-li spokojená, tak hlasuju jednoznačně pro pampers nebo huggies.
Jinak já jsem při Barče první asi tři měsíce používala jen látkové plenky, ty umělé jen na cestování. Teď jsem to tak chtěla s Adámkem taky, ale nevím, jak to budu s dvěma capartama zvládat prát a žehlit, tak uvidíme.

Jaji, ty vedra, to máš naprostou pravdu. Mě ten konec čeká už za příjemných teplot :slight_smile: Vy jste si to tedy vyžraly úplně total a že letos tedy vedro bylo...
Jinak chápu, že Ti bříško i chybí, taky mi asi chvíli chybět bude, ale ta touha po mimču už je tak velká, že už bych ho chtěla mít doma, muchlat, tulit... :grinning:
Jinka Ti moc přeju, jak sis toho těhu užila, je to prima, když člověku nic není, já jsem taky ok, byla jsem i při Barče a je to fakt super, moci dělat, co se Ti zachce...je fakt, že si ode dneška musím píchat ty injekce na ředění krve, ale to mě nijak neomezuje a prevence je prevence a nic s tím nenadělám.

K.ate, tak to je masakr ta škola...přeju Ti, abys to zvládala bezvadně a mimčo bylo zlatíčko nejzlatější, abys třeba mohla přerušit jen na semestr...uvidíš, jak to půjde.

My půjdeme ven, je tam dnes příjemně :slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Holisko mz teda v noci nebudíme...prcek stejně nikdy dýl jak 4h nespí...vždycky tak od 22h-2h spí a pak se budí po 2,5 až 3 h do rána...pak přes den bývá vzhůru takže budit nemusíme...ale asi bych jí zkusila přes den nechat papat jak chce a v noci po těch 4h vzbudila...vždyť když si to dobře naplánuješ tak to máš jen jedno vstávání v noci a to je super:slight_smile: uvidíš jak ti bude přibývat...jestli dobře tak bych to neřešila :wink: já už budu muset zvětšit jednu gumu v polodupajdách, protože nám roste bříško a už malýho tlačej :grinning: bude to cvalík:slight_smile:

Jinak Aureli úplně tě chápu s tím buzením po 10minutách spánku přes den...Štěpula to dělá taky...vždycky u kojení usne a za 10 min má oči navrch hlavy...chce se chovat a mazlíkovat:slight_smile: ale neboj ono se to uklidní a aspoň v noci nás nechaj vyspat:slight_smile:
30. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
holky a co dela miminko kdyz nespi nebo neni kojene? moje princezna se chce nosit, ale vydrzi to taky dlouho, vetsinou odpoledne od 14 do 17 hod nespi a chce se jen chovat.

dneska zkusime nebudit v noci tak se tesim jake to bude.
30. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
jaji - u nás na tom elektru je to v tomhle na nic... Musíme mít odchozený všechny laboratoře, vyjímky neexistujou, prostě je to podmínka k získání zápočtu... :frowning2: Když je člověk třeba nemocnej, povolímu si jedny nebo dvě laboratoře nahradit v jiným termínu, ale jinak nic... Takže uvidím... O přednášky nejde, jde o ty laboratoře, kterejm se vyhnout nedá... A já ani nechci, protože ty předměty, který budem mít mě všechny (až na jeden :grinning:) docela dost zajímaj...

lenin - prostě tam na tuhle situaci nejsou připravení :grinning: (Ne že bych se divila :grinning: ) A já to docela i chápu :slight_smile: Přece jen ta teorie bez vyzkoušení si něčeho v praxi je tam celkem k prdu, člověk tomu pak moc nerozumí... Každopádně přerušit můžu kdykoliv během semestru a jen na ten jeden semestr třeba, takže to je celkem pohoda, prostě ten začátek zkusím a když to nepujde, dám si volno, hlavně aby byl prcek v pohodě :slight_smile:

