• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Tak zase zdravím, nesli jsme k mamce zase nějaký věci, už se nám to tu pomalu vyprazdnuje (i když to tak nevypadá :grinning: )... Mě teda nechal odnýst jen ty jedny plínky, co jsme včera koupili.. Každopádně jsme si sem s sebou donesli pro změnu zase od mamky ručníky (do porodky :grinning: ) a župan... Tak si manža dělal srandu, že to, co vodnesem si zas nanosíme zpátky, ale já jsem ráda, že už budu mít v tašce snad definitivně všechno a hlavně, že mi mamka půjčila ten župan a nemusíme zbytečně kupovat kvuli porodce novej... :slight_smile: Kvuli postylce stačí jen napsat kdy chci, aby mi ji poslali a prej není problém a vyexpedujou ji podle přání, což je taky paráda :grinning: TAk zítra ještě pořešíme matraci a mantinely do postýlky a tak a bude klid... :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Gabinka doplnok - zvykla som to striedať s tým krémikom od aventu. A na to ma tiež upozornila laktačná poradkyňa, že sa krému nemá dávať veľa, lebo to nerobí dobrotu. Potrieť to len veľmi jemnučko. No, ak to skúsiš s tým mliečkom, som zvedavá ako budeš spokojná. Mne sa to regenerovalo neskutočne rýchlo. Teraz už ranky nemávam :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jinak manža se še lzeptat, jestli už fungujou dveře k popelnicím (o víkendu nefungovaly :grinning:) a nějak se mi na tý vrátnici zasek a to tam není naše známá vrátná... :grinning: Každopádně s takovouhle i kdyby fungovaly už se ven s odpaďákem nedostane, protože tam pouštěj jen do desíti :grinning:
31. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
dobré ráno holky, tak já jsem v noci nemohla totálně spát ani manžel :unamused: jsme nervozní jak sáňky v létě
1. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko,
Waci, držíme s Baru pěstičky i na nohách....pěvně, co jen to jde... :pensive: Držte se! Moc na Tebe myslím!
Pokud budeš moct, tak se ozvi, ať víme, jak to dopadlo...

Jaji, ráno bych malou klidně přistrojila víc, u nás doma, v domečku, je teda pěkná kosa ráno...ale odpoledne je vedro na padnutí, hlavně pokud jste venku, takže bych ji zase odstrojila, abych ji nepřehřála...
Prostě ber to podle sebe, mimi tak o jednu vrstvu víc, než máš Ty...myslím, že jsem tohle někde četla :wink:
1. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
jj určitě se ozvu buď sama na koníka, nebo pokud by mě zavřeli do nemocnice tak napíši sms některé z holek. a děkuji moc za podporu.

