• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate nevím ono mě zaráží to že zítra odjíždí můj doktor na dovolenou a má něco v plánu. Pokud by chtěl vyvolávat porod, tak to nestihne. Císaře by stihl, ale zase mi nezakázal jíst a nic. tak jsem zvědavá co z něj vyleze třeba se rozhodne počkat do toho 10 to už by měl být doma a to máme druhý termín, ale zase kvůli tlaku asi nechce. no fakt nevím a hlodá nám to s manželem v hlavě. Měla jsem na něj vyrukovat už včera aby mi řekl co má v plánu
1. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
No waci já myslím že ti malou budou jen nosit ten první den...protože se ještě myslím nemůžeš moc zvedat...kvůli jizvě...ale to ti asi nejspíš nejlíp poví Holis ta to má čerstvě za sebou:slight_smile:

A máš pravdu já bych taky řekla rovnou dr. aby mi řekl co má za lubem...protože takhle tě nechal zbytečně stresovat...no uvidíš sama...však už sou za chvilku dvě hodiny:slight_smile: budeme moc držet palce...a máš mít s sebou tašku? to neříkal?
1. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Miško, hodně štěstíčka přeju a určitě dej vědět, jinak budeme stresovat my na koníku :slight_smile:Držíme palečky a posíláme pozitivní enerii, ať všechno dobře dopadne :wink:
1. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj tak an kontrole zadna zmena jedine zesem na mo nitoru mnela kontrakci a ani sem o ni nevedela...jestli se nenarodi do so boty tak nemuzu praktikovat porod do vo dy ..a predaj me lekarum dalsi kntrolu mame ve ctvrtek rano tak u vidime ale chteli by sme pockat az do toho 12.9
dneska moji kamamradce senarodil kluk mnela termin az v pòlce zari ale mela diabetestehotensky tkze se to dal cekat cisarem...
me uz z toho jebne...to cekani mne znici....
1. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
grabu právě ani neříkal, abych si vzala tašku a nic, ale on ví, že bydlíme od nemocnice 6 km takže není problém pro ni zajet.

holky moc děkuji všem za podporu za chvilku je tu manžel z práce, tak se jdu nachystat. A po druhé už snad budu vědět verdikt
1. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
wacinko myslim na tebe ozvy sejak si dopadla a hlavne bud v klidu
1. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak mám dobré zprávy od wacinky :slight_smile:
Je v pořádku, konečně měla hezký tlak, doktor ji chtěl poslat do nemocnice, ať na ni dají pozor, ale teď bude jen denně docházet k jeho kolegovi na monitor a kontrolu.
Wacinko, jsme moc rády, že jsi v pořádku a už se nestresuj :wink: Už bude všechno dobré :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
tak to je super...hlavně že ten tlak je dobrej...snad to už teď půjde dobře a waci brzo porodí a bude mít Zouinku vpořádku u sebe aby se už nemusela pořád bát:slight_smile: kočka naše
1. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
to je super
1. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
holky ja jen nakukuju, meli jsme tu pani doktorku.

waci ja si ten prvni den moc nepamatuju miminko mi donesli pul hodinz po porodu rekla bych ale kolem 16 hod odesel jirka, odnesli si miminko a ja spala az do rana. takze prvni noc s tebou nejspis nebude ale opravdu se neboj u nich je v nejlepúsich rukach oni je sleduji a miminko ma zasobu y placenty na 24 hodin tak se neboj ze by bylo hladove.
1. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
jaste tu?
1. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
ja jo:slight_smile: sice mám lvíče přicuclý u prsa:slight_smile: ale sem tu:slight_smile:
1. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
aspon nekdo zacina to byt tady prazdne..ja uz ch ci taky malou u sebe :frowning2:
1. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
blackie a tebe nechaji jak dlouho nejdýl přenášet?
1. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
jo to nevim dokud bude vo da tak asi jo pocitam 2 tydny ja chc i zasahnout jestli nic nebude do 12.9 to by byl termin po dle splozeni
1. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
no to už je dost dlouho podle termínu co máš teď ne?
snad už se malý taky bude chtít brzo ven:slight_smile:
1. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
jo snad ano dnes na mo nitoru sem mnela kontrakci ani sem o tom nevedela tak se sand rozhou pe
1. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
haj babulky...