Jen teda manža má strach, že když se takhle "rozdělíme" v tom studiu, nedokope mě potom k učení, já jsem líná a on mě vždycky před zkouškama do toho učení vyloženě tlačil :grinning: Jakmile nebudem ty zkoušky dělat spolu, bude to v tomhle horší :slight_smile:
30. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Jani naše mimi když nespí tak kouká...rád se mazlí...má rád když mu zpívám...a tak...ale nenosím ho pořád aby nebyl rozmazlenej a aby si nezvykl že když bude vzhuru bude se pořád chovat...to bych pak taky už třeba nic neudělala...protože on přes den bývá vzhůru často:slight_smile:
Neboj brzo se zžijete a budeš vědět co s ní:slight_smile: já sem první dny taky jen koukala do postýlky a přemýšlela co s ním:slight_smile: pořád mi nedochází že to zlatíčko už máme na světě:slight_smile: vždycky když koukám jak papá nebo jak ho Jára chová nebo jak spinká tak si připadám jak v krásným snu:slight_smile: ale on se mi už nezdá:slight_smile: je to super pocit:slight_smile:
30. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj u nas nic nove byli sme 2 dny na mo torkach se di vat jsem ko co je s brouckem uz porodil?
30. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Teda Jani teď sem si četla tvůj příběh o porodu....sem si pobrečela:slight_smile: myslím že nemusíš litovat, že si přišla o normální porod...a hlavně že je Kristinka vpořádku...já bych asi padla strachy...si holka šikovná a moc gratuluju že si to zvládla takhle super:slight_smile:
30. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Ahoj blackie teda ty si dáváš taky načas...:slight_smile:
Nevim kde je brouček...ale mně nepsala...a Lucince nevím...ale myslím že by se ozvala kdyby jela do porodky...tak asi ještě ne
30. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
No tak drobec zaspal asi tvrdým spánkom, tak som na sekundu tu. Doteraz som oddychovala.
30. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Išli sme sa prejsť do lekárne kúpiť tie lactobacily, čo si Gabi spomínala - hádam to zaberie na tojeho bruško a on celú prechádzku kukal nasvat. Ako sme prišli domov, tak vytuhol a už od šiestej spí, ale musím ho ísť zobudiť na kúpanie.
Tak som veľmi zvedavá ako dopadneme dnes v noci.
Budeme musieť krmiť asi aj z fľaše,lebo jeden prsník mám veľmi rozbombardovaný, tak ho preliečujem, uvidím ako často sa bude budiť, že či nevystačím na kŕmenie z jedným , lebo ten chorý budem len odsávať.
Ak som správne pochopila Žanetku, Smisek už porodila?
30. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Jůůůůůů máme další miminko:slight_smile:
Broucek - Katka porodila dnes v 16:48:slight_smile: Lucinka měří 52cm a váží 3610g:slight_smile: obě jsou vpořádku:slight_smile:

Moc gratuluju:slight_smile: a mám velikou radost:slight_smile: huráááá
30. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holisko, teď jsem si taky přečetla ten Tvůj porod a jako....Kristýnce se ven prostě nechtělo, tolik vyvolávaček a nic...naštěstí vše dobře dopadlo. Už máš tu svou berušku u sebe, jste obě v pořádku, to je nejdůležitější!!!
Jinak je nádherná, opravdu nádherná!

Broučkovi obrovská gratulace, další holčička je tu, bájo... :slight_smile: Mám slzy na krajíčku...jsem doma sama a nějak to na mě padá, ty hormony...
30. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
aurelka, ano, smišek má mimčo :wink:

Brouči, gratulujem aj jaaaaaaaaaaaaaa, teda myyyyyyyyyyyy s Laurinkou, teeeda, Lucinka je tiež veľká kočka :slight_smile:
Gabinka, určo Katku pozdravuj :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Zuzka, mne tie laktobacily ušli...popiš mi k nim bližšie prosím
30. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
grabu - broučkovi gratulujem :slight_smile: Moc moc :slight_smile:

My jsme byli dneska v Intersparu, tak jsem koupila Pampers sleep and play, tak jsem zvědavá, jestli se prckovi budou zamlouvat... :slight_smile:
30. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
dobre rano :wink: :wink: :wink:

gabi diky moc za odpoved tak nase dama jen tak lezet a koukat nebude,vydrzi to minutu a pak place :slight_smile: tak nosim v ruce nebo ji dam k prsu, jedla by teda porad...

noc byla fajn probudila se o pulnoci a pak v 4:30...

moc gratuluju Kacence k dalsimu devcatku, to se nam to hezky rozrusta ze?

jinak bradavka me boli jen pri prvnim prisati ale to je asi normalni :grinning: taky tak casto kojite hlavne aby neplakalo miminko?