z rána je opravdu kosa. ale zase odpoledne jak to znám bude na chcípnutí. A to jedeme k doktorovi až po druhé hodině. takže to fakt chcípnu v autě. od rána lítám na záchod, ale to je z nervů, jsem fakt zvědavá na co přišel. Zejtra už odjéždí na dovolenou
:frowning2:
1. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
waci - držíme moc pěstičky... :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
wacinko, neboj se, bude to v pořádku. Po 14h budu nervózní, jak to s váma dvěma vypadá. Zkus teď trochu vypnout, vím, že to není jednoduché a dobře se radí. Myslinkáme tu všechny na tebe a posíláme pozitivní energiii, aby všechno dobře dopadlo :wink:
1. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
calli děkuji moc
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Dneska má Samuel u nás svátek, takže mu přeji všechno nejlepší a ať z něj mají maminka s tatínkem jenom radost :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Ahojda kočky:slight_smile:
Wacinko taky na tebe moc myslíme...neboj se ať už tak nebo tak...všechno dobře dopadne a třeba už dneska budeš mít miminko:slight_smile:
1. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
grabu já mám takový strach že bych si ji raději nechala v břiše.ještě mě napadlo zda nechce doktor zkusit udělat hamiltona na vyvolání ale to já nechci
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
neboj ja myslim že dneska se rozhodne a budeš aspoň vědět na čem si...všechno to dobře dopadne a věřím že máš strach...ale bude už lepší že je malá venku a vpořádku než aby tam zůstávala a byla si ty i ona ve stresu...a waci já vím že se mi to kecá...ale zkus se vážně trochu uklidnit...já ten den co sem šla na vyvolání a Járu poslali domů, tak sem to probrečela protože sem tam byla sama a hrozně sem se bála..a pak sem byla na porod vysílená...zkus se soustředit na to že je vlastně všechno ok...že už budeš mít malou brzo u sebe a udělej si z toho pozitivum a neboj se...myslíme na tebe
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
grabu z toho mám prývě taky obavy, že když mě zavřou do nemocnice a nebde tam manžel, tak se sesypu, já jsem na něm závislá po psychické stránce
1. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Psala brouček že má malá žloutenku tak asi budou muset na nasvícení a že ještě nemá mlíčko a že malá pláče hlady...ale tak snad to brzo bude dobrý:slight_smile: všechny vás moc pozdravuje
1. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
to já taky waci...ale když budeš chtít aby tam zůstal tak ho tam nechaj neboj...mně Járu poslali domů, protože bylo ráno a oni věděli že to dřív jak v noci nebude tak aby nebyl pak unavenej...ale kdybych řekla ať nejezdí tak by mi ho tam nechali...tak se neboj...to bude všechno dobrý...a jestli přeci jen bude ten císař...tak to máš za chvilku za sebou a už budeš jen šťastná:slight_smile:
a teď už dost truchlení a šup...chci vidět úsměv:slight_smile: vždyť je to přeci paráda...už budeš mamina:slight_smile: žádnýmu smutku tady není místo...tak honem a myslet pozitivně a smát se...to je rozkaz!!! :grinning:
1. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
grabu víš já už jsem za tu dobu toho těhotenství tak mimo, že jsem včera manželovi říkala, že kdyby se nedej bože něco dělo a on musel rozhodnout o tom koho zachránit, ať nechá zachránit malou. Já jsem fakt psychicky už strašně moc vyčerpaná. Takovej ctrach jsem v životě neměla, vím že to není dobré ani pro mě ani pro malou, ale já akorát pořád řvu. Nemám ani strach o sebe, ale o miminko a šílený :cry:
snažila jsem se koukat na komedie nepomáhá to, snažím se číst pěkné knížky ani to nejde, pořád mi o v hlavě šrotuje. a říkám si proč pořád musí potkávat vše špatné nás.
1. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
waci...ale no tak...nic špatnýho se neděje...jen už budeš mít miminko...a je přirozený že se bojíš...já na porodním sále dostala málem hysterickej záchvat že to nezvládnu...že to nevydržím...a dívej...zvládla sem to...prostě sem musela...a ty to taky zvládneš vím to...jen se musíš fakt uklidnit...protože jinak ten tlak budeš mít šílenej...co se vlastně děje...malá je přeci zdravá...ty až na ten tlak taky...a neboj...doktoři sou profesionálové a postaraj se o vás na jedničku:slight_smile: no a pak už budeš fakt jen šťastná maminka:slight_smile: tak už se usměj...aspoň maličko...prosím:slight_smile:
1. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
děkuji moc za podporu vím, že už těma svejma problémama musím bejt protivná všem. o dalším těhotenství nechci slyšet aspoň tři roky. dneska jsem si do kaabele nachystala ještě časopis maminka, včera přišel, tak jsem ho ani nečetla a dala si ho rovnoou směr kabela.
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky, waci neboj i ja mela takovy reci ze kdyby nahodou se neco stalo at hlavne nedava Kristynku k adopci :slight_smile: on se zlobil ze to ho ani nenapadlo...

tak jsme dnes vyrazili na prochazku dopoledne jenze trochu foukalo a ja jsem zapomnela cepicku tak jirka utikal domu, pak trosku plakala ale usnula, byli jsme jen 20 min pac to jeste nemame ofiko dovoleny od doktorky, ta ma dneska teprve prijit...