blackie, tak to teda držím palčeky, aby to išlo skôr, aby si nemusela tak čakať. U vás je asi stále teplo - alebo už j to lepšie??? Ja už to tak necítim, keď je mimčo vonku, no teraz je tu už prijateľne myslím aj pre tehulky :slight_smile:

Gabi, Leni, aj ja som počula že mimčo jednu vrstvu navyše oproti nám...ale ja neviem akú :sweat_smile:. Mám dupky, bodička...moje mimčo v zavinovačke nie je a tam by aj tak dlho nevydržala, lebo je veľká... Hore dám svetrík, ale na nožky?!?!?!?

wacinka, fajn že si takto dopadla...a ten tlak sa normalizuje. Nemôžeš ho mať vysoký len z nervíkov??? ja som to tak mala, tak som si kúpila domov tlakomer a zistilasom, že u dr. bol tlak vysoký a doma bol OK :confused:
1. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
ne je porad horko ale uz sem si an to zvykla
1. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Jaji tak na nožičky my máme i teplejší dupačky a ponštičky a nebo i kalhoty:slight_smile: a taky máme jedny punčošky až bude fakt nejhůř:slight_smile: ale náš malej se pořád do zavinovačky vejde a pak až ne tak to budu řešit dekou:slight_smile:
1. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
blackie, aspoň že tam máš more a môžeš sa kedykoľvek schladiť
1. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
no, práve na pančušky som sa chcela popýtať, či také malé existujú... mňa potom napadli nejaké tepláčky na dupky. Veru extra teplé nemám...vidím, že mám čo dokupovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby, Smisek sa nám akosi nehlási, počkám do zajtra a asi jej pošlem sms, že kde je, babenka jedna...
1. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj holky
calli moc děkuji, že jsi zprávu vyřídila :wink:

docela se nám s manželem ulevilo.
jajka já mám doma tlakoměr, ale i doma mám pořád vysoký tlak ať si ho změřím ráno nebo v poledne nebo večer. ale nevím co se stalo, že dnes v ordinaci byl tlak docela v normě. Asi malá čula že nás chce pan doktor zavřít do nemocnice, tak se snažila tlaku domluvit :wink:
1. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
jinak holky co je s Kajrou nemá už mimi? neozvala se dlouho
1. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
vitaj waci, tak fajn, že to teda takto dopadlo. Budeš mať síce každý deň prechádzku k lekárovi, no určo lepšie ako tam trčať 24 h denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Držím Ti palčeky, aby sa to čo najskôr rozbehlo a aby sa Ti to už skončilo...

No komu dala Kajra číslo neviem...ani ju nevidno ni ten Smisek - Katka sa neukazuje, tá mimčo už má a už by aj doma mohla byť. No uvidím, zajtra tú sms pošlem, ako som písala...
1. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Waci tak to dopadlo dobře vidíš:slight_smile: já mám radost za tebe že už se nemusíš tak bát:slight_smile:
1. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
no právě právě si nejsem jistá zda vůbec někdo na kajru číslo má. Ale tak snad je v pořádku a dá co nejdříve vědět co s ní je.
jsem panu doktorovi slíbila že na něj s malou počkáme to 10.9 tak jsem zvědavá zda to malá dodrží nebo zda vykoukne dřív
1. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
waci, to bylo přece jasné, že to tady holkám přetlumočím, aby se o tebe nebály :wink: Hlavně už buďte doma v klidu a všechno bude dobré :slight_smile:
jdu koukat na růžovku :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
dobré ráno holky tak hlásím že jsme stále 2v1 :wink: sice jsem večer měla poslíčky, ale nijak se to nerozjelo, asi to bylo jen po únavě, zato jsem se docela vyspala, sice jsem byla snad 10x na záchodě, ale hned jsem potom zase usnula :wink:
2. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
waci - ahojky :slight_smile: mě večer taky bolelo bříško... :frowning2: Napřed jsem nemohla ani usnout a pak mě to v noci několikrát vzbudilo :confounded: ale už je to dobrý... Za chvilku jedem do poradny, tak jsem na toho našeho mrňouse zvědavá, jestli se umoudřil nebo světu ukazuje svůj "názor" ještě před narozením a chce jako první ukázat zadek :grinning:
2. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.