kate: ty pleny no ja koupila bella happy oproti pampers jsou tvrdsi jedna nam protekla zadickama ale taky se daji ale priste zkusim jeste z DM a rossmanu
31. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:
Tak koukám, že máíme další mimísko :slight_smile: Gratulujuuuuuuu :slight_smile:
Na mě v 7h ráno přišla příšerná bolest v podbřišku, nevěděla jsem, co to je a ony to byly střeva...ale to jsem nezažila...tak nevím, asi je to normální, tělo se nejspíš očisťuje...ale pak by mě zajímalo, co udělá projímadlo, když jsem málem umřela bez něj :grinning:
holis, tak to máš fajn, že tak krásně v noci spinušká :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Jinak jsem holis mrkla na fotečky, ta je krásňoučkáááá :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky tak brouckovi gratuluju ...
jìholis vi tam zpet....
jen ja poradnic...........zitra mame kontrolu tak snad uz neco se hybne......
31. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
blackie, neboj, do zítřka možná ani nevydrží :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
nemyslim je tam asi zabetonovana
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
a říkali ti, jak dlouho tě nechají přenášet?
31. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile:
koukám že řešíte plínky...no my už vyzkoušeli pampersky...dobře sajou ale sou dost měkký...pak bella happy jsou tvrdy ale nemají pružnej pásek takže nám už několikrát protekly...pak sme zkusili z DM...a docela spokojenost...no a teď máme z teska a taky nejsou spatny...tak uvidíme u ceho zustanem:slight_smile:

Brouček psala že malá je hodná, ale že o sobě umí taky dát znát, že ji má u sebe už od začátku,krásně se prý přisává,ale bolej jí už bradavky...šití se prý taky povedlo tak to snad bude všechno brzy dobrý:slight_smile:
31. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
dobrý ránko :slight_smile:

Holky já už chci toho svýho prďolu taky u sebe, už se na něj šíleně těšííííím... :slight_smile:

Jinak my máme jedno balení těch plínek Happy, prej mají vykrojení na pupík :confused: a teď jedny ty pampersky, manžovi se to moc nechtělo kupovat, ale měli ty sleep and play v akci (teda oni jen zapomněli sundat cedulku z akce, ale rozdíl nám vrátili, že to byla jejich chyba :grinning: ), tak jsme jedno balení koupili... Vyzkoušíme a uvidíme :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
kate ale ja myslim ze sleep and play jsou uz na vetsi deti ne?
ja teda zatim mam jen new born vsechny :wink:

Gabi dnes budeme ucit malou aby sama hajala a nechtela se jen nosit nemas nejaky typ? :slight_smile:

jinak holky mam stale 7kg nahore :rolling_eyes: :pensive: :angry: snad to vykojim nebot jim mene nez v tehu a kojim porad....ted me Jirka donesl pixlu Caro a meltu tak snad to pomuze taky...

calli, kate a blackie holky budu vam moc drzet palce at uz porodite hlavne v poradku ja jedina zatim rodila cisarem ale nebolelo to.

gabi jak casto kojis? me prijde ze ja co 2 hodiny pres den :wink:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
holis - oni maj ruzny velikosti, tyhlety jsou od 3 do 6 kg :slight_smile: Míň snad mrňous mít nebude :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Jani tak typ mám...zkuste jí dát ten dudák když se bude mrskat a bude kňourat...malýmu to dycky zabere a někdy i usne...občas ho ale vyplivne a kňourá...tak ho musíš pořád vracet...ale pořád to je lepší než aby se pořád nosila...protože to fakt nic neuděláš...kor až budeš doma sama bez Jirky...to se pak nedá...:slight_smile:

Kojím tak jak kdy...když je malej vzhůru tak si řekne tak co dvě hodky...a někdy si pospí a je to i 4h...takže já kojím tak jak si řekne...ale on pije většinou tak 10minut a má dost...takže dobrý...nejdýl pije tak 30min a to opravdu jen po těch dlouhých spáncích nebo před nima:slight_smile: to mám pak radost protože vím že bude dlouho spinkat:slight_smile: a že si odpočinu taky:slight_smile:

Už se ale těším až se nám ustálí nějakej režim...tohle nepravidelný je na budku...nikdy nevím jak dlouho bude spát a co můžu nebo nemůžu dělat...
31. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.