Jinak noc byla super, kojeni v 20h, 24h, 3h a 6:30h sama se mi budila a po koju hned vytuhla takze pohoda.

holky a co ty deti delaji kdyz nespi? moje kristynka kdyz nezpi tak kojime... pak kouka ale to jen chvilku a pak zase spi...
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
waci, poslechni Gábinku a už se přestaň stresovat, tím opravdu ničemu nepomůžeš a žádné řeči typu, že kdyby se měl manžel rozhodovat...nebude se muset rozhodovat, ptž budete obě v pořádku,jasný!!!!
1. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
grabu jinak moc pozdravuj broucka

holis já jsem taky přemýšlela jakpak je to s těma vycházkama, zda se musí čekat až to povolí pediatr nebo jak

tak to jsi měla dobrou noc. Jinak moje sestra když malá nespinkala, tak si s ní povídala, nebo ji nechala v postýlce a tam měla nad sebou hračky, samozřejmě když neplakala
1. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Waci neboj nikoho neotravuješ...od toho tu přeci sme abysme si vzájemně pomohly....:slight_smile:
Tak neboj...a jak říká holis...taky sem měla takový řeči že kdybych umřela...tak že to spolu musej zvládnout...a Jára mi na to řek že by se sbalil a s malým odjel někam hodně daleko...že by nemohl zůstat tam kde mu to připomíná mě všude...no tak to mně dostal...a tak vidíš jak ti chlapy přemýšlí:slight_smile: ale sou vtipný...jen sem tím chtěla říct že takovýhle myšlenky co máš ty sme měly před porodem každá a je přirozený že se bojíš protože nevíš do čeho jdeš a ještě tě doktoři pořád něčím straší ale věř že to bude všechno v naprostým pořádku a ty budeš mít brzo malou u sebe a budeš už jen happy:slight_smile:
1. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
já dám pak vědět jak jsme dopadli. doktor je tam od dvou tak pojedeme hned na tu druhou abych to měla co nejdříve za sebou
1. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
tak tady je něco pro waci, aby přišla na jiné myšlenky :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=jcMqBqkrBMw&feature=related
1. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Jani mě prcek když nespí tak si s ním buď hraju nebo mu spívám nabo jen tak hajá v postýlce...nebo si dudá dudák...ale je fakt že mě nebrečí...tak je to výhoda že mě to nestresuje ho nechat v postýlce a třeba si uvařit něco k jídlu a tak...je fakt hodnej...ale zase tobě Kristínka krásně spinká v noci to Štěpula je po dvou hodkách vzhůru:slight_smile: ale co to se všechno ustálí...jo a s tím oblečením taky sem nad tím přemýšlela až bude víc zoma...no dám mu navrch ještě mikinku a bude v rychlozavinovačce jako teď...snad to nějak vymyslíme...myslím že je lepší mít víc vrstev než jednu teplou:slight_smile:

waci to víš že dej hned vědět udeme čekat...dobře to dopadne..uvidíš:slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
ježiš co sem to napsala...zpěv se s...to je vidět ta demence...měla bych vrátit diplom:slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
calli to je krásné

holky ale kdyby mi dělali císaře, tak mi malinkou hned na pokoj nedají že?
1. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
waci - fakt zkus být v pohodě, já vim, že to musí bejt těžký, ale uvidíš, že bude všechno dobrý a budeš mít malou za chvilinku u sebe... :wink:
1. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
waci, kamarádce dali malého na pokoj druhý den, já nevím, jestli je to tak u každého porodu nebo jen u císaře, ale ten první jí ho pořád nosili, takže se neboj, že ji neuvidíš :wink:
1. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.